Topiknyitó: forest_30 2007. 04. 03. 10:24

Mtelekom  

Ujra motiváció van a paperban
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
SBob 2015. 12. 17. 21:48
Előzmény: #146197  -bubu-
#146200
ezzel az írással óriási probléma, hogy ellentmondásban van azzal, hogy a magyarok rasszisták, intoleránsak. Ugyanis, ha a multiknak "alapvető érdekük" , hogy ne tűnjenek olyanoknak, mint az előbbi jelzők és ezt azért teszik, mert a munkavállalóikat vagy éppen a vevőik ez riasztja, akkor most mi van??? Ha a magyarok rasszisták, intoleránsok, akkor azzal lehet megnyerni őket, ha ezeken a húrokon pengetnek nekik.
De mindegy, ez csak egy észrevétel volt. ;)
-bubu-
-bubu- 2015. 12. 17. 21:40
Előzmény: #146192  SBob
#146199
itt egy napos kép ha ez segít belőnöd a szinteket

link

egyébként nem a vétel szokott gondot okozni hanem az eladás utána nyereséggel :o)) de gondolom ezt tudod nélkülem is :)
SBob 2015. 12. 17. 21:40
Előzmény: #146193  gaab
#146198
ezt a kérdést felesleges ismételgetni. Még senki sem tudott rá válaszolni.
De legyünk korrektek. Sem nekem sem neked (legalábbis vélelmezem) lila fingunk sincsen, hogy mi van a szerződésben. Olyan nem szokott benne lenni, hogy ok nélkül, azonnal. AZ pedig nyilvánvalóan nem állja meg a helyét, hogy ok legyen, amit Ákos mondott. Lehet rajta filozofálni, de jogilag nem vitatható. Márpedig egy szerződést általában nem úgy kötnek, hogy reggel fel lehet bontani délutáni hatállyal. Vélhetően a Telekom kipengeti a bevállalt lét, csupán a nevét nem adta hozzá. Lehet, hogy népszerűséget akart, de nem számolt azzal, hogy ezzel saját részvényeseinek okozza a legnagyobb kárt.
-bubu-
-bubu- 2015. 12. 17. 21:37
Előzmény: #146193  gaab
#146197
vakmajom így ír :

"A multinacionális távközlési vállalat azonnal felbontotta a szponzorszerődést a szexista, nőgyűlölő megjegyzései miatt egy honi dalnokkal. Ilyen az, amikor a globális nagyvállalat vállalati kultúrája időben vagy 50-100 évvel előrébb jár, mint a félperiféria avítt feudális ízlésvilága. A multikultúrális cégek az általános tolerancia promotőrei, és nem szépelgésből, hanem mert alapvető érdekük, hogy a munkavállóik (vagy éppen a vevőik) között se faj, se származás, se bőrszín, se nem stb. alapján ne tegyenek különbséget, hiszen enélkül nem lennének képesek magukhoz szippantani a legjobban kvalifikált munkaerőt, amiből hiány van. Az intolerancia támogatásának, de csak megtűrésének is bármilyen látszata azonnal versenyhátrányként jelentkezik."

link
-bubu-
-bubu- 2015. 12. 17. 21:36
Előzmény: #146194  SBob
#146196
elég szar lehetett neki :o)) de ez legyen Baló problémája
-bubu-
-bubu- 2015. 12. 17. 21:34
Előzmény: #146193  gaab
#146195
ennyi a lényeg nem több

SBob 2015. 12. 17. 21:34
Előzmény: #146191  aytif
#146194
Balóval az a bajom, hogy Morvai Krisztina "pasija" volt. Én ezt sosem tudtam azóta összerakni. Kövezzetek meg! Előítéletes vagyok.
gaab 2015. 12. 17. 21:33
Előzmény: #146190  -bubu-
#146193
Ákos támogatása marketing megállapodás, mely addig tart, ameddig a megbízó úgy gondolja, hogy őt neki megfelelő módon képviselik.
A telekom úgy gondolta, hogy Ákoska kijelentései nem felelnek meg neki, a marketing szerződésnek ellentmondanak, ezért felmondta a megállapodást.
MI A F.SZ KÖZE VAN EHHEZ IBRAHIM PASA LÁZÁR JÁNOSNAK?
SBob 2015. 12. 17. 21:32
Előzmény: #146190  -bubu-
#146192
ha egyszer én állhatnék (a háttérben)
Egyébként ma is vettem 9999db-ot. Csak most láttam, hogy megnyitottam a terminált. Erről el is felejtkeztem. Holnap mennyire tegyem szerinted? 395?
aytif 2015. 12. 17. 21:32
Előzmény: #146189  SBob
#146191
Baló Gyuri erről beszél
-bubu-
-bubu- 2015. 12. 17. 21:28
Előzmény: #146188  SBob
#146190
SBob 2015. 12. 17. 21:27
Előzmény: #146188  SBob
#146189
szerintem mindkét kézzel tud aláírni számlát az állam felé.
SBob 2015. 12. 17. 21:25
Előzmény: #146187  Steelman
#146188
biztosan fog. Tippem is van már. Mészáros és Mészáros Kft. (azoknak mostanában jól megy, köszönhetően a cégvezető kvalitásának)
Steelman 2015. 12. 17. 21:17
Előzmény: #146165  MetalHeart
#146187
Ákos egy Kossuth díjas művész. Azért utálták meg mert Fideszes, nem pedig azért, amit mondott. Hihetetlen sületlenségeket magyaráznak bele a nyilatkozatába és ocsmány módon besározták a nevét okádék emberek. A Telekom is egy ocsmány cég, méltatlan Ákoshoz.
Drukkolok Ákosnak, remélem talál másik szponzort.
SBob 2015. 12. 17. 21:14
Előzmény: #146175  -bubu-
#146186
hogy egészen pontosak legyünk. Az árfolyam -a zuhanás picit erős szó a -2%-ra) esését az okozta, hogy voltak akik a két hírre úgy gondolták, hogy kiszállnak, vagy úgy gondolták, hogy érdemes shortot nyitni.
Persze a kiváltó ok a két hír volt. (Viszont eléggé jó forrásból tudom, hogy gyakorlatilag nincsen mit lemondani. Marginális ugyanis a állami cégek felbontható szerződésállománya a Telekommal. Köszönhető ez az évek óta tartó harcnak is. Az a kevés, ami van pedig csupán kényszerből van, azaz csak nagyon nagy költséggel tudná más tudnának szolgáltatni, vagy rettenetesen sokba kerülne a szerződés bontás).
Hogy nem lenne ÁFA-csökkentés? Bizony az mindenkinek rossz lenne, csak az államnak nem. De legfőképpen az előfizetőknek, vagy fogalmazhatnánk úgy is, hogy a szavazóknak (igaz, hogy csak választási évben hívják így őket). Viszont nagyon vékony jégen járnak Orbánék ezzel, mert eddig az egyetlen igazi nagy buktát az internetadóval könyvelték el és sokszor nem lehet azt eljátszani, hogy igazából nem is emelni, hanem csökkenteni akartuk. (lásd még: hányszorosára nőttek a távközlési díjak az utóbbi 5 évben)
SBob 2015. 12. 17. 20:59
Előzmény: #146184  SBob
#146185
hadd
SBob 2015. 12. 17. 20:56
Előzmény: #146177  totoro
#146184
"szexista, nőgyűlölő megjegyzései"
Én semmi ilyet nem hallottam ki belőle. Én azt gondolom, hogy sokat lehetne még tenni azért, hogy a nők ne kerüljenek hátrányba azért, mert nekik "kell" megszülni a gyereket. Távmunka, több támogatás és lehetne még hosszan sorolni. De ettől az nem változik meg, hogy egyetlen férfi sem képes a szülésre. Persze lehet választani azt is, hogy egyáltalán nem kell akkor gyerek. Hiszen mindenki csak egyetlen egyszer él. És egy gyerek -pláne több- óriási teher. Nem csak anyagilag.
És valahol itt van a lényeg. Aki "teher"-ként éli meg a gyerekét és számára fontosabb a szabad bulizás, nyaralás, az "önmegvalósítás" (ami egyfajta tömény hülyeség, de ma divatos fogalom), vagy lehet karriernek is hívni, az ne is vállaljon gyereket, családot. Hiszen az egyfajta "teher", "korlát". Az tényleg ne mondjon le semmiről (hiszen tényleg csak egyszer él mindenki). Mindenki eldöntheti szabadon. Viszont én úgy gondolom, hogy vannak akik ezt másképpen látják. Márpedig egy családban vannak kötelmek. Persze ezen is lehet változtatni és változik is folyamatosan. Így mindig lesznek, akik egy picit korábbi modellt tartanak jónak és lesznek akik változtatnak.
De ezt had döntse már el mindenki maga, szabadon. (megint írom: vicc, hogy a magukat liberális gondolkodónak tartók (EU konform) mennyire intoleránsak másokkal szemben. A két dolog teljesen kizárja egymást).
loliense 2015. 12. 17. 20:51
Előzmény: #146176  totoro
#146183
Richter rv tulajdonosai sem lehetnek nyugodtak sokáig

indul nem sokára a kormánypárti short,ha rájönnek lázár,balog, rogánelvtársék,hogy a richter gyárt fogamzásgátlót is,sőt ákoselvtársnak nem hatott a gombaölőkrém!!!

egy igazi magyar népnemzetikeresztényelvtárs,
nem telekomol,nem gátlózik,nem vásárol vasárnap,-csak szül és szül(még ha
férfi is),közben nagyon kussol,vadul nézi az m1-t,természetesen mindig ákos előadásában hallgatja himnuszt éjfélkor!!!
nevershort 2015. 12. 17. 20:45
Előzmény: #146167  Törölt felhasználó
#146182
Teljesen igaz, mielőtt politikai csatározás lenne, tisztázzuk:
1. Mindenki elmehet szavazni arra akire akar, illetve aki elindul/el tud indulni, de ez más kérdés
2. A mai ellenzék is felemelhetné hatékonyabban a szavát, ha nem tetszik valami, 5 év alatt egyszer volt normális megmozdulás a kormány inézkedése ellen, pont az internetadó miatt, de azt is civilek szervezték
3. Lehetne azt csinálni, amit a Fityesz 2002-2010 között (tüntetések, a tábor folyamatos feltüzelése, polgári körök, stb.)

A tegnapi és mai akció miatt mindkét fél (kormány, Telekom) 1-est érdemel, azaz megbukott, Ákos már nincs a pályán, csak egy ürügy, indiferens tényező.

Most inkább a két bukott tanulónak kellene valamivel előrukkolni, hogy mindketten bizonyítsák "európai" elkötelezettségüket, és ennek megfelelően kezeljék az ügyet. Na ez az ami nem divat se itt, se ott, hogy beismerjék, hogy hibáztak és miben.
-bubu-
-bubu- 2015. 12. 17. 20:45
Előzmény: #146180  igh5
#146181
hogy ki vette meg ugyanúgy nem tudható mint az sem hogy ki adta el , és nincs is jelentősége szerintem

egyébként ha a kósa görögdinnyére utalsz akkor itt is simán lehetett hogy beshortolták jópáran , majd ők vették vissza lejjeb , és nyílván olyan is volt aki lent vett és el is adta mint én is például napiban ,

Topik gazda

forest_30
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek