Topiknyitó: saru 2006. 10. 16. 22:55

az olaszliszkai eset  

a pár évvel korábbi fejér megyei eset után, most ismét meglincseltek a cigányok egy embert, ráadásul két gyermekének szeme láttára
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 02. 04. 09:10
Előzmény: #3418  Törölt felhasználó
#3420
Néger átmászik a kerítésen (miért is?!) és szembe találja magát a jó öreg Remington előágytáras shotival.
Na annak van visszatartó ereje.

Kirohantam, gondolkoztam, Jupiter vélményére meg sz@rok nagy ívben.
Törölt felhasználó 2011. 02. 04. 00:06
Előzmény: #3418  Törölt felhasználó
#3419
Hagyjuk ezeket a szélsőséges kirohanásokat. Gondolkozz inkább ti-rex:

"Mondom én hogy engedélyezni kell a fegyvertartást a saját vagyon védelmére!"

Ha engedélyeznénk saját vagyon védelmére fegyverhasználatot, akkor az alábbi esetekben is használták volna azt:
- Tüntetés. 2006-2008 nemzeti ünnepein felborogatott autók tulajdonosai lelőhették volna az autóborogatókat (azaz szerintetek forradalmárokat). Ez rendben lenne szerinted?
- Kiskorú gyereked csokit lop a közértben. A boltos fegyvert foghatna a gyerekedre. Ez rendben lenne szerinted?
- Gondolj arra, hogy az embereknél (kocsma, koncert, utca, kocsi, tömegközlekedés, stb.) bárhol, bárkinél FEGYVER van. Amit legálisan tart, ezért könnyebb, gyorsabb, olcsóbb beszerezni is, ezért gyakorlatilag mindenkinél lesz is. És konfliktushelyzetben valamilyen szinten használni is fog. CSAK RAJTA MÚLIK, milyen mértékben használja. Jól éreznéd magad egy ilyen környezetben? Ez nagyobb biztonságérzetet, közbiztonságot, társadalmi jólétet eredményez?
- Magyarországon, ahol a felelősség, öngondoskodás, jog olyan alacsony szinten van, hogy nemzeti sport az adócsalás, életveszély közlekedni az utakon, stb. stb. stb. ilyen környezetben szerinted elég felnőtt és felelős a társadalom egésze egy ilyen veszélyes eszköz legális, sőt bátorított tartására? Gondolj csak arra, hogy azok a történetek, amiket itt lejjebb beírtatok, mind arról szólnak, hogy az elkövetők bántalmazták az áldozatot. Értsd, megverték. Képzeld azt el, hogy az összes ilyen támadónál fegyver is van... Szerinted jobb lenne így (még azt is belekalkulálva, hogy az áldozatnál is lehetett fegyver)?

Nekem a válaszaim erre egytől egyig nagyon határozottan az, hogy NEM. Szerintem rettegni mindig, mindenhol, szó szerint halálfélelemben sokkal de sokkal rosszabb annál, mint bármikor tartani attól, hogy vagyon-, értékvesztés ér. Ezért az utóbbi semmilyen szinten és mértékben nem indokolhatja az előbbit. Ez ilyen egyszerű szerintem.
Törölt felhasználó 2011. 02. 03. 20:30
Előzmény: #3417  Törölt felhasználó
#3418
Mondom én hogy engedélyezni kell a fegyvertartást a saját vagyon védelmére! Az ilyeneket lelőni a picsába oszt kész!
Törölt felhasználó 2011. 02. 03. 15:03
Előzmény: #3416  szivacs
#3417
Kunszentmártonon egy csépai cigány beballagott a suliba, ahol - elmondása szerint piszkálták a lányát -, megverte az igazgatóhelyettest, aztán az egyik osztályban azt a 13 éves kissrácot, aki szerinte a lányát bántotta.
Megint csak felmerül bennem az örök kérdés, fordított esetben is kussolna média, meg a liberós fajvédők?
szivacs
szivacs 2011. 02. 03. 14:54
Előzmény: #3415  Törölt felhasználó
#3416
"A 75 éves asszony segítségére hiába sietett az unokája, a támadók őt is megverték Tiszavasváriban."

"idegen személyek mozgását észlelte,
a lakás bejárati ajtaját betörve találta, majd a házba belépve két idegen férfit látott, akik a már vérző asszonyt bántalmazták.
a két férfi rátámadt, és őt is ütlegelni kezdték, majd elmenekültek a helyszínről. Az idős asszony a bántalmazás következtében nyolc napon túl gyógyuló súlyos sérüléseket, míg segítségére siető unokájának nyolc napon belül gyógyuló sérülései keletkeztek."
"a két támadót"
"ismeretlen tettesek ellen"

Legyünk polkorrektek, semmiféle cigányok nem voltak ott. Csak egyszerű ismeretlen tettes támadónak vélt, valójában csupán idegen személy férfiak, akik csak simán ott mozogtak és nem is bántalmaztak. Az ajtót a néni törte be, mert olyan hótrészeg volt és attól sérült meg, ők meg csak meg akarták védeni a rájuk támadó unokától, aki rárontott.
Törölt felhasználó 2011. 02. 03. 13:44
Előzmény: #3413  Törölt felhasználó
#3415
link
link
Cigány, cigány, miért vagy cigány?
Sárga lábú Istenit az anyádnak!
Törölt felhasználó 2011. 01. 25. 15:01
Előzmény: #3413  Törölt felhasználó
#3414
Valahol Salgóakárhol a helyi erdészet megunta a famívesek "áldásos" tevékenységét, és úgy döntött, maga vágja ki (amíg van mit) a saját fáját.
(Hol a cociális érzékenység?!)
Na erre nem számított senki, még a hegy sem, mert nyilván lecsúszik az oldala, hiszen nincs fa, ami megtartaná.
Na de most mi lesz, ki tehet minderről?
A sünök, akik szemet hunynak (parancsra)?
A cég, mert mit képzel, hogy csak úgy ukk-mukk-fuck kivágja a fáját?
Vagy esetleg valaki más?
Törölt felhasználó 2011. 01. 25. 14:43
Előzmény: #3397  Törölt felhasználó
#3413
Törheted a hededet ,új nikken.
Nem hiszem , hogy a linken szereplő ropogós az exkimó lenne.De stílre fussa , a lopott fábúl + oljan melegre ,hogy félmeztelen támaszthatja a lopott napot.
Törölt felhasználó 2011. 01. 25. 12:54
Előzmény: #3411  Magicmaan
#3412
De...
Nem vagyok naiv.
Sem vak.
Én anno a piros pirulát választottam, és bemásztam a nyúl üregébe.
Magicmaan
Magicmaan 2011. 01. 25. 12:42
Előzmény: #3409  Törölt felhasználó
#3411
Nem vetted még észre, hogy a szennymédia nagy részre komcsi és exszdsz kezekben van?
exley 2011. 01. 25. 12:00
Előzmény: #3408  exley
#3410
...Magyarország mini elnöke Aliasz orsós vagy micsoda...
Törölt felhasználó 2011. 01. 25. 12:00
Előzmény: #3408  exley
#3409
Azt ígérte a zorbán, hogy prioritás lesz az elkövetkező 1/2 évben a romakérdés az EU-ban.
Lehet ez a zsidesz új romastratégiája.
Még szarközi is kipaterolja az orkokat, mert elege van belőlük, nálunk meg egy ilyen horderejű ügy teljes hírzárlatot kap.
Fordított esetben is kussolna a szennymédia? (Mármint ha egy 17 éves cigányt ölnek meg és darabolnak fel a paraszt magyarok.)
exley 2011. 01. 25. 11:40
Előzmény: #3407  exley
#3408
Miért van az? A brutális magyar rendörség a földön fekvő magyar tüntetőt csoportosan félig agyon verték a nyilt utzán kamerák össztüzében, a daraboló, gyilkos etnikum ellen azonban félnek megmozdulni. Vajon miért nem lépnek fel ilyen és hasonló eréllyel a köztörvényes magyarokat, gyilkolászó etnikum ellen?
exley 2011. 01. 25. 10:47
Előzmény: #3406  Törölt felhasználó
#3407
A BM kiad egy közleményt,ha egyáltalán kiad valamilyen kölést, "jogos volt a lányok eltiprása a West_Balkánban, mivel magyarok voltak", különben is minek mentek oda? A managmentet a titkos szolgálat ellenőrizte a cassát rendesen kivette a tabula-rasat. Ugrott a biznisz. Hol voltak a csi ntalan örzők az incal-securit? Már a fideszes örzők sem védik a magyarokat, érdekes., Bezzeg a balhé után ott volt Budapest összes rendőr autója, akkor már az eus delegációkra sem vigyáztak, akkor is fontosabb volt nekik ott lebzselni a szájukat tátani az eus képviselőktől alamizsnát várni, cserébe a vadonatújj rendőrkocsikért, amit az eu elvonulás után azzonnalleselejteznek és 1 ft viszik haza a nép őrei.
Törölt felhasználó 2011. 01. 25. 10:37
Előzmény: #3405  exley
#3406
Ezek tényleg megesznek bennünket, ha nem vigyázunk.
:(
exley 2011. 01. 25. 10:33
Előzmény: #3404  Törölt felhasználó
#3405
A pintér sünök diszkréten hallagatnak, a tábornok elvti azt nyilatkozta véget vetnek a magyarok elleni pogromnak.
Törölt felhasználó 2011. 01. 25. 10:26
#3404
link
A teljesség kedvéért (ha már ez a tetű média kussol 1000-el), az elkövetők CIGÁNYOK.
Nem kell a mellébeszélés. Azok.
Még a szomszédjaik, akik szintén cigányok, is rettegnek tőlük.
A téma talán tabu?!
Törölt felhasználó 2010. 12. 11. 10:46
Előzmény: #3400  pampa
#3403
amúgy szőr mentén egyetértek a leírtakkal
Törölt felhasználó 2010. 12. 11. 10:45
Előzmény: #3401  Törölt felhasználó
#3402
"nem sőt nem is"

jav.: első nem törlendő, elnéztem
Törölt felhasználó 2010. 12. 11. 10:43
Előzmény: #3400  pampa
#3401
én inkább a pénzben kiszabott bírság híve vagyok, a börtönök csak viszik a pénzt még akkor is, ha dolgoztatjuk a rabokat

persze a köztörvényesek kerüljenek börtönbe (ráférne a Btk.-ra egy "kis" szigorítás), de ahol elkerülhető a szabadságvesztés, szabjanak ki pénzbüntetést, és a már leírt módon hajtsák is be

ne csak a polgárnak küldjön levelet az APEH, hogy ennyi meg annyi illetéket fizessen be 15 napon belül, hanem a latroknak is menjen utánuk

100 milliós nagyságrendben meg végképp ne engedjen el adótartozást senki fia-borjának

ha a mélymagyarok, futballhuligánok és egyéb antiszemita idióták végre békén hagynák a zsidókat (biztosan vannak zsidó bankárok, mint ahogy magyarok, németek, stb. is) és a bankokat, lehetne itt egy normális országot is építeni.

btw. nem akarom védeni a bankokat, én pl. az AXA-t nagyon kedvelem (egyelőre) de nagyon sokat lenyúlós tetvedéknek tartok, mégis el kell ismernie mindenkinek:
1. a bankok nagy része lényegében csak a kamattámogatott hiteleken keresztül jutott -indirekt módon- állami forrásokhoz (kivétel pl.: BB), nem sőt nem is privatizáltak áron alul semmit (de pl. a KH-t jól átverte a GE a Tungsram privi során, szóval eleve sokszínűbb a helyzet, mint sokan láttatni szeretnék)
2. senkit nem köteleznek arra, hogy aláírja a szerződést, sőt lehet másik bankhoz váltani (én szoktam is, ha elégedetlen vagyok)
3. hőbörögni könnyű, konstruktív vitát folytatni nehezebb, jól működő, egyben igazságos gazdaságot teremteni meg szinte teljesen lehetetlen - a bankok azért tudnak több embert átverni, mert ilyen a pü-i kultúránk és mert nem korlátozzák / szabályozzák rendesen az ÁSZF-et, stb. dokumentumokat (irreális elvárás valóban, hogy a több tucat vagy akár több száz oldalas doksikat végigolvassa az ügyfél, és még meg is jegyezze a fontosabb részeket, miközben tele van apró betűsekkel)

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók