Melyik követ mozdítsam el? Mássz onnan ki légysziiii. Segítek. Hagyd a picsogást. Nekünk is jobb a 4500-ról ábrándozni, mint téged keresgélni a kövek alatt...
azt,hogy a vételi oldalon ott állt-e az erse? de végül is tök mindegy mert piacin adtad így kötnie kellett volna ha csak később jelenik meg és tényleg bekerültél a könyvbe.
Nem tudom, milyen platformon tőzsdézel. Ha a megbízásról van bizonylatod, talán megéri utánamenni. Írni egy hivatalos panaszt, ilyesmit. Valszeg idő, és erős idegzet kell hozzá...
Ha azt kérdezed,megnéztem-e az ajálati könyvet és benne vol-e a megbízásom,akkor nem néztem meg.De a megbízást tözsdei nyitvatartás alatt adtam meg és piacin.Így vissza kellett volna vennie az erstének nem?
Úgy emlékszem, arra van valami előírás (vagy az erste saját policyja?), hogy a kereskedés idejének bizonyos százalékában (80?) kell árjegyzőt biztosítani. Gondolom, kikereshető az üzletszabályzat
MOLly tulajok topikja
Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.