kcs68

Regisztráció: 2022-11-10 08:35:18

Hozzászólások száma: 327

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 17:17


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

Mtelekom péntek, 17:17
Szerintem záróban volt az uccsó srv. Az még kicsit felhúzta. Adtam is el valamennyit. 
Mtelekom péntek, 08:57
Szerintem nem lesz ma fix árú. Lesz valamennyi sima, a forgalom függvényében. Tegnap 220 ezer volt. A többi megmarad
MOLly tulajok topikja csütörtök, 12:04
Egy próbát megér. Legalább dolgozzanak. A maradványérték egyébként 116 Ft
MOLly tulajok topikja csütörtök, 11:39
Nem tudom, milyen platformon tőzsdézel. Ha a megbízásról van bizonylatod, talán megéri utánamenni. Írni egy hivatalos panaszt, ilyesmit. Valszeg idő, és erős idegzet kell hozzá...
MOLly tulajok topikja csütörtök, 11:23
Mikor adtad be? Ha pl. 10:15-kor, akkor elvileg igen. Ha 16:40-kor, akkor lehet, hogy nem volt már aznap árjegyző
MOLly tulajok topikja csütörtök, 11:21
Igen, ez a kérdés. Ugyanúgy van ajánlati könyv, mint a többi részvénynél. És az árjegyző korlátozott darabszámú. MOL certiknél talán 2500. y
MOLly tulajok topikja csütörtök, 11:19
Úgy emlékszem, arra van valami előírás (vagy az erste saját policyja?), hogy a kereskedés idejének bizonyos százalékában (80?) kell árjegyzőt biztosítani. Gondolom, kikereshető az üzletszabályzat
MOLly tulajok topikja csütörtök, 10:48
laphelyzetben úgy kereskedsz, mint egy részvénnyel. Van ajánlati könyv. Abban általában az erste árjegyzője is szerepel eladási és vételi ajánlattal is
MOLly tulajok topikja csütörtök, 10:46
Fel van függesztve a kereskedés
MOLly tulajok topikja csütörtök, 10:34
Maradványértéken fogják visszavenni, a mögöttes részvények eladása után. Általában fél nap, szerintem délután már kint lesz az ajánlat. Nem lesz magas...
MOLly tulajok topikja csütörtök, 09:25
Szerintem nem lehet megvenni, csak úgy látszik. De nem mondom, hogy próbáld ki :-)
MOLly tulajok topikja csütörtök, 09:08
Szerintem az számít, volt-e kötés a korlátár alatt
MOLly tulajok topikja csütörtök, 08:48
Kiütődött. Rá fogják a piacra borítani a 200 ezer db-ot
Mtelekom csütörtök, 08:33
Én 2500 alá várom nyár végére
MOLly tulajok topikja csütörtök, 08:26
Akkor vesznek, mikor vesz valaki certit. Ha eladnak certit, részvényt is eladnak. Régebben certiztem. A legtöbbször azonnal megjelent a certivel párhuzamos kötés a részvényen is. 
Mtelekom kedd, 11:41
A MOL büntijének (ami tényleg elég röhejes) mi köze van az srv-hez?
Mtelekom kedd, 09:54
2,4 millió
Mtelekom kedd, 09:29
Eddig 1,6 milla db
Mtelekom kedd, 09:21
Tegnap 190 ezer, ma meg megjöttek a fixáras biznyákok
Mtelekom hétfő, 08:46
330 ezer. Nem lepődnék meg, ha a többi nagy része a fix árasra tárazás lett volna. Az biztos, hogy az srv nagy részét záróban vették, akkor pedig legalábbis sejteniük kellett, hogy nagyobb forgalom várható

friss hírek További hírek