Nem tudom, milyen platformon tőzsdézel. Ha a megbízásról van bizonylatod, talán megéri utánamenni. Írni egy hivatalos panaszt, ilyesmit. Valszeg idő, és erős idegzet kell hozzá...
Úgy emlékszem, arra van valami előírás (vagy az erste saját policyja?), hogy a kereskedés idejének bizonyos százalékában (80?) kell árjegyzőt biztosítani. Gondolom, kikereshető az üzletszabályzat
laphelyzetben úgy kereskedsz, mint egy részvénnyel. Van ajánlati könyv. Abban általában az erste árjegyzője is szerepel eladási és vételi ajánlattal is
Maradványértéken fogják visszavenni, a mögöttes részvények eladása után. Általában fél nap, szerintem délután már kint lesz az ajánlat. Nem lesz magas...
Akkor vesznek, mikor vesz valaki certit. Ha eladnak certit, részvényt is eladnak. Régebben certiztem. A legtöbbször azonnal megjelent a certivel párhuzamos kötés a részvényen is.
330 ezer. Nem lepődnék meg, ha a többi nagy része a fix árasra tárazás lett volna. Az biztos, hogy az srv nagy részét záróban vették, akkor pedig legalábbis sejteniük kellett, hogy nagyobb forgalom várható