Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Tibor010101 csütörtök, 11:07
Előzmény: #402598  kcs68
#402600
Na igen pár napja adtam piaci áras  megbízást TL85-re amikor még plusszban voltam,mégsem vették vissza(erste).Most az előbb a sinle ügyfélszolgálatos meg azt mondta,hogy az erste nem köteles visszavenni.Én nem így tudom. Jó vasatag a bőr és kapcsi,pofátlan egy banda a végtelenségig.
xy2003 csütörtök, 10:50
Előzmény: #402597  kcs68
#402599
"Nem csak a TL85re gondoltam hanem bármely certire."
kcs68 csütörtök, 10:48
Előzmény: #402593  Tibor010101
#402598
laphelyzetben úgy kereskedsz, mint egy részvénnyel. Van ajánlati könyv. Abban általában az erste árjegyzője is szerepel eladási és vételi ajánlattal is
kcs68 csütörtök, 10:46
Előzmény: #402595  xy2003
#402597
Fel van függesztve a kereskedés
xy2003 csütörtök, 10:40
Előzmény: #402593  Tibor010101
#402595
ha most adnád piacin rögtön kötne/kötnie kéne.
xy2003 csütörtök, 10:39
Előzmény: #402592  Tibor010101
#402594
hát ha bent áll vételi oldalon akkor rögtön kötnie kell,ha nem áll bent akkor épp nincs kereskedés akkor adhatod piacin semmi nem lesz.
Tibor010101 csütörtök, 10:38
Előzmény: #402590  kcs68
#402593
Nem csak a TL85re gondoltam hanem bármely certire.
Tibor010101 csütörtök, 10:37
Előzmény: #402588  xy2003
#402592
Mártmint ha megbízást adtam?Természetesen adtam,de az ügyfélszolgálatos állítja hogy nem köteles.
spuur csütörtök, 10:35
#402591
A MOL vezetésével emelkedik a BÉT..
kcs68 csütörtök, 10:34
Előzmény: #402586  Tibor010101
#402590
Maradványértéken fogják visszavenni, a mögöttes részvények eladása után. Általában fél nap, szerintem délután már kint lesz az ajánlat. Nem lesz magas...
spuur csütörtök, 10:34
Előzmény: #402586  Tibor010101
#402589
mindenek felett áll...semmire se köteles
xy2003 csütörtök, 10:32
Előzmény: #402586  Tibor010101
#402588
ha bent áll.
Szami csütörtök, 10:32
#402587
Az előbb négy elmarasztaló véleményt kaptam. Elszomorodtam. Most korrigálok. 
A Mol egy rendes társaság, mindig részletesen tájékoztat mindenről, nem baj, ha a Richterrel ellentétben eddig még nem fizette ki a már megszavazott osztalékot a kisbefektetőknek (Az alapítványok részét nagyon helyesen visszatartva, míg MP és lelkes,  rendes csapata vissza nem veszi), addig hadd kamatozzon a cégnek a pénz, örüljünk annak, hogy a csodás Tiszán evezhetünk a farvizen, szép a táj, és az sem baj, ha csak novemberben fizetik ki az osztit, hisz ráérünk, de ha mégsem fizetnek, annak is meg lesz biztosan az oka, és ezért ne haragudjunk rájuk, mert csak jót akarnak és a mi érdekünket tartják állandóan szem előtt, helyettünk dolgoznak, legyünk hálásak, köszönjük. 
Tibor010101 csütörtök, 10:23
#402586
Erstének kötelessége visszavenni azonnal certit ha piaci áron kötök megbízást?
nyehuma csütörtök, 10:16
#402585
Jo porszivozast a kicsiknek.
nyehuma csütörtök, 10:16
#402584
Itt erdemes berakni a maradek konyhapenzt sztem az oszinosztalekra.
spuur csütörtök, 10:07
Előzmény: #402582  lukskypoker
#402583
irány 4500...csak semmi mutyi
lukskypoker
lukskypoker csütörtök, 09:56
Előzmény: #402579  lukskypoker
#402582
Miattam ne siessünk :))
xy2003 csütörtök, 09:52
#402581
cert indultak.

friss hírek További hírek