Na igen pár napja adtam piaci áras megbízást TL85-re amikor még plusszban voltam,mégsem vették vissza(erste).Most az előbb a sinle ügyfélszolgálatos meg azt mondta,hogy az erste nem köteles visszavenni.Én nem így tudom. Jó vasatag a bőr és kapcsi,pofátlan egy banda a végtelenségig.
MOLly tulajok topikja
Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.