Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Trend_energy
Trend_energy 2022. 03. 24. 16:23
#314300
ZT :  2790
O1Gci 2022. 03. 24. 16:03
Előzmény: #314296  LPitty
#314299
Hàt a magam 29 hònapjàval erősìtem az "örök optimistàk" tàboràt.
Szivem szerint ezèrt mèg különdìjat is adnèk az oszti mellè! :))
Nagyon bizakodom,de ....
Capi77
Capi77 2022. 03. 24. 16:00
Előzmény: #314296  LPitty
#314298
mindenki megérdemli sok nyerőt :)
LPitty
LPitty 2022. 03. 24. 15:59
Előzmény: #314294  Capi77
#314297
Gratula hozzá!
LPitty
LPitty 2022. 03. 24. 15:57
Előzmény: #314293  O1Gci
#314296
Amúgy most a MOL-nak áll a legjobban a szénája talán. Durván jó osztalék is lesz. Megérdemlik akik régóta tartják. 
Magus_21
Magus_21 2022. 03. 24. 15:32
Előzmény: #314292  LPitty
#314295
R. 2816
Capi77
Capi77 2022. 03. 24. 15:29
Előzmény: #314292  LPitty
#314294
tegnap 2x volt all in 3000 db részvénnyel végre jó napom volt egy évet vártam erre a napra 
O1Gci 2022. 03. 24. 15:29
Előzmény: #314292  LPitty
#314293
Valòban feltünően jòl tartja magàt!
Egy tegnapi/mai maxos (2830) zàràsnak èn nagyon tudnèk örülni!
Szìvtam eleget.
LPitty
LPitty 2022. 03. 24. 15:23
Előzmény: #314291  O1Gci
#314292
:D Dehogy tiltottak, semmi rosszat nem tettem, jó fiúk vagyok. :) Tegnap rágerjedtem a MOL shortra, de csak napon belül. Azt jól elkaptam és realizálni is elég jól sikerült. Ma nap elején ment egy kis short megint, egész nap pluszban van, de nem nagy cucc, meg csak játék összeggel. 
O1Gci 2022. 03. 24. 15:20
Előzmény: #314288  LPitty
#314291
Hàt te itt?
Kitiltottak az OTPs-ből? 😉
because 2022. 03. 24. 15:12
#314290
Zárótipp: 2850
kjanek
kjanek 2022. 03. 24. 15:11
Előzmény: #314288  LPitty
#314289
Ezt is shortolod? :)
LPitty
LPitty 2022. 03. 24. 15:07
Előzmény: #314287  Csiszarg
#314288
Gyerekek, nagyon gatya ez a papír is. 
Csiszarg 2022. 03. 24. 14:33
#314287
Ki kell törjön. Mikor, ha nem most? 
Stalker 2022. 03. 24. 14:24
Előzmény: #314278  orbitalis
#314286

Még mindig április 28-án fogják megmondani ez azóta se változott hiába kérdezitek meg naponta 65x.
 Ha akkor lesz addig bőven vehetsz ha akarsz arany áron venni
klikk
klikk 2022. 03. 24. 14:23
Előzmény: #314284  kronil81
#314285
Zt. 2826
kronil81 2022. 03. 24. 14:20
#314284
Zt.2800
Capi77
Capi77 2022. 03. 24. 14:08
Előzmény: #314269  Nikklíszon
#314283
Nikklíszon én ezt úgy mondanám, hogy a birkák mindig bégnek mielőtt megnyirnák őket, de mindig Megkopasztják őket !! 
1916 2022. 03. 24. 14:06
Előzmény: #314278  orbitalis
#314282
A pontos napot nem tudom, de az előtt 7 azaz hetes munkanappal még vehetsz részvényt, amire jár az osztalék. Utána már amit veszel, arra nem jár osztalék. Ha jól tudom.
Törölt felhasználó 2022. 03. 24. 14:00
Előzmény: #314276  gaben500
#314281
Baromság! Ha 200 forintot fizet váratlanul a cég, akkor bizony 200 forinttal csökkenteni kell majd a célárfolyamot. Árfolyam és osztalék egyszerre? Nem úgy megy az.

friss hírek További hírek