Köszi szépen!
Rendes tőled,hogy így látatlanba is gratulálsz!
Én 17 évet dolgoztam,ebből 13at a saját alapítású vállalkozásomban.Nem örököltem,nem nyertem a vagyonom.Panelből jövök.
Ezért is volt nehéz döntés otthagyni a jót/a biztost,de annyi csaladtagom halt meg idő elött,hogy besokaltam teljesen a mókuskeréktől (napi 10-12 óra munka +sok hétvége is).
Most,hogy már 13. éve zajlik a kísérlet,sokkal nyugodtabb vagyok,nagyon megérte!
Rendes tőled,hogy így látatlanba is gratulálsz!
Én 17 évet dolgoztam,ebből 13at a saját alapítású vállalkozásomban.Nem örököltem,nem nyertem a vagyonom.Panelből jövök.
Ezért is volt nehéz döntés otthagyni a jót/a biztost,de annyi csaladtagom halt meg idő elött,hogy besokaltam teljesen a mókuskeréktől (napi 10-12 óra munka +sok hétvége is).
Most,hogy már 13. éve zajlik a kísérlet,sokkal nyugodtabb vagyok,nagyon megérte!
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2021-11-17 15:33-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
vegyél vissza ebből a stílusból légyszíves. ez egy fórum, nem politikai késdobáló