Topiknyitó: ronaldinyo 2024. 11. 29. 10:34

NUTEX mindenkinek  

https://www.bet.hu/newkibdata/129160501/S_K_K_241128.pdf
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
oxylant
oxylant ma, 15:50
Előzmény: #8362  Qwertzuio
#8363

Nagy igazságok ezek!!👍Én azzal egészíteném ki, h.az usa kötvények 
[(USD, EUR)]
is jók, de a TBSZ számlán parkoljon, mert ugye....
- KBC EQUITY FUND MEDICAL
TECHNOLOGIES ...
-KBC BONDS CORPORATES USD....
-OPTIMUM ENHANCEDINTELLIGENCE GLOBALALLOCATION RESPONSIBLE
INVESTING....
-KBC PARTICIPATION SHORTTERM BOND SELECTION K&H
CLASSIC SHARES...
Mindenki másként csinalja....🤣
Qwertzuio
Qwertzuio ma, 14:36
Előzmény: #8361  libsi
#8362
Aki kispapír vásárló,az gyakran naiv, reménykedik, kevesebb penze van és hajlamos a szerencsejátékra. Van olyan kispapír kibocsátó, ami érdekelt az árfolyam emelkedésben, van olyan,aki folyamatosan eladja a népnek a saját sztoriját és közben szarik az árfolyamra. Akinek nem tetszik ez, az sajnos azt realizálta, hogy nem amerikai blue chipeket vagy nem a 4-5 magyar blue chipet vette és nézi,hogy miközben ő bukik, mások nyernek.
Itt az a legszebb,hogy ez a cég nyert és nem tükrözi ezt az árfolyam. Örökké projektek lebegnek és nem tud emelkedni.
Aki unja,eladja. Aki naivan veszi,vagy becoopja vagy nem
libsi ma, 10:52
#8361
Teljesen szürreális ,hogy az ember tehetetlenül kell nézze , ahogy el lopják a pénzét 
raus ma, 10:13
Előzmény: #8358  balentum
#8360
Azok azok de már mióta
Bízzunk egyszer ez is változik és szárnyalni fognak.
Qwertzuio
Qwertzuio ma, 09:37
Előzmény: #8358  balentum
#8359
Csodálatos időjárás van, lehetne kissé melegebb
balentum
balentum ma, 08:18
Előzmény: #8357  Qwertzuio
#8358
Enefi=Nutex=Futur=Őrmester=Akko=DM-ker=Szar, ahol semmi nincs csak a duma és manipulálás!!
Qwertzuio
Qwertzuio ma, 08:03
Előzmény: #8354  R00
#8357
A sok pdf után a 12-13-14 forintot nem kellene munka nevű tevékenység keretében átalakítani?
Nem unja magát a vezetőség és a bizottság?
Qwertzuio
Qwertzuio ma, 07:59
Előzmény: #8354  R00
#8356
Esti 2Ráér a vezetőség skk pdf fileokat írni 
https://bet.hu/site/newkib/hu/2026.06./Javadalmazasi_Politika_129491648
R00
R00 péntek, 15:40
#8354

https://bet.hu/newkibdata/129491348/S_K_K_260626.pdf
Nóta benne 6 froncsiskák megjöttek.
Civin reload?
oxylant
oxylant péntek, 14:51
#8353
Sorakozó!
hekki
hekki péntek, 13:23
Előzmény: #8349  Csibefasirt
#8352
Érdekes hogy nem szerepel 5% feletti listában a BÉT en.
hekki
hekki péntek, 13:22
Előzmény: #8349  Csibefasirt
#8351
Most Pestre terveznek találkozót. Bár 10 napja csend van. 
oxylant
oxylant péntek, 13:14
Előzmény: #8348  hekki
#8350
Szeretném tudni: nyilatkoznál az itt töltött időben, h. mi Néked a Nutexel a szándékod??
Csibefasirt
Csibefasirt péntek, 13:13
Előzmény: #8348  hekki
#8349
Utana hamar 10 alatt talalja magat..  Morvai eltunt
hekki
hekki péntek, 13:09
Előzmény: #8347  hekki
#8348
12.2
Mindjárt repül a 12
hekki
hekki péntek, 12:50
Előzmény: #8346  hekki
#8347
Mondtam.
Annyira átlátszó a kis zibu. :)
Nap végére 12 ki lesz öntve 
hekki
hekki péntek, 12:48
Előzmény: #8345  oxylant
#8346
Egyik felét lassan elvették tőle. 
Gondolom nemsokára lehozza a 13.5 pakkot 12.5re
oxylant
oxylant péntek, 12:19
Előzmény: #8344  hekki
#8345
Illikvid piacnál ez van...
hekki
hekki péntek, 12:16
Előzmény: #8343  oxylant
#8344
Kamu eladó. Kiállt, nem mert 12 ftra ráadni. Vélhetően az eladó áll ott, és próbálja terelni a kereskedés irányát. 
oxylant
oxylant péntek, 12:14
Előzmény: #8342  27400
#8343
Az, aki távol marad a bét baromságaitól....
27400
27400 péntek, 12:12
#8342
Vételi
(2026.06.26. 12:00:18)
Eladási
(2026.06.26. 12:10:40)
Ár
Mennyiség
Ár
Mennyiség
12,108 00013,00  178 289
12,0561 00013,35  10 000
12,001 010 00013,50  176 583
10,2020 00013,65  4 760
9,2050 00013,70  90 250   Ki nyer ma? Játék és muzsika 10 percben.
hekki
hekki péntek, 11:54
Előzmény: #8340  hekki
#8341
Mehet le 10 alá

Topik gazda

ronaldinyo
3 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek