Holba,Huber,Morvai,Vitán , bizottság tagjai
Mit mondanak?
Árad már a horizon multiplán humet nutex?
Vagy csak a nyári szünet első heteiben bízik a sok beragadt kisbefektető?
A remény rabjai?
Akvizíciót azonnal ha már nem volt osztalék klub
Minden évben van kamurally?
Netán dolgozik a vezetőség?
Kispapír imádó klub
Mit mondanak?
Árad már a horizon multiplán humet nutex?
Vagy csak a nyári szünet első heteiben bízik a sok beragadt kisbefektető?
A remény rabjai?
Akvizíciót azonnal ha már nem volt osztalék klub
Minden évben van kamurally?
Netán dolgozik a vezetőség?
Kispapír imádó klub
NUTEX mindenkinek