Topiknyitó: ronaldinyo 2024. 11. 29. 10:34

NUTEX mindenkinek  

https://www.bet.hu/newkibdata/129160501/S_K_K_241128.pdf
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Qwertzuio
Qwertzuio ma, 19:09
Előzmény: #8263  hekki
#8265
Holba,Huber,Morvai,Vitán , bizottság tagjai 
Mit mondanak?
Árad már a horizon multiplán humet nutex?
Vagy csak a nyári szünet első heteiben bízik a sok beragadt kisbefektető?
A remény rabjai?
Akvizíciót azonnal ha már nem volt osztalék klub
Minden évben van kamurally?
Netán dolgozik a vezetőség?
Kispapír imádó klub
hekki ma, 16:58
Előzmény: #8262  TozsdeMagus
#8264
Dr. Emu
hekki ma, 16:53
Előzmény: #8261  kurazsi-mama
#8263
Holnap jöhet a 16
TozsdeMagus
TozsdeMagus ma, 16:49
Előzmény: #8260  007Bond
#8262
Mi összefüggés van a Vertikal és a Nutex közt? Mert hogy a Nutex után is felébredtek és belemartak ugyan úgy.
kurazsi-mama
kurazsi-mama ma, 16:20
Előzmény: #8255  hekki
#8261
Azért csak sikerült.
007Bond
007Bond ma, 16:17
#8260
Az a durva, hogy a záró simán lehet 15 fölött is, és 13,5 alatt is...
007Bond
007Bond ma, 16:15
Előzmény: #8257  hekki
#8259

Inkább az a kérdés kikapják e a 750 000 db-ot 15,4-nél...
HAJRÁ NUTEX!!!📈🚀💪😎
hekki ma, 16:13
Előzmény: #8257  hekki
#8258
15.35
Mindjárt elviszik 15.4et
hekki ma, 16:13
Előzmény: #8255  hekki
#8257
150k vevő 15.1nél
hekki ma, 16:12
Előzmény: #8254  hekki
#8256
15.2
hekki ma, 15:57
Előzmény: #8254  hekki
#8255
Aki venni akar annak a könyvből kell mert nem adnak rá a vevői oldalra 
hekki ma, 15:56
Előzmény: #8253  kurazsi-mama
#8254
Már támasz a 15.
Ezt most módszeresen veszik, nincs külsős eladó. Az van ami bent áll a könyvben.
kurazsi-mama
kurazsi-mama ma, 15:53
Előzmény: #8248  kurazsi-mama
#8253
Már 15-ön.
hekki ma, 15:53
Előzmény: #8248  kurazsi-mama
#8252
15ön már vevő 
hekki ma, 15:52
Előzmény: #8250  hekki
#8251
Vagy még ma 
hekki ma, 15:51
Előzmény: #8246  27400
#8250
Nincs nagy eladó aki öntene, 750k áll bent de az ki lesz kapva holnap 
hekki ma, 15:50
Előzmény: #8246  27400
#8249
Kitörés előtt. úgy néz ki hogy mégis meg lesz húzva 20ig
kurazsi-mama
kurazsi-mama ma, 15:39
#8248
14,5-ön már vevő.
oxylant
oxylant ma, 15:37
Előzmény: #8246  27400
#8247
🤣
27400
27400 ma, 15:20
Előzmény: #8245  hekki
#8246
Neked nem szoltak, hogy most nem írunk ilyeneket. 
hekki ma, 15:16
Előzmény: #8244  kecskemet20260613
#8245
14.5
kecskemet20260613 ma, 07:34
Előzmény: #8243  debepe
#8244
Ha a részvényesek összefognak a tolvaj vezetőség ellen, akkor hamarabb változást lehet elérni, amivel mindenki jól jár.
debepe hétfő, 19:31
Előzmény: #8238  Dr.Emu
#8243
Igen ott leszek 1M részveny tulajdonosaként.
TozsdeMagus
TozsdeMagus hétfő, 13:01
Előzmény: #8234  kecskemet20260613
#8242
Én is ezen a NARRATÍVÁN gondolkoztam!
Dr.Emu
Dr.Emu hétfő, 12:55
Előzmény: #8240  MARYENN
#8241
Bocsi, de igazából minden Nutex részvény tulajdonosnak szántam.
MARYENN
MARYENN hétfő, 12:45
Előzmény: #8237  Dr.Emu
#8240
Ezek szerint nem voltam elég ironikus, ha ezt nekem írod le. 
kurazsi-mama
kurazsi-mama hétfő, 12:35
Előzmény: #8237  Dr.Emu
#8239
Sajnos nem tudok menni, de támogatom az ügyet, 320 000 db részvény tulajdonosaként.
Dr.Emu
Dr.Emu hétfő, 12:28
Előzmény: #8237  Dr.Emu
#8238
Igen, ott leszek személyesen.
Dr.Emu
Dr.Emu hétfő, 12:21
Előzmény: #8211  MARYENN
#8237

Ebben a "semmit nem érő ,xar kispapírban" jelenleg még van 35 Ft./részvény tiszta pénz. Részvényben, befektetési jegyben, állampapírban Kp-ban. Még van, de elindult a kilapátolás. 
Feltehetően aki vette, nem pár nap alatt szedett össze 5%-ot, hanem ugyanúgy, mint itt rengeteg kisbefektető az elmúlt évek jól megkomponált osztalék, akvizíciós, srv-s ígéreteinek fényében tett bele több kevesebb pénzt. Persze a szerencsésebbek a le-fel köröket meglovagolva akár pozitívan is kijöhettek a Vezetőség tudatos, részvényeseket félrevezető információs politikájából, de a nagyobbik hányad nézi a tetemes, egyenlőre még csak virtuális veszteségét.
Mindenesetre, most van egy befektető társunk, aki immár a nevét is vállalva nyilvánosan próbál tenni valamit, valljuk be őszintén mindannyiunk érdekében, az NyRt. törvényes működtetése és a vezető manipulációinak megszüntetése érdekében.
Az már látszik, hogy további MNB-s, rendőrségi, választott bírósági eljárásoknak nézünk elébe.
Nem ártana a saját jól felfogott érdekünkben segíteni a folyamatot. Kecskeméten június 13-án talán okosabbak lehetünk.
Hányan leszünk ott, nem tudni, de előzetes felmérésként itt a fórumon "nick" név vállalása mellett, aki egy kicsit is magáénak érzi a részvényeit (nem akarja elajándékozni) jelezze, hogy megtiszteli-e jelenlétével Dr. Morvai Urat és képviselő ügyvédjét.
Ilyen válaszokra gondoltam:
- Igen ott leszek személyesen.
- Nem, nem érdekel, csak a sült gesztenyét szeretem, semmi kaparás, pucolgatás.
- Sajnos nem tudok menni, de támogatom az ügyet, pl. 200 000 db részvény tulajdonosaként.
Hajrá Mi !!!
kecskemet20260613 hétfő, 12:17
Előzmény: #8235  hekki
#8236
Végre valamiben egyetértünk.
Fel kéne már ébredni a hivataloknak.
hekki hétfő, 12:11
Előzmény: #8234  kecskemet20260613
#8235
Legyen így. A legnagyobb mágus tünne el végre a tözsdéröl. Kihal a civin gondolkodás. 
kecskemet20260613 hétfő, 11:58
Előzmény: #8229  hekki
#8234
Szerintem más az ok. Ugye a Tisza-ról sem gondolták, hogy megbuktatja a kormányt. Nos a tisza a korrupció és lopás felszámolását tüzte ki célul. Nyilván előbb vagy utóbb kell nekik egy tőzsdei cég belepakolni a dolgokat és felépiteni egy rendszert. 
Ha én Tiszás lennék, biztos nem egy üres pénz nélküli céget szemelnék ki, hanem egy olyat ahonnan a vezetőséget könnyűszerrel ki lehet rakni a sok lopás, törvénysértés miatt. 
Gondolj bele, 2 milliárd a cég értéke, 5,5 milliárd van benne kézpénz. 
A vezetőség ellen több feljelentés van mint az összes többi magyar tőzsdei céget együttvéve. 
Szerintem Csereklei napjai meg vannak számlálva. 
De ez csak az én véleményem. 
MARYENN
MARYENN hétfő, 11:56
Előzmény: #8228  hekki
#8233
Arról a 4,5 millió forintról beszélsz ?? 
Valóban hatalmas összeg ☺️  Fusson mindenki 🙃
hekki hétfő, 11:54
Előzmény: #8230  TozsdeMagus
#8232
Nemsok. Csak már ki is merült a ralli / tömés. 
Ennyi volt benne. 12nél van 1 millió vevő, annak még teljesülnie kell 
TozsdeMagus
TozsdeMagus hétfő, 11:54
Előzmény: #8224  hekki
#8231
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👌👌👌👌👌👌
TozsdeMagus
TozsdeMagus hétfő, 11:51
Előzmény: #8228  hekki
#8230
Az nem sok!Ha kiveszik, akkor mehet tovább technikailag!
hekki hétfő, 11:50
Előzmény: #8227  TozsdeMagus
#8229
Na akkor jöhet az elmélet hogy a sós medikál a wáberer strómanja és így akarja behozni tőzsdére a szotyis az egészségügyi bizniszét :))))
hekki hétfő, 11:48
Előzmény: #8226  MARYENN
#8228
300k eladó 15ig 
TozsdeMagus
TozsdeMagus hétfő, 11:48
Előzmény: #8224  hekki
#8227
Úgy nézz ki hekki! 
Olyat röhögök ezen. Én biztos nem  mernék ebbe a trágya domba belevenni.
De az igaz hogy szerintem Lőrinctől magasabb lehet az IQ ja :)
MARYENN
MARYENN hétfő, 11:47
Előzmény: #8221  TozsdeMagus
#8226
Nerecske tett ilyeneket anno 😉. Reméljük ide pedig folyik a víz, hiszen nem véletlenül nem történt semmi az elmúlt tizenpár évben . 
TozsdeMagus
TozsdeMagus hétfő, 11:47
Előzmény: #8222  12345
#8225
Tömés megy! Ne vegyétek! :) Mindenki meneküljön ! :)
hekki hétfő, 11:46
Előzmény: #8221  TozsdeMagus
#8224
Új gázszerelő egy háziorvos lesz? :)
oxylant
oxylant hétfő, 11:42
#8223
14,20
12345 hétfő, 11:40
Előzmény: #8221  TozsdeMagus
#8222
Itt egy járóbeteg ellátással foglalkozó dr lett 5% feletti. 
TozsdeMagus
TozsdeMagus hétfő, 11:37
#8221
2017 februárjára ki emlékszik? Amikor jött a hír, hogy a Konzum Nyrt. megvette Lőrinc?
hekki hétfő, 11:32
Előzmény: #8217  TozsdeMagus
#8220
Dehogy robban.
15ig sem megy ki
hekki hétfő, 11:32
Előzmény: #8216  Vicus2000
#8219
Hülyeség. Nutex elődje a humet volt, phylaxia nem kapcsolódik a humet nutexhez 
12345 hétfő, 11:27
Előzmény: #8217  TozsdeMagus
#8218
Jól bevásárolhatott ebből a átverésből🤣
TozsdeMagus
TozsdeMagus hétfő, 11:21
Előzmény: #8214  12345
#8217
ez a 13,8  és 16 ft közti sáv olyan intervallum, hogy a spekulációs tőke simán megtalálhatja amúgy. Én nem csodálkoznék rajta ha robbanna, és TO THE MOON lenne belőle ...
Vicus2000 hétfő, 11:20
Előzmény: #8215  hekki
#8216
  • Sikertelen igazgatótanácsi jelöltség: A PHYLAXIA 1912. Holding Nyrt. (a mai Nutex Nyrt. jogelődje) hivatalos tőzsdei jelentése szerint a társaság 2012. március 30-i közgyűlésén szavazásra bocsátották Dr. Morvai László Roland megválasztását a cég Igazgatótanácsába. A közgyűlés végül a 14/2012. (03.30.) számú határozatával elutasította a megválasztását. [1]
  • A Nutex-vonal: Ez a korábbi kötődés magyarázatot ad arra is, hogy miért éppen a Nutex Nyrt.-ben szerzett jelentős (5% feletti) tulajdonrészt. A Phylaxia Pharma / Phylaxia 1912. Holding Nyrt. ugyanis névváltások és strukturális átalakulások után ma Nutex Nyrt. néven működik a Budapesti Értéktőzsdén. Így Dr. Morvai László Roland tőzsdei jelenléte ennél a cégcsoportnál már több mint egy évtizedes múltra tekint vissza. [1, 2, 3, 4]

hekki hétfő, 11:12
Előzmény: #8213  TozsdeMagus
#8215
Járóbeteg ellátás. Túlárazva. 
12345 hétfő, 11:12
Előzmény: #8213  TozsdeMagus
#8214
Nettó árbevétel 39 462 000🤣🤣
TozsdeMagus
TozsdeMagus hétfő, 11:07
Előzmény: #8211  MARYENN
#8213
CSAK ÚGY VÁSÁROLT 130 millió értékben. 
kerekítsük ki. 
Ez egy KOMOLY CÉG! megnéztem, lecsekkoltam. Tegyétek meg ti is.
KOMOLY EMBER!
HA 16ft átlaggal is számolom, akkor is 130 milliót beletett.
Lehet itt volt a cég történetének a mindenkori alja? A múlt héten?
oxylant
oxylant hétfő, 11:04
Előzmény: #8211  MARYENN
#8212

Csak úgy??
Csak úgy!!
MARYENN
MARYENN hétfő, 10:58
Előzmény: #8205  gipsy
#8211
Csak úgy véletlenül vásárolt ekkora mennyiséget ebből a semmit nem érő ,xar kispapírból..😉 
kecskemet20260613 hétfő, 10:42
Előzmény: #8208  kurazsi-mama
#8210
Amúgy nekem meg az bántja a szememet, hogy Csereklei az eredménytartalék eltüntetésén dolgozik, igen, azon az 5 milliárdon. Van is neki egy kis családi segitsége, egy szűk igazgatósági kör + 1 ügyvéd. 
Mert úgye miért is nem lehet egy akviziciót az Nyrt.-be belerakni?Miért is kell a NT Asset alias Csereklei Gábor zsebébe belerakni a MOL és OTP részvényeket?Miért is nincsenek az OTP és MOL részvények az Nyrt. tulajdonában biztonságban?Miért nem lehet egy nyilt részvénytársaságnál részvényesi jogokat gyakorolni?Miért asszisztál az MNB és a Rendőrség mindehhez?
Mindehhez vagy mindehez? Helyesírás: mindehhez. Gyakori elírások: mindehez.
kecskemet20260613 hétfő, 10:35
Előzmény: #8207  kecskemet20260613
#8209
Javaslom a fórumozóknak, hogy addig fogjanak össze amig Csereklei és bandája meg nem lovasitja a pénzüket.  (Angol billentyűzetről irva, és itt nincs hosszú i)
kurazsi-mama
kurazsi-mama hétfő, 10:27
Előzmény: #8207  kecskemet20260613
#8208
Nem kell személyeskedni!
Egyszerűen csak bántotta a szememet.
kecskemet20260613 hétfő, 09:50
Előzmény: #8206  kurazsi-mama
#8207
Jaj de jó, van egy nyelvtan tanár itt a forumon.
Csak azt sajnálom,hogy nem egy tisztességes rendőr vagy, mert akkor már rég bűnügyi zárlat alatt lenne  egész cég.
kurazsi-mama
kurazsi-mama hétfő, 08:57
Előzmény: #8203  oxylant
#8206
"ezzenel" ???
gipsy
gipsy hétfő, 06:48
#8205
Én szóltam
Konnyvizsgalo_ hétfő, 06:23
Előzmény: #8203  oxylant
#8204
nocsak, nocsak
debepe vasárnap, 09:10
Előzmény: #8201  ronaldinyo
#8202
Mit kellene megértenem? En sikeres, boldog ember vagyok. Hiszek a befektetett energia es a megterülés arányosságában. Ebben a szellemben nevelem a két fiamat akik a legféltettebb kincseim. Látom hogy a világ nem jó irányba megy, de ettől még nem megyek falnak. És nem károgok állandóan hogy minden szar. Ha nem megy a szekér akkor tolni kell. Ha úgy se megy, akkor lehet hogy kereket kell cserélni. Egyszerű ez...
ronaldinyo péntek, 02:54
Előzmény: #8199  debepe
#8201
Majd megerti vagy nem,ez a maga baja..

Topik gazda

ronaldinyo
3 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek