Topiknyitó: _Macika_ 2021. 10. 28. 16:51

Kötelező oltás- Védd magad és a környezeted  

mért kell
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Gabesz76 2021. 11. 01. 08:16
Előzmény: #77  Törölt felhasználó
#80
Az életével együtt,azért amit tett..🤮😡😡
mrider 2021. 11. 01. 08:11
Előzmény: #77  Törölt felhasználó
#79
+ Szlávik, Rusvai lódoktor, Zacher.
Az, hogy elszállt a bizalom sokakban, arról részben ők tehetnek.
Kisterepjáró 2021. 11. 01. 08:06
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#78
Itt az a gond, hogy többségében idős, krónikus betegekről van szó. Parragh szerint 20% jön ki élve az intenzívről. Ezeknek egy része oltott, egy része oltatlan. Az oltatlanokkal akarná kifizettetni a napi 1 milliót.Ezeknek az idős betegeknek kisebb bajuk is nagyobb lesz ettől, sok esetben nincs is annyi vagyonuk, hogy ezt az összeget kifizessék, kb behajthatatlan.  ( Persze értem, hogy ha beoltatná magát, akkor ez a veszély legalább nem fenyegeti)
De ha a dohányos tüdőrákos lesz, akkor ő is vállalta a kockázatot, ő is vállalja a többlet költségeket. A cukros, ha nem tud lemondani a kóláról, akkor szintén.  Szerintem itt nem a gyógyszer támogatás volt a mondandó lényege, hiszen azok filléres tételek ezekhez a kezelésekhez képest. Háziorvos által felírt gyógyszerekre egyébként is minimális támogatás van. ( Szakorvosi az már más) A jogsihoz szükséges alkalmassági vizsgálatért fizetni kell, az nem ingyenes. 
Törölt felhasználó 2021. 11. 01. 07:23
Előzmény: #65  stolz
#77
Merkely az orvoslás szégyene.
Nem azért, mert helyesen vagy helytelenül prognosztizál.
Hanem mert a hatalom kiszolgálója, és propagandistája. Mindig azt mondja, amit a politika elvár tőle.
Én elvenném a diplomáját.
Törölt felhasználó 2021. 11. 01. 06:52
Előzmény: #60  Shareholder
#76

Még 2 kérdésem lenne:
Azt írtad "A saját felelősség vállalásával egyetértek".
Ezt hogy oldanád meg?.
"A markodat tartod, a pénzt kéred, hogy neked jó legyen,"
Milyen pénzt kérek?
Törölt felhasználó 2021. 11. 01. 06:05
Előzmény: #60  Shareholder
#75

"Én eddig is kifizettem a kezelésem árát mivel nem vagyok hajlandó a magyar egészségügyi intézménynek csúfolt hullagyárakba még a lábamat se betenni mégis be kell fizetnem az egészségügyi járulékot. Kérem vissza a pénzt kamatos kamattal mert eddig csak befizettem és nem vettem igénybe szolgáltatást"
.
Nagyon rossz a hasonlatod, Az én javaslatom szerint aki vállalja a plusz kockázatot, az vállalja a plusz költségeket is. Mindenki szabadon dönthet.
Gondolom akkor arra sem tartasz igényt , ha rosszul leszel az utcán, bevigyen a mentő.
Jogosítványt hogy kaptál háziorvos nélkül? Az EESZT rendszerben sem vagy benne?
És a gyógyszereid sem a támogatott áron kapod?
Törölt felhasználó 2021. 11. 01. 00:13
Előzmény: #72  Peterbond
#74
Prof. Dr. Magyarországműködik Béla egy alkalmazottja a propahanta minisztériumnak.
stolz
stolz 2021. 11. 01. 00:09
Előzmény: #72  Peterbond
#73
Hol vannak ezek a tényadatok? Szeretném látni a kimutatásokat...ha megtaláltad legyél kedves belinkelni...előre is köszönöm...
Peterbond 2021. 10. 31. 23:57
Előzmény: #71  stolz
#72
De azt a részt ugye érted hogy most itt mi nem egy jóslatáról beszélünk. hanem arról hogy megosztott 4 kórház adatai alapján tényadatokat. Ennek mi köze ahhoz hogy tudd-e vagy sem jósolni a jövőre? Attól hogy a portfólió mondjuk azt jósolná hogy jövőre 10.000 alá esik az OTP attól még ha kiadja a BÉT adatai alapján a mai árfolyamokat nem fogom azt mondani hogy hülyeség hogy a MOL emelkedik hisz én szerintem esnie kéne tehát az emelkedés hazugság.
stolz
stolz 2021. 10. 31. 23:49
Előzmény: #68  Peterbond
#71
Már jósolt a jövőre. Azt, hogy nem lesz 4.hullám...teljesen nyilvánvaló volt, hogy lesz...
Peterbond 2021. 10. 31. 23:48
Előzmény: #65  stolz
#70
Mondjuk én most erre rákerestem és az idézet úgy szólt hogy nem lesz 4. hullám se nyáron se szeptemberben Magyarországon.
Peterbond 2021. 10. 31. 23:46
Előzmény: #66  stolz
#69
Az adatokat ne tőlem kérd. Amúgy épp most adtak ki adatot amit linkeltem. hogy nem részletes arról nem én tehetek. szerintem is sokkal több tájékoztatás kéne pont azért hogy ne legyenek eszement félretájékoztatások.
Peterbond 2021. 10. 31. 23:44
Előzmény: #65  stolz
#68
A jelen helyzetben teljesen mindegy hogy jól vagy rosszul tudott Jósolni. Itt most arról beszélünk hogy mik a tény megtörtént adatok. Azokról jött ki infó ami megegyezik több más kórházban ezzel foglalkozó orvos nyilatkozatával is. Ha majd jósol valamit a jövőre a lenti érvet teljes joggal felvetheted hogy "mit tudd ő múltkor se jött be a jóslata". De most már megtörtént esetekről van szó nem pedig jóslásról.
euler 2021. 10. 31. 23:38
Előzmény: #66  stolz
#67
A románok kiadják: kb 10 % az oltott az elhunytak között. Ez azért elég meggyőző.
És ők nem használtak kínai és orosz oltóanyagot, nem adtak védettségi igazolványt már az első oltás után - így nálunk minden bizonnyal több mint 10 %.
stolz
stolz 2021. 10. 31. 23:14
Előzmény: #64  Peterbond
#66
a többség lehet, csak nem mindegy mennyi az a többség...ha annyira jók az adatok, akkor miért nem adják ki, hogy mennyi oltatlan és oltott aránya az elhunytak között...
stolz
stolz 2021. 10. 31. 23:12
Előzmény: #61  Peterbond
#65
Merkely 2 éve dumál össze-vissza...pl szerinte nem lesz 4.hullám sem.. :D
Peterbond 2021. 10. 31. 21:24
Előzmény: #62  mrider
#64
"Elnézve az elhunytak listáját, nehezen hihető, hogy a 60+ korosztályban csak az oltatlanok mennek el."
.
Nem csak ők, de messsze többségében ők.
Törölt felhasználó 2021. 10. 31. 20:47
Törölt hozzászólás
#63
mrider 2021. 10. 31. 11:42
Előzmény: #61  Peterbond
#62
Ez is olyan valós adat, mint a szintén Merkely féle, az oltottak kevesebb, mint 1%-a kerül kórházba?
Elnézve az elhunytak listáját, nehezen hihető, hogy a 60+ korosztályban csak az oltatlanok mennek el.
Peterbond 2021. 10. 31. 11:18
Előzmény: #16  Gabesz76
#61
"Az hagyján,de ezek gondolkodni sem tudnak csak benyalják a főni programját,vízióját...pl ha az oltatlanokat nem fogadják,látják el a kórházakban,akkor kikkel is vannak telea kórházak kiskezit csókolom??🤔🤔🙄🙄oops"
.
Csak gondoltam újra belinkelem mert ma jött ki róla egy újabb infó:
.
https://telex.hu/koronavirus/2021/10/31/merkely-minden-lelegeztetogepen-levo-ember-oltatlan
.
minden beteg, aki lélegeztetőgépen van, oltatlan, vagyis abba a 38 százalékba tartozik, aki még nem vette fel az első két oltást Magyarországon.
.
60 év alatt két oltással gyakorlatilag extrém ritkán kerülnek súlyos megbetegedéssel kórházba.
.
olyan személy sincs, aki fiatalon, két oltással lélegeztetőgépre került volna.

Topik gazda

_Macika_
_Macika_
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek