Topiknyitó: ecofun 2020. 09. 01. 13:14

KARÁCSONY TAKARODJ !!!  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
rockmaster 2020. 09. 18. 15:44
Előzmény: #421  bozso49
#440

Nincs itt semmi összeesküvés :)
Egyszerűen UBorkai elvitte a show-t :)))))
Remélem 2022-re is találtok egy balekot a Jacht pártban, lehetne mondjuk N.Szilárd, az nagyot ütne :))))
De ha a másik győri jacht király, a Sz.Petike lenne, az se lenne baj :)
Peterbond 2020. 09. 18. 15:41
Előzmény: #429  gujo
#439
Itt egyedül te bunkó vidékizel. Miért bunkózol le engem is pl?
Peterbond 2020. 09. 18. 15:40
Előzmény: #427  gujo
#438
A lánchídra 2013-ban írta ki az első pályázatot Tarlós. Azóta is több kört ment. 2019 szeptemberében lett visszavonva az utolsó pályázat. Pontosan ugyanazon okoknál fogva amiket Karácsony is mond. A felújítás 33 milliárd lenne a kormány csak 6-ot ad. tarlós ezt pedig sokalta ( mármint a 33-at nem a 6-ot ). 7 év alatt semmivel se jutottak előrébb Tarlósék. Most Karácsonyon ezt számon kérni úgy, hogy kb 4. hónapjában beütött a koronavírus és azóta is mást se tesz a kormány csak keresztbe tesz forrást von el akadályoz kicsit nevetséges.
Peterbond 2020. 09. 18. 15:36
Előzmény: #421  bozso49
#437
"Ezeket az átjelentkezéseket kéne megszüntetni a kormánynak,mert itt vannak a csalások.Ahol az állandó lakhelye van a polgárnak az csak ott szavazhasson.Ezért nyert a sok ballib.Budapesten.Országosan meg sehol nem voltak,na egy két nagyobb település,aztán annyi."
.
1. Nem ezért nyert, és főleg nem a sok itteni külföldi miatt akik semmivel sincsenek többen mint Tarlós idejében is pont annyira alig szavaznak mégha van is magyar állampolgárságuk is.
.
2. Az átjelentkezés lényege pont hogy az ÁLLANDÓ lakcímemet írom át vidékről Pestre mert felköltöztem. Én még mindig nem tettem ezt meg, pedig nem hogy megtehetném hanem igazából kellene is mivel Pesten többet vagyok mint vidéken. Szavazni ott tudsz ahol az állandó lakcímed van. Ettől függetlenül tucatnyi ismerősöm volt Pesten albérletben már évek óta de bejelentve még mindig a szülői házba voltak vidéken és ott is szavaztak.
Peterbond 2020. 09. 18. 15:32
Előzmény: #420  gujo
#436
kedves gujo: láthatóan ÉN meg tudtalak különböztetni benneteket mert én Ecofunnak írtam amiket. és amikor rákérdeztek direkt írtam hogy nem az nem ecofun hanem gujo aki fehárvári. Erre te most minden olyannal vádolsz hogy rólad mondtam amit Ecofunnak írtam.
.
Szóval mégegyszer. te vagy fehérvári ezt ki is javítottam. ecofunttól csak kérdeztem volna hogy ő IS az-e, de le is tettem egyből róla.
.
Ő róla írtam hogy Karácsonyra szavazott ( mivel 2 hsz-ét is azzal kezdte hogy nem ezért szavaztam Karácsonyra ).
.
Ha neadj isten mégis az a helyzet hogy két nicken játszol két külön embert és összekeverted ki van benn az nem az én saram. Ha csak azt cserélted fel hogy kinek írtam és magadra vetted amit nem rólad írtam szintén nem az én bűnöm. Szóval köszönöm szépen de nem hazudtam és nincs mit bebizonyítanom ( pontosabban amit írtam azt fenn bizonyítható hisz ott vannak a HSZ-ek a fórumban.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 09. 18. 15:23
#435
Látom vezénylés volt.
Placa
Placa 2020. 09. 18. 15:09
Előzmény: #428  signal2
#434
az a baj, hogy ezek megint "csak" tények az meg, mint tudjuk, az ilyen golyó meg buso féléket eddig sem érdekelte és ezután sem fogja
.
a király nem tudja megemészteni az önkori választást, Karácsony 22-ig fogja kapni az ívet mindig és mindenhol, (még ott is ahol nem) így itt a pf fórumon is, bár ide csak ilyen GYK trollok érkeznek
signal2
signal2 2020. 09. 18. 15:06
Előzmény: #431  gujo
#433
signal2
signal2 2020. 09. 18. 15:05
Előzmény: #430  gujo
#432
Ki van írva az érvényes pályázat, és négyen jelentkeztek is rá. 
Tudatlanságodat ne folyamatos mocskolódással és támadással leplezd, inkább vonulj vissza és tájékozódj. Csak jó tanács.
Igazából azt nem értem, hogy van egy állami beruházás, az M0 felújítása, ahol átadás után 1 héttel újra le kellett zárni a szakaszt, mert súlyos hibákat találtak, továbbá Tarlósnak egész pontosan 9 éve volt kezdeni valami a Lánchíddal a 2011-es műszaki vizsgálat óta, és neked a járványhelyzet kellős közepén pont Karácsonyt kell támadnod a Lánchíddal. Gondolom, te is érzed, hogy ez milyen szánalmas. Amennyiben fidesz szavazó vagy - azaz részben te vagy a fidesz munkaadója, megbízója -, akkor elsősorban nála kellene reklamálnod a hibák miatt, és rajta kellene számon kérned a teljesítményt.
Ha én kihívok egy szakit, és elront valamit, akkor nem azzal foglalkozok, hoyg a szomszéd házát is elrontotta egy másik szaki, hanem a sajátomon vasalom be a munkát. 
gujo
gujo 2020. 09. 18. 15:05
Előzmény: #428  signal2
#431
HVG.hu Tartalmi hibák miatt a Közbeszerzési Hatóság visszadobta a Lánchíd felújításáról szóló tendert – írta keddi számában a kormányközeli Magyar Nemzet. A lap nem saját információira hivatkozva számol be erről, a fővárosi Fidesz-csoport bejegyzését idézik, amelyet hétfőn tettek közzé.A posztban azt írták, hogy "több mint fél év késlekedés után sem sikerült szabályos tartalmú közbeszerzést kiírni a fővárosi önkormányzat baloldali vezetésének a Lánchíd felújítására". A bejegyzés ismerteti, hogy a Közbeszerzési Hatóság tartalmi hibák miatt visszadobta a dokumentumot,
gujo
gujo 2020. 09. 18. 14:59
Előzmény: #428  signal2
#430
Egy érvényes pályázatot nem tudtak kiírni!
gujo
gujo 2020. 09. 18. 14:58
Előzmény: #426  signal2
#429
Azt azért ne hidd ,hogy a bunkó,hülye vidékiek nem figyelnek arra mi megy Bp.-en.....
signal2
signal2 2020. 09. 18. 14:58
Előzmény: #425  gujo
#428
Az M0 felújítása el lett baszva. Ezért kell állni ott a dugóban 3 év után újabb hónapokat. 
A Lánchíd felújítása még nem kezdődött el, tehát nem tudom, hogy ott milyen értelemben lehet mekk mesterekről beszélni.
Az biztos, hogy Tarlósnak 9 év, Karácsonynak 9 hónap kellett a közbeszerzés kiírására, pedig Tarlóst még az olyan kis események sem zavarták, mint a mostani járványhelyzet.
gujo
gujo 2020. 09. 18. 14:56
Előzmény: #425  gujo
#427
ez a felújítás az ország szégyene
signal2
signal2 2020. 09. 18. 14:55
Előzmény: #421  bozso49
#426
Inkább azért, mert a végekre csak a kormánypropaganda ér el. Többek között az összes megyei lap és az összes országos rádió csak a kormánypropagandát nyomja.
gujo
gujo 2020. 09. 18. 14:55
Előzmény: #424  signal2
#425
meg a lánchíd felújításnál..
signal2
signal2 2020. 09. 18. 14:54
Előzmény: #419  gujo
#424
Értem, tehát az a jó politikus, aki csak a sikerekről beszél, a problémákat pedig elhallgatja. Szuper. Szerintem meg nem így van.
A mekk mestereket keresd az M0-ás beruházásnál.
signal2
signal2 2020. 09. 18. 14:52
Előzmény: törölt hozzászólás
#423
Pont Karácsony tartózkodott a parkolóbusinessnél Zuglóban. A pénzt a komcsikoalició (fidesz-mszp) nyúlta le. Náluk lehet reklamálni.
gujo
gujo 2020. 09. 18. 14:48
Előzmény: #410  Peterbond
#422
küld el az email címedet és elküldöm a lakcím kártyámat...
bozso49
bozso49 2020. 09. 18. 14:47
Előzmény: #413  Peterbond
#421
Ezeket az átjelentkezéseket kéne megszüntetni a kormánynak,mert itt vannak a csalások.Ahol az állandó lakhelye van a polgárnak az csak ott szavazhasson.Ezért nyert a sok ballib.Budapesten.Országosan meg sehol nem voltak,na egy két nagyobb település,aztán annyi.

Topik gazda

ecofun
4 1 5

aktív fórumozók