Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Phylaxa 2021. 08. 11. 18:44
Előzmény: #44776  csendben
#44780
1. A lázadás a te dolgod, engem különösképp nem érdekel, legfeljebb igazat adok neked a véleményemmel. Én az értelemben bízok.
2. Még mindig nem értem, hogy milyen törvényt hoztak, amit nekem be kellene tartanom?
3. Az, hogy megkaptad-e a betegséget valamikor azt sajnos csak a T-Sejtes vizsgálat tudja biztonsággal kimutatni. Nem hiszem, hogy komolyan gondolod azt, hogy az emberek ezt megcsinálták. Egyszerűbb ráoltatni. Hogy ez mit okozhat, na arról aztán nem szól a fáma, egy szót sem fogsz olvasni hivatalos helyekről.
4. Ami neked természetes, tehát, hogy az embereket egymásnak ugrasztják "oltottsági" alapon, annak törvényszerűen nem kellene következnie. Ráadásul úgy, hogy még meg sem tudják indokolni, hiszen nem hiszem hogy komolyan gondolod vagy gondoltad azt, hogy az oltás véd a fertőzéstől és véd másokat tőled. Ha bemegyek oltatlanul egy oltott közösségbe, akkor ugyanúgy megkaphatom, mintha oltatlanok közé mennék. Tehát amikor az oltottak elmennek majd orvoshoz, akkor ugyanúgy meg fogják egymást fertőzni, mint eddig. Ezt világosan elmondták egyébként az elején. Sőt az első oltottak még maszkban is jártak ott, ahol nem kellett volna. Például az orvos ismerősöm is úgy jött be hozzánk.
sulykaponka
sulykaponka 2021. 08. 11. 18:42
Előzmény: #44777  _Macika_
#44779
ha nem baszogatnák az oltatlanokat, akkor nem hiszem, hogy lennének ilyen támadások. aki szelet vet, vihart arat.
csendben 2021. 08. 11. 18:32
Előzmény: #44773  sulykaponka
#44778
Leginkább az dőlt meg,hogy mindnekinek VALÓDI oltottságia van. (az most megint más kérdés,hogy hány nappal az oltás,ill.hogy hány oltás után mikortól hatásos az oltás).Mert ugye, itt is leírták,hogy pénzért,meg "ügyesen" is lehetet "szerezni" oltottságit. Ezek eleve aláásták a statisztikák megbízhatóságát.Aztán olyan is volt,hogy kórházban felvételkor készített teszt pozitív lee,a 2 nappal későbbi negatív,de a második tesztel együtt már vitték is a fertőzésen átesett igazolást...Szóval száz sebből vérzik a rendszer. De ez van,ezzel kell beérni...
_Macika_
_Macika_ 2021. 08. 11. 18:31
#44777
Az utóbbi hetekben több helyen is oltópontokat rongáltak meg Franciaországban, náci jelképeket festettek több épületre, népirtásnak minősítve a koronavírus elleni immunizációs kampányt. A horogkeresztek mellé a „kollaboráns”, „náci” és „népirtás” feliratokat is felfestették. Ezeket a járványügyi korlátozások ellen szervezett tüntetéseken is többen felírták a transzparensükre.
A Loire völgyében fekvő Neuillé-Pont-Pierre-ben a múlt hónap végén Dávid-csillagokat festettek fel egy oltópont falaira, a francia Baszkföldön fekvő Urrugne-ban nemrég felgyújtottak egy sátorban berendezett ideiglenes oltópontot, a kelet-franciaországi Audincourt-ban pedig elvágták egy oltópont áramellátását, veszélybe sodorva így az oltóanyagok hűtését.Az utóbbi időben hetente legalább egy hasonló esetről érkezik jelentés, és egyre több a támadás, amióta bejelentették a kötelező védettségi igazolvány bevezetését. (MTI)
csendben 2021. 08. 11. 18:27
Előzmény: #44772  Phylaxa
#44776
Konkrétan minden törvény betartására igaz volt,amit mondtam.A mai napon pedig innen indult a diskurzus: sulykaponka ma, 14:02Előzmény: #44737  sulykaponka#44738https://tasz.hu/cikkek/a-vedettsegi-igazolvany-azert-diszkriminativ-mert-nem-a-vedettseget-igazolja
Az pedig roppant meglepne,ha nem lennének egészen pontos adataik az oltottság és az ellenanyagszintek helyzetéről. Szerinted csak "merő véletlen+,hogy a laborok díjj ellenében végzik az ellenanyagteszteket? (emlékeim szerint a Synlab,amikor kihírdették,hogy hatósági áras lesz a covid teszt,még aznap éjjel leszerelte a legmodernebb gépeit és vitte szabadáras országba...) 
Az tény,hogy ebbe a covid cirkuszba mocskos módon beavatkozott a politika és legalább ennyire beleszól a mocskos üzlet...De az élet már csak ilyen.... Amikor tavaly azt írtam,hogy vannak közösségek,ahol már kiközösítik az oltatlanokat,itt mindenki hülyének nézett.Telt múlt az idő és most már itthon is ez van.Aztán írtam,hogy a munkáltatók meg fogják követelni az oltásit.Ezért ismét megkaptam a magamét...Mi lett belőle? Először is ugye az üzemi étkezde,most meg már fel se vesznek nélküle!  Amikor azt írtam,hogy aki nem akarja felvenni az oltást,az írásban nyilatkozzon,ismét csak lehülyéztek egy páran.Erre most hallgatom a híradót, a 60 feletti oltatlanokat felkeresik és írásban kell nyilatkozniuk.... Szó nincs róla,hogy örülnék annak,hogy így "bejöttek" a jóslataim,de előre látható volt mind. Nekem teljesen mindegy,hogy aki ide ír,az oltott v. sem:nem ettől lesz több v. kevesebb, nem tekintem ellenségemnek (sokakkal ellentétben). De ez az én saját nézőpontom! Ellenben,ha nem értek vele egyet,azt eddíg is,meg ez után is leírom! :-)
JamesT 2021. 08. 11. 18:25
Előzmény: #44741  Phylaxa
#44775
Bőven elég lenne a sima 9 ezres antitest vizsgálat is szerintem és annyiba lenne így 1 fő tesztelve mint vakcinázva kb. Azt oltani akiben nincs védettség akiben vagy hagyni békén. Gyerekeket pláne békén hagyni.
Csatar 2021. 08. 11. 18:11
#44774
A polgári öntudat nagyon hiányzik Magyaroszágon, a “hanyatló” nyugat nem véletlenül tart ott az emberi jogokban, demokrácia felfogásban… Semmi rossz nincs a lázadásban, kiállni az igazságtalansággal és értelmetlenséggel szemben, sőt!
Franciáknál hatalmas tüntetések vannak (olaszoknál, németeknél is), imádom egyébként a franciákat kreativitásban is, most hogy az oltatlanok nem ülhetnek ki az éttermek teraszaira, fogják magukat és az éttermek mellé kiülnek a saját, hozott székeikre és iszogatják termoszból a kávéjukat🤩 Ami a viszont vicces, hogy mára kiépült egy iparág, hogy lehet a tereken széket és asztalt bérelni😂
sulykaponka
sulykaponka 2021. 08. 11. 18:10
Előzmény: #44767  csendben
#44773
az egész védettségis, green pass-os rendszer azon a feltevésen alapult, hogy nem fertőznek (vagy csak nagyon kis eséllyel) az oltottak. az országok közötti átjárást azért lehet oltáshoz kötni, mert nem hurcolják ide-oda a vírust az oltottak. ez dőlt most meg.
Phylaxa 2021. 08. 11. 17:32
Előzmény: #44771  csendben
#44772
Nem tudom honnan veszed, hogy lázadozok?! Életemben nem tettem ilyet. Minek? Arra próbálom felhívni a figyelmet, hogy 1,5 év eltelt a "járvány kirobbanása óta" és pont a vírus hatásának gyengülésével hoznak olyan szigorú törvényeket (az alapját ők sem tudják, sőt mintha nem igazolnák a tények a kijelentéseket), amikre az ég világon semmi szükség.
     
Tudják például, hogy mennyi embernek van ellenanyaga azok közül, akik átestek rajta és mennyi ideje? Hogy a fenébe tudnák, hisz semmi mást nem tesznek, mint oltanak. Aztán közlik, hogy 4 hónap után megint oltani kéne, mert a beoltottak egy részében "már nem az igazi" a védelem.
     
Még mindig nem értem egyébként, hogy milyen törvény betartása kötelező? Te érted? :)
csendben 2021. 08. 11. 17:16
Előzmény: #44770  Phylaxa
#44771
MA már egyszer kitárgyaltuk -ugyan nem Veled-,hogy lázadozni,hőbörögni lehet,de legfeljebb agyvérzéshez veezet. Mint ahogy azt is kitárgyaltuk,hogy a törvényeket egy szűk csoport hozza (és nem én vagy az oltottak!). Szóval,ezen kár velem cirkuszolni,semmin nem tudok változtatni. Azt is leírtam,hogy van jogorvoslat,tessék odafordulni.Ha ez nem segít,2022-ben az urnánál kell változtatni a jelenlegi vezetésen. Megjegyzem:meglepődnék,ha érdemi változást hozna 2022....
Phylaxa 2021. 08. 11. 17:12
Előzmény: #44768  Phylaxa
#44770
Ja, hogy ne menjek orvoshoz, mert ő se fogad. Így már világos. :)
csendben 2021. 08. 11. 17:11
Előzmény: #44768  Phylaxa
#44769
Fuss neki annak a hsz-nek még 1x...
Phylaxa 2021. 08. 11. 17:07
Előzmény: #44744  csendben
#44768
Mit kell betartani? Nem mehetek sehova, kirúgnak a munkahelyemről és leáll a gazdaság. Miért is? Nem értem mit kellene betartanom? :)
csendben 2021. 08. 11. 16:58
Előzmény: #44766  sulykaponka
#44767
Elolvastam. És?
csendben 2021. 08. 11. 16:54
Előzmény: #44763  Shut-up
#44765
Amíg kivizsgáltatod magad,segítek! :Shut-up ma, 12:24 Előzmény: #44725  Csatar #44727 Július elejéig is ez volt, magam részéről nem fog hiányozni, ha nem mehetek étterembe, moziba, stb. Majd az oltatlan haverokkal bandázunk :)
csendben 2021. 08. 11. 16:53
Előzmény: #44763  Shut-up
#44764
BAkker.ha arra nem emlékszel,hogy mit írtál délelőtt,akkor Neked van szükséged orvosra,de nagyon gyorsan (nehogy a postcovid legyél!). :-)
Shut-up
Shut-up 2021. 08. 11. 16:51
Előzmény: #44761  csendben
#44763
Bakker, nálad valami értelmezési probléma van. Sajna nem tudom milyen orvos foglalkozik ezzel, nézz utána. Lehet egy időpontot érdemes lenne kérni.
csendben 2021. 08. 11. 16:49
Előzmény: #44760  sulykaponka
#44762
Mondjuk,az első pillanattól fogva voltak orvosok,akik azt mondták,hogy az oltás után is fertőződhetsz,de nem mindegy,hogy hogyan reagál rá a szervezeted.... Ez úgy látom kimaradt Nálad....
csendben 2021. 08. 11. 16:47
Előzmény: #44759  Shut-up
#44761
Nem érted? Én sem értem! :-) Te írtad délelőtt.

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek