Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
jofej 2022. 09. 14. 18:36
Előzmény: #46579  tschi-
#46580
Semmi baj nem volt a hangnemmel és a stílussal, nem is értem miről beszélsz. Mondanál példát? Egyébként nehéz diplomatikusnak lenni olyanokkal, akik folyamatosan hazugságokkal támadnak és nincs más céljuk, mint a konzervatív kormány megdöntése. A választáson nem sikerült, hát megpróbálják másként.
tschi- 2022. 09. 14. 18:29
Előzmény: #46577  jofej
#46579
A hangnem és a stílus hagyott kívánnivalót maga után. Nem a magyar érdekek melletti kiállással van a bajom, hanem a hogyannal. Nekünk első sorba kellett állnunk a pofonért. Kardot kellett csörtetni, ahelyett, hogy diplomatikusan megoldották volna.
jofej 2022. 09. 14. 18:25
Előzmény: #46574  tschi-
#46578
Állandóan a stadionokat hozzátok fel, de a stadionok felépítése nagyon sok embernek adott munkát, ahogyan az elkészült stadionok üzemeltetése is sok ember megélhetését biztosítja. Nem beszélve az ott tartott rendezvényekről, amik komoly bevételeket hoznak az országnak. A stadion építést kritizálóknak tovább kellene látniuk az orruknál.
jofej 2022. 09. 14. 18:18
Előzmény: #46573  tschi-
#46577
Én nem nevezném arroganciának és hangoskodásnak a magyar érdekek melletti kiállást.
realmadrid 2022. 09. 14. 18:16
Előzmény: #46570  rice2
#46576

Ne sértegess.
A 4igvel kapcsolatban talán egyszer, esetleg kétszer írtam.
A téma most nem a 4ig volt hanem az eu pénzek. Máshova is írtam ma , nem csak ide.
Szerinted minden rendben, jaj de jó kapunk 30%ot? Ennek kell örülni?
Igen, esést vártam, általánosságban be is jött. Esett szinte minden , még a forint is.
A 4ig a végén táltosodott meg, valaki bevásárolt. 16:31kor még 3% mínuszban állt a papír 710en.
tschi- 2022. 09. 14. 18:15
Előzmény: #46574  tschi-
#46575
Még jobb lett volna oktatásba és k+f-be ruházni, csak azokból nehéz kivenni :)
tschi- 2022. 09. 14. 18:14
Előzmény: #46571  jofej
#46574
Mondjuk a stadionok építése helyett építhettek volna utakat is vagy energetikai infrastruktúrát. Abból is lehet lopni csak társadalmilag hasznosabb lett volna. Még jobb
tschi- 2022. 09. 14. 18:11
Előzmény: #46569  realmadrid
#46573
Azzal együtt, hogy véleményem szerint OV-ék saját maguknak köszönhetik, hogy most kanosszát kell járniuk, hiszen más tagállam is ülhetne mellettünk a kispadon a kiterjest korrupció miatt (értsd: kevesebb arrogancia és hangoskodás kellett volna), azért egészen furcsa dolgok is történnek. Egy jogállamisággal kapcsolatos vitában nem hívják meg az érintett állam képviselőit azok, akik a jogállamiságot és demokráciát kérik számon. És még le is nyilatkozzák, hogy a jelenlegi szabályok szerint ez így rendben van. Pont, mint itthon. Nekem ez így csak egy kisstílű politikai színház, gittegylet. Többek között az ilyenek miatt annyi az Európai Parlament renoméja ma az EU-ban, amennyi. Ez egy szimpla hangoskodás. 
Az EB elnökének személye meg inkább az Európai Tanácson múlik, nem az EP-n.
Amúgy meg igen, rendbe kell tenni a dolgokat. Speciel nekem a másik véglet sem tetszett, amikor német és osztrák cégek markolhatták fel a nekünk járó uniós pénzeket szintén korrupciós ügyleteknek és visszaosztásnak köszönhetően. Juthatna végre a magyar kis- és középvállalkozói rétegnek direktben is.
Madeinhungary 2022. 09. 14. 18:09
Előzmény: #46569  realmadrid
#46572
Ha 99 %-ot tartanának vissza, akkor is kapnánk 1 %-ot! Érted? Kapnánk akkor is és 4ig menne az egekbe! :)))
jofej 2022. 09. 14. 17:53
#46571
Itt mindenki megőrült? Amiket Magyarország szemére vetnek, azok a problémák számos más EU-s országban is megtalálhatóak, csak ott liberális kormányok vannak, ezért nem piszkálják őket. A lopásról pedig annyit, hogy az elmúlt 12 évben sokat fejlődött az ország (csőd közeli helyzetből álltunk talpra), lényegesen jobban éltek az emberek, mint a balos kormányok alatt. A családtámogatások, az adócsökkentések, a rezsitámogatás, stb. mind komoly összegekbe kerültek. Én nem mondom, hogy a Fidesz tiszta, mint a patyolat, nem mondom, hogy minden döntésük helyes volt, de azt igen is mondom, hogy nagyságrendekkel jobban kormányozzák az országot, mint a balos elődjeik. Ukrajna a világ egyik legkorruptabb országa, nem EU tag, mégis öntik nekik a pénzt, aminek nagy része nyilvánvalóan eltűnik. Velünk meg szórakoznak egyértelműen politikai okokból. Nem adják fel addig, míg meg nem buktatják Orbánt és és át nem veszi a hatalmat a balliberális oldal. Az EU-ban sokan látják az igazságtalanságot Magyarországgal szemben, de sajnos kisebbségben vannak a fősodorral szemben.
rice2 2022. 09. 14. 17:37
Előzmény: #46569  realmadrid
#46570

Ha 70%-ot tartanak vissza,akkor 30%-ot kapunk,vagy szerinted nem???
Ma megint ide írogatsz. Már 8 beírásod van,amit reggel 7órakor!!! már elkezdtél,úgy,hogy este 8tól osztottad az észt és 19:50től még tegnap 5 beírást tettél,hogy ma mekkora esés lesz.
Nincs papírod mégis 24 órán belül 13beírás.
Te tényleg nagyon beteg vagy.
Csá én léptem.
realmadrid 2022. 09. 14. 17:29
Előzmény: #46568  rice2
#46569
Ezt a cikket azért másoltam be mert az előzőben még 30-40% elvonásról írtak, itt meg 70%ról  vagy még többről. Azért hogy pénzt kapjunk Orbánéknak szembe kellene köpni magukat, fel kellene adniuk a NER lényegét decemberig. Már fel kellett volna adni 08.22ig , nem is tudom miben bíztak. Szerintem ezt nem teszik meg orbánék.
rice2 2022. 09. 14. 17:20
Előzmény: #46564  Magus_21
#46568

Sajnos itthon a politikusaink genetikai kódjába van írva a lopás.
Minden oldal rohadt.
Ellenképpel nyertek régebben választást és az miatt maradt,mert rájöttek,hogy a szavazók min.20%-ának szüksége van ellenképre,mert akkor rájuk szavaz. Ez természetesen az aluliskolázott réteg,ahol ez működik.
.
madrid most bemásolsz 1 cikket,hogy nagy pénzt blokkolnak,eddig meg azt írtad,hogy semmit nem kapunk.
Akkor most kapunk,vagy nem??? Írd meg légy szíves :D mert osztottad az észt,hogy semmit nem kapunk.
Én most is azt mondom,hogy kapunk. Az meg természetes,hogy visszatartanak,mert így tudják a kormányunkat meghajlásra kényszeríteni. Orbán nem tudja mondani,hogy győztünk. Izzadni fog a következő hónapokban és 1 komoly irányváltást kell mutatnia,úgy,hogy a szavazói is megmaradjanak.
Nem lesz könnyű neki és még majd a visszatartott pénzek 1 részét majd akár bukhatják is.
realmadrid 2022. 09. 14. 17:16
Előzmény: #46566  realmadrid
#46567
Ez alapján még rosszabb a helyzet mint amit korábban idézett rice.
realmadrid 2022. 09. 14. 17:09
#46566
Ez a cikk a Net Média Zrt. tulajdona. Minden jog fenntartva.
 Minden eddig megjelent információnál is sokkal több EU-pénzt blokkolhat Magyarország felé az Európai Bizottság a vasárnapi döntéskor – jelezte három névtelen forrás a Reutersnek a testület háza tájáról. A hírre a forint újabb ütést kapott a délutáni kereskedésben.
Ez a cikk a Net Média Zrt. tulajdona. Minden jog fenntartva.Ez a cikk a Net Média Zrt. tulajdona. Minden jog fenntartva.
Egyik sem mondott konkrét összeget, de a hírügynökség azt írja, hogy a 70%-ot is elérheti a felfüggesztett források aránya a 2021-2027-es időszakra járó 22,5 milliárd eurónyi felzárkóztatási forrásból. Ez tehát 15,75 milliárd eurót is elérhet és ahogy a hírügynökség összefoglalója rámutat: ez a blokkolás azon felül lenne, hogy a helyreállítási programból Magyarországnak járó 5,8 milliárd eurónyi támogatáshoz sem jutna egyelőre hozzá az ország.
Az eddig kiszivárgott értesülések ennél jóvfal kisebb pénzfelgüggesztésről szóltak, igaz azok is komoly tételeket jelentettek volna:
Ez a cikk a Net Média Zrt. tulajdona. Minden jog fenntartva.
lalika60
lalika60 2022. 09. 14. 17:04
Előzmény: #46562  bube
#46565
Ha megtanulsz magyarul beszélgetünk.Igy csak egy buta köcsög vagy.De inkább nem
Magus_21
Magus_21 2022. 09. 14. 17:01
Előzmény: #46557  rice2
#46564
Igen ebben teljesen egyetértünk. Csak ismét mi fogunk szívni, azért mert ők mindent elloptak az évek alatt, ráadásul jogszabályokkal és média rendszerrel alá is támasztották ezt a gusztustalan rendszert :( vicc
Legalább kérne már egyszer elnézést és belátná, hogy valamit végre ők se jól gondoltak, de ezek után még ők lesznek ismét felháborodva és hergelik majd a népet, hogy a szemét EU stb. de az, hogy mennyit loptak az elmúlt években, arról ismét csak kuss van... végre be kéne látnunk, hogy nincs szükségünk újabb ellenségképre, mivel itt vannak az ország vezírei, akik a legnagyobb ellenségei az ország fejlődésének, mivel csak a saját maguk és környezetük érdekeit képviselik és nézik egytől egyig.... 
Euro ismét 405 fölött köszönjük meg szépen ezt is a nagy vezírnek! 
rice2 2022. 09. 14. 17:01
#46563
733ft Hát ez nem lefelé megy???
bube 2022. 09. 14. 16:59
Előzmény: #46560  lalika60
#46562
te azzal együtt aki a pofédba tömte a tejpapit annó!!
realmadrid 2022. 09. 14. 16:59
Előzmény: #46560  lalika60
#46561

Miért is?
Pont erről is szólt ma a vita az eu parlamentben.

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek