"A fentiek alapján a 4iG részvények azok között a papírok között lehetnek, amelyeknek az árfolyama a legérzékenyebben reagál az országgyűlési választásra. " - akkor menjünk egy kört 1000 fölé
Ez miota politikai topic? Vagy ha mar az te is Ott integettel elegedetten este a balnaban es ott hallottad ezt a latjatok nemkellett volna gyuloletkampnnyal a baloldalnak miniferizni es mzp elzarjaagazt es haborubakuldiafiatalokatozni? Vicces. 5 perc eleg az ellenzeknek az M1-n negyevente szerintemis. Ugyis csak guyloletkampnyolnanak. Legkozeebb 4 percet kapnak majd csak evi 200milliard adoforintbol. A vegen Orban temetesen bajban leszel , azt mondtak mar kihez kell majd igazodni utana? Apropo az aralkutakat kar volt eluldozni, ott adtak a legjobb 98-ast.
Törölt felhasználó2022. 04. 04. 07:21
#40936
kezdésnek jó lenne, ha azt a pénteki 50k-t piacin megvennék :)
El lett kenve a Fidesz fóbiások szája. Négy év kispad. Normális csapatot kellene összeszedni szakemberekkel ,karakteres vezetővel és nem a gyűlöletre építeni a kampányt ,akkor talán 2026 ban sikerül. A Fidesz remélem eljut oda, hogy változtat a retorikán és megújul. ( nagytakarítás házon belül). Nagy rakéta nem lesz a tőzsdén szvsz ( talán az első órában) de egy stabil emelkedés most már elindulhat és helyére fog kerülni a4ig. Nagy a baj a világban , komolyabb dolgok nincsenek rendben, előszőr azoknak kellene elrendeződnie, mert anélkül nem érünk semmit a 4ig részvényünkkel bármit is mutat az árfolyama.
Gellért 1. könyve (a 4iG teremtése): "És monda az Úr Isten: Ímé az ember olyanná lett, mint mi közűlünk egy, jót és gonoszt tudván. Most tehát, hogy ki ne nyújtsa kezét, hogy szakasszon részvényt a 4iG fájáról is, hogy gyarapodjék, s örökké éljen: Kiküldé őt az Úr Isten a 4iG kertjéből, hogy mívelje a Nutex és OTT One részvényeket, melyből vétetett vala. És kiűzé az embert, és oda helyezteté a Montevideo utca keleti oldala felől a Gellértet és a villogó pallos lángját, hogy őrizzék a 4iG fájának útját."
Hanem hogy 10 pont emelkedés már 3 milliard forintot jelent eddig meg 1-et jelentett...oda kell magát tenni a vezetőségnek 100 pontos (30 milliárd) emelkedéshez
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.