Konferencia
|
Árfolyam
|
Előfizetés
EURHUF
USDHUF
BTCUSD
BUX
OTP
MOL
RICHTER
MTELEKOM
OPUS
XAUUSD
Megjelenítés
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
PORTFOLIO SIGNATURE
|
Egyedi hírek, elemzések, exkluzív közösség
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
Rovatok
Friss hírek
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Podcast
Videó
Galéria
Prémium cikkek
Zöld világ
Tőzsde
Vélemény
Elemzés
Interjú
On the other hand
KRTK blog
Portfolio csoport
Portfolio English Edition
Karrier
Pénzcentrum
Sportonline
Hellovidék
Agrárszektor
Médiaajánlat
Konferencia
Ingatlan
Agrár
Gazdaság
Pénzügy
Energia
IT
KKV
Klubok
Szponzoráció
Investment Services
Oktatás
Tanácsadó központ
Private Investment Services
Árfolyam, adat
Árfolyam
Befektetésialap-kereső
Adatletöltés
Előfizetés
Szolgáltatás
Mobilapp
Fórum
Álláshirdetés
Kalkulátor
Könyvesbolt
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Zöld világ
Tőzsde
PORTFOLIO FORUM
Topikok szűrése
Új téma hozzáadása
Minden topik
Gazdaság
Befektetés
Állampapír
Deviza
Vállalatok
Autók
Energia
Ingatlan
Adózás
Nyugdíj
Közélet
Budapest
Európai Unió
Hitelek
Topiknyitó:
feel
2020. 01. 19. 14:04
4IG Nyrt reszvenyesek.
4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások
oldalanként:
20
40
60
80
100
első
-10
4366
4367
4368
4369
4370
4371
4372
+10
utolsó
4368
4369
4370
Passionata
2020. 06. 11. 11:53
Előzmény:
#9959
Passionata
#9960
ha ez 4 akkor normál korrekció, ha egy B akkor csúnya lesz.
Passionata
2020. 06. 11. 11:51
#9959
naposon 616-626nál van egy rés , aztán 412-418.
realmadrid
2020. 06. 11. 11:39
Előzmény:
#9957
Smile62
#9958
3 hete 716nál már sokan 800an emlegették, nem véletlenül írtam hogy előbb a 700 legyen meg stabilan.
Smile62
2020. 06. 11. 11:14
Előzmény:
#9950
realmadrid
#9957
Úgy látom jóval olcsóbban. Végül is lehett ilyesmire számítani. A nemzetköz jó hangulatban is esett a részvény ,akkor miért lenne más rossz hangulatban? Késő őszre talán 700 ig felmehet.
kfredd
2020. 06. 11. 11:08
Előzmény:
#9953
realmadrid
#9956
A tőzsde már csak ilyen...
kfredd
2020. 06. 11. 11:05
Előzmény:
#9954
csibe74
#9955
Utopia és Macika látom egymásra találtak kedvenc elemzőnk topikjában.. Kellett már egy kis esés, mert nagy volt a csend arra felé :)
csibe74
2020. 06. 11. 11:02
Előzmény:
#9953
realmadrid
#9954
Rákúrtak 50K-t piacin. 630-ig. Hát nem tudom.
realmadrid
2020. 06. 11. 10:54
#9953
Az elmúlt napok , 2 hét pozitív hangulata nem vitte előre az árfolyamot, ahogy fordult a hangulat , abból ez is kiveszi a részét.
feel
2020. 06. 11. 10:49
#9952
Utolsó kötés:
634 HUF, 720 db (-23 HUF, -3.5 %) (2020.06.11 10:48:31)
Összforgalom:
220 kötés, 178 054 db, 113 120 101 HUF
Kereskedési státusz
TRADE
Vétel
Cég
Aj.
Db
Ár
-
1
2 930 db
634 HUF
-
4
6 056 db
633 HUF
-
5
3 200 db
632 HUF
-
6
6 035 db
631 HUF
-
20
28 680 db
630 HUF
-
2
4 100 db
629 HUF
-
4
15 502 db
628 HUF
-
2
500 db
627 HUF
-
9
6 270 db
626 HUF
-
18
13 535 db
625 HUF
Eladás
Ár
Db
Aj.
Cég
636 HUF
3 337 db
2
-
637 HUF
2 200 db
3
-
638 HUF
4 420 db
3
-
639 HUF
7 000 db
3
-
640 HUF
12 266 db
3
-
642 HUF
915 db
2
-
643 HUF
500 db
1
-
644 HUF
1 400 db
2
-
645 HUF
1 338 db
3
-
646 HUF
800 db
1
-
InvestorX
2020. 06. 11. 09:36
Előzmény:
#9945
Magyarboti96
#9951
Biztos vagy te ebben? :)
realmadrid
2020. 06. 11. 09:34
#9950
Jól írtam tegnap hogy érdemes eladni, olcsóbban vissza lehet venni.
Soito
2020. 06. 11. 09:34
Előzmény:
#9948
Fabrizio66
#9949
Igen jól látszik, amikor valamii változik a könyvben egyszerre 10 szint ugrik....
Fabrizio66
2020. 06. 11. 09:28
Előzmény:
#9947
csibe74
#9948
azt gép pakolta meg
csibe74
2020. 06. 11. 09:28
Előzmény:
#9945
Magyarboti96
#9947
Érdekesek ez a 800 db-os eladások:
Vétel
Cég
Aj.
Db
Ár
-
1
26 db
638 HUF
-
1
700 db
636 HUF
-
1
3 000 db
635 HUF
-
4
1 460 db
634 HUF
-
2
1 150 db
633 HUF
-
4
4 250 db
632 HUF
-
5
5 150 db
631 HUF
-
11
8 063 db
630 HUF
-
3
5 100 db
629 HUF
-
5
3 402 db
628 HUF
Eladás
Ár
Db
Aj.
Cég
640 HUF
12 072 db
4
-
643 HUF
500 db
1
-
644 HUF
800 db
1
-
645 HUF
800 db
1
-
646 HUF
800 db
1
-
647 HUF
800 db
2
-
648 HUF
800 db
1
-
649 HUF
3 850 db
3
-
650 HUF
5 881 db
3
-
652 HUF
800 db
1
-
patfaur
2020. 06. 11. 09:24
#9946
R 635 61M
Magyarboti96
2020. 06. 11. 09:22
#9945
Szerintem 600 alá nem fogunk menni, nyugalom! 😃
naneee
2020. 06. 11. 09:20
#9944
635
lalika60
2020. 06. 11. 09:19
Előzmény:
#9942
Smile62
#9943
Nem tudom mi a gond,tisztán látszott a kb 630-ig korrekció
Smile62
2020. 06. 11. 09:16
Előzmény:
#9934
csibe74
#9942
Nem erre gondoltam. Csak az árfolyam mozgására. Ahhoz képest gyorsvonat sebességgel távolodunk a 700-tól.
BUXopoly
2020. 06. 11. 09:16
Előzmény:
#9935
Fabrizio66
#9941
657 amit én látok, de olyan mintha be lenne fagyva. Fura. Erre ne alapozz, a többi mozog rendesen. Ez áll.
első
-10
4366
4367
4368
4369
4370
4371
4372
+10
utolsó
4368
4369
4370
Topik gazda
feel
5
5
4
aktív fórumozók
feel
rice2
bube
S.Worthington
Metis_papa
legfrissebb topikok
Összes topik
20:25
Ezüst
20:25
DAX
20:25
MOLly tulajok topikja
20:23
4IG Nyrt reszvenyesek.
20:21
ORBÁN TAKARODJ !!!
20:16
Financial Forecasts
20:15
Lakás/Ingatlan árak topik
20:14
EUR/HUF
19:59
Rába és a láma
19:41
Shopper Park Plus
19:24
Alteo Nyrt.
19:18
Delta Nyrt
19:17
DUNAHOUSE részvény
19:16
Fidesz hazugsággyár
19:15
CIGPANNONIA kitartók
19:13
Autowallis SZAKADÉK!
19:10
ENEFI - THE BEST
19:09
Akko fórum
19:08
AutoWallis Nyrt+topic
19:02
OTP részvényesek ide!
19:02
4IG részvény
18:59
Megakrán Nyrt.
18:59
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi
18:59
OROSZ-UKRÁN háború
18:56
PANNERGY - moderalt
18:54
eSense Nyrt.
18:53
Mtelekom
18:51
VERTIKAL Group Nyrt.
18:49
MULTIHOME Nyrt.
18:46
Hadiipar-nukleáris-urán és minden ami hozzá kapcsolódik
18:42
USA részvények vitasarok
18:41
Waberers
18:39
BIF tulajdonosok topikja
18:38
EURHUF és minden más
18:37
ÉPDUFERR Nyrt.
18:32
Richter topik
18:32
Magyar Állampapír tulajok
18:29
Appeninn real
18:26
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK!
18:24
Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik
friss hírek
További hírek
20:09
Nagy technológiai eladási hullám után próbálnak magukhoz térni a tőzsdék
20:06
Bíróságra rángatták a Covid-vakcina gyártóját – döntöttek a Pfizer bűnösségének ügyében
20:05
Tisza-kormány: napirenden az ügynökakták megnyitása, folytatódik a Fidesz-közeli média leépítése
20:05
Vitézy Dávid belenyúl a hőségállapt miatt hozott korlátozásba
19:56
Repülővel érkezett a segítség: újraindulhatnak a halasztott műtétek a magyar kórházban
19:46
Sötétbe borult a Krím, Putyin már tárgyalna a békéről - Híreink az ukrajnai háborúról szerdán
19:46
Megtörtént az elképzelhetetlen: Oroszország kezd teljesen kifogyni az üzemanyagból
19:27
Rákapcsolt a dollár, a forintot is elérte a hatás
19:23
Zelenszkij ultimátumot adott, be is hódolt Moszkva legfontosabb szövetségese
19:06
Amerikai szuperfegyverrel csaptak le az ukránok mélyen Oroszországban
19:03
Kapitány: beindul a szélenergia-program, 2030-ra tízszeres kapacitás a cél
18:48
Ebola Európában: Franciaországban azonosították az első fertőzöttet
18:37
A NATO frontvonalából érkezik az EU új fődiplomatája
18:32
Kritikus állapotban a Velencei-tó - tömeges halpusztulás jöhet a nyáron
18:26
TASZ: ki kellene venni a kormány alaptörvény-módosításából egy kritikus intézkedést
18:24
Kényszerházasságra léphet az Apple és a bajba jutott chipgyártó
18:12
Ütik az aranyat, hónapok óta nem látott mélypontra zuhant a nemesfém ára
18:06
Tényleg a Magyar-kormány szab gátat az ukrán–moldovai gyorsítópályának
18:06
Óriási hitelt vesz fel az Európai Unió, minden tagállamra komoly kötelezettség hárul
18:00
Célba ért a Tisza-kormány legfontosabb ígérete: soha nem akartak ennyire eurót a magyarok
Partnereink
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.