Az alibabánál véleményem szerint az utolsó esésben járhatunk, ez már a kapituláció. Tegnap már nagy forgalommal esett. És egyszerre érkeztek már a héten rossz hírek (pentagon, Ark eladás, Anthropic), ez az esés legalján jellemző. Szerintem ma nyitásnál lesz még egy leszúrás 90 környékére, ma meglehet a mélypont, de a jövőhéten mindenképpen korrekciót várnék 100$ felé.. de ez csak vélemény!