Topiknyitó: Pluto13 2019. 03. 19. 10:43

Delta Szekta  

Ezt a fórumot azért hoztam létre hogy a régi Estmédiások tudjanak beszélgetni trollmentesen.
Nem felbeszélő fórum,de sok régi tagunk visszavonult a lebeszélő trollok miatt.
Előre szólok aki trollkodik vagy siránkozik az válasszon másik topikot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
huntR
huntR 2020. 01. 05. 12:22
#11980
Bocs srácok de muszáj hozzászólnom. Jó ideje nem írok egy sort sem, elment a kedvem a fórumozástól épp a nem említett személyek miatt. Sok vitám volt nekem is anno velük, és én speciel örülök, hogy már nem kell őket itt olvasni. Azokra nem vagyok kiváncsi, akik elüldözték Loret, aranylövést kívánva neki, akik nyíltan fenyegették Lastot, akik Vaculakból közellenséget próbáltak csinálni, akik jó pár értelmesen gondolkodó és író fórumozót személyiségükből teljesen kifordítottak és csináltak belőlük nagyképű, ledegradáló mindentudót és még sorolhatnám. Van bennem is nosztalgia a csődös idők iránt, amikor sokszor egymásban tartottuk a lelket és mindenki próbált informálódni ahogy csak tudott. Jó csapat volt itt. A bennfentes focimeccsek megjelenésekor a széthúzás is elkezdődött. Ennek akkor sem örültem és most is sajnálom hogy így alakult. Most viszont örülök, hogy ez a cég már rég nem az, amin akkoriban izgultunk, hogy felszámolás lesz-e, vagy további élet. Ez a cég megmenekült és nem is akármilyen tartalommal és tulajdonosi struktúrával, névsorral éledt újjá. Jó titeket olvasni, talán hamarosan konkrétumokról is folyhat a beszélgetés, megrendelésekről, szerződésekről, stb. Szerintem mindenkinek jobb, hogy a fenti urak nem itt diskurálnak. Nekem ők nem hiányoznak.
Törölt felhasználó 2020. 01. 05. 12:21
#11979
Ok hogy alakulunk, de profitot csak termel a vállalat ez idő alatt is. Mikor lesz erről kiadott hivatalos beszámoló? Május körül? Addigra talán minden összeáll és nem megyünk 110 alá.  Én igy látom. Egy átlagos kisbefektető.
Törölt felhasználó 2020. 01. 05. 12:20
Előzmény: #11970  Pluto13
#11978
Én pl ipar 4.0 területen látok ebben a papírban nagy lehetőséget, hogy a részvényről is beszéljünk. A napi árfolyam épp emiatt nem is nagyon érdekel, bár januárban valószínű visszatér a 140-150 sávba szerintem. 
bobi74 2020. 01. 05. 12:13
Előzmény: #11968  Pojáca
#11977
Teljesen egyetértek. Voltam én is jó pár közgyűlésen, ismerem őket. Jó volt velük beszélgetni,  nem olyan emberek, mint ahogy itt egyesek vélekednek róluk.
Pluto13
Pluto13 2020. 01. 05. 11:56
Előzmény: #11974  Sampipi
#11976
Tudom hogy kikre gondolsz de én nem írom be a neveket.Sokan tudják hidd el  melyik nikkekről van szó..
Pluto13 2020. 01. 05. 11:55
Törölt hozzászólás
#11975
Sampipi
Sampipi 2020. 01. 05. 11:52
Előzmény: #11973  Pluto13
#11974
Annyival kiegészítenem a dolgot hogy mivel nincs megmevezve senki neve és ideje ezért lehet elbeszélés van egymas között! 
Sztem mindnekinek hiányzik az az igazi korrekt beszélgetés és azok az emberek, akik másfél 2 évvel ezelottrol voltak! Az én celzasaim azoknak szóltak akik vajna környékén jöttek és 8 10 hónapon keresztül voltak. És ahogy 8 10 hónap alatt eltűntek majd mindig feltuntek máshogy, sokan voltak! 
Ennyi. Én lezartam! 
Pluto13
Pluto13 2020. 01. 05. 11:43
Előzmény: #11971  Pojáca
#11973
Úgy gondolom eleget beszéltünk  róla.
Innentől róka fogta csuka☝🏻
korrektluvi
korrektluvi 2020. 01. 05. 11:40
Előzmény: #11971  Pojáca
#11972
Szívemből szóltál!
Pojáca
Pojáca 2020. 01. 05. 11:37
Előzmény: #11970  Pluto13
#11971

Azzal, hogy bannolunk néhány témát, sajnos nem előre felé halad a színvonala a topicnak, hanem épp ellenkezőleg sajnos!
Ezeket a kérdéseket bizony ki kell beszélni, mert nem csak egyféle értelmezése van ennek a helyzetnek!
Pluto13
Pluto13 2020. 01. 05. 11:27
Előzmény: #11968  Pojáca
#11970
Azok az idők már elmúltak amikor a cég talponmaradása volt a tét.Most már más hajóban és más vizeken evezünk.
Hidd el ők sem lennének annyira aktívak mint régen.
Amúgy ne menjünk bele a múltbeli részletekbe mert felesleges a múltat boncolgatni.
Ez a tisztes társaság kezdte el cseszegetni Vaculakot akinek a munkájáért igen sokat köszönhetünk  főleg a csődös időszakban.
Ez a társaság nem a régi csapatból kovácsolódott össze  maximum 1-2nick akik a régiek közül vannak.
Tisztelettel megkérnék mindenkit hogy zárjuk le a ki hova nem ír vagy hova ír műsort.
Foglalkozzunk inkább a részvény témájával és próbáljuk emelni a fórum színvonalát☝🏻
Köszönöm
szaferi
szaferi 2020. 01. 05. 11:09
Előzmény: #11968  Pojáca
#11969
+++
Pojáca
Pojáca 2020. 01. 05. 11:07
#11968

Biztos, hogy nem ugyanazon a kottából olvasunk! Ezért én is leírom, hogy én pedig úgy látom, hogy egy értelmes közösséget veszítettünk el az által, hogy ezek a srácok nem írnak már ide. Mi pedig (értsetek ez alatt a maradókat), lehetünk 20 éve és 40 éve is a tőzsdei kereskedésben járatos vén fütyik, akkor is nélkülöznünk kell immár olyan embereket innen, akik nem voltak restek elmenni a közgyűlésre, bemenni a cégbíróságra, megnézni a beadványokat, mert itt minden részvényes hülyén volt tartva az előző cégvezetés által, aminek két oka volt szerintem: 1. a céget kb csak így lehetett megmenteni a csődtől, 2. nyilván ők sem ingyen akartak dolgozni, és a munkájuk árát ki kellett valakinek fizetnie.
Vissza arra a kb 15 főre, akik elmentek..... nagy kár, hogy elmentek! 10000%, hogy nem az árfolyam bedöntésén mesterkednek, mert ahhoz azért még ők is kicsik. Bár az első 30-ban benne van néhány.
Sampipi
Sampipi 2020. 01. 05. 10:53
Előzmény: #11966  bobi74
#11967
Ne haragudj, de azért volt jobb mert volt 30 aktív "értelmes" Nick névvel több,  és abból a 30 bol kb  15/ 20 egy korhoz tartozott(és egymással beszélgettek a kicsik meg ették) , a maradék 10 kb volt a normálisab, és nem azért mondott szépeket vagy rosszakat, hogy közbe eladjon vagy nem azért kiabált hogy vegyen.
Ezek az emberek nyár óta folyamatosan szivodtak fel szépen fokozatosan. Aztán most egyszerre megjelentek, ma is megfog onnan valaki, bár már nem biztos mert beirtam😂 
Nowych írásával majdnem egyetértek. Kivéve azt hogy "nem lehet senkit számon kérni" fújja, ! 
Én egy az egybe számonkérést meg nem láttam a fórumon soha sztem nem is volt!  Ahogy most is csak korvonalakban van beszélve emberekről, név szerintem mai napig nem lettek megnevezve! De nyilván nem nehéz körbe lőni őket! Viszont az is érdekes, hogy akik majdnem köztudottan abba a 15 20 főbe tartoznak, azokat van aki it meg alatamaszta, és még utána azt is van aki alatamasztaj, meg beszélgetnek nagyokat! Vagy ennyire beveszik az ebédet azoktol (amit kétlek) és alapjában jó szándékú srácok ok is, vagy ők azok. Minden nicknek megvan a maga feladata ebben a körben hogy mikor kit kell erősíteni és hogy...ez egy köl szoszincs vége! 
Jó étvágyat mindenkinek a vasárnapi ebédhez, de az igazihoz 😁🚽🧨🧻👍
bobi74 2020. 01. 05. 10:30
Előzmény: #11965  nowych
#11966
Hasonlóan gondolom én is, továbbá szerintem az előző topik klasszisokkal jobb volt és ez nem Pluto hibája, nyilván mindenkit nem lehet kitiltani. 
nowych
nowych 2020. 01. 05. 10:19
#11965
Sziasztok! Nem gondoltam volna,hogy egy pár soros vélemény cserének ez lesz a vége.Valahol mindenkinek igaza van,de az én véleményem az,hogy senki nem kérhet számon senkitől semmit.Volt itt egy teljesen korrekt véleménycsere egy-két évvel ez előtt is csak akkor tényleg spekuláltunk,senki nem tudott semmit csak reménykedtünk.Gyanusak voltak a nagy vételek,ezért többen felszálltunk a vonatra.Csödeljárás az abból való kikerülés Vaja megjelenése,az ő cégeivel kapcsolatban mindig volt okunk pletykálni.Később újra kezdődött amikor elhunyt ki jön,mi lesz itt stb.Megjött a Delta és azt kell elfogadni mindenkinek,hogy itt már a történések lehetnek izgalmasak,de teljesen más ,mint amikor éppen a megszűnés küszöbén volt a cég.127 a cég árfolyama és kb a 150-es tartományból esett ide vissza.Én nem nevezném ezt tragédiának,lehetett volna rosszabb is és lehet,hogy lesz is.Semmi más nem történt a bejelentés óta csak a hírre elkezdték eladni a részvényeiket( dec 15.óta kb)Majd ha megjönnek az újabb pletykák újra venni fogják.Az,hogy néhány korábbi részvényestársunk és magam is távoltartja vagy távoltartotta magáta fórumtól annak a részemről az volt az oka,hogy minden ment a maga útján.Volt aki beírta a lényeget minek ismételni a másikat ha éppen hasonlóan gondolkodunk.Kapott egy pluszt és ezzel le volt rendezve.Az sem mellékes,hogy én nem ülök itt 0-24 ben,hanem van egy munkahelyem immár 26 éve ahová be is járok dolgozni.23 éve foglalkozom a tőzsdével,de még soha nem láttam,hogy valakinek magyarázkodnia kellett azért ,mert írt vagy nem írt.És ha eladta?Mi közünk hozzá?Szíve joga az ő pénze.Az már más kérdés,hogy ha ezt úgy teszi,hogy itt megvezet másokat az nem etikus.De senki nem kereskedik a fórum alapján ez alapszabály.Az pedig,hogy ez a fórum lehetőséget bíztosít arra,hogy akár 4-5 különböző nick alatt lehet garázdálkodni....le kell szabályozni ,vannak erre nagyon jó programozók.Valamiért megfelel nekik ez a rendszer,így ha nekik jó ne csodálkozzunk ha bizonyos emberek megvezetik itt a tájékozódni vágyókat.Amióta létezik ez a topik olvasom és a felépítése mindig ilyen volt.A kommentek sem voltak mindig szívélyesek és itt már csak olyanok az emberek,hogy ha valaki kicsit pozitívabban nyilatkozik akkor felbeszélő,ha lehúzza a részvényt akkor meg venni akar és ezt gyorsan meg is kapja ám.Akkor kérdem még egyszer minek írjon ide az akinek jók a meglátásai de csak szart kap vissza? Üdv mindenkinek jó kereskedést!
Törölt felhasználó 2020. 01. 05. 10:14
Előzmény: #11962  janika04
#11964
Természetesen! :)
Tuzolto_Sam
Tuzolto_Sam 2020. 01. 05. 09:46
Előzmény: #11960  Sampipi
#11963
Abszolút az. Degradáló. De ezt a “mindenki hülye és nálunk van a bölcsek köve” stílust már akkor felvették mikor még Lasthoz írtak. Azóta meg eltűntek. 
janika04
janika04 2020. 01. 05. 09:21
Előzmény: #11961  Törölt felhasználó
#11962
Olajoshordóban mint az amcsi filmekben a csövesek? 😊
Törölt felhasználó 2020. 01. 05. 08:59
Előzmény: #11949  janika04
#11961
De előtte a híd alatt egy kis gumiégetés ebben a hidegben!

Topik gazda

Pluto13
Pluto13
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek