Joker

Regisztráció: 2022-08-02 20:33:08

Hozzászólások száma: 3 349

Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 19:04


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-08-16 07:01-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

Delta Nyrt csütörtök, 19:04
Az a kérdés a szabiból lesz e házi őrizet! 
Delta Nyrt csütörtök, 18:58
Ezek 16 éve szabin vannak!
Delta Nyrt csütörtök, 18:57
Lehet így indul a vagyonvisszaszerzés?
Azért szvsz többen máshogy gondolták! 
Úgy látszik a Zsilippinó nem! 
Delta Nyrt kedd, 15:09
Már vártuk őket! 
Delta Nyrt péntek, 13:18
Egy biztos, nekünk van Zsoltibácsink az okj s zsilipkezelo!
Delta Nyrt péntek, 09:11
Nálunk gyakoroltak az új kormányszóvivők? :)
Delta Nyrt péntek, 08:48
A kölcsön részvény visszanyal! 
18+ 
életrajzi dráma
Delta Nyrt 2026. 06. 18. 17:17
Forg?
Delta Nyrt 2026. 06. 18. 11:26
Vagy felköthetik a nyúlcipőt! 
Delta Nyrt 2026. 06. 18. 10:26
Mi Tisza cipőt fogunk gyártani! 
Delta Nyrt 2026. 06. 17. 09:15
A csoportos öntés könnyebben megy nekik! 
Karácsony előtt várható! 
Delta Nyrt 2026. 06. 16. 14:22
Úgy hallottam, hogy csepelen és tasson dolgozók az mbh-ba járnak zsilip rendszertechnikát tanulni! 
Delta Nyrt 2026. 06. 12. 21:31
Delta Nyrt 2026. 06. 12. 21:29
Delta Nyrt 2026. 06. 12. 15:31
Egy úriemberek! 
Delta Nyrt 2026. 06. 11. 15:29
mekkora váltás! :D számokban mérhető! :D
Delta Nyrt 2026. 06. 11. 10:50
Apadás után jön az áradás!
Delta Nyrt 2026. 06. 11. 10:48
Mert megkapják a vezetők premiumnak és zsoltibacsi a zsilip rendszerével meghúzza nekik kb 90-ig és ott csoportosan szórják ezek a derék Tisza támogató legények!
Delta Nyrt 2026. 06. 11. 10:21
Legközelebb én is srv hírre veszek és karácsony előtt adom, ha ők nem bíznak a saját cégükben akkor kiért én tegyem!
Olyanok mint a faék!  

friss hírek További hírek