Topiknyitó: Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 13:28

Soha nem látott támogatás a Soros-terv ellen  

Egyre aktuálisabb a téma,hiába próbálja tagadni,elbagatellizálni a balliberális ellenzék.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2018. 01. 22. 18:20
Előzmény: #2058  -pny
#2060
Ja, és afgán- magyar
signal2
signal2 2018. 01. 22. 18:20
Előzmény: #2056  Vazsmegyei
#2059
Igen pl azt írta, hogy az EU adjon 2×15 ezer EUR-t azon tagországoknak, akik menekülteket fogadnak be, ezzel ösztönözve őket. 
Ez úgy szellemült át a konzultációban, hogy az EU kötelezze Magyarországot, hogy fizessen 9 millió Ft segélyt a bevándorlóknak. 
Kérlek, ne kezd te is, hogy a két állítás ugyanaz! Az a magyar nyelv megcsúfolása lenne. Egyébként is többet nézek ki belőled
-pny
-pny 2018. 01. 22. 18:18
Előzmény: #2052  salve
#2058
"viszont afgán, és az Lmp jelölte"
.
Orbán meg befogadott csak tavaly 1300 muszlim menekültet. Szóval ne afgánozz, mert jó nagy öngól lesz belőle:)
signal2
signal2 2018. 01. 22. 18:14
Előzmény: #2052  salve
#2057
Már csak a kérdés, Orbán átesett-e nemzetbiztonsági átvilágításon.
Az is kérdés, hogy akkor most a fidesz bármit mondhat bárkiről?
Vazsmegyei 2018. 01. 22. 18:14
Előzmény: #2050  signal2
#2056
Ezt én is eltudtam dönteni! Mégsem zavart az egész konzultációra "kidobott" pénz! A kormány állítását reakciónak tartom a kormányt ért támadások kivédésére! Nehogy már az legyen a demokrácia elve, hogy ami "nekem" nem tetszik, annak pusztulnia kell!!!!  
-
Egyébként amit a Sorosról zagyválnak az mind igaz! Különben nem kellene meghamisítani az összes Soros beszéd tartalmát és másképp értelmezni, mint amit leírt! Ha kétértelmű, akkor hazudik is! Ha pedig hazudik, akkor  arról is legyen szó!
signal2
signal2 2018. 01. 22. 18:10
Előzmény: #2051  Törölt felhasználó
#2055
És a betelepítés szó jelentésével is tisztában vagy?
-pny
-pny 2018. 01. 22. 18:09
Előzmény: #2045  Törölt felhasználó
#2054
"Pedig Soros és Brüsszel  támogatja a bevándorlást"
.
Aki Magyarországon igazán támogatja, az az Orbán kormány: kb. 20000 migránsnak adtak végleges letelepedési engedélyt és kb. 4000 menekültet fogadtak be (csak tavaly 1300-at). Ez egy közepes város.
-pny
-pny 2018. 01. 22. 18:08
Előzmény: #2051  Törölt felhasználó
#2053
És amikor te mondod ezt, akkor mi van? Mert jó sokszor mondtad a Rogán migránsok kapcsán...
salve 2018. 01. 22. 18:07
Előzmény: #2048  signal2
#2052
rendben, ha tévedtem akkor sajnálom
viszont afgán, és az Lmp jelölte
az az Lmp, amit Szél vezet, akinek korábbi munkahelyi kötődését és bevándorláspárti vagy ahhoz hasonló nyilatkozatait (nincs Soros terv szerinte sem mint te szerinted illetve szerinted csak részben van max.), már jól ismerjük
és az meg tényleg nem zárható ki hogy xy-ról csak sok év után derül ki, hogy ugyan átment minden átvilágításon sikerrel, de mégis kiderül róla egy szép napon, hogy kém volt..csak remekül álcázták!
Törölt felhasználó 2018. 01. 22. 18:04
Előzmény: #2049  signal2
#2051
"Én muszlimok betelepítéséről írtam. Az nem egyenlő a bevándorlás általános támogatásával."
.
Úgy beszélsz mintha túlnyomó többségben nem muszlim bevándorlók lepnék el Európát.Éppen ezért amikor te azt mondod,hogy "támogatom a legális migrációt",akkor bizony ennek a népcsoportnak az invázióját támogatod. 
signal2
signal2 2018. 01. 22. 18:02
Előzmény: #2044  Vazsmegyei
#2050
Ez ennél sokkal egyszerűbb, mert a nemzeti konzultáció egyes állításairól konkrétan eldönthető, hogy nem Soros állította, hanem a kormány véleménye.
signal2
signal2 2018. 01. 22. 18:00
Előzmény: #2045  Törölt felhasználó
#2049
A hobbid átfogalmazni más beírását? Én muszlimok betelepítéséről írtam. Az nem egyenlő a bevándorlás általános támogatásával. Sajnálom, hogy a magyar nyelv használata ilyen nehezen megy, csak akkor nem értem, hogy miért próbálsz érvelni egy gazdasági fórumon.
signal2
signal2 2018. 01. 22. 17:55
Előzmény: #2047  salve
#2048
Mint kiderült, nem dolgozott Sors-féle szervezetnek, de a terror házának pl. igen. Akkor ennek fényében fogalmazd át a hsz-t...
salve 2018. 01. 22. 17:53
Előzmény: #2042  Peterbond
#2047
figyelj, az a helyzet hogy a Pharaonról szóló vélemény amit beidéztem alább - és látom nem tudod megcáfolni - épp arról szól, azt mondja ki: bizony, nem állapítható meg hitelesen hogy akkor Pharaon valóban egy gazember volt, vagy sem!! itt figyelem: te viszont ezt kész tényként elhitted és kezeled, holott nincs rá hiteles, 100%-os bizonyíték - onnan veszed a "bizonyosságod", hogy a magyar ellenzéki média ezt kb. 1000-szer megcsócsálta, hangulatot próbálván kelteni Orbán ellen - dehát mi mást is tett volna?!!
most nézzük az Lmp afgán szakértőjét: szerintem ott is ez a helyzet vagyis az: bizony, nem állapítható meg hitelesen hogy akkor ez az afgán szakértő veszélyes lehet hazánkra nézve, vagy sem? hiszen korábban egy Soros-féle szatelitszervezetnél dolgozott, azaz egyáltalán nem zárható ki - sőt - , hogy már csak a személyes éritntettsége = származása miatt is elfogult lehet a magyar kormány aktuális politikája ellen, továbbá csak a jó ég tudja, esetleg valóban tagja lehet-e vmely ország titkosszolgálatának! és  persze a  volt munkáltatójának is súghatna ha beengednék a bizottságba, naná! nos ebben az esetben tehát nálad van a kettős mérce hiszen full elhiszed, hogy ez az Lmp-s szakértő teljesen veszélytelen!
erre csak azt tudom ismételni: ne legyünk naívak!
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2018. 01. 22. 17:52
Előzmény: #2013  watson
#2046

Hát szerintem te sorosoztál kettőnk közül egyedül :) Megkonzultáltad vele? :)))
A görög kikötőből is Viktorod vonatoztatta be őket? Vagy a görög Hitler? Aztán utána Ausztrián keresztül is Viktorod utaztatta őket, vagy ott már az osztrák kicsi Hitler? :)
Merkel mamát is Viktorod szarta ki magából, vagy az képes volt valaki más megszülni?
Törölt felhasználó 2018. 01. 22. 17:47
Előzmény: #2041  signal2
#2045
Pedig Soros és Brüsszel  támogatja a bevándorlást,bármennyire is próbálod ezt tagadni.Rádaásul tegnap még te is azt mondtad,támogatod a legális migrációt,akkor most mi ez az ellentétes nyilatkozatod?
Vazsmegyei 2018. 01. 22. 17:43
Előzmény: #2036  signal2
#2044
Mindezt amit itt felvetettél, valószínű azért követték el, mert volt van egy olyan lejárató hazai és nemzetközi médiahadjárat, amit csak egy valóságos kérdésekre adott valóságos válaszokkal lehetett ellensúlyozni!
-
Az hogy vannak felelőtlen sajtóorgánumok, akik mocskolódásra emberek lejáratására szerveződtek szerkesztődtek és nem ismernek tisztességet, azt kihagytad az értékelésedből! 
     Ezt a kettős mércét az UNIO  kétértelmű és felhőben úszó politikájával egyesítették! Ezzel takaróznak! Csak az lehet a helyes, amit a soha meg nem választott, a választópolgárokhoz soha le nem ereszkedő vezetői képviselnek! Legyen az Európa ellenes, akkor sem annak kell érteni!
-
Mellesleg én sem helyeslem, ha az én pénzemből fizetett konzultációról, mások szeretnének maguknak hazugságot fabrikálni a konzultációról!
-
Felmerül a kérdés, hogy kinek a pénze határozza meg a tiltakozásod eme egyedinek mondható formáját? Mert fizetni kell azért, hogy az "etetés" tetten érhető legyen?
wjani 2018. 01. 22. 17:40
Előzmény: #2041  signal2
#2043
Pedig Brüsszel betelepítés akar és dolgozik is érte.
.
"A legális bevándorlás megszervezése
.
A politika célja a legális bevándorlás keretének létrehozása, figyelembe véve a befogadó társadalmakba való integráció fontosságát. A legális bevándorlással kapcsolatos uniós intézkedések kiterjednek a bevándorlók bizonyos csoportjaira, például az " EU kék kártya irányelv " hatálya alá tartozó magasan képzett munkavállalókra, valamint a diákokra és a kutatókra . A családegyesítést és a tartós tartózkodási engedéllyel rendelkezőket is biztosítják.2011 decemberében  elfogadták az úgynevezett  egységes engedélyezési irányelvet . Jogokat hoz létre az EU-ban jogszerűen tartózkodó, nem uniós munkavállalók számára. 2014-ben két további irányelvet fogadtak el az idénymunkások és vállalaton belüli áthelyezett személyek belépésének és tartózkodásának feltételeiről . A cél az, hogy egyszerűsítsék és összehangolják a bevándorlási eljárásokat, és a bevándorlók számára egyértelművé tegyék a foglalkoztatáshoz kapcsolódó jogokat.A 2011 novemberében indított EU bevándorlási portál gyakorlati tájékoztatást nyújt az EU-ba költözött külföldi állampolgárok számára. A honlap az EU-ban már tartózkodó bevándorlókra is irányul, és az egyik EU-tagállamból a másikba kíván költözni. A gyakorlatban konkrét gyakorlati információkat nyújt mind a 28 EU-tagállamban az egyes migránsok kategóriáira vonatkozó eljárásokról.2016 folyamán a Bizottság elindított egy Fitness Check of Legal Migration-et . Az ütemterv tervezete a Bizottság jobb szabályozással foglalkozó weboldalán érhető el ."
Peterbond 2018. 01. 22. 17:28
Előzmény: #1983  salve
#2042
Nezd en se az USAt nem tartom szentnek es tevedhetetlennek ( epp ellenkezoleg ) . Pontosan tudom hogy a talibokat meg anno jo reg a szovjetek ellen ok fegyvereztek fel. Nem is azt rovom fel hogy a magyar hatosagok nem adtak at pharont az usanak.
Arra vilagitottam ra kedves Salve hogy egy LMPs munkatarsnal mar az eleg ( mint kesobb kiderult teljesen alaptalanul ) a hazaarulashoz es nemzetbiztonsagi kockazathoz hogy 2002 ben dolgozot egy szervezetnel ami 2015-ben tamogatast kapott Sorostol. Erre irtam hogyha a lelki vilagat se neked se Simeonnak nem zavarja hogy Orban meg terroristak tamogatohaval uzlezelget akkor ne varja el tolem hogy barmit komolyan vegyek tole ezzel kapcsolatban. Es milyen igazam is lett. Jottel es megmagyaraztad ez miert nem gaz az meg miert nemzetarulas. Ebbol latszik hogy nincs elv amogott amit itt irogattok csak egy indok hogy kampanyolhatok Orban mellett. Reszemrol ennyi.
signal2
signal2 2018. 01. 22. 17:26
Előzmény: #2038  Törölt felhasználó
#2041
Én Orbán-párti vagyok, nem támogatom muszlim bevándorlók tömeges betelepítését. A különbség közte és köztem, hogy én nem próbálom elhitetni másokkal, hogy Soros vagy Brüsszel ezt akarja.

Topik gazda

Simeone
Simeone
2 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek