Topiknyitó: Törölt felhasználó 2015. 07. 07. 10:07

MIÉRT VAN AZ EMBER A FÖLDÖN ?  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
AIDA64
AIDA64 2019. 11. 10. 11:00
#600
Szent kötelessége az emberi szellemnek, hogy kikutassa, miért él a Földön vagy egyáltalán ebben a Teremtésben, amelyen ezernyi szállal függ. Oly kicsinynek egyetlen ember sem gondolja magát, hogy azt képzelje, ittléte értelmetlen, hacsak ő maga nem teszi azt értelmetlenné. Ehhez mindenesetre túlságosan is fontosnak tartja önmagát. És mégis csupán kevés földi ember képes magát szellemi restségéből fáradtságosan olyannyira kiszabadítani, hogy komolyan foglalkozzon földi feladatának kikutatásával.
  • – Abd-ru-shin
AIDA64
AIDA64 2019. 11. 10. 10:59
#599
A fájdalom és az öröm állandóan kopogtat, hogy felrázzon, szellemi ébredésre ösztönözzön. Az ember ilyenkor másodpercekre nagyon gyakran megszabadul a mindennapi élet valamennyi semmiségétől, és mind boldogságában, mind fájdalmában mintegy sejtésként kapcsolatot érez a Szellemmel, amely átáramlik mindenen, ami él.Hiszen élet minden, semmi sem halott! Boldog, aki megragadja s megőrzi a kapcsolat ilyen pillanatait, segítségükkel felfelé lendíti magát. Közben nem szabad merev formákhoz ragaszkodnia, hanem mindenkinek önmagát kell fejlesztenie, saját bensőjéből kiindulva.
  • – Abd-ru-shin
AIDA64
AIDA64 2019. 11. 10. 10:58
#598
A Teremtésről szóló tudásban, amit Üzenetemben adtam át, és a hozzá kapcsolódó, a Teremtésben valamennyi önműködően ható törvény magyarázatában, melyeket természettörvényeknek is nevezhet az ember, hiánytalanul mutatkozik meg a Teremtés teljes szövedéke, ami által minden folyamat világosan megismerhetővé válik, ezáltal pedig az egész emberi élet értelme. S megtámadhatatlan következetességgel és logikával tárul fel az is, hogy az ember honnan jött, s hová tart, ezért minden kérdésre választ ad, amennyiben az ember azt komolyan keresi.
  • – Abd-ru-shin
Törölt felhasználó 2019. 11. 02. 11:40
#597
nincs mindentszentek,ugyanis csak az EGY, VALAKI ,AKI SZENT.
Törölt felhasználó 2019. 11. 02. 11:39
#596
az ember fia nem Jézus volt.az más valaki volt az akit Jézus jövendölt .meg ,és mind kettem már itt voltak a földön ,egyik a megválto igazság másik a vigasztalo szeretet.és mindkettö egyek.az egyik az ÚR AKARATA A MÁSIK AZ ÜR SZERETETE.AZÚRKÉK SZIGET ez a hazája az emberiségnek ,de az nem e világon van ,az bizony a mennyben,és bizony már volt itt a völegény és szedi össze az övéiket,mint ahogy a setétség is az övéit.
Törölt felhasználó 2019. 11. 02. 11:33
#595
megétettettek és könnyünek találtattak,ezek a magnélküli pelyvák.hagyd hogy a halottak temessék el halottaikat-a halottak az összes hivök,a halottaik.az összes vallási vezetö
Törölt felhasználó 2019. 11. 02. 11:31
Előzmény: #593  _lucifer_
#594
no legalább maga néha,foglalkozik az üggyel,és hol vannak a többiek,szégyen a portfoliosokra nézve.
_lucifer_ 2019. 11. 01. 11:39
#593
„Palotákat rombol az erőszak s kevélység, így a fennhéjázó háza összeomlik.” (Sir 21,4)  „Uram! Azok, akik elhagynak, mind megszégyenülnek; akik pedig elfordulnak tőled, azokat gyökerestül kitépik földjükből, mert elhagyták az élő vizek forrását.” (Jer 17,13)
AIDA64
AIDA64 2019. 10. 05. 12:35
#592
AIDA64
AIDA64 2019. 09. 29. 16:19
Előzmény: #590  Shortelek
#591
az biztosan
Shortelek 2019. 09. 29. 14:32
#590
Fasz tudja!
AIDA64
AIDA64 2019. 09. 29. 13:54
Előzmény: #588  _lucifer_
#589
ezt még akkor sem értették nemhogy most,de az egyszerü igazság a teljes ,amire az ember vágyott már megszületett és föltámadott és ez az ember fia .akit jézus igért meg.beteljesedett.pont most van az itéletnap.
_lucifer_ 2019. 09. 29. 11:11
#588
Bocsáta annakfelette angyalt az Úr Jeruzsálemre, hogy elpusztítaná azt. És mikor vágná a népet, meglátá az Úr és könyörüle * az őveszedelmökön; és monda a pusztító angyalnak: Elég immár, szünjél meg. Az Úrnak angyala pedig áll vala a Jebuzeus † Ornánnak szérűjénél.  Akkor Dávid felemelé az ő szemeit, és látá az Úr angyalát állani a föld és az ég között, kivont kardja a kezében, a melyet Jeruzsálem ellen emelt vala fel. Leesék azért Dávid és a vének is, zsákba öltözvén, az ő orczájokra. 17 És monda Dávid az Istennek: Nemde nem én számláltattam-é meg a népet? Én vagyok, a ki vétkeztem és igen gonoszul cselekedtem! De ez a nyáj mit tett? óh én Uram Istenem forduljon ellenem a te kezed és az én házam népe ellen, és ne legyen a te népeden a csapás. 18 Akkor szóla az Úr angyala Gádnak, hogy megmondja Dávidnak, hogy menjen fel Dávid és építsen oltárt az Úrnak a Jebuzeus * Ornán szérűjén. 19 Felméne azért Dávid a Gád beszéde szerint, melyet az Úr * nevében szólott vala. 20 Mikor pedig Ornán hátratekintvén, látta az angyalt, ő és az ő négy fia, a kik vele valának, elrejtőzének (Ornán pedig búzát csépel vala). 21 És juta Dávid Ornánhoz. Mikor pedig feltekintett vala Ornán, meglátta Dávidot, és kimenvén a szérűről, meghajtá * magát Dávid előtt, arczczal a földre.  22 És monda Dávid Ornánnak: Add nékem e szérűhelyet, hogy építsek oltárt rajta az * Úrnak; igaz árán adjad nékem azt, hogy megszünjék e csapás a népen.  23 Monda Ornán Dávidnak: Legyen a tied, és az én uram, a király azt cselekedje, a mi néki tetszik; sőt az ökröket is oda adom égőáldozatul, és fa helyett a cséplőszerszámokat, a gabonát * pedig ételáldozatul; mindezeket ajándékuladom. 24 És monda Dávid király Ornánnak: Nem úgy, hanem igaz áron akarom megvenni tőled; mert a mi a tied, nem veszem el tőledaz Úrnak és nem akarok égőáldozattal áldozni néki a máséból. 25 Ada azért Dávid Ornánnak a szérűért hatszáz * arany siklust.  26 És építe ott oltárt Dávid az Úrnak, és áldozék égő- és hálaáldozatokkal és segítségül hívá az Urat, a ki meghallgatá őt, mennyből tüzet * bocsátvánaz égőáldozat oltárára.
hozzáadás a könyvjelzőkhöz
27 És parancsola az Úr az angyalnak; és betevé az ő kardját * hüvelyébe.  28 Abban az időben, mikor látta Dávid, hogy az Úr őt * meghallgatta a Jebuzeus Ornán szérűjén, áldozék ott. 29 (Az Úr sátora pedig, a melyet csinált * vala Mózes a pusztában, és az égőáldozat oltára is akkor Gibeon magaslatán † vala. ; 30 És Dávid nem mehetett fel oda, hogy az Istent megengesztelje, mert igen megrettent volt az Úr * angyalának kardjától.)
AIDA64
AIDA64 2019. 08. 25. 15:11
#587
no ha élni akarnak ,járjanak utána az igazságnak ,dolgozni kell ,érte. jo nem a lustáké,
AIDA64
AIDA64 2019. 08. 25. 15:09
Előzmény: #580  Shut-up
#586
és mi van ha maga irt hülyeséget
AIDA64
AIDA64 2019. 08. 25. 15:09
Előzmény: #579  portmolyolo
#585
hát ez tény ,de nem tudják
AIDA64
AIDA64 2019. 08. 25. 15:08
Előzmény: #572  _lucifer_
#584
na jolvan már igy lesz ,ne aggodjon ,már 2000 éve is tudtuk söt elébb is lehetett sejteni,pedig van hely böven a teremtésben,elfér ennél ,akárhányszor több is
AIDA64
AIDA64 2019. 08. 25. 15:06
Előzmény: #569  portmolyolo
#583
hát ja,kb de az is kevés,volt egy fecske
AIDA64
AIDA64 2019. 08. 25. 15:06
Előzmény: #570  Shut-up
#582
hát igen a gyilkos is jol érzi magát.hát igen a jelenben élünk,na ha mindenki igy gondolkodna már emberiség sem lenne.örülhet hogy voltak páran akik nem igy azért vagyunk még,de ez már nem lesz igy csak az marad akiket utobb irtam.
portmolyolo
portmolyolo 2019. 08. 25. 10:52
Előzmény: #580  Shut-up
#581
Ugyanígy sajátítanak ki bármi mást, amit észre sem veszel. Meghatározva azt, hogy te  mit élvezhetsz. Ha ez nem érdekel, az a te bajod.

Topik gazda

gyurcsi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek