Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vackoros 2024. 03. 19. 09:20
Előzmény: #131355  Gaguse
#131360

https://hang.hu/belfold/magyar-peter-162547
Mint mondottam volt, figyeljük az eseményeket.
Mivel az egész rendszerek olyan mint a Völner ügy ezért számomra nem nagyon mondott újat, de az ügyészség utáni időszakról érdemes lesz figyelemmel kísérni az eseményeket.
Az is tény, hogy a kérdésre elmondta, hogy az információja a volt nejétől és Gulyástól származik, itt már kezd érdekes lenni a történet, hogy újabb nevek vannak.
Sehmet
Sehmet 2024. 03. 19. 09:16
Előzmény: #131355  Gaguse
#131359
Hajrá Magyar Petya! Már látom is lelki szemeimmel, hogy Orbán, Petya felszólítását olvasva már pakol is össze a Karmelitában, és készülődik lemondani. :-D
Sehmet
Sehmet 2024. 03. 19. 09:14
Előzmény: #131347  maxwax
#131358

Nemcsak rossz válasz, hanem valótlan is, a tudatlanságból adódó duzzadó önbizalommal. Kövér nem "pártirodán" dolgozott, ahogyan lehet, hogy közületek többen, hanem az MSZMP-hez tartozó Társadalomtudományi Intézet ifjúságkutató csoportjának segédmunkatársa volt 1986 februárja és szeptembere között, majd közép-európai társadalmi mozgalmak kutatásával foglalkozott, de már külföldön, ösztöndíjasként. 
.
Jó neked, hogy tudod, ki szivárogtatta ki az öszödi beszédet, amit állítólag még Gyurcsány sem tud. Igazán segíthetnél megkeresni neki a szakdolgozatát is! :)
Gaguse
Gaguse 2024. 03. 19. 08:54
Előzmény: #131356  boerse
#131357
annyira átlátszó ez a kormány propaganda, hogy már undorító! nagyon remélem, hogy van bizonyíték a kezében és rendesen odapörköl a csávó!!
boerse 2024. 03. 19. 08:52
Előzmény: #131355  Gaguse
#131356
Miközben a volt feleség " alkalmatlanságáról" jelentet meg cikket a Népszava, ahol a volt igazságügyi miniszter Dr Bárándy Péter mondja el véleményét.
Gaguse
Gaguse 2024. 03. 19. 08:39
#131355
Magyar Péter: "A ma reggelt az ATV-ben kezdtem, a holnapot pedig reggel 10.00-kor a Fővárosi Nyomozó Ügyészségen fogom, ahova elkísérnek jogi képviselőim, többek között dr. Bárándy Péter, volt igazságügyi miniszter.Ahogy a mai műsorban is elmondtam, ha az ügyészség holnap a Völner-Scahdl (és társai!) ügyben kíván meghallgatni, akkor elmondom a hatóságnak a rendelkezésemre álló összes információt és ezt követően a nyilvánosságot is tájékoztatom a történtekről, ami után a kormány nem tehet mást, minthogy lemond.Rogán Antalnak üzenem, hogy izzítsa az egyik magángépét és mielőbb keressen olyan országot, ahonnan nincs kiadatás. Mert ugye, a börtön ablakába soha nem süt be a nap… remélem alágyújt ennek a g..ci bandának ;)
bigyula 2024. 03. 19. 08:37
#131354
"Hazamentek a cseh rendőrök a magyar-szerb határról, mert alig jönnek már illegális migránsok"
sityaki 2024. 03. 19. 08:02
Előzmény: #131341  1valaki
#131352
Szóval szerinted Karácsony a korrupt és a tolvaj...
boerse 2024. 03. 19. 07:54
#131351
A kórházi patikák koncesszióba adása sem a választópolgárok sem a közjó érdekeit szolgálja.
Vackoros 2024. 03. 19. 07:53
Előzmény: #131343  janosvitez
#131350
Érdemes megnézni, és bőven lehet találni párhuzamot, a román megalomán beteg agyú diktátorral és mi szintén bőven orvosi esetet kimerítő diktátorunk között!
https://www.youtube.com/watch?v=i8RWkwKuqKI
Vackoros 2024. 03. 19. 07:50
Előzmény: #131308  1valaki
#131349
Remélem ezen is jót mosolyogsz!!
https://24.hu/belfold/2024/02/28/rendorseg-vizsgalat-porcsalma-egy-eves-gyerek-halaleset/
Annyira lerohasztotta főnököd és a neres bandája az országot, hogy az elmúlt 2000 év hazánk történetében példa nélküli!!
Miért is mondom ezt, mert 14 év alatt annyi pénz érkezett, hogy ez is példa nélküli volt, és gyakorlatilag az ország az unióban a legszarabb és legkorruptabb lett.
Szerintem nyugodtan szégyelld magad!! 
maxwax
maxwax 2024. 03. 19. 06:08
Előzmény: #131341  1valaki
#131348
Hat persze, te a regi szolgennel elve "belulrol bomlasztottad a rendszert" es csak a sajat onos erdekeid miatt leptel az atkosban kozejuk. Hanyok.
Maga a kifejezes, hogy oligarcha szamodra tisztazasra szorulna. 
maxwax
maxwax 2024. 03. 19. 06:05
Előzmény: #131340  1valaki
#131347
Rossz valasz. Korabban mar irtam, hogy Kover az MSZMP KB partirodajan dolgozott pl es nem akarom sorolni a tobbieket. Orban megjutalmazta Szii Katalint - evek ota vmi mondvacsinalt pozicioja van -, mert kiszvarogtatta az oszodi beszedet. 
Gyurcsany messze nem olyan veszedelmes es kartekony, mint Orban es csapata. 
kukker 2024. 03. 19. 04:52
#131346
  • egy budapesti alapítványi technikum diákjait a Westendbe vezényelték, ha valaki nem ment, igazolatlan járt érte;
  • a Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium tanárai is kötelező jelleggel vitték moziba a tanulókat, két-három tanórájuk maradt el Rákay filmje miatt;
  • a Magyar Hajózási Technikumból is vitték a diákokat, mert „megmondták, hogy menni kell”, ráadásul tanórán kívüli, délutáni elfoglaltságként;
  • Sülysápról az Aréna moziba hozták fel a gyerekeket 2500 forintért filmezni;
  • a Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Technikum diákjai ünneplőben ülték végig a filmet, enni nem ehettek közben, mert osztályfőnöki járt érte, a 2000 forintos jegyár pedig a szülők pénztárcáját terhelte;
  • a Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium diákjainak is kötelező program a Most vagy soha!;
  • a nagykanizsai Batthyány Lajos Gimnázium 4. és 8. osztályos tanulóinak szintén kötelező volt a vetítések látogatása, osztálypénzből fizetett jegyekkel, de legalább tanórák helyett;
  • Budapesten a Tandem Gimnáziumot látogató diákok szüleinek pénztárcája szintén 2500 forinttal lett könnyebb a kötelező mozizás következtében, három órájuk maradt el miatta;
  • a Gundel Károly Vendéglátó és Turisztikai Technikumból összesen 800 diákot vezényeltek a Sugár moziba;
  • a XXII. kerületi Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium diákjainak is kötelező volt a mozizás ünneplőben és kokárdában, szülők által fizetett jegyekkel. Egy szülő a gyermeke elmondása alapján azt mondta: „közepesen volt sz*r film”.

  • https://index.hu/kultur/2024/03/18/kotelezoen-viszik-a-diakokat-a-petofi-filmre-az-iskolak/
Schmidt
Schmidt 2024. 03. 19. 01:21
#131345
1valaki
1valaki 2024. 03. 19. 00:58
Előzmény: #131343  janosvitez
#131344
Nem értelek, miért én szégyeljem magam!?
Azért mert rámutatok arra hogy szelektív a számonkérésetek és a régiek bűneit elfelejtitek!?
Fletonak es bandájának ugyanaz jár mint azoknak akiket most átkozol.
Nem vagytok képesek felfogni hogy ameddig a régi elit és az új partok közüli seggnyalóik nem tűnnek el a politikából addig itt nem lesz megújulás hiába lopott kevesebbet.
Ha most itt lehetne ugyanúgy lopna és többet mert már volt kitől tanulnia.
A másik amivel ugyan csak nem számolsz, hogy itt már nem csak az elit lop hanem mindenki pofátlan lett, vállalkozók, szolgáltatók, multik szinte mindenki!
Vagyis mit vársz ember mikor fog megtisztulni ez a társadalom?
janosvitez 2024. 03. 19. 00:21
Előzmény: #131341  1valaki
#131343
O1g  és a maffiáját az ellenzék 1000év alatt se érné utól károkozásba....A mélyen tisztelt haverjaid 1évnyiGDP -t loptak el...
Csauszeskunak kivégzés járt 280millió dollárért, vajon a dollár milliárdos vagyonokat összelopó Ner lovagok  és az Orbán család akkor  mi jár???? 
Gondolod csak egy kis Gyurcsányozás??? 
Szégyeld magad
!
..
Schmidt
Schmidt 2024. 03. 19. 00:12
Előzmény: #131338  dexter
#131342
Esze agaba cafolni. Tegnap posztolt a csaladon beluli eroszakrol. 
Itt tart a magyar politika. Siralmas.
1valaki
1valaki 2024. 03. 18. 23:45
Előzmény: #131332  maxwax
#131341
Bármely meglepő számodra én kisdobos, úttörő és még kisz tag is voltam anno (de nem meggyőződésből) hanem így csináltam pl. egy klasz kis klubbot, discót anno a cégnél ahol vezetőként dolgoztam.
Szerencsére párt tag nem voltam, bár volt némi kényszer mivel vezető voltam, a függetlenitezt állasú párt titkár mindig fenyegetett, hogy be kell lépni, de mindig kihúztam valahogy aztán jött a privatizáció és megmenekültem ettől.
Szóval nem ideológiai szempontból voltak jó néhányan párt tagok.
De azok akik ma még mindig a "bal" oldalon állnak semmiben nem különböznek a fideszes oligarháktól, sokkal pofátlanabbul és aljasabb módon a régi eszméik égisze alatt ők ugyanúgy korruptak es csak is maguknak lopnak, lásd karácsony és tsa.-i mint a pozicióban lévő ellenzéki polgármesterek vagy nagyhangú "jóakaróink" akár bármelyik ellenzéki pártból is választasz bárkit is!

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek