Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
badsector1
badsector1 2024. 02. 18. 08:37
Előzmény: #127441  SirDMR
#127460
A pedofil koalíció neked elfogadható, a pedofillobbi meg tovább élvezi az életet a fideszes szavazó segítségével.
BKKT 2024. 02. 18. 07:59
Előzmény: #127458  ngergo1985
#127459
Kiskereskedelmi adó 4.5%-ra emelkedett....
ngergo1985 2024. 02. 18. 07:55
Előzmény: #127434  SeldonKuper
#127458
"Azért kíváncsi lennék, mit adhatnátok a népnek, hogy az euro ne 400 legyen a kenyér ne 1000, a benzin ne 650, a pick szalámi ne 7000, a lakások m2 ne 1 millió stb. Kinek fizetne a "nép" ha nem a fidesznek?"
A legszörnyűbb bennetek "fideszesekben" az, hogy az elmúlt 4-5 év gazdasági mélyrepülése óta, mióta kitört a covid és a háború, azóta képtelenek vagytok ráeszmélni, utánaolvasni, a SAJÁT PÉNZTÁRCÁTOK alapján rájönni arra, hogy az 1000 ft-os kenyér,a 650-es benzin, és a nyugateurópai szintre emelkedett élelmiszer és szolgáltatások árai 90%-ban a fidesznek köszönhető. Ti elhiszitek azt a maszlagot, hogy a szankciók, meg a háború, meg a nyugat, meg a kapzsi cégek emelték 10 év alatt az EU-s átlagra az árakat, miközben a bérek vásárlóereje, és a fiezetések euróban kifejezett értéke statisztikailag kimutathatóan,lassan sereghajtóvá tette a magyar átlagembert, mert már csak Bulgáriában alacsonyabb ez az érték. Lassan már ők is megelőznek minket. Ez többek között köszönhető annak, hogy a fidesz kormányzás az utóbbi 5 évben 30-35%-kal értéktelenitette el a forintot az euróval és a dollárral szemben, valamint amint szarban lett a költségvetés, szinte minden fontos ágazat nyakába különadót tett. Kiskereskedelem +4%, a gyógyszeriparra, repülésre, MOL, stb. Amit TE, meg én, meg mindenki más fizetett meg az elmúlt 2 évben a 14.5%-os, majd a 17.6%-os átlagos inflációval. Miért nálunk volt a legmagasabb majdnem 1.5 éven keresztül a legmagasabb az infláció az egész EU-ban? Mindenki másnál miért volt alacsonyabb? Ők miért tudták olcsóbban megúszni az áremelkedést? Tudod hol van az a lóvé kispajtás, amit a népnek lehetne adni? Nyisd fel a Forbes magazint, és nézd meg a TOap100 leggazdagabb magyar listáját, és írd össze, hogy azok közül kik azok, akik a fidesz elmúlt 14 évében meggazdagodtak mint haverok, rokonok, és add össze a vagyonukat. A pénz jelentős része ott van náluk ellopva, amit a népnek lehetne adni, oktatásra, EÜ-re, tömegközlekedésre,nyugdíjakra, támogatásokra(ház korszerűsítésre, magyar cégek fejlesztésre, munkahelyteremtésre). De ti olyan szinten meg vagytok vezetve, olyan tanulatlanok és sötétek vagytok döntő többségben fideszes szavazók, hogy a saját hétköznapi életetek alaján nem látjátok azt, hogy ezért ki is a valódi felelős.
kukker 2024. 02. 18. 07:55
#127457

Hölgyek, Urak.
A probléma az, hogy mindegy itt a helyzet, úgyis arra szavaz az ember, aki többet, jobbat, szebbet ígér.
De legfőképpen: többet.
Szóval lehet itt Orbánozni meg Gyurcsányozni, meg ilyen-olyan hazafinak meg liberálisnak lenni.
Úgyis oda lesz húzva az X, ahonnan több pénz várható.
Majd, ha nem így lesz az emberek többségének a buksijában az, hogy az a faxa csávó, aki többet ígér -pénzben(!)  - hanem más lesz a többség elvárása: akkor lesz itt változás.
Mert kiállhat itt bárki, aki azt mondaná: nem tudom, hogy nem lesz-e kevesebb. De hogy azt fogod látni, hogy a becsületesség, a tisztesség, a korrektség, az igazságosság és az igazság(!) felé akarunk menni, abban biztos lehetsz.
Senki nem szavazna ilyenre, mert ez nem érdekli.
Hát akkor meg?
:)
Illetve szerintem.
:D
Ja!
Szép napot mindenkinek!
:)
Kisfiatal 2024. 02. 18. 07:49
Előzmény: #127450  SeldonKuper
#127456
A fidesz persze tökéletesen alkalmas és jól is kormányoz.. annyira alkalmas hogy egy épkézláb közt. elnököt nem tudnak felmutatni...
A kormányzás pedig... összeomlott egészségügy, MÁV, Posta, lerohado vizikozmu, xar utak mindenfele, rekord költségvetési hiány, növekvő adósság magas kamatokkal, recesszióban lévő gazdasag, diplomaciailag elszigetelodott orszag..
Ez maga a katasztrófa, a csodtomeg, mi lenne ha nem is tudnának kormányozni???
Yellenke 2024. 02. 18. 06:26
Előzmény: #127452  FeherTibi
#127455
Még nen késő...el lehet menni!!!!!!
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 02. 18. 02:52
Előzmény: #127424  badsector1
#127454
A pedofideszt
Istvan78 2024. 02. 18. 00:24
Előzmény: #127450  SeldonKuper
#127453
Na ugye, bemutatod, amiről beszéltem, logikus gondolkodás teljes hiánya. A Fidesz olyan jól kormányoz? Honnan tudod, hogy kormányozna az ellenzék? Ezek csak hiedelmek részetekről, mert semmit nem vizsgáltok meg. Egyébkjént nem gondolattalanságról beszéltem, hanem a gondolkodás hiányáról. A gondolkodás pedig az, elemzel, logikusan megpróbálsz végiggondolni dolgokat.
Ki lehetetleníti el a Fidesz kormányzást? Negyedik kétharmad van, az összes hatalmi ág a kezében van, ideértve a közmédiát is, az ellenzék széttagolt, ki akadályozza a Fideszt? Senki.
FeherTibi 2024. 02. 18. 00:21
Előzmény: #127448  SeldonKuper
#127452
Nem vetted észre, mennyire előretört a vallásosság, ami a pedofilia melegágya ? Az is elég botrányos, ahogy az egyházak elkezdték erre arra rátenni a kezüket, a pedofilia csak ezeken túl van:
A Fidesz egy számára idealizált társadalmat akar, ahol egy 30 éves, 3 gyermekes anya már nem dolgozik, nyugdijba vonul, és az 50 év feletti 1 vagy 0 gyermekes diplomások güröznek, és tartják el  a gyermekeseket. 
Orbán valószinüleg egy eszméletlen sötét ember. Kb olyan, mint Hitler. Mindkettőt a nagytőke támogatta. 
Azt sajnálom igy 50 felé közeledve, hogy miért nem hagytam el régebben az országot ? 
Istvan78 2024. 02. 18. 00:19
Előzmény: #127448  SeldonKuper
#127451
Te csak a kicsit túltolt pedofil ügyet akarod látni, de nem akarod  látni ennek a rendszernek a képmutatását. Milliárdokat költenek a pedofília elleni kampányokra, népszavazást rendeznek a témában, Brüsszelt ezzel támadják, de elég egy befolyásos ember lobbizása és máris megmenti a pedofilsegítőt egy elnök és egy igazságügyminiszter. És mindemellett a nagy gyermekvédelem mellett a gyermekvédelem a gyakorlatban rosszul teljesít, mert nem adnak rá elég pénzt, nincs pénz az ellátásra, nincs megfelelő infrastruktúra és szakember. Mert a pénz inkább kell stadionokra, presztizsberuházásokra, arra, hogy jusson pénz ML-nek 29 milliárdos jahtra.
SeldonKuper 2024. 02. 18. 00:18
Előzmény: #127447  Istvan78
#127450
Na de "TI" pedig nem tudtok kormányozni! Ha tudnátok, nem beszélnél gondolkodás nélküli emberekről, mert akkor titeket kellenének ezeknek a "gondolattalan" embereknek támogatni.  A kételyt kihagynám.
Meg kellene ezt a kormányzást  tanulni, nem a másik oldalt ellehetetlenítve politizálni. 
Jelenleg ez a "gondolattalanság" tartja a nemzetet, nemzeti gondolkodást is!
Istvan78 2024. 02. 18. 00:13
Előzmény: #127447  Istvan78
#127449
Ezek az érzelmi alapú megrögződések teljesen megakadályoz benneteket az elemzésben. Abban, hogy a Fideszben, a kormányzásában a negatívat is meglássátok és a másik oldalban a jót. A politikában semmi se fekete-fehér, minden az összahasonlításon múlik, ehhez viszont ismeret, gondolkodás kell. Amíg az ország túlnyomó többsége ezt megspórolja, addig csak az ügyesebb csaló párt nyer és nem az ország érdeke érvényesül, hanem egy párt, egy szűk réteg érdeke.
SeldonKuper 2024. 02. 18. 00:09
Előzmény: #127446  FeherTibi
#127448
Ennek az is lehet az oka, hogy a fideszt most is annyian támogathatják, mint gondolod, mert a pedofilozást akámennyire is rá akarják s fideszre érteni, azt nem tudják elhitetni! 
Istvan78 2024. 02. 18. 00:08
Előzmény: #127441  SirDMR
#127447
Ezek csak alap nélküli, érzelmi alapú berögződések: Gyurcsány nemzetvesztő és csak a Fidesz tud kormányozni. Ha csak egyszer elkezdenétek magatokban megvizsgálni ezeket az állításokat, talán sikerülne valamennyire elmozdulni, de ti nem, ti nem gondolkodtok, nem elemeztek, sokkal egyszerűbb érzelmi alapon megmaradni egy régi állásponton. Ez a gondolkodás, kétely nélküliség a nemzetvesztő.
FeherTibi 2024. 02. 17. 23:57
#127446
Többet vártam a Kormány szavazóitól, mert úgy érzem, hogy a Fidesz még mindig 50 % körül lehet. Ez elég furcsa. Azt hittem volna, hogy drasztikusan csökkenni fog a támogatottságuk. Curtis...anyját kidobják a lépcsőházban, jön a Novák botrány, és megmarad a Fidesz mellett. Hont András... Magyar Pétert ekézi... Pesty László... láttam valamelyik nap az ATV-n, olyan összefüggéstelenül beszélt, mintha be lenne drogozva. De ezen felül nagy ostobaságokat mondott. Az emberek jó része nem fogta fel, mennyire kártékony ez a rendszer. És ha most valahogy Toroczkai lenne a vezető (soha nem lesz az), akkor akire ráfogják, vagy csak ellene vallanak, akkor őt kasztrálják ? A Fideszt soha nem szerettem,  a demokráciát  szerettem, de már azt se szeretem. Szerintem a magyar ellentéteket nem fogják tudni feloldani. Mihelyst jobban megerősödik a DK Momentum és társai, a Mi Hazánk a Fidesz mellé fog állni. Ez egy csendes, burkolt polgárháború, ami van. 
Tragikus. 2010-ben még mennyivel értelmesebbek voltak még a Fidesz szavazói is
SeldonKuper 2024. 02. 17. 23:34
Előzmény: #127437  Bandi_ujonc
#127445
Azt gondolom, hogy te vagy az egyetlen diktátor ebben a kis közösségben.
Neked senki nem mondhat mást, csak amit hallani szeretnél.
SeldonKuper 2024. 02. 17. 23:32
Előzmény: #127440  ________
#127444
Jelenleg JÓNAK számítanak, mert nincs más alternatíva helyettük.
SirDMR
SirDMR 2024. 02. 17. 23:29
#127443
Abban bízom, hogy Második Reformkor bevonza a közepén állókat, akik le akarnak tényleg számolni ezzel a teljes jobbról balról megosztó rendszerrel. Se Orbán se Gyurcsány, csak a haza mindenek előtt. 
SeldonKuper 2024. 02. 17. 23:29
Előzmény: #127435  badsector1
#127442
Ez kinek mit számít, senki nem tulajdonít neki fontosságot. Miattam 20%al is nyerhettek, de kormányozni nem tudtok. Ez  lenne a sorminta?
SirDMR
SirDMR 2024. 02. 17. 23:25
#127441
Amég nemzetvesztő Gyurcsány félék vannak ellenzékben, addig a fidesz. Vagy talán Vona új pártja, ha nem áll be a moslékkoalícióba. Lehet menni tüntetni, de a fülkékben akkor se akarja senki behúzni erre a fostalocska usából pénzelt ellenzékre.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók