Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs 2023. 11. 28. 11:57
Előzmény: #117798  Shortelek
#117800
Az elszámoltatás nem demokráciaellenes.
Az én hibám, hogy a hozzád hasonló Gyurcsány-híveknek, akik magukat természetesen nem tartják seggfejnek, nem tudom elmagyarázni a hatalmi ágak szétválasztását.
Nem kell feltétlenül megértened, de az demokráciaellenes, ha ezt az elszámoltatást nem független hatalmi ág végezné, hanem maga a kormány.
Gyurcsány hívei azon is szeretnek töprengeni, hogyan lehet a kétharmados törvényeket feles többséggel felülírni, miközben  sorozatosan nem érik el a feles többséget sem.
badsector1
badsector1 2023. 11. 28. 11:35
#117799
"A Belügyminisztérium szerint nincs nagy baj a kórházi fertőzésekkel. Egy belső dokumentum szerint azonban tudják, hogy súlyos a helyzet"
    
Nagyon okosnak kell annak lennie, aki a fideszre szavaz, miközben rubel viktorék lesz.rják, hogy hullanak a magyarok a kórházi fertőzésekben.
Shortelek 2023. 11. 28. 11:13
Előzmény: #117787  Dehogynincs
#117798
Szerinted az a helyes ha az elöző kormány maffia szerűen lopott, hazát árult, de nem lehet elszámoltatni mert az demokrácia ellenes.
Shortelek 2023. 11. 28. 11:11
Előzmény: #117796  ________
#117797
Majd jöhet az ablakon kiesés, novicsek mérgezés stb.
________
________ 2023. 11. 28. 11:10
Előzmény: #117795  Shortelek
#117796
orosz mintára bezárják az ellenszegülöket, mint Nawalnyt Oroszországban...
Shortelek 2023. 11. 28. 11:09
Előzmény: #117794  ________
#117795
Nyilván jönnek a választások kell hülyíteni az amúgy is hülyéket.
________
________ 2023. 11. 28. 11:03
Előzmény: #117793  Shortelek
#117794
Shortelek 2023. 11. 28. 10:44
Előzmény: #117782  tanrek
#117793
Nem a fidesz szavazóra gondoltam, de akár még az is lehet, miért ne.
wgl 2023. 11. 28. 10:14
Előzmény: #117791  rockmaster
#117792
És ezek seggébe búvik a sperma.
Érti valaki??
..
Ma is jött egy adag xar adat.
30-ra utólérjük Ausztriát. 
Ja.
rockmaster 2023. 11. 28. 10:11
Előzmény: #117785  wgl
#117791
Új KGST... és újra csak az oroszoktól/szovjetektől függnének.
Dehogynincs
Dehogynincs 2023. 11. 28. 10:02
Előzmény: #117788  tanrek
#117790
Nem értem a tehátot. Most önkényesen szűkítetted a gyerekeimre azt a kört, ami #117771-ben még a személyes környezetem volt.
A gyerekeim mind egy szálig kirepültek. A gyerekeim akkor is a gyerekeim, ha elkúrnak valamit, de persze az a jobb, ha ezt be is ismerik.
Én is kúrtam el már egy csomó mindent (Magyarországot történetesen nem én kúrtam el), de ettől még a (néhai) szüleim gyermeke vagyok.
Közlöm veled, hogy a látszat ellenére nem az én gyerekem sem Gyurcsány, sem Orbán és semmilyen vérségi indokom nincs arra, hogy vállaljam az elkúrásaikat.
Semmi kifogásom nincs az identitáspolitizálás szakszava ellen. Még mindig jobb, ha van valamilyen identitásom, vannak elveim és értékeim, mintha gyökértelen lennék.
wgl 2023. 11. 28. 09:49
#117789
Adatok igazolják: 2010 óta az EU középmetőnyből leestünk minden mutatóban az aljára, látszólagos gazdaságbővülés csak az eu támogatás miatt volt, mert USD-ben kimutava már nem volt növekedés, az adósság állomány kb 20 emrd-ról 160%-al kb 55emrd-ra nőtt az adósság szolgálat kb 200%-al nőtt mert csak drágább piaci hitelt vettek fel, hogy ellenőrzés nélkül lophassanak.
,,,
Megy hazug sikerszöveg: megvédjük a sikereket - mit???????-.
...Miközben minden mutatóban sokkal állt az ország, nem beszélve a demokratikus jogállamiságról, média helyzetről.
---Soha vissza a Gyurcsány érát!
 Harsogja az országot szétlopó fideszmaffia!!.
...Röhej, de az adóterhelés is alacsonyabb volt 2010 után bevezettek vagy 20 új adót és megemeltek vagy 25 féle adót. közben kettőt csökkentettek, egyet eltöröltek és napi 24 órában ezt szajkózzák sikernek. 
A nyugdíjak vásárló értéke kb 50%al esett, adósság 20 emrdról 53ezer mrd-ra nőtt évi kb 3ezer mrd kametteher stb.
tanrek 2023. 11. 28. 09:47
Előzmény: #117784  Dehogynincs
#117788
Ok, tehát a gyerekeid abban a szellemben nevelted, hogy ha már elkúrtak valamit, tökmindegy, hogy azt beismerik-e. Persze lehet ezt még árnyalni akármeddig, a beismerés is lehet nagyon sokféle, de ebbe az elhangzottak után szerintem fölösleges belemenni.
Egyébként arra, amit többtíz mondaton keresztül ecsetelsz, pár évtizede  alkottunk egy kifejezést. Egyetlen szóval leírható, kár annyit magyarázkodni: identitáspolitizálást folytatsz....
Dehogynincs
Dehogynincs 2023. 11. 28. 09:45
Előzmény: #117780  Shortelek
#117787
Olyan kormányt akarsz, amelyik elvileg érti ugyan a hatalmi ágak szétválasztását (parlament, önkormányzat, bíróság, ügyészség, ...), de a fideszhez hasonlóan nem hagyja, hogy ezek fölösleges sallangként gátolják a hatalommal visszaélést?
Teljes értékű demokráciában a kormány nem játszhat bíróságot és elszámolásosdit.
wgl 2023. 11. 28. 09:45
#117786
Egyébként fel nem foghatom, hogy a fidesz mellett maguk az ellenzéki Gyurcsányra fröcsögő prolitikusnak álcázott ostoba hangadók  is folyamatosan emlegetik Gyurcsány bűneit hazugságait de nem nevezik meg csak így összefoglalva.Ezeket a fidesz fizeti, vagy segghülyék???
...Ha bajom van egy másik ellenzékivel odamegyek hozzá és megbeszélem, nem nyíltan az ország előtt, ez a fidesz egyik titka is.
....Sztem csak az a bűne, - de az mai napig tart,- hogy 2006 után nem számoltatta el a sikertelen erőszakos állampuccskisérlet 3 főbűnösét, - geczi, Toroczkai, Vona,- és hogy utána gyenge kezű volt a fidesszel szemben akik mindent akadályoztak szinte ellenzékből kormányozta, közszolgáltató államözeli médiát tudtak bezáratni, hagyták napi 24 órában a fideszmédia aljas hazugságokat fröcsösgni stb
.Nem tudok bűntettéről, hazugságáról.  Ha tudna valaki sorolja már!!...
...
Régebbről soxor mondom két párt-halmaznak kell létrejönni, egyik a dk másik a momentum, ismert: rühellik egymást, - tapasztaltam élesben,-így többen mennek el szavazni mert sokan hagynák a fenébe a egyhalmazos párttömörülést nem megy el mert Gyurcsány, momentum benne.
wgl 2023. 11. 28. 09:38
#117785
https://www.portfolio.hu/global/20231128/ez-lett-volna-putyin-nagy-terve-oroszorszag-felemelesere-de-most-a-tonk-szelere-kerult-az-elkepzeles-654249
..
Ez lett volna Putyin nagy terve Oroszország felemelésére, de most a tönk szélére került az elképzelés
Dehogynincs
Dehogynincs 2023. 11. 28. 09:35
Előzmény: #117779  tanrek
#117784
Nem szándékosan sikkasztottam el a választ és téged sem nyesztetlek azzal, hogy te sem válaszoltál az összes kérdésemre.
Az a válaszom, hogy az elkúrás a lényeg és aszerint ítélek.
Gyurcsányt már akkor is elutasítottam, amikor még csak sportminiszter volt Medgyessy kormányában. Hol volt akkor még az őszödi beszéd, az utcai harcászat és a fidesz gyurcsányozása?
Antikommunistának tartom magam és az utódpártokból sem kérek. Egyébként azt is megértem, ha valaki antifasisztának vallja magát és nem kér a lenácizott pártokból, sőt még azt is megértem, ha antifasisztának vallja magát és mégis kér a lenácizott pártokból.
Egyébként mindenkiben, még egy politikusban, sőt még egy Gyurcsányban is tisztelem azt, ha lefut egy maratont. Ettől még egy politikus is lehetne rendes ember.
tanrek 2023. 11. 28. 09:27
Előzmény: #117780  Shortelek
#117783
Elszámoltatni egy kormányt, aminek emberemlékezet óta a legmagasabb támogatottsága volt.... háááát.... sok sikert hozzá...
tanrek 2023. 11. 28. 09:24
Előzmény: #117778  Shortelek
#117782

Tehát a fideszre szavazó seggfej már nem lesz az, ha legközelebb megvilágosodik, és mondjuk a mihazánkra szavaz.... ok....Nyugtass meg, hogy nem sokat tájékozódsz szociológiai, pszichológiai jelenségek felől....
Persze az is igaz, hogy a seggfejnek nincs egzakt tudományos jelentése, így éppenséggel definiálhatod úgy is, hogy a fidesz szavazók. Én is sokszor hajlok erre, de azért tudom, hogy ennél ez egy icipicit árnyaltabb...
wyl 2023. 11. 28. 09:22
Előzmény: #117766  Shortelek
#117781
Nem hagytam ki, mert végelszámolásnál mindkét csoport/koalició a kormányváltói oldalon áll. Ergo a kettő összeadódik a végén. Csak külön csoportban dolgoznak, ill. kampányolnak. A DK, MSZP a jelenleginél sokkal több szavazatra nem számíthat, max 1-2%. Viszont a másik csoport Donáth vezetésével a bizonytalan és eddig nem szavazókat vonzhat be, de talán még a fidesztól is elvehet pár %-ot. Tehát lenne egy Szocdem és egy jobbközép csoport/koalició. Utóbbira nem süthetné el a fidesz a balodali jelzőt. Sztem csak így lehetbe megakadályozni az újabb 2/3-os rendeleti diktatúrát.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók