Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
NemethGer 2021. 06. 02. 17:51
#41580
05 08  http://keptarhely.eu/images/2021/05/08/v01/20210508v01vsxgz1.png 
Törölt felhasználó 2021. 06. 02. 17:50
Előzmény: #41571  krida
#41579
"országot lerabló"- te, Orbánék valamit nagyon jól csinálhatnak, ha - miközben lerabolják az országot - az ország mégis fejlődik, a városok szépülnek. A komcsik ebben profibbak voltak, Gyurcsány is, ők ezt úgy tették, hogy tönkre is vágták az országot.
"állami vagyont szétlopó"- mert most már nem a komcsik meg a multik kezébe, hanem magyarok kezébe?"
Mert van egy "remek gázszerelő", aki okosságával kimagaslik, folyamatosan épít és igazi magyar. Ne sajnáljuk tőle :
https://444.hu/2021/06/02/meszaros-lorinc-kozel-16-milliard-forint-osztalekot-vett-ki-a-nevet-ketszer-is-viselo-cegebol
Peterbond 2021. 06. 02. 17:49
Előzmény: #41575  signal2
#41578
" nekem nem azzal van a bajom, hogy itt képzést folytat. Majd jár oda, aki akar. Nekem azzal van bajom, hogy a magyar egyetemek helyett a kínai kap 540 mrd Ft közpénzt. Ebből a pénzből szerintem 3 egyetemünket tudnánk felhozni a világelitbe. "
.
Erre ráfoghatja hogy csupán feltételezés, hasra ütött szám. Érdemes inkább azzal szembesíteni hogy mennyit is költünk a magyar egyetemekre éves szinten összesen:
.
""A magyar felsőoktatás éves költségvetése általánosan 185 milliárd forint körül mozog, melyet 27 állami intézmény használ fel."
.
Tehát 3 évnyi felsőoktatási támogatást adunk a kínaiaknak. Arányában 100 év alatt kap annyi támogatást 1 magyar egyetem mint most ez a kínai.
signal2
signal2 2021. 06. 02. 17:34
Előzmény: #41576  Kolyok
#41577
És akkor már csak egy olimpia kellett volna még habnak a tortára.
Kolyok
Kolyok 2021. 06. 02. 17:32
Előzmény: #41575  signal2
#41576
És tegyük hozzá drága Kridácskának, hogy az államadósság Kádár idején se volt ennyi... és mindez úgy hogy még nem számoltam bele, a Budapest-Belgrád vasútvonal, a Paks2, és az új csoda a Fundan egyetem titkosított hitelfelvételeit...
signal2
signal2 2021. 06. 02. 17:11
Előzmény: #41571  krida
#41575
" az ország mégis fejlődik" - a haverok és a multik fejlődek. Mindekttőt kitömik EU-s és állami pénzzel. Ez természetesen megjelenik a GDP-ben is. Egy ideig. A társadalom nem fejlődik, szétszakad.
"Gyurcsány is, ők ezt úgy tették, hogy tönkre is vágták az országot." - Gyurcsány valóban bűn rosszul kormányzott... 2006-ig. 
"mert most már nem a komcsik meg a multik kezébe, hanem magyarok kezébe?" - tehát akiket te komcsiknak hívsz, ők szerinted nem magyarok? Kikre gondolsz? A multik azóta jóval többet kapnak. Egyérszt akkor, amikor idetelepül (nem tika a munkavállalónként 30 millió Ft-os támogatás, ami nonszensz, neke adnának ennyit vállalkozni...), másrészt 9%-os, offshore szintű nyereségadóval kedveskednek neki, hogy jó sok osztalékot vihessenek ki. A multik tehát most sokkal jobban ki vannak tömve magyar közpénzzel.
"Fudan" - nekem nem azzal van a bajom, hogy itt képzést folytat. Majd jár oda, aki akar. Nekem azzal van bajom, hogy a magyar egyetemek helyett a kínai kap 540 mrd Ft közpénzt. Ebből a pénzből szerintem 3 egyetemünket tudnánk felhozni a világelitbe. Ezzel egyébként ellent is mondazs a fenti érvednek, hogy a magyarok zsebét tömik. Hát nem, pont hogy egy komcsi dikatúra zsebét tömjük a magyarok kárára. És ezek után még te komcsizol másokat. 
bigyula 2021. 06. 02. 17:11
Előzmény: #41571  krida
#41574
Figyu! Orbánnék valóban kurva jól csinálnak valamit: a saját zsebük tömését úgy eladni, hogy "közérdek".
.
Semmi kifogásom a Fudan ellen, ha ugyanolyan feltételek mellett jön ide, mint ahogy bármelyik neves nyugati egyetem. Nevezetesen a saját pénzén építkezik, és nem a magyar adófizetők pénzén! Én is szivesen építek úgy házat, hogy adok neked kölcsön, megépíted az én házamat az általam kiválasztott családi vállalkozóval, majd visszafizeted kamatosul a kölcsön teljes összegét nekem! Vállalod?
sztanil 2021. 06. 02. 17:06
Előzmény: #41549  PusztaPutyin
#41573
Szerintem mondjuk becsülendő, ha egy k*rva számlaképes. Végre a gazdaság ezen szegmense is fehéredik.
krida
krida 2021. 06. 02. 17:04
Előzmény: #41565  krida
#41572

ez itt "islamische Republik" lenne természetesen.
A sok nemtetszésen nem csodálkozom, hiszen amikor az ember felemeli szavát az antiszemitizmus ellen, egy ilyen, antiszemitizmustól hömpölygő topikban persze hogy nemtetszést vált ki...
krida
krida 2021. 06. 02. 17:02
Előzmény: #41569  signal2
#41571
"országot lerabló"- te, Orbánék valamit nagyon jól csinálhatnak, ha - miközben lerabolják az országot - az ország mégis fejlődik, a városok szépülnek. A komcsik ebben profibbak voltak, Gyurcsány is, ők ezt úgy tették, hogy tönkre is vágták az országot.
"állami vagyont szétlopó"- mert most már nem a komcsik meg a multik kezébe, hanem magyarok kezébe?
"Kínának átjátszó"- a kínai mobillal szemben hasonló okokból ment a hercehurca, végül maradt, és használják szerte a világon.
Fudan: Európában öt német és huszonnégy skandináv egyetemmel, az Egyesült Államokban pedig többek között a Yale Egyetemmel van kapcsolatban. Az egyetem oktatási és kutatási tevékenységeibe a komcsi párt nem szól bele közvetlenül, s habár senki sem ért egyet a komcsikkal Kínában sem, mégis feltételezhető, hogy amint Magyarországon is sok ember nem értett egyet a komcsi diktatúrával (és ma sem ért egyet Gyurcsány/Dobrevvel!!!), úgy Kínában sem, és minden bizonnyal az egyetemen sem, mégha nem is verik nagydobra (nem is verhetik). Kérdés: ha egy diktatúrát elítélünk, akkor egy nemzetet (amely lehet hogy szintén diktatúra-ellenes lenne) is írjunk le teljesen?
euler 2021. 06. 02. 16:55
Előzmény: #41566  euler
#41570
Közben látom, hogy kridácska már össze is rinyálta magát tőlük.
Vagy megkapta az eligazítást ? :)
signal2
signal2 2021. 06. 02. 16:54
Előzmény: #41565  krida
#41569
Ember föl nem foghatja, hogy még van Magyarországon aki képes az országot lerabló, az állami vagyont szétlopó, a nemezet megosztó, Magyaroszágto a fejlett világtól elszigetelő, az oktatás lezüllesztő, a jövő beli közpénzeket Oroszországnak és Kínának átjátszó, a jogállamot lebontó fideszre szavazni.
Amellett, hogy a legtöbb komcsi a fideszben csücsül, ahogy a hatalomgyakorlási és kommunikációs módzsereik is a legmocskosabb komcsi időket idézik. 
rockmaster 2021. 06. 02. 16:54
Előzmény: #41566  euler
#41568

Egy keresztyény országban iszlamista terror???
exley 2021. 06. 02. 16:52
Előzmény: #41565  krida
#41567
Te fidesz hívő vagy?
euler 2021. 06. 02. 16:50
Előzmény: #41562  rockmaster
#41566
Azt üzeni - Novák Katalinon keresztül -, hogy most már a migránsveszélyre figyeljünk. 
A magas átoltottságunk szinte vonzza őket.
Van is már egy iszlamista magyar(!), akit robbanóanyaggal a kezében fogtak el.
krida
krida 2021. 06. 02. 16:45
#41565

a libsikké átvedlett komcsik sivalkodnak, mert őket fosztották meg Orbánék a hatalomtól és a gazdasági leuralástól. S most vissza szeretnék hozni hőn áhított uralmukat, úgy, hogy közben az országot ismét tönkrevágják majd. Az ember fel nem foghatja hogy még van Magyarországon aki képes Gyurcsány/Dobrev által vezetett/manipulált ellenzéknek hinni.
Érdemes példát venni a Nyugatról, hisz ott dúl a libsi-őrület. Ne menjünk messze, nézzük Bécset. Ha valaki veszi a fáradságot, és ellátogat Bécsbe, meglepve tapasztalja hogy mára az osztrákok már kisebbségben vannak a bevándorlók mellett. Még nagyobb megdöbbenéssel látja a libsi-őrület velejáróit: bordélyházak szinte minden sarkon, mecsetek a városban, magam is megdöbbentem amikor először láttam egy emeletes ház aljára kiírva: Ismalische Republik (sötét tekintetű muszlimok gyülekezőhelye volt) - fel nem fogtam hogy engedhetik meg ezt Bécsben! S habár mostanában értesülünk a hírekből, hogy az osztrákok próbálnak valamit tenni a muszlim térnyerés ellen, az emberben mégis felmerül: talán már késő. Rotterdamnak és Londonnak már muszlim polgármestere van, s amit eddig sokan kinevettek, jogos felvetés: vajon melyik európai országban fogják először bevezetni a sáriát? Az eszement liberalizmus hasonló hordaléka az antiszemitizmus és Izráel-ellenesség térnyerése: a nyugat egyre tehetetlenebb ezzel szembe, mert kell a muszlimok szavazata is. Épp ezért történhetett az, hogy Európából egyedül Magyarország állt ki a Hamasz nevű terrorszervezettel szemben Izráel mellett. Megtehetjük, itt nincsenek muszlim szavazók, és a magyaroknak van igazságérzetük, a libsi-mocsokra (mely simán melléáll akár a terrorizmusnak és antiszemitizmusnak is) az emberek többsége nem vevő. Kérdés, Magyarországot mikor gyűrik le a libsi-ordibálók hadai...
signal2
signal2 2021. 06. 02. 16:39
Előzmény: #41563  rockmaster
#41564
Kockáztattak. Vagy bejön, vagy nem. Egyszer kiderül!
rockmaster 2021. 06. 02. 16:38
#41563

"Kínai vakcina: egyre többekről derül ki, hogy nincs antitestjük"
https://index.hu/gazdasag/2021/06/02/kinai-vakcina-antitest-szint-falus-sarkadi/
Féleszűek kapkodásának eredménye!
rockmaster 2021. 06. 02. 16:37
#41562

A Világ Top közel 30 EZER magyar Covid áldozat után, az alapvető kérdések a következők:
- Mit üzen a min. elnök az elhunytak hozzátartozóinak?
- Mikor lesz megemlékezés az áldozatokról?
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 02. 15:47
Előzmény: #41560  Törölt felhasználó
#41561
engem ez a videó szomorúvá tett, szerintem nem segíti a kampányt, és nem az üzenete miatt, mert az megáll, de az a kivitelezés...

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek