Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2020. 06. 12. 12:45
Előzmény: #13484  Branko
#13500
"tudja mit akar és határozottan teszi is, több kevesebb sikerrel"
Uralkodni minden áron és jól megy nekik abszolút siker van itt. Rohadó nemzet van egy vékony oligarcha réteggel. De ez miért is jó neked és nekünk?
Peterbond 2020. 06. 12. 12:16
Előzmény: #13481  Branko
#13499
"kit érdekelnek a mínuszok-pluszok szerinted?"
.
Nem tudom de hirtelen nálad lett plusz 10 és mindenkinél aki ellent mondott neked minusz 10. Úgy hogy korábban 2-3 van egy egy oldalon. Egyenlőre úgy tűnik neked nagyon számít :). Vagy valamelyik kedves NER társ volt kicsit ügybuzgóbb.
mezga_geza 2020. 06. 12. 12:13
Törölt hozzászólás
#13498
Törölt felhasználó 2020. 06. 12. 12:11
Előzmény: #13494  Branko
#13497
De ha nem átverhetők, akkor vajon miért nem jelenhet meg az ellenzék a köztévében és közrádióban, hisz úgyse tudná őket átverni? Érzed ugye az ellentmondást?
mezga_geza 2020. 06. 12. 12:08
Törölt hozzászólás
#13496
mezga_geza 2020. 06. 12. 12:07
Törölt hozzászólás
#13495
Branko
Branko 2020. 06. 12. 12:05
Előzmény: törölt hozzászólás
#13494

"A könnyen átverhető nyugdíjasok és iskolázatlan falusiak pártja a Fidesz"
érdekes, hogy 2002-2010 ig meg a  könnyen átverhető nyugdíjasok és iskolázatlan falusiak pártja az az Mszp volt , hiszen sorra nyerte a választásokat (amely Mszp aztán felbomlott és lett belőle kb. 2-3 kisebb párt)?!
tudod itt azt a kérdést kéne feltenned, hogy a szociktól miért állt át azóta az a többmilliós szavazótábor fideszékhez?
és ennek a kérdésnek a megválaszolása épphogy megcáfolja az állításod vagyis bizonyítja, hogy sem a nyugdíjasok sem a falusiak nem átverhetők, nem, ők csak tudnak gondolkodni és fel tudták mérni, nekik melyik rendszerben volt könnyebb az életük!
ennyi
megismétlem, higyjétek el, tényleg kár a gőzért, ha még a Mediánnál is ennyire kib.. szarul állnak a pártjaitok és már egy posztvírus-helyzetben is, akkor tényleg nyakig vagytok a szarban, itt jelen állás szerint már talán csak a nem tudom milyen hiper-szupergiga-vírus menthetné meg a pártjaitokat, de vigyázat: ha lesz 2. vírushullám, a vírus az nem szokta ám nézni, h. ki az ellenzéki vagy kormánypárti szavazó!... tehát azt inkább javaslom hogy ne sírjátok vissza annak reményében, hogy "a 2. hullámot azt már hátha nem tudná sikeresen kivédeni az orbánkormány" - márpedig úgy tűnik, hogy egyéb eslyetek viszont kb. nincs! no, ezért vagytok kib..tt szar helyzetben!
Törölt felhasználó 2020. 06. 12. 12:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#13493
Az a helyzet, hogy én nem szoktam nézni a mínuszokat (pluszt sem), nem nagyon látom értelmét.
Kolyok
Kolyok 2020. 06. 12. 11:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#13492

Szegény Branyóka el van foglalva azzal hogy mind a 12 új nick-jével külön bejelentkezzen...
Ismerjük el legalább szorgalmas... :-)
Bár ha a hülyeség szorgalommal párosul az tud igazán kártékony lenni...
mezga_geza 2020. 06. 12. 11:57
Törölt hozzászólás
#13491
Törölt felhasználó 2020. 06. 12. 11:53
Előzmény: törölt hozzászólás
#13490
És a keresztény egyházak is szép számú szavazót hoznak nekik.
mezga_geza 2020. 06. 12. 11:46
Törölt hozzászólás
#13489
mezga_geza 2020. 06. 12. 11:40
Törölt hozzászólás
#13488
Branko
Branko 2020. 06. 12. 11:32
Előzmény: #13484  Branko
#13487

"pragmatikusan élő és gondolkodó emberekről van szó",
ezt akartam írni
Törölt felhasználó 2020. 06. 12. 11:32
Előzmény: #13484  Branko
#13486
A megfogalmazás úgy pontos, hogy a médiát uraló fidesz állít be egy ilyen hamis képet az ellenzékről és magáról és az emberek többsége vidéken még beveszi. A fővárosban már ez sem működött.
Törölt felhasználó 2020. 06. 12. 11:29
Előzmény: #13481  Branko
#13485
Rajtad kívül nem nagyon propagál itt senki semmit, én a helyedben inkább azon gondolkodnék el, hogy gyakorlatilag totális médiauralommal is csak 3 milliós a tábor, hasonló média-viszonyokkal Putyin vagy Erdogan sokkal nagyobbat tud csinálni, valami nem stimmel.
Branko
Branko 2020. 06. 12. 11:28
Előzmény: #13483  Törölt felhasználó
#13484

a fenéket!
semmiféle alázattal vagy népfeletti pártokról stb. stb. nincs itt szó, hidd el
pargatikusan élő és gondolkodó emberekről van szó, akiknek megvan a józan eszük
fideszoldalon látnak egy kormányt amely látszik h. tudja mit akar és határozottan teszi is, több kevesebb sikerrel
másik oldalon meg látnak egy össze vissza beszélő, egymássla is marakodó, határozatlan, és főleg legalább annyira lejárt lemezekből (vezetőkből) álló és azok által menedzselt ellenzéki pártcsomagot
nem nehéz már csak ösztönből is eldönteniük szeritem, hogy inkább melyik nekik a szimpatikus (ami hidd el nem jelenti azt hogy ne szeretnének jobbat kapni egy fidesznél, de belátják h. egyelőre annál csak szsrabbat kaphatnának utódként)
ennyire egyszerű, érted?
Törölt felhasználó 2020. 06. 12. 11:18
Előzmény: #13479  Branko
#13483
Az idő kevés alázatra tanított meg, te is azok közé tartozol, akik úgy hiszik itt a párt a nemzet felett áll.
euler 2020. 06. 12. 11:16
Előzmény: #13477  signal2
#13482
Ez igaz, de valódi igény sincs rá.
Egyrészt ilyen igénytelen, megalkuvó, alattvaló jellemű az átlag magyar "polgár" (beraktam ugyanannak a felmérésnek egy teljesebb interpretációját, nem hiszem, hogy sokan felfigyeltek rá, hogy mit hallgattak el és ferdítettek az előzőben),
másrészt nem tudom hányan tudták elolvasni a HVG cikket, ugyanis az fizetős. Mennyien áldoznak az információért? Van-e nálunk egy olyan anyagilag és szellemileg erős középosztály aki igényli ezt és hajlandó is megfizetni. Magyarán megfizetni a negyedik hatalmi ág függetlenségét, ezzel a demokrácia egy pici de fontos feltételét biztosítani.
 
Branko
Branko 2020. 06. 12. 11:15
Előzmény: #13474  Peterbond
#13481

kit érdekelnek a mínuszok-pluszok szerinted?
én amikor sok mínuszt kapok még örülök is neki hiszen azon látom, hogy igazam volt és fáj nektek a keserű, az egyre keserűbb igazság (most éppen a Medián eredményei, amely cég vezetője maga is egy régi bolsevik, Hann Endre..ő még Bolgár György műsorába is be szokott néha telefonálni, annyira "független", és mindig ő is besegíteni próbál a pártjaitoknak)
szóval megint mellébeszéltél propagandabond, hiszen a Medián kiderítette, hogy ismét elvesztegettetek 4 hónapot és hiába koptak azok a klaviatúrák, nem sikerül eladnotok még a Medián megkérdezettjeinek sem a lejárt szavatosságú, barna és fekete foltos  (meg mostmár hamisított videós) gatyájú ellenzéki pártok termékcsomagját!
szar ügy (amiben vagytok), ezt bizony el kéne ismerni!

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek