Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 00:12

Békemenet - LEGALÁBB FÉL MILLIÓ POLGÁR JELENLÉTÉVEL!  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 01. 22. 19:03
Előzmény: #99  Törölt felhasználó
#100
ha te mondod, biztos úgy van :)
nyilván figyelted a kamerákon, mit suttognak az emberek egymás közt... mint HAL-9000 :)
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 18:57
Előzmény: #94  Törölt felhasználó
#99
Piti hazudozó!
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 01. 22. 16:08
Előzmény: #96  Törölt felhasználó
#98
igen... sajnálom is a nyársat nyelt embereket, hogy most milyen rossz lehet nekik: ennyire agyrém régen volt már az ország, és ez egyelőre szinte folyton csak rosszabbodott... humorérzék nélkül nehéz lenne elviselni, hogy ennyi idióta ennyire bátran törtet
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 01. 22. 16:05
Előzmény: #92  nobudy
#97
azért néhány "tanítványuk" (pl. a pápa) igencsak megszedte magát...
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 16:05
Előzmény: #95  upgrayeddAKS
#96
őszintén szólva, engem sem zavar, ha marad smitti. pont addig, ameddig orbán. legalább van min mevetni.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 01. 22. 16:03
Előzmény: #94  Törölt felhasználó
#95
érdekes... amikor a zoo-ban jártam, az elefántok és a lovak is erről beszéltek :)
hadd érezze tehát palimadár az elefántok és a lovak "szeretetét" :)
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 15:30
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#94
"a köztársasági elnök plágiumügye többször is szóba került a rendezvény résztvevői között. Egy férfi azt mondta, hogy szerinte "Schmitt Pálért külön felvonulást kellene szervezni, hogy ő is érezze az emberek szeretetét"."

Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 15:18
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#93
Nem, 500 003-an voltak.
Most, ha megkérdezitek, hogy ki volt ott, akkor megmondhatom őszintén, hogy ott volt az 500 000, én, Gyula, meg az Ottó, a Tóth Ottó. :)
nobudy 2012. 01. 22. 15:16
Előzmény: #91  nobudy
#92
Egy szép napon összetalálkoznak Lázár János, Jézus, Gandhi és Terézanya.

Lázár nagy hangon megkérdezi: -„Oszt' nektek meg milyen vagyonotok van?”

-„Nekünk bizony semmilyen vagyonunk sincs” válaszolják amazok csendesen.

-„No akkor meg annyit is értek!” vágta rá harsányan Lázár János.

Aztán pedig mentek szépen tovább...ki-ki a maga útján..
nobudy 2012. 01. 22. 15:15
Előzmény: #90  nobudy
#91
Orbán: - Éljen az egységes nemzeti jobboldal!
Tömeg: - Viktor! Viktor!
Orbán: - Le a pénzzel és a nagytőkével!
Tömeg: - Viktor! Viktor!
Orbán: - Államosítsuk a MOL-t!
Tömeg: - Viktor! Viktor!
Orbán: - Vegyük el a magánnyugdíj pénzárak vagyonát!
Tömeg: - Viktor! Viktor!
Orbán: - Szüntessük meg a szolgálati, és rokkant nyugdíjakat!
Tömeg: - Viktor! Viktor!
Orbán: - Szüntessük meg a véleménynyilvánítási szabadságot!
Tömeg: - Viktor! Viktor!
Orbán: - Le a kommunistákkal!
Tömeg: - Viktor! Viktor!
Orbán: - Tegyük tönkre az oktatási rendszert, és az egészségügyet!
Tömeg: - Viktor! Viktor!
Orbán: - Börtönbe a hajléktalanokkal!
Tömeg: - Viktor! Viktor!
Orbán: - Ki beszél itt nektek ekkora marhaságokat?
Tömeg: - Viktor! Viktor!
nobudy 2012. 01. 22. 15:13
Előzmény: #88  upgrayeddAKS
#90
o .viktor térden állva könyörög Kádár elvtárs sírjánál. " János áruld el a titkot, mit tegyek, hogy engem is szeressenek a zemberek? ~ Gyere kicsi, feküdj mellém!
nobudy 2012. 01. 22. 15:12
Előzmény: #88  upgrayeddAKS
#89
Bizony!!!
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 01. 22. 15:08
Előzmény: #86  nobudy
#88
itt az ideje töredelmesen bevallanom, hogy eleinte photoshopnak gondoltam a vaníliás karikás palimadár-fotót... aztán szembesülnöm kellett vele, hogy EZ tényleg ENNYIRE primitív :)
nobudy 2012. 01. 22. 15:04
Előzmény: #86  nobudy
#87
Nem miniszter vagy te Orbán, hanem csak egy csaló zsivány. Gáz emelés mi az nekünk ??? Most már kenyeret se eszünk. Végtörlesztés az kurva fontos, hisz a TE zsebednek hasznos ! Ebadó ? Az ku....a jóóóóó, így leszek majd csőlakó. Orbán mondd meg mi lesz velünk ? Éhen hal majd a nemzetünk ? Figyelj Orbán mert nagy a baj, a munkás osztály éhen hal ! Megvontad mit lehetett, miniszter vagy teheted ! Ígértél TE nagyon sokat, pusztul a nép a teher alatt !Kórházat, postát bezáratod, még a dolgozókat se hagyod ! Szorításból jutott bőven, Még a Gyurcsányt is túl lőtted ! Üres már az állam kassza, a kormány a pénzt mind el bas....ta ! Korrupció van itt szépen, ezt a kifejezést már értem. Magánnyugdíj is volt nekünk, De elvette a miniszterünk ! Miniszter, mondd meddig maradsz ? Míg éhen nem hal minden paraszt ? A kormányod nagyon NEM fer, Hisz minden terhet a népre ver ! Tovább most már nem verselek, INKÁBB A MAGYAROKKAL KÜZDÖK ELLENED !!
nobudy 2012. 01. 22. 15:00
Előzmény: #74  upgrayeddAKS
#86
"Nemmis plaggalizil...palgguzál...palagiza...plagizáltam, sőtt assem tuddom, hogy mitt lyellent ezza szo. Ha nemm cikkiztek mán ezell fözzők eggy lyó letschótt."
Pali bá' a plebejus "álamfő" S.K.
Törölt felhasználó 2012. 01. 22. 14:51
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#85
nézd .. én nem harcolok érzések ellen ..

ha így jó neked és jól is érzed magad .. legyen

de ennek vannak, vagy netán lesznek következményei is - azt is , illetve majd azt is vállalnod kell/kellene itt - ne tűnj el vagy valami más nickkel és mást onnantól ..

nem vagyok gyűlölködő ..megértelek hogy úgy gondolsz mindent amit gondolsz ..

de ha ide írsz és a mondandód részemről úgy gondolom hogy cáfolható , akkor cáfolni is fogom ..

de azok is tények .. én nem akarok magamnak új alaptörvényt,ugyanakkor ellened médiatörvényt alkotni megszüntetni a rádiódat .. csak példának írom ide és kapásból

de ha ilyen médiacucc gyártódna és lenne -és az történne veled hogy megszüntetnék az echot vagy a lánchid rádiót

akkor én melletted állok
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 01. 22. 14:51
Előzmény: #82  loliense
#84
jogos! :)

"Sok fiatal azért sem tudott kimenni jobbikoscivilként,vagy fideszcivilként,mert hétvégén polcot kellett pakolniuk a Tekszóban,de majd a legközelebbi hatalommelletticiviltüntetésre szabadnapot kérnek a főnöküktől!!! "

a köv. tüntetésen már lesznek olyan transzparensek is, hogy emelje fel a karvalyteszkó a melósok fizetését :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 01. 22. 14:49
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#83
csak nehogy viktor belelkesüljön és tovább folytassa az ámokfutást matolcsyval. mert akkor államcsőd lesz.

------nem ismered a mi führerünket! :) ő ilyet soha nem tenne... mindig racionálisan dönt :) soha semmit nem tett még büszkesége helyreállításáért, soha nem vezette meg a még nála is ostobábbakat... soha nem gondolta magáról, hogy ő fújja a passzát szelet vagy arra sem gondolt még, hogy nekimenjen a nálánál nagyobbaknak (akikből ugyebár elég sok van...)
loliense 2012. 01. 22. 14:47
Előzmény: #74  upgrayeddAKS
#82
Az lehetséges,de te egy másik hatalompárticivil generációról gondolhattál esetleg!

Azok tegnap nem voltak ott,-mert végre,hogy anyu-apu-nagyi elment otthonról hatalomcivilkedni és így szabadon lehetett netezni,pléjsztésönözni,boroskólát inni a lakásban!

Sok fiatal azért sem tudott kimenni jobbikoscivilként,vagy fideszcivilként,mert hétvégén polcot kellett pakolniuk a Tekszóban,de majd a legközelebbi hatalommelletticiviltüntetésre szabadnapot kérnek a főnöküktől!!!
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 01. 22. 14:45
Előzmény: #79  Törölt felhasználó
#81
kihagytad a mínuszolgatást :)
azzal is megmutatják, mekkora nagylegények ám! :)

Topik gazda

johnny1
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek