Topiknyitó: zotyó 2011. 10. 26. 13:05

HUNMINING -- a magyar bányászatért  

"Masszív felvásárlásokra számít idén a világ egyik legnagyobb alapkezelője, a BlackRock World Mining Fund portfólió menedzsere, a bányászati vállalatok körében. Az árazás ugyanis a szektorban most igen kedvező, a magas készpénzállománnyal rendelkező vállalatok ezért fokozhatják felvásárlási tevékenységüket." (Portfolio)

Lesz-e valaki,aki rátalál Rudabányára?

Üdv:
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Qwertzuio
Qwertzuio 2021. 10. 01. 18:12
Előzmény: #6899  Törölt felhasználó
#6900
Nem túl nagy tervek ezek felszámolás alatt?
Törölt felhasználó 2021. 09. 30. 17:02
Előzmény: #6897  siemens
#6899
jol szétbaszták a természetet
Qwertzuio
Qwertzuio 2021. 09. 30. 16:18
Előzmény: #6897  siemens
#6898
Caps Lock pdf?
siemens 2021. 09. 29. 10:54
Előzmény: #6896  siemens
#6897
Mortal_Wombat
Mortal_Wombat 2021. 09. 23. 20:56
Előzmény: #6894  vezer1947
#6895
Köszönöm. De sajnos ez engem igazol. Nem lesz itt barit eladás, se megegyezés, se felszámolás visszafordítása, semmi, csak hosszú évek pereskedése. :(
vezer1947 2021. 09. 23. 18:52
Előzmény: #6882  Mortal_Wombat
#6894

Tisztelt Részvényesek! 



                                                                      KÖZLEMÉNY     



      ALULÍROTT VARGA ISTVÁN A HUN ÁSVÁNYFELDOLGOZÓ KFT ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓJA – VOLT HUN MINING NYRT. VEZÉRIGAZGATÓ  - AZ ALÁBBI KÖZLEMÉNYT TESZEM KÖZZÉ, MINT A HRSZ 099/1 BÁNYA INGATLAN TULAJDONOSA:

-         HUN MINING NYRT. FA. HITELEZŐI RÉSZÉRE, -         A  BARITMIX SUGÁRVÉDŐ ALAPANYAG TULAJDONOSOK RÉSZÉRE, -         BARITMIX-I SUGÁRVÉDŐ NEHÉZ BETON ALAPANYAG VEVŐK  RÉSZÉRE.
           1, A HUN MINING NYRT FA. FELSZÁMOLÓJA TÖRVÉNYTELENÜL, ROSSZHISZEMŰEN ÉS JOGCÍM NÉLKÜL TÁROLJA BARITMIX-I SUGÁRVÉDŐ NEHÉZ BETON ALAPANYAGÁT RUDABÁNYÁN A HRSZ 099 INGATLANOKON. A FELSZÁMOLÓ ÁLTAL OKOZOTT KÁR – ELMARADT TERÜLET HASZNÁLATI DÍJ A PTK. SZERINT  - ÖSSZEGE BRUTTÓ CCA 250 000 000.- FT.  TÁRSASÁGUNK AZ ELMARADT TERÜLETI HASZNÁLATI DÍJ BEHAJTÁSÁÉRT   / 2015-2021/ KERESETLEVELET ADOTT BE A BÍRÓSÁGON.  
            2, A HUN MINING NYRT. FA 100%-OS TULAJDONÁBAN LÉVŐ  RUDAFERROX KFT CSALÁSSAL JEGYEZTETTE BE A FIÓKTELEPHELYÉT A RUDABÁNYA HRSZ 099/1 INGATLANRA, MIVEL NEM KAPOTT AZ INGATLAN TULAJDONOSÁTÓL ARRA ENGEDÉLYT – SŐT ÍRÁSBAN ELŐZETES MEGTILTOTTAM A FIÓKTELEPHELY BEJEGYZÉST - , A HOZZÁJÁRULÓ NYILATKOZATOT!
A BTK SZERINT VÉLELMEZETT OKIRAT HAMISÍTÁS TÖRTÉNT, A CÉGBÍRÓSÁGHOZ BEADOTT DR. RÉNYI ÁLTAL KIÁLLÍTOTT ÉS VÉLELMEZVE DR. KISS GÁBOR ÜGYVÉD ELLENJEGYZÉSÉVEL BEADOTT FIÓKTELEPHELY CÉGKIVONATRA TÖRTÉNŐ BEJEGYZÉSRE!
A CÉGBÍRÓSÁGON TÖRVÉNYESSÉGI  FELÜGYELETI ELJÁRÁST KEZDEMÉNYEZTEM A RUDAFERROX KFT ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓJA DR. RÉNYI GÁBOR , A DR. HETÉNYI ÉS TÁRSA FELSZÁMOLÓ KFT TULAJDONOSA,  A KIJELÖLT FELSZÁMOLÓ ÉS AZ E-AKTÁT FELADÓ ÜGYVÉD ELLEN. 
                  A DR. RÉNYI GÁBOR ÜGYVEZETŐ A FIÓKTELEPHELYI CSALÁSSAL AZT A LÁTSZATOT KELTETTE A VEVŐK FELÉ, HOGY A BARITMIX-I KÉSZLETE PER, TEHER ÉS IGÉNYMENTES!     NEM AZ!!!!  
                     --------------      EZ ÚTON IS BEJELENTEM KÁRTÉRÍTÉSI IGÉNYEMET ------------------------       
A NAV NYOMOZÓ HATÓSÁGNÁL ÉS A BRFK GYORSKOCSI UTCAI NYOMOZÓKNÁL BÜNTETŐ FELJELENTÉST TETTEM A VÉLELMEZETT CSALÁS, HŰTLEN ÉS HANYAG KEZELÉS , FOLYTATÓLAGOSAN, BŰNSZERVEZETBEN ELKÖVETETT VÉLELMEZETT BŰNCSELEKMÉNYEK ELKÖVETÉSE MIATT A  FELSZÁMOLÓ, HITELEZŐI BIZOTTSÁG ELNÖK ÉS A RUDAFERROX KFT ÜGYVEZETŐJE ELLEN!
A RUDAFERROX KFT ÜGYVEZETŐJE DR. RÉNYI GÁBOR  ÖNKÉNYESEN – A KORÁBBI IGAZGATÓK TARTOZÁS ELISMERŐ NYILATKOZATA ELLENÉRE- CCA. 250.000.000.-FT  BRUTTÓ BARIMIX-I ALAPANYAG SZERZŐDÉS SZERINTI TÁROLÁSI DÍJ TARTOZÁS KIFIZETÉSÉT MEGTAGADTA. A 2011-ÓTA – TARTOZÁS ELISMERŐ NYILATKOZAT ELLENÉRE DR. RÉNYI NEM FIZETETT – EZÉRT KERESETLEVELET ADTUNK BE A BÍRÓSÁGRA A TARTOZÁS BEHAJTÁSÁÉRT ÉS ELŐZETES INTÉZKEDÉST KÉRTÜNK A BÍRÓSÁGTÓL A TELJES BARITMIX KÉSZLETRE MOKK ZÁLOGJOG BEJEGYZÉSÉT, HOGY EL TUDJUK KERÜLNI AZ ISMÉTELT ÜGYVEZETŐI CSALÁS LEHETŐSÉGÉT!
------------------FENTIEK ALAPJÁN MINDKÉT TÁRSASÁG BARITMIX-I SUGÁRVÉDŐ ALAPANYAGA FORGALOMKÉPTELEN----------------------------  
  AZ ANYAG FORGALOMKÉPTELENSÉGÉT A FELSZÁMOLÓ ÖSSZEJÁTSZVA A HITELEZŐI VÁLASZTMÁNY ELNÖKÉVEL SZÁNDÉKOSAN ÉRTE EL – A TÖRVÉNYESSÉG LÁTSZATÁT KELTVE- TÖBB LÉPÉSBEN ÉRTÉKELTE LE 140.-FT/TONNA ÁRRA, AMIKOR AZ ANYAG VALÓS PIACI ÉRTÉKE 57.-€/TONNA, ÁRFOLYAMTÓL FÜGGŐEN 18-20.000.-FT/TONNA. EZZEL
A HITELEZŐI VÁLASZTMÁNY ELNÖKE ÉRTÉK ARÁNYTALANUL JUTHAT MILLIÁRDOS HASZONHOZ, MEGKÁROSÍTVA A HITELEZŐKET ÉS A RÉSZVÉNYESEKET !
  A BARITMIX ALAPANYAGOT  RUDABÁNYA HRSZ 099 INGATLANOKRÓL KISZÁLLÍTANI NEM LEHET!
A HUN MINING NYRT. FA. ÉS A RUDAFERROX KFT TULAJDONÁBAN LÉVŐ BARITMIX-I SUGÁRVÉDŐ NEHÉZ BETON ALAPANYAGOK  NEM RENDELKEZNEK AZ ÉRTÉKESÍTÉSHEZ SZÜKSÉGES ENGEDÉLYEKKEL: -        KÖRNYEZETVÉDELMI ENGEDÉLLYEL,
-       AZ ANYAG KISZÁLLÍTÁSI ENGEDÉLYÉVEL, -        MÜT, BÁNYÁSZATI ÜZEMI TERVVEL ÉS ENGEDÉLLYEL, -        NINCSEN A TULAJDONUKBAN LÉVŐ BARITMIX-I ALAPANYAG HITES BÁNYAFELMÉRŐVEL KIMÉRVE A CCA. 5.000.000 TONNÁS EGYBEFÜGGŐ DEPÓNIÁBÓL, -        A TULAJDONUKBAN LÉVŐ CCA. 3.300.000 TONNA BARITMIX-I ALAPANYAG PONTOS HELYE NEM HATÁROZHATÓ MEG, AZ NINCSEN ELKERÍTVE, KIJELÖLVE ÉS TULAJDONOSI TÁBLÁVAL ELLÁTVA.- A HUN MINING NYRT FA. FELSZÁMOLÓJA IN SITU AKARJA ÁTADNI A HITELEZŐKNEK ÉS A VEVŐINEK A BARITMIX-I ALAPANYAGOT, DE A CÉGENKÉNTI TULAJDONBAN LÉVŐ ANYAG HELYE ÉS MENNYISÉGE NEM HATÁROZHATÓ MEG AZ 5.000.000 TONNÁS ÖMLESZTETT DEPÓNIÁBÓL!MINTHA A FELSZÁMOLÓ A SZAHARÁBÓL ÁRULNA HOMOKOT!TÖRVÉNYTELEN!
A BARITMIX  TULAJDONOSOK A BIRTOKBA VÉTEL JEGYZŐKÖNYVÉT NEM VETTÉK FEL A RAKTÁROS CÉG KÉPVISELŐJÉVEL, -  AZ ÚJ PTK. SZERINT -  MELYNEK ÉRTELMÉBEN ROSSZHISZEMŰ ÉS JOGCÍM NÉLKÜLI TERÜLET HASZNÁLÓK.TÖBBSZÖRI ÍRÁSBELI FELSZÓLÍTÁS ELLENÉRE DR. HETÉNYI ÉS TSA FELSZÁMOLÓ KFT A HUN MINING NYRT FA FELSZÁMOLÓI / DR. CSABA ÁRPÁD ÉS WIRTH BALÁZS / ÉS DR. RÉNYI GÁBOR  A RUDAFERROX KFT ÜGYVEZETŐJE RÉSZÉRE RENDKÍVÜLI FELMONDÁSSAL FELMONDTAM AZ ENGEDÉLYEM NÉLKÜLI ANYAG TÁROLÁST ÉS KÖTELEZTEM ŐKET AZ ANYAG ELSZÁLLÍTÁSÁRA!MIVEL A MAI NAPIG SEM TERÜLET HASZNÁLATI DÍJ FIZETÉS, SEM ANYAG ELSZÁLLÍTÁS  NEM TÖRTÉNT MEG A RUDABÁNYA HRSZ 099 / 1 BÁNYA INGATLANRÓL A BARITMIX-I ALAPANYAG KÉSZLETET ZÁROLTAM!

-        A BARITMIX-I ALAPANYAGUK NEM RENDELKEZIK:- EU CERTIFIKATTAL,
- SZÁLLÍTÓI MEGFELELŐSÉGI NYILATKOZATTAL, FENTIEK ALAPJÁN AZ ESETLEGES BARITMIX VEVŐK ADÁS-VÉTELI SZERZŐDÉSEIT A BÍRÓSÁGON MEGTÁMADOM, MERT A VEVŐ/K AZ ELADÓ  CSALÁSA RÉVÉN KERÜLHETTEK TULAJDONBA, TEHÁT A SZERZŐDÉSEK SEMMISEK!
 A BARITMIX-I NEHÉZ BETON ALAPANYAGGAL A PAKS-2  KÖZBESZERZÉSEN ELINDULNI NEM ÉRDEMES, MERT AZT IS MEGTÁMADOM, MIVEL AZ ESETLEGES VEVŐ   CSALÁS ÚTJÁN JUT AZ ANYAG TULAJDONJOGÁHOZ!! 
A HUN MINING NYRT FA ÉS A RUDAFERROX KFT BARITMIX-I ALAPANYAGA NEM PER, NEM TEHER ÉS NEM IGÉNYMENTES, EZÉRT - A PER, TEHER ÉS IGÉNY MENTESSÉGET ÁLLÍTVA - 15 ALKALOMMAL AZ EÉR GOUVERMENT HIRDETÉSI RENDSZERBEN  - 2015-2020 KÖZÖTT - A VÉLELMEZETT CSALÁS BÜNTETŐ JOGI TÉNYÁLLÁSÁT VALÓSÍTJA ÉS VALÓSÍTOTTA MEG DR. CSABA ÁRPÁS ÉS WIRTH BALÁZS FELSZÁMOLÓBIZTOS,  VALAMINT DR. RÉNYI GÁBOR A HITELEZŐI VÁLASZTMÁNY ELNÖKE ÉS A KÉT HITELEZŐI VÁLASZTMÁNY TAGJA DR. KISS GÁBOR ÜGYVÉD ÉS DR. MENCZ JÚLIA.
FENTI VÉLELMEZETT BŰNELKÖVETŐK A - BTK SZERINT - A VÉLELMEZETT SOROZATOS BŰNCSELEKMÉNYEKET EGYÜTTESEN KÖVETTÉK EL - A 3 FŐS HITELEZŐI VÁLASZTMÁNY - ÉS A KÉT FELSZÁMOLÓBIZTOS EZÉRT VÉLELMEZETT  BŰNSZERVEZETBEN ELKÖVETETT BŰNCSELEKMÉNNYEL GYANÚSÍTHATÓK!
BUDAPEST 2021.09.23.       
                                                                           VARGA ISTVÁN SK.     
                                        ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ, HUN MINING NYRT. FA HITELEZŐ, BARITMIX-I RAKTÁROS
vezer1947 2021. 09. 23. 17:31
Előzmény: #6880  qpec
#6893

Tisztelt Részvényesek!
Varga István a Hun Mining Nyrt fa volt vezérigazgatója nem dolgozott soha a megnevezett élelmiszer iparban. 1967-1984 között a Zuglói Vegypapírgyár vezetője volt.
                1984- 2007  WIKING YACHT KLUB hálózat / Duna - Tisza / alapítója,
                http://www.wiking.hu
                Magyar Kikötő Zrt alapítója
                Nyugdíjba vonult 20017!
                2008- 2010  Pólus Cégcsoport műszaki vezérigazgató helyettese,
                2010-2012   Genesis Energy - Hun Mining Nyrt IT kutatás fejlesztésért felellős  alelnök,
                http://www.hunmining.hu
                2012-2015  Hun Mining NYRT IT alenök, vezérigazgató,
                2015-2021  Hun Ásványfeldolgozó KFT ügyvezető,
                http://www.hunasvny.hu  ; http://www.heavyconcrete.eu
                2018- 2021 Hun- Bányászat K+F+I KFT kutatási igazgató
               http://www.aranybanyaborzsony.hu
Tisztelettel Varga István
Mortal_Wombat
Mortal_Wombat 2021. 09. 21. 15:01
Előzmény: #6890  Qwertzuio
#6892
Miért is akarna bárki befektetni ebbe a cégbe? Gyakorlatilag üres, sok tucatnyi hitelezővel és pénzét elbukó kis- és nagybefektetővel.
Mortal_Wombat
Mortal_Wombat 2021. 09. 21. 14:59
Előzmény: #6884  baritos
#6891
Elnézést, nem akartam turkálni a zsebedben. De 5-10 forintokat ajánlottál itt több 10K-s csomagokért, tehát akaratlanul is tanúja voltam/voltunk az ajánlataidnak. A károd és hasznod sem érdekel. Előbbiből nekem is van/volt jócskán. :)
Csak ugye feltűnt, hogy nagyon felfelé várod, és mindig azt sejteted, hogy tudsz valamit. Mivel választ nem kaptam a - szerintem - logikus kérdéseimre, ebben igencsak kételkedem. Természetesen várunk, mi mást tehetnénk. Csak úgy tűnik, az ígérgetéseknek semmi alapja nincs. De persze itt a fórumon nyilvánosan is megkövetlek másfél hét múlva, ha igazad lesz. :)
Qwertzuio
Qwertzuio 2021. 09. 21. 13:09
Előzmény: #6878  vezer1947
#6890
Kedves VI!
Üljön le olyanokkal tárgyalni, akiknek van pénze, lehetőség szerint ne  baloldalon. És akkor nyugodt környezetben segíthetne a kisbefektetőin. 
Qwertzuio
Qwertzuio 2021. 09. 21. 13:05
Előzmény: #6884  baritos
#6889
Csak nem 1500-2800-on vettél napelemes sztorira? Annak annyi lett
Qwertzuio
Qwertzuio 2021. 09. 21. 13:04
Előzmény: #6886  Vicus2000
#6888
400-ert ma vehetsz 😃😃😃
xxxd 2021. 09. 21. 12:36
Előzmény: #6886  Vicus2000
#6887
Ennyire előre ne gondolkozz  ! Örülj ha túl éli .
Vicus2000 2021. 09. 21. 12:20
Előzmény: #6885  xxxd
#6886
Segítsetek egy kicsit. Azt hallottam hogy ha visszajön akkor a névértéken kell ? Mert az 500 ft ! Igaz lehet?
xxxd 2021. 09. 21. 12:01
Előzmény: #6884  baritos
#6885
Éppen ideje hígitani !
baritos 2021. 09. 20. 09:43
Előzmény: #6882  Mortal_Wombat
#6884
Elmondanam hogy egyetlenegy papirt sem vettem olcson sőt meg nem is mostanaban hanem meg a regi időszakban anno 2006-2008 környeken akkor meg ertekes volt . Rosszul tudod de ez az en karom lessz nem a tied! Majd meglatjuk hogy mi lessz rövidesen!
qpec 2021. 09. 20. 06:13
Előzmény: #6881  janika04
#6883
Pontosan az egész cégre./NÖMOV:/
Mortal_Wombat
Mortal_Wombat 2021. 09. 19. 23:35
Előzmény: #6878  vezer1947
#6882
Köszönöm a választ, de engem nem győzött meg.
Ahogy én is írtam, a Hun Mining Nyrt.-nek semmi köze az Ön cégeihez, semmi értelme sincs összemosni őket. A bányászat az Ön privát biznisze, ide linkelni őket nincs értelme.
Megértem, hogy fáj a 10 millió értéktelen részvény, de nem látom, hogyan tudná a felszámolást visszafordítani, és a céget megmenteni.
Hiszen Ön szerint is csak a baritban bízhatunk/-nánk, aminek "értékesítése és exportja" 7 éve áll. És semmi garancia nincs rá, hogy nem fog további 7 évig állni. Legalábbis, ami a török projektet illeti.
Paksról az a véleményem, ha valami Fikuszos tótumfaktum az importban lesz érdekelt, majd importálnak. Ha mégis a Hun Mining Nyrt. baritja kell, szvsz lenyúlják sz@rért-húgyért. Ebben a felszámolóbiztos tuti partner lesz. Tudok olyanról, hogy egy céget nem akartak eladni Méhszarosnak, és 2-3 héten belül meg is érkezett a beígért NAV ellenőrzés. Na ide még őket is meg lehet spórolni.
Arról nem is szólva, hogy Ön a barit tárolásáért fizettetni akar a Hun Mining Nyrt-vel, szóval, ha lesz pár forint, Ön sokkal előrébb fog állni a sorban, mint a tulajdonosok.
Kíváncsian várom baritos kolléga reagálását, aki jó pár részvény felporszívózott olcsón, és ha bukik, akkor max. pár százezret, de ha valami csoda folytán mégis lenne valami, nyugdíjba mehetne. Szóval, lelkesedni fog az akasztófa alatt is. :)
janika04
janika04 2021. 09. 19. 09:45
Előzmény: #6880  qpec
#6881
Pontosabban étolajra gondolsz?

Topik gazda

zotyó
3 2 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek