Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 11:50

Az orbán rezsim a felső tízezer pártján...  

link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 14:30
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#40
Zeeh:

"Hihetetlen, hogy mennyien megették ezt a "hasionlítsuk össze a 2010-es adatokat az esetleges 2012-eshez, aminek az összes részletét még nem ismerjük, de fikázáshoz tökéletesen megfelel" szöveget.

Értsd meg nyúlpapa, ennyi közszférás dolgozót nem tud eltartani az állam. Tetszik vagy sem, ez a helyzet.
20 éve egyik kormány sem mert ehhez a kérdéshez hozzányúlni, most már muszáj lesz."

Ez a két bekezdés több mint vicces egymás után. Az elsőben kiröhögöd a hülye szoci szavazókat, hogy szocis tervek vélt jövőjével hasonlítanak össze. Majd örömködsz a Fidesz jelenleg tervekben sem látható vélt (vágyott) jövője miatt.

Ha az első típus szerinted kinevetni való idióta, akkor a másik micsoda?
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 14:27
Előzmény: törölt hozzászólás
#39
Úgy tudtam, hogy az általános iskolában megtanítják az embernek értelmezni a leírt mondatot. Ezek szerint nem mindenhol divat ez.
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 14:26
Előzmény: #28  jumbo2
#38
Vergődnek a szerencsétlen MSZP, SZDSZ-sek. Nem elég, hogy a párjaik széthulltak, még az is kiderült, hogy Orbán egy hét alatt több értelmes dolgot csinált, mint ők 8 év alatt.

--- Ámen!!! Én sem mondhattam volna szebben!
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 14:24
Előzmény: #15  jumbo2
#37
"Demagóg szar."
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 14:22
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#36
hát ez nem tudom hogy jön ahhoz amit írtam ...
én is vállalkozó vagyok , de kicsi.. körbe nem tartoznak nekem , viszont magamnak bőségesen .Az élettársam alkalmazott , illetve amikor az lett , előtte segítettem neki elhelyezkedni . Amit ott tapasztaltam jó néhány jelentkezésénél és a próbaidők letöltésénél , az a rabszolgatartást bőven kimerítette. Undorító ahogy a munkáltatók bánnak és bántak az alkalmazottal. Volt hely ahol öt "felvigyázó" volt, és napi 12 óra melót követeltek úgy , hogy az ebédjét állva max. fél óra alatt kellett megennie 80 ezer nettóért / pl. jégbüfé /
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 14:21
Törölt hozzászólás
#35
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 14:19
Törölt hozzászólás
#34
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 14:17
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#33
Adat pajtás!
Meg kellene várni a végét és a részleteket és nem kellene feleslegesen károgni és rémítgetni az embereket!

2012-ben nem 73500 lesz a minimálbér, ez borítékolható. Így kár már most a feltételek és a részletek ismerete nélkül károgni, mint ahogy az az MSZP teszi a Népszabival együtt, hogy hú, mennyivel fog csökkenni mindenkinek a fizuja bruttó 2xx ezer alatt...
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 14:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#32
Mindenki, aki az államtól kapja a fizut.

Eü dolgozó, vasutas, rendőr, volán dolgozó, tanár, papírtologató hivatalnok, stb.

Az eü dolgozók esetén nem kellene vágni, épp emelni kellene, viszont a vasutasokat nem sajnálnám, nagyon tele van velük a hócipőm, élükön a Gaskó fanokkal, akik keverték a trutyit évekig a gördülő sztrájkjukkal.
Remélem, fognak hozni egy normális sztrájk törvényt is a 4 év alatt.
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 14:13
Előzmény: #28  jumbo2
#31
na mondjuk ha már itt tartunk, egyenlőre még semmi komolyat nem csinált, csak javasolgatott , ötletelt.

De még ha meg is csinálja, mindíg nyugtáőval kell dícsérni a napot, mármint hogy mi lesz az intézkedések hatása, nem azzzal hogy milyen jól hangzanak.
pl. az adócsökkentés valójában a szegényebbek még inkább elszegényítését fogja hozni, a gazdagok meggazdagodását.
erről témázunk reggel óta itt.

de a többi javaslatok között is van még egy két kétséges pozitívumokat hordozó.
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 14:11
Törölt hozzászólás
#30
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 14:06
Előzmény: #27  opposition2002
#29
Ma 750 ezren dolgoznak az állami szférában. Volt egy csökkenés 825 ezer könyékéről, de visszaduzzadt a végére.

Az én szótáramban az nem leépítés, hogy papíron leépítjük a létszámot, majd tovább foglalkoztatjuk a kirúgott dolgozót külsősként.
jumbo2 2010. 06. 10. 14:04
Előzmény: #27  opposition2002
#28
Vergődnek a szerencsétlen MSZP, SZDSZ-sek. Nem elég, hogy a párjaik széthulltak, még az is kiderült, hogy Orbán egy hét alatt több értelmes dolgot csinált, mint ők 8 év alatt.
opposition2002 2010. 06. 10. 13:57
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#27
Medgyessy Péter volt, aki azt mondta: "Szegénységpárti miniszterlenök vagyok", nem pedig Orbán.

de hirtelen hogy kinyilt egyeseknek a csipája, hirtelen de megnőtt a szegény embereknek a száma a kormányváltás utáni 12 napban.

A közszférában pedig az elmúlt 5-6 évben is volt egy százezres leépítés, akkor érdekes módon nem lehetett ezt a rinyálást hallani
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 13:56
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#26
itt a 10 pont...sőt..a sok rt-bt-kft meg szarik fizetni,mert inkább feléli....ennyit a becsületről!!!!és a megbízhatóságról .""".vagy kp-vagy tartozzon másnak""".........én ezt írtam kis cégem kapuja fölé......
egy fillér kintlévőségem nincs is!!!!
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 13:55
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#25
Szerintem ezt nem nekem címezted, tőkéletesen egyetértünk...
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 13:55
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#24
bocsi ..
...a szabadság kiadásával , vagy annak a megvátásával ...

akart lenni
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 13:55
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#23
a vége úgyis az lesz hogy itt mindenki naplopó, adócsaló komcsi csak a nagy vezér istenkirály magyar császár orbánvikor és talpnyalói nem azok.
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 13:54
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#22
hülye.
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 13:52
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#21
akkor rúgjál ki minden állami szférában dolgozót , hiszen a nagy tudásod szerint lazán - mind naplopók .

az ungariche "versenyszféráról" meg ne úgy beszélj mintha egy tisztességes versenyszféra lenne ! Kérdezd meg azt a milliónyi alkalmazottat , akik kiszolgáltatottan 80 -90 ezer kézbe kapottan dolgozik néha 12 - 16 órát . Ha ez neked versenyszféra , akkor meg én gratulálok . Tömegesen csalnak a munkáltatók úgy a szabadság megválátással , a megváltásáva , úgy a fizetéssel . Ha az alkalmazott egyáltalán tudja hogy milyen jogai vannak. De ez sem számít, mert ha szólna érne , akkor kirúgják mint macskát szarni / az ajtó előtt állnak munkáért százával /

Topik gazda

Mr_Data
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek