Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 11:50

Az orbán rezsim a felső tízezer pártján...  

link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
user24 2010. 06. 10. 15:49
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#60
nem mellesleg NEM 8 évig volt böszmeség.
ha már olyan tisztán látsz, legalább számolj pontosan ;)
user24 2010. 06. 10. 15:48
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#59
nem azt mondtam, hogy tetszett az elmúlt 8 év vitele, hanem hogy momentán a fidesz nem sok mindent csinál. amit tesz azt se biztos, hogy kéne.
így értettem a mit takarít-ot.
központosítja a hatalmat a minisztereknél,
befagyasztja az energiaárakat, letiltja a kilakoltatást, minimálisra redukálja a hiteleket, beleszól a felsőoktatás vezetésébe, felfüggesztett patikaalapítás(vaj'h miért?), stb...
legújabban meg az alkotmánybíróságot akarja madzagon rángatni.
te tényleg nem veszed észre, hogy mekkora diktatúra épül? ehhez képest putyin kismiska.
mellesleg még mindig nem látom mi az amit a fidesz takarít? uis. a közszolgák ritkításán kívül kevés értelmes intézkedést látok. ez messze nem takarítás csak átrendezés.
kb. az 50-es évek szintjére térünk vissza.
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 15:27
Törölt hozzászólás
#58
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 15:25
Törölt hozzászólás
#57
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 15:21
Előzmény: törölt hozzászólás
#56
Hallottunk egy 29 pontos csomagot, "első akcióterv". Mivel felsorolás volt, így a részletes kifejtésre nem volt idejük.

Alig kerültek kormányra, máris anyázzátok őket amiatt, mert megpróbálják eltakarítani az MSZP-SZDSZ által itt hagyott romhalmazt.
Türelem.

Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 15:20
Előzmény: #51  user24
#55
Marjátok csak egymást és főleg a Fideszt.
Úgy látom az agymosók elérték a céljukat.
Nem kell ide Dávid ,Bokros ,Kunce Gyurcsány ... és a többi senkiházi, megteszik itt egyesek helyettük is.
Ha nem lett volna 8 évig oltári böszmeség és a 2002 -ig idézőjelbe teszem „normális , a nyugat által elfogadott állam háztartást ,feltöltött államkasszát ,felemelkedőben lévő gazdaságunkat ,azzal a szlogennel hogy „az ország teszi a dolgát” szétbarmolta az országot. Haveri köröknek ill. fogatlan poszt kommunista nyugdíjasoknak léhűtőknek ,ingyenélőknek szétosztogatott pénz most nagyon hiányzik a kasszából.
Amíg ennyi rövidlátó van az országban mint te, hogy eladtak a lába alól mindent és vették fel a hiteleket, tönkre tettek családokat , az ország gazdaságát ,ezt nem veszi észre, mert még mindig azt hiszi, hogy a nagy kommunisták idejében vezeték jól az országot és őalattuk milyen jó volt. Annak meg kell magyarázni, ha abban még mindig hisz akkor azt az értékrendet most a Thürmerék képviselik! Inkább őrájuk szavaztak volna 8 éve és talán minket is kevesebb kár ért volna . Úgy látom hogy a sok maszopos idealista agytágítástól agybéli funkcióitok már lelassultak. Tényleg ti hol voltatok 8 évig? Gondolom párt rendezvényeken énekeltétek az internacionálét, párt könyvetekkel integetve, elalélva nagy vezéretek igazmondó idegbeteg Ferenc látványától :)
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 15:19
Előzmény: #51  user24
#54
Mit takarít? Hol éltél te az elmúlt 8 évben?

Például ezt:
link

Hol, mikor és mit államosított?
user24 2010. 06. 10. 15:17
Előzmény: #52  Törölt felhasználó
#53
jövedelemből él.
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 15:17
#52
A felső tízezer nem munkabérből él.
user24 2010. 06. 10. 15:12
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#51
pontosan mire célzol amikor azt mondod, hogy a fidesz más szemetét takarítja? mit takarít pontosan?
én csak azt látom, hogy ahol lehet államosít és folyik a hatalom központosítása.
takarítást nem látok, csak fejetlenséget.
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 15:11
Törölt hozzászólás
#50
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 15:09
Törölt hozzászólás
#49
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 15:08
Előzmény: #46  user24
#48
Ki volt kormányon 8 évig?
Kinek a szemetét kell eltakarítania a Fidesznek?

Volt 2 szerencsétlen elszólásuk, de már ebben a 2 hétben több értelmes javaslatot tettek le az asztalra, mint az MSZ(M)P az elmúlt 60 évben.
datoja 2010. 06. 10. 15:03
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#47
Szerintem meg ha az összes EÜ dolgozót elbocsájtanák,rövid időn belül horribilis pénzösszeget takarítana meg az állam.Gondold végig....
Bár a rendőröket,a tanárokat,az apeh-dolgozóit,a minisztériumi hivatalnokokat is
csak a rokonaik szeretik /ha szeretik/.
user24 2010. 06. 10. 14:57
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#46
zeeh! két hete még nem voltunk ilyen sanyarú helyzetben. uis az előző kormány tudta kezelni a problémát ezek meg libát libára halmoznak.
datoja 2010. 06. 10. 14:55
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#45
Tudom,elírás,mindenkivel megesik: "mindíg nyugtáőval kell dícsérni a napot",de szerintem csak nem tudatosult előre látás.
Helyesen : Mindig nyugtatóval kell dicsérni a napot!- Lesz a helyes a jövőben.
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 14:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#44
"Ugye ezzel nem azt akarod mondani,hogy ha 2012-ben annyit fogunk keresni,mint ma -évi 10% inflivel,ráadásul!-,akkor most nagyon kell örülni?"

Nem kell.
Károgás helyett én inkább megvárnám az őszi adóterveket az utolsó részletig, addig kár kombinálni, hogy mi lesz, hogy lesz.
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 14:47
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#43
Mi ebben a vicces?

Az elsőt még értem, de hogy a másodikkal mi a bajod...

Sem az új adórendszer részletei, sem az önkormányzati rendszer átalakításának részletei nem ismertek.
Az előbbi őszre vélhetően kiderül, utóbbi pedig a következő években, mivel ez alapos kidolgozást igényel.
Amíg nem ismerünk minden egyes részletet, kár riogatnod (neked is) az embereket. Majd ráérsz akkor, ha úgy adódik.

Annyira nem hülye a Fidesz sem, hogy ennyire pofán vágja a munkavállalókat, lennie kell ott még valaminek. Pl. járulékcsökkentés, ami kompenzálná a kiesést vagy a kisés egy részét.
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 14:42
Törölt hozzászólás
#42
Törölt felhasználó 2010. 06. 10. 14:39
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#41
Ez lemaradt az előbb: drop, gratulálok a szinvonaladhoz, ezért kár írogatnod.

Topik gazda

Mr_Data
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek