Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 04. 29. 16:28

random capital  

ma reggel hallottam a raido cafe-ban a random capital-ról.

megnéztem az oldalukat, nekem jobban tetszik, mint az equitas.



más is gondolkodik váltáson? szerintetek érdemes?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
imee01 2018. 08. 30. 09:17
#6360
https://randomcapital.hu/kozzetetelek
A Random Capital Zrt. felhívja tisztelt Ügyfelei figyelmét, hogy Társaságunk Kondíciós listája, 2018.09.12-től az alábbiak szerint változik:
Forint pénztári kifizetés készpénzben 0,3% minimum: 500 Ft, max. 20.000 Ft (jelenleg: 0,3% minimum: 500 Ft, max. 10.000 Ft)
Forint átutalás ügyfélszámla terhére online a NETBOON rendszeren keresztül 0,1 % minimum: 500 Ft, max. 20.000 Ft (jelenleg: 0,05 % minimum: 300 Ft, max. 20.000 Ft)
Jó lenne, ha ilyenekről minden ügyfél automatikusan kapna e-mailt és nem kellene minden nap csekkolni a https://randomcapital.hu/kozzetetelek oldalt,  ott is összevadászni a kondíciós listában a színes mezőket, hogy lássuk mi változott, és külön hozzávadászni az aktuális kondíciós listából, hogy miről változik.
-bubu-
-bubu- 2018. 08. 29. 09:33
Előzmény: #6358  MetalHeart
#6359
Nem akarom feleveníteni a minapi témát de érdemes azért idelinkelni ezt a cikket az NHB bankról, matolcsy rokon bankjáról , tegnapról 
https://www.portfolio.hu/finanszirozas/bankok/szabalytalansagok-egesz-sorat-talalta-az-mnb-az-nhb-banknal.295910.html
Ui: ennyike
MetalHeart
MetalHeart 2018. 08. 29. 09:28
Előzmény: #6356  -bubu-
#6358
Yeah !
:D
Hathor
Hathor 2018. 08. 29. 09:25
Előzmény: #6356  -bubu-
#6357
A konferenciara kerunk valaszt, hogy van-e esely ujra RandomFxre?!
-bubu-
-bubu- 2018. 08. 29. 09:18
#6356
Újra itt! Ülök a gépem előtt és gépelek. Sok állandó olvasómnak egy kis életkép. Általában hétkor indulok/indulunk a város felé és általában legkésőbb nyolckor kezdek bele a Reggeli megírásába. Így látom a tegnap esti dolgokat és a kora reggeli dolgokat is. Soha nem tervezem előre miről is fogok a bevezetőben írni, általában az jön magától, ahogy kinézek az ablakon vagy eszembe jutnak a dolgok. Ilyenkor még csend van az irodában, a legkorábban jövők negyed kilenckor érkeznek és fél-háromnegyed kilencig töltődik fel az iroda. Kedves munkatársnőim mindig megkínálnak egy kis kávéval, így az írás közben már kortyolgatom az első tejes-hideg kávémat. Összetartó, családias szervezet a Random. Ilyen értelemben egyetértek az eltéréssel a nagy szervezetekhez képest. Másrészről azonban az átlagos, szakmában eltöltött életkora a Random dolgozóinak meghaladja a 15 évet. Szeretjük a munkánkat, szeretünk együtt dolgozni. Jó reggelt! Szeptember hónap a Random életének a 10. évfordulója. Októberben Konferenciát szervezünk, ami most nem másról, hanem alapvetően magunkról fog szólni. Szeptemberben meghirdetjük a részleteket, szívesen várunk majd minden érdeklődőt. "Portás egy megkésett vendéghez: - A konferencia már elkezdődött, kérem tessék a legnagyobb csendben elfoglalni a helyet. - Hűha, máris elaludtak?" Semleges
opkoapp 2018. 08. 28. 16:38
Törölt hozzászólás
#6355
-bubu-
-bubu- 2018. 08. 28. 16:31
Előzmény: törölt hozzászólás
#6354
nálam is megy , itt próbáld 
https://www.randomcapital.hu/
MetalHeart
MetalHeart 2018. 08. 28. 16:25
Előzmény: törölt hozzászólás
#6353
próbáld meg újra, sztem semmi gond, nálam működik... vagy pontosíthatod a problémát...
Hathor
Hathor 2018. 08. 28. 16:23
Előzmény: törölt hozzászólás
#6352
Nekem megy, igaz telefonon vagyok
Brother1 2018. 08. 28. 16:21
Törölt hozzászólás
#6351
Stiv
Stiv 2018. 08. 27. 09:01
#6350
Jó reggelt, köszönöm! Szóval úgy tűnik hogy vége. Vége a nyárnak és mint minden évben elcsépelem az elcsépelhetetlent: "Itt van az ősz, itt van újra, s szép, mint mindig énnekem. Tudja isten, hogy mi okból
Szeretem? De szeretem." (Petőfi Sándor) Valahogy a nyár végére az emberben felgyülemlik a meleg, átitatva a szobák falát, rátelepedve a nappalokra és az éjszakákra, ha nem tudunk a medencébe, a Balatonba, a tengerbe menekülni, akkor lassan-lassan "felforr az agyunk". Az ősz jövetele ilyenkor egy hűvös fröccsre emlékeztet (már aki szereti), ami kicsit befújja a bőrünkön keresztül a felfrissülés korai örömét, majd idővel a tél felé vezet és hamar vissza is sírjuk a nyarat. Minden évben így működik ez, legtöbbünknek nem többször, mint 80-100 alkalommal az életben. A körforgás. Amiben remélhetően a kicsikből nagyok lesznek és nagyokként már közel sem olyan aranyosak, mint kicsiknek. Miért utálom én annyira a telet? Ennek több oka is van. Például a gyerekek öltöztetése az autóból kiszálláskor, vetkőztetése beszálláskor, a napfény hiánya, a nyaralások hiánya, talán a kedvem is szürkébb ilyenkor. Miben bízhat az ember? Ilyenkor szeptember küszöbére lépve egy kis felfrissülésben, majd a vénasszonyok-nyarában, ami még bőven tartogathat szép nyári időt. Nekem elég, ha novemberig elszüttyögünk a 20-25 fokok hátán, azután jöhet a kikerülhetetlen: tél. Béke és nyugalom mindenkire "Gyerekek". Petőfi sorait folytatva, küldöm mindenkinek: "Kedvesem, te ülj le mellém, ülj itt addig szótlanul, Míg dalom, mint tó fölött, a Suttogó szél, elvonul."
andare 2018. 08. 27. 08:03
Törölt hozzászólás
#6349
opkoapp 2018. 08. 27. 07:57
Törölt hozzászólás
#6348
andare 2018. 08. 27. 06:51
Törölt hozzászólás
#6347
Hathor
Hathor 2018. 08. 26. 23:32
#6346
Szemelyeskedest jo lenne abbahagyni.
Minenki elmondta velemenyet, koszonjuk eleg volt.
Ugorjunk! Fel ora es uj het indul, koncentraljunk a jovore, es a random fejlesztesekre.
Koszi 
Juvefan
Juvefan 2018. 08. 26. 22:50
Előzmény: #6344  mauf
#6345
téged nem sajnállak , de a családodat ha van, azt igen :DDDD
mauf 2018. 08. 26. 22:28
Előzmény: #6343  Juvefan
#6344
Na, pont te hiányoztál még. Ha nincs érdekeltségem, akkor milyen politikai megfontolásból írok szerinted? Legalább azt döntsd már el, hogy mivel akarsz vádolni, az nem megy, hogy egyszerre van is rajtam sapka, meg nincs is. Egyáltalán milyen érdekeltsége lehet bárkinek egy fórumon? Mondjuk azon nem csodálkoznék, ha neked meg Metalheartnak (ha egyáltalán két különböző ember vagytok, talán azért vádoltok engem a több nickkel, mert mindenki magából indul ki...) tényleg lenne valami randomos érdekeltsége, az legalábbis megmagyarázná, hogy miért vagytok ilyen idegbeteg módon kikelve ellenem, amikor én csak tényeket írok le, és közben ti semmilyen érdemi ellenérvet nem hoztok fel, csak engem szidtok.
Végképp nem az én dolgom, de elgondolkodtatok már azon, hogy ha esetleg egy kívülálló, mondjuk potenciális ügyfél az itteni fórum alapján akar képet kapni a cégről, akkor mennyire lesz szimpatikus neki, hogy akik a céget védik és támogatják, azt ilyen stílusban teszik, mint ti? A randomosok helyében nekem biztos az jutna rólatok eszembe, hogy "akinek ilyen barátai vannak, ellenségre már nincs is szüksége". Szerintem a ti hozzászólásaitok jóval többet ártanak a Random megítélésének, mint az enyémek.
Juvefan
Juvefan 2018. 08. 26. 21:23
Előzmény: #6341  mauf
#6343

ne elnézést kérj, inkább ne firkálj olyan fórumra hülyeségeket pláne politikai megfontolásból, ráadásul több nickről ahol nincs érdekeltséged,
:(
MetalHeart
MetalHeart 2018. 08. 26. 19:54
Előzmény: #6341  mauf
#6342
"Most válaszolok neked utoljára"
... nagyon remélem, mert rohadtul unom már... ez egy céges fórum, nem a te hisztizésedre van létrehozva, sem a bukott ügyleteid siratására !
mauf 2018. 08. 26. 19:51
Előzmény: #6340  MetalHeart
#6341
Most válaszolok neked utoljára, ennek már rég semmi köze a topichoz, elnézést kérek a többiektől, hogy egyáltalán belementem, mentségemre szóljon, hogy ritka nagy sületlenségeket írtál.
1. Csak téged, ha folyton reagálsz rá.
2. Igen, tudom mire céloztál, csak épp semmi értelme nem volt...
3. Igen, ezt valóban írtam, és marhára nem érdekel, hogy elhiszed-e. Egyébként tudod, hogy hány olyan svájci vagy angol (vagy éppenséggel akármilyen más nemzetiségű) bróker van, akinél itthonról is 5 perc alatt nyitsz számlát (akár könnyebben is, mint egy magyar cégnél)? Azért, mert te esetleg leragadtál a Mészáros-részvényeknél, nagyon sokan vannak, akik itthonról is külföldi piacokon, külföldi brókereknél kereskednek, és akár hiszed, akár nem, én is közéjük tartozom.
4. Macska nélkül is nagy hülyeséget írtál, persze nem várom tőled, hogy beismerd.
5.MetalHeart ma, 17:23 "olvasom, hogy mi ment ma... úgy látom ismét a jól ismert poszttraumatikus Forex-szindrómás, bukott ex-ügyfelek ámokfutása zajlik vasárnap nyugodt délutánján..."
MetalHeart ma, 18:42 "nem személyeskedek"
No comment...

Topik gazda

zsilak
3 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek