Topiknyitó: Törölt felhasználó 2022. 03. 04. 09:57

USA-OROSZ háború  

"... NAGYON HALKAN, DE VÉGRE KI KELL MONDANI: AMIT LÁTUNK, NEM EGY UKRÁN–OROSZ, HANEM EGY AMERIKAI–OROSZ HÁBORÚ. " (Vona Gábor, Index-publicista, 2022. március 4.)

Igen, és ezt ma már egyre hangosabban kell kimondani.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 04. 05. 22:35
Előzmény: #1397  Placi82
#1400

Onnan tudom, hogy az oroszok azt állítják, hogy 03.30-án ők kivonultak, és az ukránok helyezték el a testeket ezalatt a pár nap alatt. Csak közben szatelit felvétel van arról, hogy azok a holttestek, meg a tömegsír már 03.19-én meg 03.21-én is ott voltak. Amikor még orosz fennhatóság alatt állt a város.De teljesen mindegy mit ír az ember, mert nekem mondjátok, hogy semmit nem hiszek el amit az oroszok mondanak, de közben meg ti tagadjátok le az egyértelmű tényeket. De lehet hogy ez egy közös ukrán-orosz akciófilm, és együtt rakták oda a hullákat, nem?
https://www.nytimes.com/2022/04/04/world/europe/bucha-ukraine-bodies.html
https://telex.hu/kulfold/2022/04/05/muholdfelvetel-bucsa-civilek-holttest
De majd erre is kitalálsz valami okosat, hogy báboznak, vagy nem tudom szóval tök mindegy. Murdoch legalább elgondolkodik a dolgokon.
Törölt felhasználó 2022. 04. 05. 22:27
Előzmény: #1397  Placi82
#1399
Mondjuk ha az orosz propaganda oldalakat tartod hiteles forrásnak akkor háború sincsen Ukrajnában,mert ugye ezt a 4 napos sztorit ők hiresztelik,rajtuk kivül pedig senki más.Egyébként meg értelemszerűen azonositani kell az elhunytakat,de mivel,nők,gyerekek vannak közöttük igy kétlem,hogy katonák lennének,azért a ruházat alapján lehet sejteni,hogy sima civilekről van szó és a testek sem pár napja kerültek oda,szerintem 2-3 hetes hulák lehettek közöttük a képek alapján,akik az utcán hevertek.Az ukránok már feltették a képeit az oroszoknak akik ott voltak,gondolom levadásszák őket ha más nem az orosz mafiiával levadásztatják,de szerintem már az oroszok vallatják őket.
Placi82 2022. 04. 05. 22:20
Előzmény: #1393  Törölt felhasználó
#1398
Amugy meg annyi ,hogy az oroszok is gyuktik a tanuvallomasokat. Csak ugye a nyugati teljes mediabol ki vannak tiltva. Ugyhogy max kinaban,meg oroszban jatszhatjak le. :)De ha fel is kerulne valami csunya dolog az azovosok mariupoli ,es mas helyeken elkovetett cselekdeteibol. Azt a Facebook, twitter, tiltana le azonnal. Az ujsagok meg le se adnak!! Mert te elhiszed, barmilyen tortenelmi ismeretedbol, meg ha nem is reszletes,hogy az egyik fél az állat, gyerek es asszonyölö szornyeteg, a masik meg az artatlan gral lovagok gyülekezete. Ilyen nincs es sose volt a tortenelemben . Ismetlem soha!!!
 Meg az amcsik is rengeteg szörnyű, istentelen szornyuseget kovettek el. Japanban ,okinavan sok 10.000 no.lett ongyilkos, mert megeroszakoltak oket. Japanba meg tobb 100.000
 Olyan szinten bantak rosszul a  nemet hadifoglyokkal , hogy sokan fakerget ettek es ehenhaltak, es kinoztak is őket.  De az ukran miliciak, rendorok, katonak, titkosszolgalat azok szent gral lovagok. Ugye???:)  . Mert en meg a nyugati mediaban, egyszer se ismetlem egyszer se olvastam rajuk vonatkozoan rossz dolgokat.:))) Na szoval akkor itt ki is a naiv??? Neked ez se gyanus igaz.???
Placi82 2022. 04. 05. 22:08
Előzmény: #1384  Törölt felhasználó
#1397
En hulye ra kattintottam a linkre, azonnal bezartam,mikot az elso kepkocka megjelent a godorbol. Ha te kepes voltal ezt vegig nezni. Akkor gratulalalok. Akkor lenne kérdésem!  Honnan lehet tudni ,hogy nem egy orosz katonat ,hadifoglyot latunk. Vagy egy ukrán börtönlakot, akik a forgatokonyv kedveért, a tobbi allam haboruba vonasaert felaldoztak. Vagy egy ukran kollaboranst, aki penzert segitette az ellenseget, es most a buntetese utan, erre a prop. celra is felhasznaltak?? Komolyan kerdezem. Nem birtam bele se nezni mikor rajottem hogy mit osztottal meg. Elnezesed kerem. De en olyan szinten nezek ki barmit az ukran vezetesbol,es az oket kiszolgalo, nacionalistakbol, es egyéb szolgalatokbol. Hogy te egy háborúban ,honnan tudod te a fenti kerdesekre a 100% ban biztos allításod?  Olyan nincs sehol, hogy kivonulnak az oroszok,es az utcan tomegevel fekszenek a hullak,es az elso fenykepek,es hírek az orosz kivonulas utan 4 nappal kesobb vannak! Vagy csak nekem fura?
Murdoch 2022. 04. 05. 21:11
Előzmény: #1393  Törölt felhasználó
#1396
Nem is állítom. De az USA-tól nem áll távol zűrzavaros míliciák felfegyverzése, anno az általatok annyira utált Szaddamot is pénzelte, mert Irán ellen jól jött. Sőt, akkor még a vegyifegyverek bevetését is elnézte, a háborúban meg nem haltak meg sokan, csak úgy 2 millióan. Az azoviakat is simán felfegyverezték, pedig azért szúrta jó pár ember szemét:
https://www.jpost.com/diaspora/us-lifts-ban-on-funding-neo-nazi-ukrainian-militia-441884
Sőt, majdnem a terrorszervezetek listájára is felkerültek:
https://www.unian.info/world/10725978-u-s-democrat-rep-max-rose-demands-ukraine-s-azov-battalion-be-designated-as-terrorists.html
Csak hát jól neki lehet ereszteni őket az oroszoknak. Ilyen szélsőséges csoportok esetén meg minden hírt hatszor meg kell nézni, mielőtt az oroszok vérét veszitek, mert bármi kiderülhet. 
kukker 2022. 04. 05. 20:17
Előzmény: #1393  Törölt felhasználó
#1395

Mi meg leírtuk ezerszer:
A "kezdetektől" egy zsák videó meg fénykép meg cikk volt, amiről kiderült: megrendezett, manipulált hazugság.
Innen minden aztán elfogadni, mint megdönthetetlen bizonyíték, az ellentétes, ugyan olyan jellegű információkat meg ignorálni, az több, mint nem normális.
kukker 2022. 04. 05. 20:14
Előzmény: #1390  Törölt felhasználó
#1394

Azt nem értem, hogy van saját homokozótok, ahol egyetértésben höröghettek az "igazságban".
Valahogy nem bírjátok ki ott, az nem elég.
Jöttök át ide mantrázni.
Mert kell a kötekedés.
Törölt felhasználó 2022. 04. 05. 20:11
Előzmény: #1391  Murdoch
#1393

Én értem amit te írsz, hogy ehhez hasonlóakat más is megcsinált már.
Ettől még nem lesz legitimmé a dolog. Azokat is ki kellett volna vizsgálni ugyanúgy.
Ennyi erővel atomot is le lehet dobni, mert az USA már megtette. (remélem azóta is a pokolban ég a vezérkar) Meg én is átmehetek a szomszédot megölni, mert más is ölt már.
kukker 2022. 04. 05. 20:10
Előzmény: #1390  Törölt felhasználó
#1392

Na mi van, rátapintottam a dolgokra?
Felhoztam azt, hogy miért nem hiteles az, hogy ha ugyan úgy van arról mondjuk riport - illetve vannak videók is - ahol ukránok elmondják, hogy a sajátjaik lövik őket.
Ez miért törlődik a buksidból, ez miért is nem létező ugyan úgy, mint a "másik fél" felől jövő információ.
Ezt te ignorálód.
És a reakciódból mindenki azt fogja levonni többségében, amit én is.
Mert téged nem az igazság érdekel, ez biztosan látszik már.
Ki lehet jelenteni: te kizárólag a propaganda vonalban létezel és minden más, ugyan olyan jellegű vonal, ami ellentétes a te imádatoddal, az nem létezik és kész.
Mert nem érdekel téged az igazság.
Abszolúte nem.
Ezért te semmi nem vagy, mint azon felsoroltak egyike, amit oda írtam.
Murdoch 2022. 04. 05. 20:07
Előzmény: #1384  Törölt felhasználó
#1391
Abból indulnék ki, hogy bármilyen kegyetlenkedés, mészárlás csak rontja az orosz fél megítélését, meg erősíti a szankciókat. Nincs értelme, de ettől még valóban megtörténhetett, ki kell vizsgálni. Volt anno hasonló eset:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Khan_Shaykhun_chemical_attack
Elvileg itt bizonyították, hogy megtörtént, mondjuk kiváló ürügy volt az USA-nak, hogy megindítsák emiatt a rakétatámadást. Szóval a fene tudja, de azért utólag az is kiderült, hogy Irakban nem voltak tömegpusztító fegyverek.
https://amp.theguardian.com/world/2004/oct/07/usa.iraq1
Törölt felhasználó 2022. 04. 05. 20:02
Előzmény: #1389  kukker
#1390
Na, a sértegetésig jutottál a válaszban? Ügyes vagy
kukker 2022. 04. 05. 19:58
Előzmény: #1388  Törölt felhasználó
#1389

És azt hiszed, hogy mindenki olyan vérgőzös/elvakul vagy megbízott/fizetett propagandista, mint ahogy te előadod itt magad?
Törölt felhasználó 2022. 04. 05. 19:56
Előzmény: #1387  kukker
#1388

Ezt majd 140 másik ország megítéli, hogy mi hiteles meg mi nem.
Szerencsére.
kukker 2022. 04. 05. 19:54
Előzmény: #1384  Törölt felhasználó
#1387
"Az ukránok bemutatták az ENSZ előtt a bizonyítékot, íme.
Tűkön ülve várom az orosz cáfolatot."
Én tűkön ülve várom azt, hogy miért azok a videók a hitelesek egyes egyedül, ami a mainstream vonal, azok miért nem, ahol ukránok arról beszélnek, arról nyilatkoznak, hogy a saját ukrán fegyvereseik lövik őket és vannak ellenük?
DAXHU 2022. 04. 05. 19:47
Előzmény: #1384  Törölt felhasználó
#1386
Ez brutális látvány.
kukker 2022. 04. 05. 19:39
#1385

2019-es cikk, ahol olyanok vannak, hogy az Azov nem volt hajlandó azt tenni, amit Zelenszkij parancsolt nekik és nem vonultak ki kelet-ukrajnai részről:
https://www.independent.co.uk/news/world/europe/east-ukraine-zelensky-honeymoon-impeachment-trump-latest-a9176536.html
Ebben a műsorban beszélnek erről a cikkről, innen kerestem rá és kb itt van videó is arról az esetről, kb 10:23-tól kezdődik, elvileg onnan is kell indulnia, de ha nem tenné, tekerjétek oda:
https://youtu.be/qONCk4qltyE?t=623
Törölt felhasználó 2022. 04. 05. 19:27
Előzmény: #1382  Placi82
#1384

Az ukránok bemutatták az ENSZ előtt a bizonyítékot, íme.
https://twitter.com/HowardMortman/status/1511363942609739780?s=20&t=QqvVtnweEs2xocOX-k5KCw
Tűkön ülve várom az orosz cáfolatot.
Gondolom bográcsoztak, nem figyeltek eléggé és kigyulladtak.
JackOne
JackOne 2022. 04. 05. 19:22
Előzmény: #1382  Placi82
#1383
Elvéger Színész a Törzs -főnök...
Placi82 2022. 04. 05. 19:09
Előzmény: #1380  Törölt felhasználó
#1382
Na ne. Ha a szent imre korhazat, ami akkora mint a Marioupoli korhaz, igy szetvagnak mint azt a mariupoli korhazat. Ott lenne kb 300 -600 halott. De valahogy nincs fenykep, errol, csak a twitteren beszeli csaj, aki tenyleg influencer 6 szor volt lefotozva.  Persze...Na ne.. komolyan?? . Fogadjunk, hogy az oroszok nem bloffoltek az ENSZ bt ben ,hogy bemutatjak a megrendezesre mutato bizonyitekot Bucsaban. Mert persze, hogy vannak halottak. De nincsen gyerek, es nok,es civilek kivegzese hobbibol , ahogy az ukran vezetes allitja. Tul sok a szineszkedes. 
Placi82 2022. 04. 05. 18:53
Előzmény: #1379  Törölt felhasználó
#1381
Tudod ez igy szokas. 4 napig nem beszel a polgarmester, a sok hullarol,de 4 ik napon megjeleni a titkos szolgalat es akkor hirtelen megjelennek a kepek. Ezt az ukranok ,ezt a verprofi rendezest nem egyedul talaljak ki. Mar elnezest,de ehhez ők szervezezetlenek,es tapasztalatlanok.
Uraim tenyleg 4 nap utan ???? Miutan az  utolso katona elhagta Bucsat azutan 4 nap utan ??? Nagyon sok a buta ember. Nem azt mondom ,hogy bombazasoknal, mint anno szarajevoban nincs civil aldozat,de ez mar a hulyenek nezes legmagasabb foka. Meg a full full oroszfobias baratom is elismerte,hogy hat az ukran vezetes, haborus propaganda osztalyan tul sok a fantazia,es a forgatokonyv.

Topik gazda

daxlisgyuszi
daxlisgyuszi
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek