Topiknyitó: ronaldinyo 2024. 04. 23. 18:21

/ TISZA PÁRT/  

INDUL A TISZAPÁRT PORTFOLIOBAN IS HAJRÁ TISZAPÁRT-MINDENRŐL IS LEHET BESZÉLNI
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ronaldinyo 2024. 08. 04. 12:54
#1040
Mindig öröm visszatérni Balatonfüredre, az északi part fővárosába. Szomorú viszont látni, hogy a rengeteg balatoni fejlesztés ellenére a korábbiaknál jóval kevesebb honfitársunk engedheti meg magának a balatoni pihenést.Ugyan a kormányzati sikerpropaganda soha nem látott turista áradatról beszél, de a valóság ezzel szemben az, hogy a júniusi vendégéjszakák száma jócskán elmarad a tavalyitól. A balatoni hotel- és vendéglő tulajdonosok egyes szegmensekben 30 %-os visszaesésről számolnak be. Egy éjszakát töltöttem egy patinás füredi szállodában, ahol a főszezon egyik hétvégéjén is csak félház van. Nem volt olyan régen, amikor az augusztusi hétvégéken lehetetlen volt előzetes foglalás nélkül szállást szerezni a Balaton frekventáltabb településein. Teljesen egyértelmű, hogy mint oly sok területen, a turizmus és vendéglátás területén is hiányzik az átfogó fejlesztési stratégia és a magyar tulajdonú KKV-k kiemelt támogatása. Mindeközben a NER oligarchák megalomán turisztikai beruházásait egyedi döntések alapján adófizetői milliárdokkal támogatja Orbán Ráhel házi intézete, a Magyar Turisztikai Ügynökség.
ronaldinyo 2024. 08. 04. 09:55
#1039
Találkozunk ma este 19.30-kor a Youtube-on.Heti aktualitások, pártépítés és a ti kérdéseitek. Addig is, hajrá, magyarok!
ronaldinyo 2024. 08. 03. 18:26
#1038
Köszönöm a kedves fogadtatást a szentendrei Talpra Magyarok pikniken. Latte avokádó hiányában “kénytelenek voltunk” beérni az isteni töltött lángossal és házi sörrel. Hajrá, Szentendre, hajrá, Dunakanyar!
ronaldinyo 2024. 08. 02. 17:52
#1037
Csodásan igazolták a fenti két mondatomat: “Minden szétesett Magyarországon. Tulajdonképpen nem működik az állam, csak a propaganda és a hazugságok maradtak.”
ronaldinyo 2024. 08. 02. 17:48
#1036
Hogy hazudik Orbán Balázs és a teljes propagandamédia?Orbán Balázs és a teljes propaganda média arról ír, hogy én a Washington Post-nak adott interjúmban leantiszemitáztam Magyarországot és védelmembe vettem Soros Györgyöt. Az igazság az, hogy soha nem adtam interjút a Washington Postnak, soha nem beszéltem az antiszemitizmusról egyik interjúmban sem és nem védtem meg Soros Györgyöt (igaz nem nagyon beszéltem róla) semelyik nemzetközi interjúmban.Mi történt ezzel szemben? Hetekkel ezelőtt adtam egy interjút az AP hírügynökségnek, amelyből két mondatot átemelt a Washington Post egy mostani szerkesztőségi cikkbe. A két mondat így hangzott: “Minden szétesett Magyarországon. Tulajdonképpen nem működik az állam, csak a propaganda és a hazugságok maradtak.”A cikk többi részében másokat is megszólaltattak és írt a szerző Sorosról és az antiszemita kártyáról is. De nekem ehhez semmi közöm nem volt, senki nem kérdezett meg és a cikket se láttam a megjelenés előtt.De mindez nem zavarta sem Orbán Balázst, a miniszterelnök politikai igazgatóját, sem a rogáni propagandát, hogy ismét hazudozni kezdjenek.Csodásan igazolták a fenti két mondatomat: “Minden szétesett Magyarországon. Tulajdonképpen nem működik az állam, csak a propaganda és a hazugságok maradtak.”Tisztelt Politikai Igazgató Úr, Kedves Bazsi, tudom, hogy a Fideszben nem szokás, de hidd el, nem szégyen a bocsánatkérés
ronaldinyo 2024. 08. 02. 15:38
#1035
A miniszterelnök és a NER elit éppen luxus szigeteken és 30 milliárdos yachtokon piheni ki az idei zabrálást, de a rekkenő nyári hőségben is folytatódik az ország leépítése és széthordása:- a tegnapi naptól bezártak újabb 100 postahivatalt;- miután a paksiak leváltották a fideszes polgármestert, a kormány egyetlen tollvonással elrabolt 6 milliárd forintot a várostól és átadja a fideszes megyei önkormányzatoknak szétosztásra. Ugyanezt teszi már régóta a kormány több ellenzéki vezetésű önkormányzattal. Különleges gazdasági övezet létrehozásával egyszerűen elveszi az adott településen keletkező jövedelmet a helyiektől. Budapesttől pedig 75 milliárd forintot von el teljesen jogellenesen évente, szolidaritási hozzájárulás címen, ezzel totálisan ellehetetlenítve bármilyen fejlesztést a fővárosban;- kijött a héten a magyar gazdaság második negyedéves “növekedéséről” szóló, minden várakozást alulmúló adat, újabb megszorítások szükségességét előrevetítve;- az első megszorításként bejelentett 400 milliárdos “védelmi hozzájárulás” kapcsán máris kiderült, hogy a cégek természetesen tovább hárítják azt a lakosságra;- a MÁV kapcsán napi szinten jönnek a hírek a totális káoszról és ugyanez igaz a légiközlekedésre is; Eközben az eddig jól működő Volánbuszt beolvasztja a kormány a totálisan veszteséges és a szétesés határán egyensúlyozó MÁV-ba ezzel veszélyeztetve az eddig jól működő busztársaság hosszútávú működését. Ezzel párhuzamosan arról szólnak a hírek, hogy Lázár János alatt remeg a miniszteri szék;- az eddigi legrosszabb demográfiai adatok nyilvánosságra kerülése után csendben leszedték az eddigi családügyi államtitkárt. A helyére a korábbi iparügyi miniszter-helyettes került, azzal az indokolással, hogy van egy gyereke…;- miközben a kormány sikerként kommunikálta a Dunaújvárosi Vasmű tulajdonosváltását, azóta az új tulajdonos leállította a vasmű lelkét jelentő kokszoló kemencéket és folyamatosan zajlik a nagymúltú vállalat további szétesése. Az utóbbi hetekben már a fizetések csúszásáról és a munkavállalók totális elkeseredéséről érkeznek a hírek.;- a kormány hatalmas nemzetközi botrányt okozva, júliusban arról döntött, hogy az úgynevezett nemzeti kártya igénylői körébe beemeli az orosz és a belarusz állampolgárokat és ezzel lehetővé teszi, hogy különösebb ellenőrzés nélkül járjanak Magyarország és az Unió területén. Ha a magyar kormány lehetővé teszi a potenciális orosz kémeknek, hogy Magyarországon keresztül szabadon járkáljanak az Európai Unióban, akkor könnyen lehet, hogy szomszédaink önvédelemből Magyarország Schengen tagságának korlátozását fogják bevezetni;És mindeközben a pofátlanság csúcsaként a Balatont is széthordó Tiborcz István, saját lábon álló neje, Orbán Ráhel arról értekezik a fideszes MCC feszten, hogy a “Balatont meg kell tartanunk magunknak.”A TISZA Párt minden nap azért dolgozik, hogy a totális káoszt és szabadrablást mielőbb meg lehessen állítani és hogy a kormányrudat közösen mielőbb új irányba tudjuk fordítani. A 24. órában vagyunk.
ronaldinyo 2024. 08. 01. 14:14
#1033
A mai napon informális egyeztetést folytattam Karácsony Gergely főpolgármester úrral. A TISZA Párt nevében a közeljövőben a többi fővárosi frakció vezetőjével is felveszem a kapcsolatot. Főpolgármester úrral még a nyáron folytatjuk az egyeztetést.Hajrá, Budapest!
ronaldinyo 2024. 08. 01. 09:35
#1032
ronaldinyo 2024. 07. 31. 13:01
#1031
A TISZA párt a tanárok fizetéséhez köti a miniszterek és a miniszterelnök fizetését.Mai hír, hogy a miniszterelnök 27%-kal megemelte egyes miniszterek fizetését. Van olyan miniszter, aki már 6,3 millió forintot keres. A miniszterelnök pedig mostantól (legálisan) 6,5 millió forintot visz haza havonta. A TISZA Párt vérlázítónak és pofátlannak tartja, hogy miközben 3 millió honfitársunk él a létminimum alatt és egyre többeknek okoz gondot a napi megélhetés, aközben az eddig is 5 millió forintot kereső - egyébként milliárdos - miniszterek fizetését 27 %-kal emelték és a miniszterelnök pedig az átlagbérhez viszonyítva a legjobban fizetett kormányfővé vált az Európai Unióban.Ha a TISZA Párt felhatalmazást kap kormányalakításra, akkor a miniszterek és a miniszterelnök fizetését a tanári bértáblához kötjük.A miniszterelnök fizetése nem haladhatja meg az I. besorolású pedagógus minimum fizetésének (538.000,- Ft) hatszorosát, a minisztereké pedig a négyszeresét. Az egyéb állami tisztviselők és cégvezetők fizetése pedig nem haladhatja majd meg a miniszterelnök fizetését.A TISZA Párt európai parlamenti képviselői minden hónapban félmillió forintot jótékonysági célra ajánlanak fel a fizetésükből. Jómagam pedig a fizetésem felét.
ronaldinyo 2024. 07. 31. 09:51
#1030
Kézigránátot a TISZA Párt szimpatizánsai közé?A Fidesz a béke fontosságáról papol, eközben az aljas propagandája segítségével olyan gyűlöletet kelt az országban, hogy Orbán hívei már kézigránátothajítanának a TISZA Párt támogatói közé…Július 25-én a közrádió élő műsorában fejtette ki Orbán egyik szavazója, hogy a Facebookon minden nap kap az ember 15-20 embertől értesítést, hogy „Gyere a Tisza Párthoz!” Ezután elmondta, hogy menne ő szívesen, de nincs még egy kézigránátja sem közéjük…Juhász Zsolt műsorvezető egy szót sem szólt, nem szakította félbe a betelefonálót és el sem határolódott a fizikai erőszakkal fenyegetőző férfitól.Ezt eredményezi a kormány gyűlöletkeltő, aljas, hazug propagandája és “köz”médiának csúfolt kormányszócső totális lezüllesztése.Miközben egyre több politikai merényletet követnek el, biztos, hogy ezt az irányt képzeljük el itthon is a gyerekeinknek és az unokáinknak? Meddig akarja még fokozni a hazudozást és a gyűlöletkeltést a Fidesz? Az első fizikai atrocitásnál leállnak, vagy pont az a céljuk, hogy ezzel akadályozzák meg a békés rendszerváltást?Várom Papp (hírhamisító) Dániel MTVA vezér és a Fidesz magyarázatát és elhatárolódását.
ronaldinyo 2024. 07. 30. 21:09
#1029
tiszával-fideszzel legalább egységes az ország-immár
ronaldinyo 2024. 07. 30. 17:35
#1028
A TISZA Párt válasza a rogáni propaganda aljasabbnál aljasabb próbálkozásaira.Két ember között a legrövidebb út a mosoly."Először semmibe vesznek, utána nevetnek rajtad, majd harcolnak ellened és végül győzöl.”
ronaldinyo 2024. 07. 30. 14:05
Előzmény: #1025  ronaldinyo
#1027
17 ezer milliárd van a nereseknél akik eltolvajkodták-meg is lesz a jutalmuk a tolvajoknak.
ronaldinyo 2024. 07. 30. 14:01
Előzmény: #1024  ronaldinyo
#1026
fáj az igazság fideszes joszágok-nem én mondtam orsos viktor
ronaldinyo 2024. 07. 30. 14:00
#1025
Tegnap, az ígéretünknek megfelelően, nyilvánosságra hoztuk minden TISZA párti EP képviselő jövedelmi nyilatkozatát 2021-ig visszamenőleg. Az enyémet is. Ez ugyan nem egy vagyonnyilatkozat, de már az egész sajtó ezen csámcsog, ezért pár észrevétel:Soha nem állítottam, hogy jogászként rosszul kerestem az “előző” életemben. Dolgoztam ügyvédkként, nyolc évig diplomataként, majd egy magáncégnél jogi igazgatóként és befektetési tanácsadóként és emelett voltak állami megbízásaim. Most EP képviselőként a fizetésem a korábbi jövedelmemnél jóval alacsonyabb lesz és ennek a felét minden hónapban jótékonysági célra ajánlom fel.Húsz éve dolgozom, van egy nagyobb és egy kisebb budai lakásom, egy üres telkem a Káli-medencében és egy hat éves Volvom, valamint ugyanannyi megtakarításom, amennyi jelzáloghitelem az ingatlanokon. Talán egyetértünk abban, hogy ez nem egy NER lovag szint, mert oda évi 10 milliárd forint a belépő szint. És nem munkabérből.Mi a TISZA Pártnál hiszünk az átláthatóságban és az őszinteségben. Nem gondoljuk például, hogy egy miniszterelnöknek azt kell hazudnia, hogy nincs megtakarítása, miközben 10 milliárdos uradalmi birtokot építtet a családjával és a veje pár év alatt 500 milliárdot kuporgatott össze, a haverja pedig 1000 milliárd forintot kezel. Nekem az aktív húsz évem felében volt kormánytól független, privát munkahelyem. Ilyen a NER elit nagy részének soha nem volt. A miniszterelnöknek bizonyosan nem. Tőlük még inkább elvárható lenne a transzparencia.Ha a TISZA Párt felhatalmazást kap a magyar emberektől, teljesen új vagyonnyilatkozati rendszert vezetünk be és húsz évre visszamenőleg, minden magas rangú politikust és családtagjaikat vagyonosodási vizsgálatnak vetjük alá. Ha nem tudnak elszámolni a tényleges gazdagodásuk forrásával, akkor a különbözetet adóhiányként be fogják fizetni az államkasszába. Ha nem fizetik be, akkor a végrehajtók behajtják rajtuk.
ronaldinyo 2024. 07. 29. 08:55
Előzmény: #1022  ronaldinyo
#1024
joszágok -ugy is lesz velük bánva-a kiskanászék roszabbúl járnak.
ronaldinyo 2024. 07. 29. 08:54
#1023
A miniszterelnök tusványosi beszédében úgy beszélt, mint a kamaszsrác, akivel nem állnak szóba az osztálytársnői és ezért arról kezd el értekezni, hogy ő majd meghódítja Claudia Schiffert. A hódítási stratégiája pedig nagyjából abban merült ki, hogy a konkurens osztálytársainak nála sportosabb testalkatát és ruházatát próbálta kigúnyolni. Észre sem vette, hogy pont magát gúnyolja ki.Beszélt világrendszerváltásról, új világrendről, háborúról, békéről, csak épp annak az országnak a problémáiról nem, amelynek vezetésével megbízták. Nem beszélt a széteső egészségügyről, a klímaberendezések hiányában elmaradó gyermekműtétekről és létfontosságú kezelésekről. Nem beszélt a szétvert oktatásról, a tanár-, orvos- és ápolóhiányról. Nem szólt a 60 %-os élelmiszerinflációról, a kiürülő magyar vidékről, a Nyugat-Európába menekült majd egymillió honfitársunkról. Nem tartotta fontosnak, hogy szóljon a 3 millió létminimum alatt élőhöz. Nem foglalkozott a széthulló közszolgáltatásokkal, a leálló MÁV-val. És érthető módon nem hirdetett harcot a saját családját éltető, mindent átható korrupció ellen se.Beszélt pár szót a demográfiai helyzetről. De itt is csak hagymázas álmokat kergetett és épp csak a valóságot nem említette, miszerint az ő 14 év kormányzásának köszönhetően soha ilyen kevés gyermek nem született Magyarországon, mint idén.Világrendszerváltás, latte avokádó, konnektivitás. Itt tart Orbán Viktor 2024-ben. Ebből nem lesz randi Claudia Schifferrel. De még Terikével sem. A magyar emberek legkésőbb 650 nap múlva új vezetőt és irányt választanak. És nem a jelöltek testalkata és étrendje alapján fognak szavazni. Bár akár az alapján is dönthetnének, az eredmény ugyanaz lenne.
ronaldinyo 2024. 07. 28. 16:57
Előzmény: #1021  ronaldinyo
#1022
ronaldinyo 2024. 07. 28. 16:57
#1021
4. perctől nézzék 25 másodperc ez mindent elárul.

Topik gazda

ronaldinyo
3 1 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek