Topiknyitó: ronaldinyo 2024. 04. 23. 18:21

/ TISZA PÁRT/  

INDUL A TISZAPÁRT PORTFOLIOBAN IS HAJRÁ TISZAPÁRT-MINDENRŐL IS LEHET BESZÉLNI
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ronaldinyo 2024. 07. 28. 10:26
#1020
Várom a kérdéseiteket a ma esti 19:30-as Youtube élőmre (Magyarinfo) és az újabb TikTok videókhoz.Nekem is lenne egy kérdésem: mivel tudtok igazán kikapcsolódni? Én a kertészkedéssel vagy a főzéssel. Ha még nem iratkoztál fel a Youtube csatornámra vagy nem követed a TikTok fiókomat, kérlek tedd meg. Szép vasárnapot!
ronaldinyo 2024. 07. 28. 00:25
#1019
🇭🇺
ronaldinyo 2024. 07. 27. 16:49
Előzmény: #1017  ronaldinyo
#1018
miniszterelnök egy meghasonlott bukott e
ronaldinyo 2024. 07. 27. 16:48
#1017
17:30 után élőben jelentkezünk a Somogy megyei Tarrósról, ahol Radnai Márk alelnökkel beszélgetek és válaszolunk a TISZA Párt önkéntesei és szimpatizánsai által feltett kérdésekre. Sokan kérdezik a TISZA Párt álláspontját a mai miniszterelnöki beszédről.A beszéd 80 %-a egy Budapest központú világpolitikáról szólt (épp csak az indiánokról és az eszkimókról nem beszélt), de szó sem esett a magyar emberek problémáiról és a hazánkban tapasztalható égbekiáltó igazságtalanságokról. Nem esett szó arról, hogy miközben a miniszterelnök haverja 30 milliárdos yachton ringatózik épp a francia riviérán, addig a forráshiány miatt gyerekműtétek maradnak el Magyarországon. Nem esett szó a szétvert oktatásról, a hárommillió létminimum alatt élő honfitársunkról, a külföldre menekült százezrekről.A miniszterelnök ma Magyarország demográfiai fenntarthatóságáról álmodozott, miközben a totálisan téves politikájuknak köszönhetően soha nem született ilyen kevés magyar gyermek. Arról is értekezett, hogy rövidesen radikálisan csökkentik az államadóságot, miközben csúcson van a magyar adósság és most épp kínai giga hitellel zálogosítják el a gyerekeink és unokáink jövőjét. Elképesztő gúnyos része volt a miniszterelnöki beszédnek, amikor arról konfabulált, hogy Brüsszelben bevezették a 3 T világát (tilt, tűr, támogat), miközben Orván Viktor Magyarországán a legnagyobb ellenzéki párt vezetőjét egy percre sem hagyják felszólalni “köz”televízióban, ezzel semmibe véve 1.500.000 magyar ember politikai akaratát
ronaldinyo 2024. 07. 27. 16:47
#1016
Balaton-átevezés
ronaldinyo 2024. 07. 27. 13:04
#1015
ronaldinyo 2024. 07. 26. 10:01
#1014
A Fidesz retteg a nyílt vitáktól a valódi ellenzékkel. Tegnapi hír, hogy a tusványosi táborban kormánypárti képviselők “vitáztak” ellenzéki politikusokkal. Kikkel? Félszázalékos támogatottsággal rendelkező pártok (MSZP, LMP…) politikusaival és Schiffer Andrással…Vajon miért fél meghívni a Fidesz a minden harmadik magyar választó által támogatott TISZA Párt vezetőjeként egy nyílt vitára bármelyik közpénzből finanszírozott táborába (Tusványos, MCC Feszt, Tranzit…). Vajon miért játssza el a vitát a Patyomkin ellenzék a Fidesszel?Vajon miért utasítja a Fidesz az évi 140 milliárdból kitartott “köz”televíziót, hogy ne engedje be az ellenzék vezetőjét élő adásba?Vajon miért asszisztál a Médiahatóság ahhoz, hogy Mészáros Lőrinc TV2-je és az Origo valamint az Index nevű hírportálja naponta bűncselekménnyel vádolja a TISZA Párt képviselőit, úgy, hogy nem adja meg a válaszadás lehetőségét?Mitől retteg miniszterelnök úr? Mitől rettegsz Tóni? Mitől rettegsz Gergő? Mitől rettegsz Orbán Balázs? Féltek talán, hogy 10 perc alatt összedől a hazugságotok kártyavára, amit oly gondosan építgettek 14 éve közpénz ezermilliárdokból?Ha azt gondoljátok, hogy a magyar emberek továbbra is el fogják tűrni az adófizetői pénzen kitartott göbbelsi propagandátokat, akkor súlyosan tévedtek. Szeptembertől új világ jön.
ronaldinyo 2024. 07. 25. 20:18
#1013
Sok mindent nem gondoltam volna pár hónapja, de azt bizonyosan nem, hogy könyv készül rólam, a politikai közösségünkről, a TISZA Pártról, az országjárásról és arról hogy milyen Magyarországot fogunk közösen építeni.Bódis Kriszta írónőnek, a Van helyed Alapítvány vezetőjének köszönhetően mindenki bepillantást nyerhet majd abba, hogy miként is alakultak a háttérben a dolgok a Partizán interjú óta, hogy miként jutottam el oda, hogy egy halálugrással kilépjek a NER-ből, hogy indult lépésről lépésre az új rendszerváltás és hogy mit köszönhetek a családi hátteremnek, a szocializációmnak és a magyar történelemnek. A könyvfesztiválra, az Európa Kiadó gondozásában megjelenő könyvből reményeink szerint a személyes motivációmon és terveimen túl sokminden kiderül hazánkról, a lehetőségeinkről és a veletek álmodott új Magyarországról.
ronaldinyo 2024. 07. 25. 13:35
#1012
Holnap estig várjuk a honlapunkon keresztül a jelentkezéseket az európai parlamenti delegációnk több, mint 20 álláshelyére, adminisztratív és szakmai munkakörökbe (link kommentben). Én is keresek magam mellé Brüsszelbe adminisztratív segítséget és olyan lendületes, nagy teherbírású agrár szakembert, akinek a kisujjában van a hazai és az uniós agrárpolitika minden aspektusa.Olyan kollégák jelentkezését várjuk, akik képesek hazájuk érdekében a legtöbbet kihozni magukból nemzetközi környezetben, akiket érdekel egy sokoldalú, pörgős munkakörnyezet és gyorsan tanulnak. Ha érzel magadban erőt és egyetértesz a TISZA Párt politikai célkitűzéseivel, akkor holnap estig küldd el a jelentkezésedet
ronaldinyo 2024. 07. 25. 09:39
#1011
Köszönjük Rost Andrea művésznőnek a csodás nyáresti lecsót és azt, hogy ő is létrehozott egy fontos Tisza Szigetet. Továbbra is arra biztatunk mindenkit, hogy szerveződjetek, hozzatok létre Tisza Szigeteket, közösségeket, és küldjétek meg nekünk a csoport nevét, a tagok létszámát és persze a települést, amelyet képviseltek.
ronaldinyo 2024. 07. 25. 00:59
#1010
Zanza2 2024. 07. 24. 20:17
Előzmény: #1006  ronaldinyo
#1009
Magamban gyakran kételkedem, de Magában soha.
Zanza2 2024. 07. 24. 20:14
Előzmény: #1006  ronaldinyo
#1008
Amúgy ritkán nosolygok, vigyorgni meg nem szoktam.
Úgyhogy már csak a beletörődés és vereség maradt....
Nyilván az is meglesz hamarosan....
Zanza2 2024. 07. 24. 20:11
Előzmény: #1006  ronaldinyo
#1007
Meggyőzött.
(engedelmével visszamagázom)
ronaldinyo 2024. 07. 24. 19:53
Előzmény: #1005  Zanza2
#1006
maga nagytudású az biztos-ez is lesz a veszte.nagy az arca még-aztán lefogy a mosoly-vigyorgás aztán jön -a beletörödés és vereség.
Zanza2 2024. 07. 24. 19:32
Előzmény: #1004  ronaldinyo
#1005
A háttérhatalmat és a sátánt kifelejtetted.
Ők lesznek a döntő tényezők....
ronaldinyo 2024. 07. 24. 18:30
Előzmény: #1002  Shortelek
#1004
de beszélt-minden gyűlésen résztvettem én aztán tudom mit akar-más kérdés -mi lesz a vége-mert orbán nem adja át a hatalmát.és megteheti -és nem kizárt csak erőszakkal lehet elvenni.
ronaldinyo 2024. 07. 24. 18:28
#1003

Ma fókuszban a főváros. A főpolgármester úrral jövő hétre tervezett informális találkozóm előtt átvettük a TISZA Párt számára kiemelten fontos budapesti prioritásokat:
- gyalogos híd építése,
- a Duna bevonása a budapestiek életébe (személy- és teherszállítás, szabadidős programok, vendéglátás, turizmus),
- a belső kerületek szabályozásának egységesítése (a parkolás, közbiztonság, vendéglátás, éjszakai élet, zöld felületek kezelése terén),
- a külső kerületek zaj- és tehermentesítése,
- az eddigi pazarló működés racionalizálása,
- a főváros és a kormány viszonya,
- ciklusokon átívelő fejlesztési koncepció kidolgozása,
- közvetlen uniós fejlesztési források lehívása,
- a magyar főváros bekapcsolása a nemzetközi vérkeringésbe,
- a budapesti közlekedés és a középületek maradéktalan akadálymentesítése,
- egységes Budapest arculat,
- a zöldterületek növelése, karbantartása,
- a fővárosi ifjúsági és szociális ügyek fókuszba helyezése,
- a háziorvosi- és az ügyeleti rendszer betegbarát átalakítása
Shortelek 2024. 07. 24. 09:05
Előzmény: #1001  ronaldinyo
#1002

"Ki gondolta volna, hogy valós esélyünk lesz a Nemzeti Együttbűnözés Rendszerének a lebontására?
 És a neres bűnözők elszámoltatása, ez így jobban hangozna, de erről mp nem beszél, vajon miért?
ronaldinyo 2024. 07. 24. 08:48
#1001

Nem készültem vezetőnek. Nem készültem politikusnak. Sokáig nem gondoltam, hogy civilként meg lehet változtatni a hazánk sorsát. Korábban azt sem gondoltam volna, hogy meg lehet tanulni repülés közben repülőt vezetni és építeni.
Eleinte nem hittem benne, hogy pénzügyi források és szervezeti háttér nélkül túl lehet élni a hatalmi elit és az aljas propagandája milliárdokból finanszírozott támadásait.
Nem gondoltam volna, hogy lesznek olyan bátor emberek, akik az első pillanatban mellém állnak, kockáztatva az egész addigi karrierjüket. Nem is reméltem, hogy már az első találkozásunkra tízezrek jönnek el, ahogy azt sem, hogy ekkora siker lesz a 8 hetes országjárásunk.
Fel sem merült bennem, hogy ilyen rengeteg ember fog önkéntes segítséget nyújtani nekünk az ország minden településén. Ahogy azt sem hittem, hogy június 9-én ilyen eredményt el lehet érni az állampárt és a szatelitpártjai ellen.
Ki gondolta volna pár hónapja, hogy a képviselőink a legnagyobb európai parlamenti frakcióban fognak ülni és vezetői pozíciókból szolgálhatják a magyar embereket? Ki gondolta volna, hogy valós esélyünk lesz a Nemzeti Együttbűnözés Rendszerének a lebontására?
Sok dolgokra megtanított az utóbbi pár hónap. Nem elég nem félni, de optimizmusra és a jövőbe vetett erős hitre is szükség van, ahogy arra is, hogy nap mint nap mi is alakuljunk. Felálljunk, ha megbotlunk, elnézést kérjünk, ha hibázunk és megerősödjünk, ha igaztalanul támadnak.
Az El Camino nevű zarándokúton megtanultam, hogy a célnál talán fontosabb az odavezető út és hogy milyen emberekké válunk, mire elérjük a célt.

Topik gazda

ronaldinyo
3 1 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek