Topiknyitó: Tésztavirág 2020. 08. 18. 15:55

Saját használatra ingatlant vásárlók topicja  

Ez egy egyszerű topic saját használatra ingatlant vásárlók részére élményeik, tapasztalataik megosztására, területek árszínvonalának megvitatására. Befektetői ingatlanvásárlókat várja a

Lakás/Ingatlan árak topik
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vanavrash péntek, 22:26
Előzmény: #2424  impudent
Sok sikert, tényleg. Hajrá. Csak nem tudom honnan enged a bank ennyi hitelt felvetetni.
glala
glala péntek, 18:34
Előzmény: #2426  impudent
Gondoltam szolok h a naphegy utan nagy csalodas lesz... 
impudent péntek, 18:31
Előzmény: #2426  impudent
Mellesleg ezzel a 10 éve tartó pinznyomdával rágyüttünk hugy kapitalizmusra nincs szökség.
Manapság mán hibrid társadalmak vannak egy pici kapitalizmus de az állam dominál nem a piac.
A kővetkezű lépcsű fokozatusan államivá tenni mindent szigorújan önkéntes alapun.
impudent péntek, 18:27
Előzmény: #2425  glala
Eleddig fiatalembörrűl vót szó aki Pécsre vetűdik tanulni dogózni csajozni annak tökéletes 1 milla kp 6 milla hitellel beül egy ősszkomfortba aztán ha mőgúnja nem bukik rajt.
Nem jómódú unalmában cukrászdába andalgókrúl vót szó
glala
glala péntek, 17:45
Előzmény: #2424  impudent
Kivaloan jellemzi szerintem ezt a kivalo zoldovezetet h a legkozelebbi cukraszda ez: 
https://maps.app.goo.gl/kpoEkws28VHsbwa88
De sok sikert a meszesi harlemben, en drukkolol neked ,😆
impudent péntek, 11:06
Előzmény: #2423  impudent
Veszek Pécsett 6-8 millionért egy zöldövezeti lakást és kész .
Kit érdekel az egyetem meg a sok málléböszélés.
Ha meg kiraly vagyok akkor a belvárusban a Minaratet
impudent péntek, 10:57
Előzmény: #2421  Vanavrash
Hol van versenyeztetes írva ?
De sok illen van kar errűl ertetlenkedned.
Mondom menj végig Pécs főutjan pár km ert null a köbön.
Debrecen pici belvárus és egy nagy lakótelep az egész.
 Bmw gyár mög orvosegyetem Té mesevilagban élsz szarik a paraszt ezekre holnap mán angliaban van vagy az allamokban a porfészek a kaki meg hátrahagyva no meg a pusztítás
Murdoch péntek, 10:22
Előzmény: #2421  Vanavrash
Aztán jön egy válság, az álomárak meg bezuhannak a felére.
https://nepszava.hu/3077093_nem-epit-gyarat-egyelore-a-bmw-debrecenben
Persze most mindent megtesznek, hogy legyen gyár, de azért alaposan pórul lehet járni. 
Vanavrash péntek, 10:18
Előzmény: #2420  impudent
Eppenseggel a versenyeztetes alatt a legmagasabb es nem a legalacsonyabb viszi.
Nem tudom mirol beszelsz, komolyan mondom. Pecs egy megyeszekhely, raadasul a magyarorszagi 4 orvosi egyetem egyike itt van, miota lenne porfeszek? Gondolkodtal mar Szeged-Debrecenben is? Debrecent elarulom mar 3(!) eve kezdik felhuzni az agglomeraciobol(volt kollegam mondta aki Debrecen mellett lakik es latja mi megy), mert jon a BMW...
impudent péntek, 09:53
Előzmény: #2419  Vanavrash
A Tegyen ajánlatut az alku láhetűség.
A banki ajánlat versenyeztetés pedig a hittel vásárlúnak a lágjobb kondiciút választják ki.
Amúgy ki az a hülye aki egy porfészekben egy világvégi várusban mint Pécs 8 million helyett 1 km el odébb 20 at ád.
Hacsak nem milliárdus
Vanavrash péntek, 07:48
Előzmény: #2410  impudent
Nem tudom neked ezek a szavak mit jelentenek a hirdetés szövegében, hogy "Tegyen ajánlatot" meg a "A BANKOK AJÁNLATÁT VERSENYEZTETI" Ilyenkor értelemszerűen a legmagasabb és nem a legalacsonyabb ajánlat viszi az én szememben de javíts ki, ha tévedek. Azért ne mondjunk már olyanokat, hogy karnyújtásnyira, könyörgöm. Nem éltél ott életvitel szerűen és nem járhattál arra. Ott nincs semmi egy kisebb tescon kívül. :D Volt még valaki a másik topikban aki jogosan felszólt azért, hogy aki nem élt vagy tud sok-sok-sok információt az adott városról az ne ugasson már bele, hogy mi számít jónak, mert kiröhögik. Én sem írok semmit a legtöbb városra, mert nem tudom milyen és nem a legjobb zsákbamacskába esni, Budapesten meg amit tudok megnézek, akár délelőtt, akár délután vagy este. Mivel nem vagyok bulizós lehet mondani, hogy a belváros milyen jó de múlt héten voltam ott először életemben és az a rengeteg inger, ember ami fogadott sokkal rosszabb volt, mint amikor más kontinenseken jártam bizonyos helyeken, nehezebben emésztettem meg.
PusztaPutyin
PusztaPutyin csütörtök, 23:18
Előzmény: #2416  impudent
Aztán amikor felhívod az ingatlanost akkor kiderül hogy a fürdőszoba és az előszoba elkelt negyvenért de a többit viheted negyvenötért.
glala
glala csütörtök, 22:57
Előzmény: #2414  impudent
Én meg onnan gyüvök.
Van a közeli hipernek gúnyneve is, kitalálja vki?
impudent csütörtök, 21:25
49,9 milcsiér 91 m² Vérhalomon 
Igaz fsz. És felújitandú.
De akko kimén 40 ér a Lenhossékba
impudent csütörtök, 19:41
Ez a leszopsz kollega a másik forumon nagyun jókat mond
impudent csütörtök, 19:40
Előzmény: #2412  glala
Vótam Pécsett.
Van egy picike belvárus a Minaretnél.
De ha 2 utcát légyalugulsz mán mindenhul átlagus vagy az alatti.
impudent csütörtök, 19:39
Előzmény: #2412  glala
Ezek a 8-10 millionos árak lennének itt is reálisak pösten .
Nem ezeknek a átlag alatti lakásuknak köllene ámelkedni mert ezekre csak kolteni rezsit füzetni köll és semmi extrát nem nyújtanak.
Marhaság hugy ezekbe áramlutt a pinz.
A mágélhetés a drága az energia a szabadság a szolgáltatás vagy egy torta 5000 eft.
glala
glala csütörtök, 18:59
Ez a pécsi nyócker, azé! :)
impudent csütörtök, 18:44
Miért köllene Pécs nem létezú -ollan pici- jó helyen lakni ha 2 utcaval odébb tök egyforma minden
impudent csütörtök, 18:42
Előzmény: #2409  Vanavrash
Licitálos hun olvastál ilyet ?
A másik hugy Pécsen belül miért nem jó egy illen zöld nyugodt hely karnyújtásnyira a belvárustúl.
Hány km belül Pécs ?
Vanavrash csütörtök, 16:29
Előzmény: #2400  impudent
Mar ne is haragudj, de ez lokacioban hol van jo helyen? Sehol. Kint van a ****. Arrol nem beszelve, hogy ha elolvastad ez egy licitalos oldal, szepen mutatkozik az ar de nem ennyi. Tipikus mnbv.
Mint en irtam az orvosi az egyetlen jo hely, a tobbit el lehet felejteni a kiraly utca kivetelevel, hogy ha kiadni szerrtned. Persze elobb-utobb rakadnak a horogra csak kerdes mikor.
PusztaPutyin
PusztaPutyin csütörtök, 16:01
Előzmény: #2405  PusztaPutyin
Látom nem mindenki ért egyet. Jöhetnek az ellenérvek is.
impudent csütörtök, 16:00
Előzmény: #2406  macisajt
A lágocsóbb várusuk egyike.
macisajt csütörtök, 15:57

Hát ez nagyon óccsó!
Mi történt Péccsel,  hol vannak az egyetemisták?
PusztaPutyin
PusztaPutyin csütörtök, 15:07
Előzmény: #2404  Toniba
nem kockázatmentes de nem tudom, miben van kevesebb kockázat, komolyan nem tudok kevésbé kockázatos eszközt elképzelni, mindenben nagyobb, legyen az arany vagy bármi
Toniba csütörtök, 15:00
Előzmény: #2403  PusztaPutyin
Erdekessegkepp linkeltem.
Hiaba a jo lokacio, ingatlan, celeb stb.
Az ingatlan sem kozkazatmentes.
PusztaPutyin
PusztaPutyin csütörtök, 13:50
Előzmény: #2402  Toniba
Uff elolvastam. Ennek semmi relevanciája nincs, legfeljebb lélekbalzsam a plebsznek hogy bukott a huszonéves celebgyerek egy millát a hatvanból vagy kétszázhatvanból. 
Toniba csütörtök, 13:32
Egy pelda, hogyan lehet bukni a lakasbefektetessel.
https://gazdagisztan.blog.hu/2020/10/19/nagyot_bukott_hazan_a_one_direction_sztarja
6 millional 4 ev alatt 1 millio csokkenes.
Pedig a lokacio sem rossz.
impudent csütörtök, 12:04

ollan lakásdömping van mint a nyű Pécsett.
a távolság jó hely mög nem jó hely közt szinte zéró bp-i mércével

Topik gazda

aktív fórumozók

friss hírek További hírek

• BÉT
  • Indexek
  • Deviza
  • Befalap
      • Forgalom
      • Nyertesek
      • Vesztesek