Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
dexter kedd, 11:26
#139900
Kell a pénz orbánéknak, hogy a családot ki tudják fizetni, ezért duplájára emelik a büntetéseket. A cikk ugyan nem emlékezik meg róla, de a NAV-os büntetések is duplájára nőnek.
 
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20240709/brutalis-birsagemeles-egy-minimalberbe-fog-fajni-a-mozgaskorlatozott-parkolo-elfoglalasa-697441
Peterbond kedd, 11:24
Előzmény: #139891  Colas
#139899
Igenis. Mindenkepp hozzad igazitom a nyaralasaimat :).
.
Te elmondhattad egy elmenyt amit hallottal valakitol fel eve meg egyet 3 honapja. En elmondtam neked egy masikat. Te a neked tetszoeket elfogadtad es nem akarod befogadni az annak ellentmondot.
.
De tolem elvarod hogy azt az informaciot reszesitsem elonyben amit olvastam egy nevtelen forumon hogy o halotta egy olyantol aki kint volt, szemben azzal amit en magam tapasztaltam.
Colas kedd, 11:24
Előzmény: #139888  Bandi_ujonc
#139898
Cigányok már itt vannak sok száz éve. Ha rád szólok, hogy ne hagyd nyitva a terasz ajtón a szúnyoghálót, mert bejönnek a szúnyogok, akkor az lenne a válaszod, hogy nem mindegy,már bolhák vannak a lakásban évek óta. Tehát ne tegyünk a gazdasági és muszlim bevándorlás ellen semmit, mert már úgyis sokan vannak itt. Végülis mindegy, hogy 30, 50 vagy 100 év múlva lesz vége Európának..., minek lassítani a folyamatot.
dexter kedd, 11:22
Előzmény: #139895  Donqatto
#139897

Meg a repteret, meg a többi szarságot, amiről nem is tudunk.
MOndjuk azt nem írták, hogy honnan vonják el a pénzt (vagy én legalábbis nem olvastam), de nem csodálkoznék, ha az eü, az oktatás, vagy a közlekedés környkén lenne a megoldás.
Bandi_ujonc kedd, 11:21
Előzmény: #139894  Colas
#139896
Te meg ülj fel a gödöllői hévre, vagy sétálgass pesti oldalon.
Vidékről már nem is beszélek. 
Cigány téma tabu? 
Donqatto
Donqatto kedd, 11:19
Előzmény: #139892  dexter
#139895
Elég lett volna nem megvenni Tiborcz meg a spanjától az irodaházakat... 
Colas kedd, 11:17
Előzmény: #139887  badsector1
#139894
Szerintem meg utazz ki.
Colas kedd, 11:17
Előzmény: #139887  badsector1
#139893
Szerintem meg utazz ki.
dexter kedd, 11:16
#139892

A tegnap bejelentett plusz adók mellett új megszorítások is napvilágot láttak.
 
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20240709/hatalmas-kiadascsokkentesrol-is-dontott-a-kormany-697443
Colas kedd, 11:16
Előzmény: #139889  Peterbond
#139891
Berlin főteréről írtam. Oda menj.
Colas kedd, 11:15
Előzmény: #139817  signal2
#139890
Kiköltöztél Bécsbe. Inkább ott támogasd a bevándorlás politikát..., bár az sem jó, mert ha az ilyen gondolkodásúak szétkúrják Európát annak mindenképpen megisszuk a levét. Milyen szabályt akarsz betartatni? Hogy nyitott táborokba engedjük a népet, akik regisztráció után azonnal mennének tovább nem várva a befogadási döntésre? Ha tömeges lenne, az osztrákok azonnal lezárnák a határt. Ha regiszráljuk, akkor látszik, hogy itt lépett be és ide küldenék vissza, ha nem kell (persze papíron , mert fizikailag nem jönne). Azután meg a havi apanázsát küldhetjük oda, ahol fizikailag van vagy fizethetjük a bírságot, mert nem akarjuk eltartani a nálunk belépett és később papíron kiutasítottat. Ugyanazt a pénzt mindenképpen fizethetjük. Ki van ez találva. Aki meg lájkolgatja a hozzászólásodat az követhetne Bécsbe..., de még inkább Párizsba vagy Berlinbe. Ott oszthatja az észt a bevándorlásról. Ja még egy pontosítás. Ezeknek az embereknek semmi köze a menekülthöz, de látom megint hazudsz (idézve téged). Gazdasági bevándorlók. De még a menekült sem juthatna el ide (uránokat kivéve), mert az első biztonságos ország nem mi vagyunk. Úgyhogy ne gyere ezzel az álságos menekültügyi szabály dumával. Akár ki is lehet tiltani, mert leírtam a valóságot. Sajnos a MIHAMO-n és a Fideszen kívül az összes többi párt a te gondolkodásoddal ért egyet (a Tiszát még nem tudjuk), tehát nagy választék nincs, ha nem akarom gazdasági eltartottak beáramlását támogatni. De te nyugodtan fogadj be a bécsi lakásodba párat, nem vagyok ellene.
Peterbond kedd, 11:14
Előzmény: #139886  Colas
#139889
En kint voltam 1 hetet az EB miatt igaz csak Kolnben Stuttgartban es par kissebb kornyezo telepulesen voltam. Keszultem a fenyegeto migrans hadakra a rettegesre szorongasra felelemre. Es vegul sehol nem tapasztaltam. Ettol tenyleg meg Milano foteren is jobban izgultam pedig ott se fenyegettoek voltak csak nagyon tukmaltak rank dolgokat.
.
Az ilyen rettegos szovegeket azert kezelem mindig kerdesesen mert szubjektivek. Az illeto tenyleg lehet hogy szorong es fel de mennyiben valos ez a felelem? Tenyleg van mogotte valos veszely vagy csak az eloitelet amit belesulykoltak.
.
En tapasztalataim tobbnyire pozitivak voltak pedig jarkaltunk Stuttgartban tenyleg random kis utcaktol a fan zone okig mindenfele 1 hetig.
.
Es lehet jonni azzal hogy nem mentem be a legrosszabb szegenynegyedbe. Bezzeg az milyen rossz. Persze de akkor almat almaval. Ozd es salgotarjan ciganysorai meg a Hos utca budapesten is gaz. Egy atlagos utcat atlagossal vessunk ossze.
.
En direkt keszitettem csak random utcakrol kepeket amerre jartunk. Apameknak hogy ok is lassak amut mi lattunk. Ugyanez volt anno Becsel Madriddal Brusszellel Milanoval vagy mashol ahol jartam.
Bandi_ujonc kedd, 11:11
Előzmény: #139886  Colas
#139888
Nagyon penge vagy Európát illetően. 
Magyarország is megy?
Itt mi a helyzet a cigányokkal?
badsector1
badsector1 kedd, 11:00
Előzmény: #139886  Colas
#139887
Szerintem nézzünk meg egy webkamerát Berlin főteréről, ha van.
Colas kedd, 10:54
Előzmény: #139861  hekki
#139886
Egy ismerősöm tavaly decemberben volt Berlinben. Tett egy látogatást a főtéren és ugyanazt mesélte, mint egy magyarországi neves galéria tulajdonosa, aki  néhány hete volt ott. A téren német nemzetiségű embert vagy legalább ránézésre olyat, akinek világos bőre van nem igen lehet látni. Ha mégis betéved, mert át kell mennie a téren, akkor lehajtott fejjel gyorsan halad. Biztosan oka van rá. A barnább bőrű nációk csoportokban álldogálnak. Sok szemét van a téren, lábbal rugdosta arrébb, hogy közlekedni tudjon. Ha valakinek kétsége van az információt illetően utazzon ki Berlin főterére és nézze meg, ne a fotelból írogasson. Sokan annak tapsikolnak, hogy Franciaországban nem nyert a szélsőjobb (mert az is szélsőjobbos és náci, aki nem akar bevándorlás áradatot). Le Pen sosem fog nyerni. Az összes fekete, valamint az összes muszlim a baloldali szövetségre szavazott. Mivel a szaporodási rátájuk jóval magasabb, így néhány tíz éven belül meg fogják szerezni demokratikus úton a hatalmat. Ez vár első körben Franciaországra, Svédországra, Belgiumra, Németországra, Hollandiára. De azután -50 éven belül- következik akár Ausztria is. És ehhez lehet tapsolni és éljenezni annak, hogy a még épeszű " szélsőjobbot" sikerült megállítani. 
badsector1
badsector1 kedd, 10:38
Előzmény: #139880  Sehmet
#139885
Je suis un villageois
Testardo kedd, 10:18
Előzmény: #139880  Sehmet
#139884
Csak ne nagyon minősítgesd a fővárosiakat. Egyébként mi közöd van ahhoz, hogy ki itt a polgármester, Te vidéki zugügyvéd? 
badsector1
badsector1 kedd, 10:17
Előzmény: #139880  Sehmet
#139883
Hozzád hasonlóan én is vidéki vagyok, bár általanos iskolába egy helyre egy időben jártam bayerzsocival, és a zalai utcát már akkor ismertem mikor rahel faterja még a felcsúti faluszélén kergette a teheneket. :))
badsector1
badsector1 kedd, 10:13
Előzmény: #139880  Sehmet
#139882
Szerinted most az érvenyes szavazatokat, hogy fogja befolyásolni a filctoll vastagsága?
Shortelek kedd, 10:11
Előzmény: #139880  Sehmet
#139881
"A budapestiektől minden kitelik.:"
Bizony, a budapestiek elzavarnák a fideszt, az ostobák miatt vannak még és rabolják az országot.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek