Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
realmadrid 2023. 04. 11. 12:00
#101100

Ez is Az USA. "Az amerikai hírszerzés ukrán tábornokokon kívül magyar, izraeli és dél-koreai hivatalos személyeket is megfigyelt – derült ki a legfrissebb Pentagonból kiszivárogtatott anyagból."
A nagy hatalmak ha kell fegyverrel (ukrajna, irak, afganisztán stb.) ha kell titkosszolgálati eszközökkel, ha kell fenyegetéssel mindent megtesznek érdekeik védelmében.
Most a fél világ az oroszokat azért ítéli el mert ez európában történt.
Ha nem európában hanem ázsiában vagy afrikában támadott volna akkor valószinüleg nem történik semmi, simán túllépett volna rajt a világ.
Szemetek az oroszok de ugyanilyen szemetek az amerikaiak és britek is.
Paja1975 2023. 04. 11. 11:50
Előzmény: #101097  Sehmet
#101099
A brexit et is az oroszok penzeltek. Nigel Farage partja szelsojobboldali part . 
Sehmet
Sehmet 2023. 04. 11. 11:46
Előzmény: #101095  bigyula
#101098
De azért inkább a szélsőbalt pénzelik - az előlő hozzászólásomból ez kimaradt.
Sehmet
Sehmet 2023. 04. 11. 11:46
Előzmény: #101095  bigyula
#101097
Dehogynem! Legtöbbet éppen az olasz és a francia kommunista pártoknak adtak. Abban sem vagyok biztos, hogy a most a nyugdíjrendszer miatt randalírozó Macron-ellenes szakszervezeteket és hátuk mögött a kommunista pártot nem az oroszok pénzelik.
Sehmet
Sehmet 2023. 04. 11. 11:43
Előzmény: #101092  realmadrid
#101096
Erre jó példa Szaúd-Arábia, ahol nyoma sincs a demokráciának, mégis az USA szövetségese, pedig nincsenek pártok, nincs parlament, az uralkodó szava a törvény, a török nagykövetségükön újságírót gyilkolnak meg, jogrendjük a legszigorúbb iszlám jogi iskolán, a hanbalitán alapszik, ami az Iszlám Állam jogrendjének is az alapja, és racionális irányzatokkal ellentétben ragaszkodott a Korán antropomorfisztikus elképzeléséhez, naponta fejeznek meg és csonkítanak meg embereket. Az USA ennek a Szaúd-Arábiának szállít fegyvereket ahhoz is, hogy vallási okokból lőjék a síita iszlám Jement, humanitárius katasztrófát okozva. Ja, kérem, az olaj, ami Irak nemzetközi jogba ütköző módon történő lerohanásának is az oka volt.
bigyula 2023. 04. 11. 11:38
Előzmény: #101094  Sehmet
#101095
Amikor az oroszok pénzelték az európai szélsőjobbot, az nem volt beavatkozás más országok belügyeibe/választásaiba?
Sehmet
Sehmet 2023. 04. 11. 11:26
Előzmény: #101093  badsector1
#101094
A Majdan téri puccsal kapcsolatos amerikai részvételről már belinkeltem egy cikket a BBC-től (persze, biztosan ők is Putyin pincsijei :-D), ahol lehozták azt, a lehallgatott beszélgetést, amelyben az amerikai nagykövet és Victoria Nuland, az európai és ázsiai ügyekért felelős helyettes államtitkár telefonon egyeztetett arról, hogy ki kerüljön be az Amerika-barát új ukrán kormányba, és azt ki vezesse. Ez a cikk 2014 januárjában jelent meg, és láss csodát, 2014 február 21.-én ugyanazokkal a nevekkel állt fel - Jacenyuk vezetésével - az új ukrán kormány, miről Nulandék egyeztettek. Ha elfelejtetted vagy nem értetted, mert angolul van, csak szólj, és ismét belinkelem, és a fordításban is segítek. Persze, akitől csak annyi telik, hogy "alusisakos" elmélet, az nem tudom, hogy ami annál több, megérti-e. :)
badsector1
badsector1 2023. 04. 11. 11:13
Előzmény: #101091  Sehmet
#101093
Ez a legviccesebb alusisakos elméleted:"Ehhez még jött az, hogy az amcsik részt vettek a Majdank téri puccsban, "
realmadrid 2023. 04. 11. 11:05
Előzmény: #101088  idegsüveges
#101092
Mindegy mikor akart listázni. A lényeg hogy akart. Nem véletlenül írta az Amnesty hogy működik a kettős mérce. Az USA is ott tart hogy bárkivel szövetséget köt , bármilyen diktatórikus rendszerrel ha az érdeke úgy kívánja. Orbánt el akarják távolítani ehhez a Gyöngyösi féle alakok is kellenek nekik, elvégre ellenzéki. Lassan ott tartunk hogy minden bűne megbocsáttatik ha valakiről kiderül hogy Orbán ellenes.
Sehmet
Sehmet 2023. 04. 11. 10:59
Előzmény: #101089  badsector1
#101091
Abban igazad van, hogy nagyon "benézte" ezt a háborút, de ki tudja, hogy ki hogyan, mivel tévesztette meg. Egyet már elért, hogy Oroszországban azért annyira nem lehet megbízni, nem érdemes provokálni, mert kiszámíthatatlan, és vége lett az orosz szuperfegyverek és az orosz katonák harci morálja mítoszának. Én ugyan megrökönyödve néztem, hogy mi folyik Ukrajnában 2014 és 2022 februárja között, a nyilván náci Azov-gárda, nyelvtörvény, kisebbségek zaklatása, Donbassz lövetése, Európa legnagyobb korrupciója - ugye Zelenszkijt is egy oligarcha, Ihor Kolomojszkij segítette az elnökséghez, aki Ukrajna egyik leggazdagabb embere, és akinek a fém-, kőolaj- és a médiaszektorban is vannak érdekeltségei. Porosenko gazdaságpolitikája nem kedvezett neki, ezért az előző elnök egyik legfőbb ellensége lett. Ehhez még jött az, hogy az amcsik részt vettek a Majdank téri puccsban, majd ezt követően kvázi NATO területként használták Ukrajnát, stb. De mindezek ellenére álmomban sem gondoltam volna, hogy Putyin megtámadja Ukrajnát, amelyben kezdtek létrejönni az amerikai érdekeltségek mind a bányászatban, neongyártásban, mezőgazdaságban, stb., és a Hunter gyerek miatt még az ukrán főügyészt is leváltották, mert komolyan gondolta, hogy elkezd nyomozni az aranyifjú után. Ekkor már látszott az USA elkötelezettsége. Ezt és a saját helyzetét elég rosszul mérte fel Putyin - ebben igazad van! 
Sehmet
Sehmet 2023. 04. 11. 10:47
#101090
„Itt lenne az ideje annak, hogy felmérjük azt, hogy az itt élő, és különösen a magyar országgyűlésben és a magyar kormányban hány olyan zsidó származású ember van, aki bizonyos nemzetbiztonsági kockázatot jelent Magyarország számára. Úgy gondolom, hogy adósai egy ilyen felméréssel Magyarországnak”. (2012 Magyar Országgyűlés)
„Nincs annál meghatóbb és meghittebb élmény egy konzervatív európai számára, mint amikor a zsidó-keresztény kultúrkör valamely vallási közösségének tagjai együtt élik meg élő kapcsolatukat Istennel, vallják meg hitüket Istenük és közösségük előtt. Örülök, hogy részt vehettem a vacsorán, a közös ünnepen és a szabadságról ott kialakult és folytatott eszmecserén.” (2023 a Peszah alkalmából tartott széderest az Amerikai Nagykövetségen)
"2015 márciusában Kulcsár Gergely jobbikos országgyűlési képviselőről derült ki, hogy korábban beleköpött a Duna-parti holokauszt-emlékműbe. A Demokratikus Koalíció hozott nyilvánosságra egy fotót, amelyet Kulcsár körlevélben küldött el párttársainak. A képen Kulcsár a nyilasok által a Dunába lőtt zsidóknak emléket állító vascipők előtt pózol.„Vona Gábor kérésére a Duna-parton jártam” – fűzte a második képhez Kulcsár Gergely (Forrás: Facebook/kulcsar.gergely.56/ )
A fotóhoz a képviselő az alábbi szöveget írta: „Ma délután egy kis feltöltődésre vágytam, ezért meglátogattam a Duna-parton, a képen látható vidám helyet. A kép a cipőbe köpés után készült. Mindenkinek ajánlom, hogy ha szomorú vagy fáradt, látogasson el ide, megjön a kedve folytatni a munkát, amit őseink sajnos nem fejeztek be!”
https://www.origo.hu/itthon/20190120-hir-televizio-hirado-jobbik-antiszemitizmus.html
Nem kértek még bocsánatot, kérjenek bocsánatot, addig hiteltelenek (Tarjányi Péter és Réz András):
https://www.youtube.com/watch?v=xlDsMbQZWPc
Ezek ugyanazok!
badsector1
badsector1 2023. 04. 11. 10:40
Előzmény: #101087  Sehmet
#101089
Putyinnak sincs több esze, az ukrán háború alapján
idegsüveges 2023. 04. 11. 10:10
Előzmény: #101084  realmadrid
#101088
Az azért megvan, hogy Gyöngyösi nem tegnap akart listázni? A bajszosG finnes "eszmefuttatása" viszont most a hétvége örömére hangzott el. Megjegyzem, ha Orbánon számon kérnék mindazt amit mondott és ezzel szemben tett, elég messzire vezetne!
Sehmet
Sehmet 2023. 04. 11. 09:50
#101087
Szép napot és hetet Minden kedves olvasónak és hozzászólónak!
Igen, lehet, hogy sikerül megbuktatni Putyint, és jön a séfje, akinél lesz egy nagy bárd és nyomógombok, kevés ésszel! Győz a nyugati demokrácia!
https://www.portfolio.hu/global/20230411/politikai-palyara-lephet-a-wagner-vezer-ez-lenne-prigozsin-mesterterve-608208
signal2
signal2 2023. 04. 11. 09:27
Előzmény: törölt hozzászólás
#101086
Szerintem Putyin romló egészségi állapotával kapcsoaltos "hírek" inkább csak kitalációk, amiknek az lehet a célja, hogy belföldön gyengítsék a "nagy vezető" státuszát.
realmadrid 2023. 04. 11. 09:16
Előzmény: #101075  badsector1
#101084

Közben meg a zsidózó Gyöngyösit hívják meg a zsidó ünnepi vacsorára.
Tehát már elfogadott a zsidózás is az USAban ha azt Orbán ellenesek csinálják.
00000 2023. 04. 11. 09:14
Törölt hozzászólás
#101083
00000 2023. 04. 11. 09:13
Törölt hozzászólás
#101082
kjanek
kjanek 2023. 04. 11. 08:52
Előzmény: #101075  badsector1
#101081
Petike és a kurmány halmozza a "sikereket". A lényeg az hogy Orosz barátaik elégedettek legyenek velük, nyugaton már senki nem áll szóba ezekkel a trógerekkel.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek