Topiknyitó: betgyuri 2019. 07. 07. 22:40

NEW OPUS GLOBAL  

Létrejött az új Fórum.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
twist ma, 09:20
Előzmény: #161426  oki
#161427
Ezért kár volt neki regisztrálni. 
oki ma, 09:18
#161426
a tartalomba senki sem tud belekötni, mert kizárólag tartalmatlan, soha végetnemérő picsogás, jajveszékelés, mások indokolatlan piszkálása, öntelt, eltúlzott, alpári személyeskedés és magad folyamatos mindenki fölé emelése az összes hozzászólásod 😉
BellaVita ma, 09:05
Előzmény: #161424  lalika60
#161425
Tehát akkor megegyezünk abban, hogy tartalmilag nem tudsz belekötni az írásaimba?
köszönöm! Ez fontos számomra!
lalika60
lalika60 ma, 08:53
Előzmény: #161422  BellaVita
#161424
Bocs,engem nem zavarsz csak a stílus 
Manufacere
Manufacere ma, 08:02
#161423
Az OPUS GLOBAL Nyilvánosan Működő Részvénytársaság (székhely: 1062 Budapest, Andrássy út 59.; nyilvántartó hatóság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága; cégjegyzékszám: 01-10-042533) (Társaság)ezúton tájékoztatja a Tisztelt Befektetőket, hogy a 2024. május 13-án bejelentett részvényvisszavásárlási program keretében 2024. július 30-án 18 750 db saját részvényt vásárolt az MBH Befektetési Bank Zrt. közreműködésével a Budapesti Értéktőzsdén 438,57 Ft/db átlagáron. A tranzakciót követően a Társaság közvetlen saját részvény állománya 11 352 795 db, csoport szinten összesen54 719 659 db (7,84%).Budapest, 2024.07.31.OPUS GLOBAL Nyrt.
BellaVita ma, 07:39
Előzmény: #161421  lalika60
#161422
Nem kell mennem sehova, ha finom bort szeretnék inni; meglepődnél milyen, csinos kis vinotékám van....
Másrészről hova nyugodjak tovább? Teljesen nyugodt és kiegyensúlyozott vagyok; befektetéseim az elvárt hozamszint felett teljesítenek.
Továbbra is két lábon a realitás talaján állva, maradok tisztelettel!
lalika60
lalika60 ma, 05:38
Előzmény: #161417  BellaVita
#161421
Sokan örülnének ha átmennél az öreg piáshoz,innál egy deci finom bort és megnyugodnál.
Toka kedd, 22:41
Előzmény: #161419  tmike
#161420
Igen, nagyon sok olvasonk van es még ingyenes.😇
tmike kedd, 22:32
Előzmény: #161416  BellaVita
#161419
Értem és felfogom amit írsz.  De ha régi olvasó cagy ( márpedig ezt irtad) ,akkor tudhatod hogy ez nem egy  (tulzottan)szakmai topik. Itt sokan igenis szurkolnak és leirják vágyaikat mindenféle szakmai háttér és nagyobb szakmai tudás ismerete nélkül. (Nem megbántva senkit)Azt gondolom ezeket az írásokat helyén kell kezelni és nyilván nem arra a polcra kell tenni mint pl farkasfu írását.  Szerintem ha kicsit probalnad így olvasni ezeket akkor talán nem tennének annyira baratságtalannak az írásaid.  És tudom, hogy nem barátkozni járunk ide hanem pénzt keresni,de tegyük kicsit kellemesebbé ha lehet. Nem adtam én senkinek sem feloldozást az írására, csak helyén kezelem. Ha esetleg mész a Toja clubba én ott is olvaslak. 
Toka kedd, 22:01
Előzmény: #161417  BellaVita
#161418
Továbbra is nagy szeretettel várjuk Önt a Toka club-ban.
BellaVita kedd, 21:59
Előzmény: #161415  madridista_
#161417
Neked csak ez jut... a személyeskedés...
Sajnálom, hogy értelmes hozzászólással képtelen vagy megjelenni a topicban, de sebaj, ahogy mondani szokás, te is jó vagy valamire, ha másra nem, elrettentésnek...
BellaVita kedd, 21:56
Előzmény: #161413  tmike
#161416
Kedves Fórumtárs!
Valóban nem tudok másra rávilágítani, mint a rendkívül alacsony forgalomra, valamint a gyenge vételi erőre, akaratra, szándékra... akár naponta többször is... lévén, hogy ezek a tények
Optimizmust próbál vinni??? hova? mire fel? Ez most akkor egy érzelmi alapú topic, ahol a kedvenc csapatunknak szurkolunk, még akkor is a győzelembe vetett hitet kell hangoztatni, mikor több gólos hátrányban vagyunk?
Nem, nem fogok beállni kóristának és főleg nem fogok vágyálmokat kergetni...
Tehát amikor azt veted a szememre, hogy az ismétlés ragadós mocsarába gázolok, akkor nagy tisztelettel kérem, hogy nézd meg, hogy ezek reakciók... és ha megnézed, hogy mire is reagáltam, akkor talán részemről is jogos elvárás lenne irányodba (feltételezve a józan pártatlanságot és a tényszerűséget), hogy azokat is megfedd, akik mantraszerűen, a valóságtól elrugaszkodva ismételgetnek teljesen fals dolgokat!
És itt akkor álljunk meg egy pillanatra: számodra miért nem baj, hogy a reménykedés okán teljesen fals dolgok kerülnek kiírásra ide, és miért is baj, ha én erre reagálok, és érzelemmentesen, csupán tényeket közlök???
Tehát reménykedni, optimistának lenni nem baj, még azt is elnézzük bárkinek, ha hosszú heteken keresztül, folyamatosan hiú ábrándokat kerget; hova tovább, másba is reményt csepegtet; de ha ezekre az alaptalanul optimista és reménykedő, szurkolásnak beillő posztokra TÉNYEKKEL válaszolok, akkor az már hova tovább felségsértés és bűn? Ugye te is látod a kettős mércét, amivel pálcát törsz felettem, miközben feloldozást adsz a "reménykedőknek"....
Ahogy már korábban is írtam: nem érzelem alapján kereskedem, nem érzelem alapján adok vagy épp veszek.
Azt is megírtam már korábban többször is, hogy szent meggyőződésem, hogy az OPUSnak feljebb lenne a helye; és én szintén bízom benne, hogy feljebb is kerül az árfolyam.
Rövidre zárva a témát:
Én tények, számok, gazdasági infók és adatok alapján hozok befektetési döntéseket, soha, semmilyen körülmények közt sem érzelmi alapon. Sajnálom, ha valakinek ez gondot okoz.
madridista_
madridista_ kedd, 21:50
Előzmény: #161412  BellaVita
#161415
Neked ha lenne biciklid, akkor te kontrázva mennél fel a Gellért-hegyre! :) 
madridista_
madridista_ kedd, 21:48
Előzmény: #161412  BellaVita
#161414
Jól van pihenjél, ülj le azt járkálj körbe. Ez most egy ilyen nyár, gyér forgalommal, a tavalyi sokkal jobb volt. Lehet a  szeptember sokkal jobb lesz, még srv nélkül is. 
tmike kedd, 21:26
Előzmény: #161412  BellaVita
#161413
Kedves fórumtárs!  Próbálok a legnagyobb tisztelettel szólni feléd (hozzád). Az hogy nincs forgalom a papperban szerintem mindenki látja ,még anélkül is ha Te ezt napi szinten erősíted. (akár többször is) Ha esetleg valaki próbál mást sugallni az talán a remény,és bizakodás mondatja vele ,mert valószínűleg elég sok papper van a birtokában és próbál kis optimizmust vinni az eléggé eseménytelen napokba. És abban teljesen igazad van hogy senki sem több ,nagyobb a másiknál mert 10.vagy 20 éve a tőzsdén kereskedik. De én csak arra szeretnélek kérni (nagy tiszteettel) ,hogy ezt azért magaddal szemben is érvényesítsd.  Én őszintén szólva olvaslak,de az utóbbi időben az alacsony forgalom hirdetése és a mások ostobának titulálásán kívül nem nagyon vélek felfedezni semmit az írásaidban. Kérlek ne süllyedj olyan szintre hogy átugorjam a hsz-eid. Nem szeretném és csalódott lennék! Üdv a  legnagyobb tisztelettel!                                     EGY OLVSÓ FÓRUMTÁRS!
BellaVita kedd, 20:02
Előzmény: #161406  madridista_
#161412
Nem megy a szövegértés, fórumtárs? 
Nem saját magam zavartam össze... 
javaslom ugorj neki újra... lassan, szóról szóra haladj, úgy talán egyszerűbb lesz megértened, amit írtam... 
Látod, kolléga, ha ilyen gusztustalanul személyeskedő és xarrágó vagy, simán másolom ezt a bunkó, útszéli stílusod... 
legyen szép estéd... és ne felejtsd el gyakorolni a szövegértést... hasznos dolog ám 
BellaVita kedd, 19:58
Előzmény: #161409  Bpali
#161411
én vállalom magam. 
Nincs több Nickem és sajnálom, ha hihetetlen, hogy most kezdtem el használni ezt a fórumot. 
Mindenki azt hisz, amit akar, nem hiszem, hogy attól lesz valaki hiteles, hogy mióta regisztrált... 
a helyedben inkább arra fókuszálnék, amiről a hozzászólásaim szólnak... ha arra figyelsz, akkor hamar rájössz, hogy én nem érzelmi alapon kereskedem és sem lefelé, sem felfelé nem óbégatok. 
de ha csak ennyit nem értesz, akkor arra a valóban izgató kérdésre biztos van válaszod, hogy miért ennyire harmatgyenge az opus forgalma? 
kíváncsian várom a választ 
BellaVita kedd, 19:53
Előzmény: #161404  madridista_
#161410
nem, nem mindenki látja, (vagy nem akarja látni) de nincs ezzel semmi baj
Hála az égnek nem vagyunk egyformák! 
Mindenkinek sok nyerőt... és talán most jobban odafigyel pár ember farkasfu meglátásaira... 
mert ne feledjük, hogy ordenáré módon mocskolták itt páran, amikor tűpontosan megjósolta a 446os csúcsot és az utána való lecsorgást... 
Bpali kedd, 19:53
#161409
Én meg azt nem értem ha valaki 20 éve tőzsdézik miért kell 1 hónapos nick mögül osztani az észt.. Miért nem meri valaki vállalni magát.. Azt nem hiszem hogy 20 év után most kezd portfolió forumozni… Nem bírom mikor valaki 2 -3 nick alatt ossza az észt.. Egyiken felbeszél másikon kritizál… 
BellaVita kedd, 19:44
Előzmény: #161405  farkasfu
#161408
Bevallom, nem látom, hogy havi zárásra jönne meg az a vételi erő ami felfelé tudná tolni most...
Ne legyen igazam, de itt nem lesznek brutális átkötések hó végére 
madridista_
madridista_ kedd, 19:08
Előzmény: #161405  farkasfu
#161407
és olyan is van ahol bekapják! :))) 
madridista_
madridista_ kedd, 19:05
Előzmény: #161391  BellaVita
#161406
Látod ez a baj, hogy saját magadat is össze zavarod! Mondjuk nincs nehéz dolgod! :)))) 
farkasfu
farkasfu kedd, 19:04
Előzmény: #161396  BellaVita
#161405
Úgy látom az oldalazásban is szintet lépett lefelé!  Már csak a 440-435-ös sávban halad!
Az órás emelkedő csatiban, a felső szélétől, az alsóig ért mára! Holnap kioldalaz a csatiból, vagy elindul felfelé? hmm A feladat adott...!
Órás bolli teljesen beszűkült! 
Ellenállás: 445-450-es zóna! 
Támasz: ahol elkapják...:)
madridista_
madridista_ kedd, 19:03
Előzmény: #161401  Toka
#161404
Annyira jó meglátásai vannak, hogy azt mindenki is látja. :)))) 
BellaVita kedd, 17:27
Előzmény: #161402  kenyeres2
#161403
köszönöm
kenyeres2
kenyeres2 kedd, 17:15
Előzmény: #161400  BellaVita
#161402
7185 db
Forgalom m Ft
 
 
 36,56
Toka kedd, 17:12
Előzmény: #161400  BellaVita
#161401
Kedves BellaVita, jó meglatásaid vannak.Szeretettel várunk a Toka clubban.

Topik gazda

betgyuri
betgyuri
2 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek