MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország
Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.
A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.
"Azaz többen mondtak nemet a kvótára, mint igent az Európai Unióra."
"A magyar választópolgárok ugyanakkor egységesebben foglaltak állást, mint 1997-ben, amikor a NATO, vagy 2003-ban, amikor az EU-s tagságunkról kellett dönteni. Az előbbi esetben a résztvevők 85 százaléka (3 344 131 fő), az utóbbiban 84 százaléka (3 056 027 fő) támogatta a belépést, miközben a részvételi arány 49, illetve 45,5 százalék volt. Azaz többen mondtak nemet a kvótára, mint igent az Európai Unióra."
"A gazdag olajországok nem csak azért nem engedik be területükre a migránsokat, mert tudják, hogy nagy részük munkára alkalmatlan. A valódi ok, hogy ha majd elfogy az olajuk, akkor nem csak a pénzük, hanem ők is áttelepülnek Európába, és szükségük lesz tömegbázisra, hogy pártokat hozzanak létre.
A betelepedett emberek a kontinensen létrejövő iszlám pártokra fognak szavazni, és a kritikus tömeget elérve ezek a szerveződések bekerülnek a parlamentekbe. Számukra nagyon jó lehetőség, hogy Európa tulajdonképpen behívja a potenciális szavazóikat. Ne higgye senki a mai tradicionális európai pártok közül, hogy ezek az emberek, amint létrejönnek az iszlám pártok, bármilyen más pártra szavaznak majd – mondta."
""A portál információi szerint "a német segítségnek köszönhetően az uniós közbeszerzési irányelvekkel ütköző Paks II. és a Budapest-Belgrád-vasútvonal beruházások miatt indult kötelezettségszegési eljárásokban kaphat a kormány zöld jelzést Brüsszeltől".
Cserébe a magyar kormánytól azt várják, hogy stílust váltson a vasárnapi népszavazás után menekültügyben.
Az alku értelmében a hét végi kvótanépszavazást követően a magyar kormány visszavesz a menekültellenes retorikából, és konstruktívabb lesz az Európai Uniót érintő kérdésekben is
- írta a lap. "
amennyiben ez a hír igaz egy percet sem szabad ebben a közösségben maradni!
ahol az a "politika" hogy ha támogatsz bennünket akkor bármit csinálhatsz akár "szabálytalant" is....de ha ellenünk vagy akkor még a "szabályosért" is büntetést sózunk a nyakadba....
Tudod nekünk elég a logika is, hogy megértsük!
Mi nem akarunk semmit beleérteni, belemagyarázni!
Akik ilyen "belemagyarázósok" azok utat tévesztettek, ott mindenki szembejön velük, előbb vagy utóbb!
Tehát ha a "menekült ügy uniós hatáskör" akkor a tagországoknak mindenkit be kell fogadniuk, aki az Unio területére érkezik. Az pedig, hogy ki a menekült közülük és ezekből a menekültekből mennyit kell egy tagállamnak befogadni és mennyi idő alatt, azt pedig egy minősített többséggel döntik el. Az pedig, hogy ez meddig tart és van-e egyáltalán időbeli és mennyiségbeli határa, azt el sem kell dönteni.
Tehát erre kapott felhatalmazást az EU tagállami miniszterekből álló testülete a csatlakozás előtt. Ezt állítod? :)
MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország
A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.