Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
novotrade 2019. 09. 08. 07:52
Előzmény: #28277  Phylaxa
#28280
S mivel Olaszországban sem lehet sokáig az emberek kizárásával politizálni, alighanem előbb-utóbb a történelem szemétdombjára kerül az M5S és a PD szörnykoalíciója. A legújabb kori olasz történelmet ismerve, nagy téttel senki se fogadjon arra, hogy 2023-ban is Giuseppe Conténak fogják hívni Olaszország kormányfőjét."
Ezt az igazságot nehéz cáfolni!
Phylaxa 2019. 09. 07. 15:52
Előzmény: #28278  TimurLenk
#28279
Világos. Egy üzlet köttetett, aminek nem ismerem a részleteit. Mindenesetre, ha az üzlet nem működik, akkor össze kell hasonlítani, hogy ugyanabból a pénzből meg lehet-e jobban védeni a kontinenst vagy nem. A törökök is jól járnak vele, mert ha onnan nem lehet átjutni, akkor oda se mennek. Ennyi.
TimurLenk
TimurLenk 2019. 09. 07. 15:36
Előzmény: #28277  Phylaxa
#28278
Azért Törökország 4 millió embert lát el hosszú évek óta.  Azt ígérték,  hogy elapasztják a balkáni útvonalat,  ugy is lett. Ok mocskolják be a kezüket  az EU helyett.  Persze h pénzt kérnek érte. 
Phylaxa 2019. 09. 07. 15:15
Előzmény: #28274  novotrade
#28277
Persze, hogy le kellene zárni. Én nem látok más megoldást. Ha pedig nem zárják le, akkor vegyék magukhoz őket. A baj az, hogy ahelyett, hogy megoldanák, már megint velünk fognak foglalkozni és ránk kenik az egészet. Már unalmas. :)
Phylaxa 2019. 09. 07. 15:13
Előzmény: #28275  novotrade
#28276
Én is így tudtam, de látod, hogy nem. Nincs erre semmi szabály. El leszünk így és kész. Engem nem zavar. :)
novotrade 2019. 09. 07. 14:58
Előzmény: #28273  Phylaxa
#28275
Az EU okt. 31-ig adott haladékot a megállapodásra.
Azután elvileg kizuhanásnak kellene következnie.
Ez volt az utolsó isten bizony hogy ez az utolsó dátum.....
novotrade 2019. 09. 07. 14:55
Előzmény: #28272  Phylaxa
#28274
Kötöttünk egy megállapodást, hogy aki illegálisan jön azt a török visszaveszi.
Ez gyakorlatilag nem működik. Érkeznek, szivárognak, de vissza nem sokan mennek.
Így én azt gondolom, hogy Merkel meglebegtette, hogy az EU eláll a törökök támogatásától.
Erre reagálhatott Erdogán.
A Salvini által megmutatott megoldás működik.
Csak a közeli szigetekre tudnak egyszerű gumicsónakkal eljutni. A mai drón technika mellett még török vizeken fel lehet deríteni a csónakokat és nem engedni, hogy görög vízre hatoljon be.
 Megoldható.
Elhatározás kérdése.
Phylaxa 2019. 09. 07. 14:20
Előzmény: #28271  novotrade
#28273
A kilépési dátum? Ha jól tudom, akkor akármeddig. "2100-ban Nagy-Britannia újabb 3 hónapos meghosszabbítást kért és kapott az Európai Egyesült Kalifátusoktól." :)
Phylaxa 2019. 09. 07. 14:16
Előzmény: #28271  novotrade
#28272
Ezt nem értem. Azt meg tudom érteni, hogy segítjük a törököket a rájuk nehezedő migrációs nyomás féken tartásában. Ez nekünk is jó. Azt nem értem, hogy ha azt mondjuk, hogy fizetünk, akkor miért nem fizetünk? Ha pedig nem fizetünk, akkor nyilvánvalóan többen fognak átcsúszni a törökökön, tehát a védelemre kell fordítani azt a hatalmas összeget évente. Semmi információm sincs a részletekről nyilvánvalóan, tehát nem tudom, hogy ki a hunyó. Mindenesetre az nem megy, hogy nem fizetünk és nem is védekezünk. Így is átjönnek, az a rengeteg ember a Balkánon nem pottyant az égből. :)
novotrade 2019. 09. 07. 11:46
Előzmény: #28269  Phylaxa
#28271
Életképtelen a közösség!
Képtelen megoldani a migráció okozta kihívást! 
Erdogán megint megfenyegette az EU-t, hogy elengedi a migránsokat, ha nem fizetünk!
A BREXIT szintén a közösség szégyene!
Meddig foga tologatni az isten bizony már ez az utolsó dátumot?
.
GITT egylet!
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 09. 07. 11:40
Előzmény: #28264  novotrade
#28270
Itt a kulcs vazsi "majd mégsem zavarja, hogy a kormány szervezi a bevándorlást"
Phylaxa 2019. 09. 07. 10:53
Előzmény: #28264  novotrade
#28269
Nem változott semmi. 14 ország nyíltan támogatja a központi szétosztást. Amikor lehetősége volt rá, akkor pedig nem kellett neki. Kössék meg a megállapodást és osszák szét őket maguk között, úgy ahogy most is kifejezték. Meg fogják csinálni? Nem. Csak azért jelezték, hogy kinyilvánítsák, minden tagállamnak ezt kell tennie, tehát jöhet a pénzmegvonás. Egy dedó az egész. 
signal2
signal2 2019. 09. 07. 10:13
Előzmény: #28267  novotrade
#28268
Ezt most nem tudom megondani. Egy biztos, az nem zavarta a fideszt, hogy az MNB fél évig törvénytelenül működött, lévén nem volt felügyelőbizottsága. Itt miért zavarná holmi törvénytelenség.
Röhejes az egész. A fidesz hívta össze, majd most oszlatta fel a bizottságot. Akkor miért hívta össze? Az is vicc, Halász szerint túl bürokratikus a jelölési eljárás. Mármint az az eljárás, amit ez a kormány talált ki, és írt bele a médiatörvénybe. Járatják le saját magukat. Híveket nyilván nem érdekli.
novotrade 2019. 09. 07. 09:51
Előzmény: #28266  signal2
#28267
Lényegtelen!
Joga volt úgy viselkedni?
signal2
signal2 2019. 09. 07. 09:29
Előzmény: #28265  novotrade
#28266
Egész pontosan a kötelességével szemben NEM szavazott, illetve nem állított jelöltet.
novotrade 2019. 09. 07. 08:40
Előzmény: #28264  novotrade
#28265
"Az ellenzéki pártok kölcsönösen támogatták egymás jelöltjeit, ezzel szemben a Fidesz nem állított jelölteket, megvétózva ezzel a teljes jelölési eljárást. A bizottság elnöke, Halász János arra hivatkozott, hogy túl szigorúak a törvényi feltételek és túl bürokratikus a jelölési folyamat, ezért az őszi parlamenti ciklusban a Médiatörvény módosítását ígérte. Az ellenzéki pártok ragaszkodnak ahhoz, hogy a Médiatanácsnak legyenek ellenzéki tagjai és követelik, hogy a Médiatörvény módosításába ellenzéki javaslatokat is befogadjanak"

az első eset amikor ez ellenzék szembesül azzal, hogy a képviselő úgy szavaz ahogyan akar.....
mintha ellenzéki képviselők azzal érveltek volna, hogy JOGUK volt úgy szavazni!

Szerintem ezeknek a képviselőknek is.
novotrade 2019. 09. 07. 07:58
Előzmény: #28262  signal2
#28264
Az uniós tagállamok fele támogatja a menekültek német-francia elosztási mechanizmusát
Pándi Balázs
2019.07.22. 23:19
Tizennégy ország támogatja a Földközi-tengeren kimentett menedékkérők uniós tagállamok közötti francia-német elosztási mechanizmusát - írja az MTI, Emmanuel Macron francia elnök a Párizsban hétfőn rendezett informális miniszteri találkozóját követő tájékoztatóra hivatkozva. 
A reggeli találkozó eredménye az, hogy ezen a ponton lényegében 14 tagállam jelezte azt, hogy támogatja a francia-német dokumentumot
- mondta Macron az újságíróknak."
.
.,"Aki bedől annak, hogy migránsokat akarnak Magyarországra felépíteni, aki ettől megretten, majd mégsem zavarja, hogy a kormány szervezi a bevándorlást, azzal én semmit nem akarok elhitetni."
.
 
Tényleg nem kell itt senkivel sem semmit elhitetni!
Minek?
Elég a MIGRÁNST - MENEKÜLTNEK  nevezni és máris hamis az orbáni állítás! 
Nem akar az EU MIGRÁNSOKAT betelepíteni!
Az EU MENEKÜLTEKET akar csak áthelyezni!
.
Ahogyan az általad megfogalmazottnál is!
Nevezd a VENDÉGMUNKÁST  bevándorlónak  és máris igaz, hogy az orbáni rezsim migránsokkal árasztaná el az országot!
.
Amennyiben az a 14 ország támogatja akkor miért nem maguk között osszák szét ezen embereket?
Ahogyan a kvóta megállapodást is sok ország írta alá ÖNKÉNT , akkor miért nem hajtották végre az abban lévőket?
.
 
Ha majd erre a két kérdésre születik érthető válasz akkor képhetünk tovább a migráció megbeszélésében!

Addig értelmetlen.
SeldonKuper 2019. 09. 06. 21:31
Előzmény: #28262  signal2
#28263
Akkor ez a részedről is egy vak hívő lehet, mert nem egy logikus gondolatot fejeztél ki a véleményeddel, hanem a saját hülyeségedet szeretnéd  válaszként  aposztrofálni.
Megnyugtatlak nem te mondhatod meg, hogy szerinted ki a vak hívő, mert neked  logikátlan összemosás a következtetésed. Nyilvánvalóan.
signal2
signal2 2019. 09. 06. 20:57
Előzmény: #28253  SeldonKuper
#28262
Aki bedől annak, hogy migránsokat akarnak Magyarországra felépíteni, aki ettől megretten, majd mégsem zavarja, hogy a kormány szervezi a bevándorlást, azzal én semmit nem akarok elhitetni. Mivel nyilvánvalóan vak hívő.
signal2
signal2 2019. 09. 06. 20:54
Előzmény: #28245  SeldonKuper
#28261
Nem én kamuztam...

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek