Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ts3 2019. 03. 29. 07:54
Előzmény: #20336  pampa
#20340
Ezt a globális keveredést nem állítja meg viktorka sem, de a tvben el lehet a hős védelmezőt játszani. 😎
signal2
signal2 2019. 03. 29. 07:47
Előzmény: #20336  pampa
#20339
"Ide külső "erő" nem telepíthet be senkit sem!"
NINCS ILYEN TÖREKVÉS. FAKE NEWS. KAMU. HANGULAZKELTÉS. URBAN LEGEND. KONTEO. 
Híveknek szigorúan.
signal2
signal2 2019. 03. 29. 07:46
Előzmény: #20336  pampa
#20338

signal2
signal2 2019. 03. 29. 07:45
Előzmény: #20334  hellforceone
#20337
És akkor arról még nem is beszéltünk, a határvédelem megerősít
ését, a kitoloncolások hatékonyságának növelését célzó csomagot nem szavaztuk meg, vagy az afrikai országokkal a mérséklését célzó megállapodást nem írtuk lá olyan képtelen indokra hivatkozva, minthogy pozitív színben tünteti fel a migrációt. Tehát egy minősítés fontosabb nekünk, mint a migráció hatékonyabb kezelése felé való elmozdulás. Parádé!
pampa 2019. 03. 29. 07:41
Előzmény: #20334  hellforceone
#20336
Nem Viktor riogat, hanem az ENSZ ad ki folyamatosan olyan előrejelzéseket amiben arra hívja fel az országok figyelmét,hogy rengeteg embernek kerül veszélybe az élettere. Ők kénytelenek lesznek elhagyni a hazájukat és új helyre költözni.
.
Magyarország pedig azt képviseli, hogy :
MAGYARORSZÁG a MAGYAROKÉ!
Így ide csak az jöhet LAKNI akit az ORSZÁG befogad!
Ide külső "erő" nem telepíthet be senkit sem!
 hiába nevezik őket MENEKÜLTNEK , menekültekről GONDOSKODNI kell és nem INTEGRÁLNI!
Már itt kibukik ennek az őrületnek a valódi szándéka!!!!
Folyamatosan a MENEKÜLTEK mielőbbi INTEGRÁLÁSÁRÓL beszélnek az adott társadalomba!
.
 És ez az ami számomra teljesen érthetetlen, hogy itt egy NÉVTELEN fórumon sem értik meg egyesek azt a folyamatot ami zajlik a Világban!
.
"Menekülnek" a fiatalok egy élhető országba a jobb élet reményében!
Nem a saját országuk és életük jobbá tételén dolgoznak, hanem elmennek a "készbe" és ott akarják azt az életet élni amit a hazájukban is éltek!
Hozzák a vallásukat,kultúrájukat szokásaikat!
Azt akarják, hogy a BEFOGADÓ ország alakuljon hozzá!
Őrület!!!!!
.
Ebből nem kér Európa egy része!
ts3 2019. 03. 29. 07:37
Előzmény: #20334  hellforceone
#20335
Viktor hatalmának az alapja a nem létező ellenséggel való riogatás a fogyatékosok számára.
hellforceone 2019. 03. 29. 06:53
Előzmény: #20332  hellforceone
#20334
Ja és csak annyit még adalékként, éppen tegnap este néztem egy riportot egy NEM MAGYAR médiában - ilyet ott soha nem fogsz hallani -, hogy Németország egyre jobban bekeményít a kitoloncolásoknál. Valamelyik nap a portfolió is arról irt, hogy hány embert nem tudtak kitoloncolni, csak arról már nem irt, hogy erre milyen megoldásokat készítenek már elő a németek. Ráadásul még mindig a migránsok áradatáról beszélünk, holott már csak töredéke érkezik annak, mint ami 15-16-ban jött. Szóval viktorka jó lenne, ha tényleg felhagyna a riogatással, mert már nagyon erősen lerágott csont lett a téma...
ts3 2019. 03. 29. 06:52
#20333
"Megunták a politikai üzengetést a tűzfalon, egy évnyi harc után kamerát állítottak a Dembinszky utcai lázítóra
Pedig az elmúlt bő évben legalább ötször-hatszor mázolták le, hogy eltüntessék az ismeretlen agitátor üzeneit. A felfújt szövegek témája és a terjedelme is változott az idők során,egy valami viszont nem: egy idő után mindig lemázolták fehérre.
"Sziszegve sem szolgálok aljas, megnyomorító hatlamakat"
"Szolgák országa, lakájföld"
"Orszáros vikinc hízói, halkan röfögnek az ólban." "
hellforceone 2019. 03. 29. 06:49
Előzmény: #20329  salve
#20332
Magyarországon hány embert öltek vagy erőszakoltak meg ezek a fiatal dzsihadisták?? Akkor mennyire valós NÁLUNK ez a veszély, amivel viktorka ijesztget? viktorka hány bűnözőnek adott magyar útlevelet? Azok nem veszélyesek Magyarországra vagy Európára?? Ne légy elfogult te se és ahogy te írtad, te se légy ennyire idealista! Ehhez csak ennyit...
ts3 2019. 03. 28. 21:44
#20331
"Lovász László szerint lehet mondani, hogy Palkovics megzsarolta
  
"A miniszter úr kemény eszközökkel dolgozott. Például visszatartotta az intézmények finanszírozását hónapokig," mondta a Magyar Tudományos Akadémia elnöke az ATV Egyenes beszéd című műsorában csütörtök este. Krug Emília műsorvezető megkérdezte, hogy ezt "ön nem a zsarolás kategóriába sorolja?""Lehet úgyis nevezni,""
  
Mint ahogy az MNYP tagokat is megzsarolták.
Peterbond 2019. 03. 28. 20:24
Előzmény: #20329  salve
#20330
En az emberek hozzaalasara vagyok duhos max nem kifejezetten a politikusokra. En mindegyik politikai garnitura alatt jol eltem igy egyikre se vagyok tulsagosan duhos. A meszaros felekre es az oket mentegetokre azokra igen.
salve 2019. 03. 28. 17:37
Előzmény: #20327  Peterbond
#20329
megint érthető vagy, de miért nem tudod félretenni az érzelmeidet (azt, hogy nem kedveled már sem az ellenzéket, sem orbánt, ahogy írtad, és emiatt dühös vagy)??
"Szerintem meg le kell zarni a lehetosegeket a kidrtult dolgoknak legyen kovetkezmenye es NE TAMOGASSUNK korrupt politikusokat csak azert mert kamu ilyesztgezessel "
le kéne zárni, egyetértünk! de le lehet? Churchillt szoktam idézni, azt mondta valahogy így: "ez az úgynevezett demokratikus váltógazdaság sajnos nagyon problémás, de nem találtak ki még ennél jobbat"
ez egy örökzöld, de maximálisan igaza volt és van! nézz vissza 1994-ig: hátr nem midnen kormány azzal kezdte, hogy "na mi most majd megmutatjuk, hogy meg lehet szünteteni a visszaéléseket és meg is bünetetjük a bűnösöket " -sikerült? te is tudod, hogy: NEM, sajnos nem, vagy csak részben!! ennek én sem örülök, DE, tud ennél többet egy demokratikus váltógazdaság? úgy tűnik, hogy NEM tud!! akkor miről beszélsz, miről álmodozol??!
"NE TAMOGASSUNK korrupt politikusokat csak azert mert kamu ilyesztgezessel rettegesben tart "
no ebben viszont tévedsz: szó sincs kamu ijesztgetésről, REális veszélyről van szó!! ne tagadd hogy az illegális migráció és az EU elárasztása muszlim fiatal katonakorú férfiak tömegével, (köztüs jópár ezer dzsihadistával, lásd eddig csak bő 300 embert öltek meg merényletekben 2015 óta) egy kimondottan veszélyes folyamat egész Európára nézve!
szóval igen egy kissé tényleg idealistább vagy a kelleténél.. ezzel nem bántani akrlak hidd el, értem hogy jót akarnál, és hidd el, ebben egy platformon vagyunk!
pampa 2019. 03. 28. 17:09
Előzmény: #20325  Peterbond
#20328
Ők elkezdték, a FIDESZ 1998-ban leállította, ők megkapták a lehetőséget ( elvileg felkészülve )  2002-ben a folytatásra....2010-ig hatalmon voltak....
és Tarlóson kéred számon?
Peterbond 2019. 03. 28. 17:08
Előzmény: #20319  salve
#20327
"értelek teljesen
nekem az a véleményem hogy - senkit fel nem mentve - soha a büdös életben, sehol a földön nem fogunk olyan rendszert találni akár demokratikusat akár diktatúrát, ahol NE lenne korrupció. ezen tudunk változtatni mert gyarló emberek a politikusok".
.
Megint kezditek hogy en valami idealista vagyok es nulla korrupciot akarok. A feneket. Mar a csokkenesnek orulnek es ha KOZELEDNENK a svajci skandinav szinthez. De pont ellenkezoleg egy banankoztarsasag fele haladunk es ti azzal veditek hogy nem lehet megszuntetni. Mintha a gyilkossagok szama Delafrikai gettok szintje fele haladna ti meg azzal jonnetek hogy nem lehet mit tenni mindig lesz olyan ember aki olni fog nem lehet mibd elkapni ezert ne is torekedjunk ra. Szerintem meg le kell zarni a lehetosegeket a kidrtult dolgoknak legyen kovetkezmenye es NE TAMOGASSUNK korrupt politikusokat csak azert mert kamu ilyesztgezessel rettegesben tart es azt hazudja CSAK O tudd megvedeni.
pampa 2019. 03. 28. 17:07
Előzmény: #20324  Phylaxa
#20326
nem ismerem ezt a rendszert. Tudom, hogy létezik, de nem látom értelmét.
Főleg Magyarországon ahol a "dögöljön meg a szomszéd tehene"  felfogás még mindig  uralkodik.

Amiről én tudok az a fiatal és főleg nyugdíj körüli pedagógusok "nézetkülönbsége".
pl. az egyik ilyen kérdés a "tegezés" megengedése. Az idősebbek nem tudják átvenni és a gyermekek pedig nem értik, főleg az alsósok, hogy ez miért zavarja  a tanárok egy részét. Ezért nagyon sok jó pedagógust veszít az oktatás mert inkább  elmennek nyugdíjba pedig maradnának....
Hosszasan lehetne sorolni.....
Peterbond 2019. 03. 28. 17:00
Előzmény: #20314  pampa
#20325
Demskyvel kb pont annyit haladt 4 ev alatt amennyit Tarlos alatt. En nekem egy temaban nem az erdekes hogy csak egyik oldalrol hibaztassak valakit ugyanazert amiert a masikat felmentem. Ha Demszky csinalhatta volna gyorsabban Tarlosnak miert nem sikerult?
Phylaxa 2019. 03. 28. 16:46
Előzmény: #20321  pampa
#20324
Szia Pampa! Most tudtam meg két friss esetet (nem média, hanem ismerősök, akikben megbízom) a PÖCS-ről. Nos 30 éve tanító tanárokról van szó, nem csináltak semmi mást, mint tanítottak, nem szakértők, nem munkanélküli irodisták, hanem gyermekeket tanító felnőtt emberek, akik generációkat tanítottak és jól is csinálják. Nos olyan embereknek a véleménye kerül bele ebbe a hivatalos pedagógus önértékelésbe, akiket egyáltalán nem érdekel ezeknek az embereknek a munkája az, hogy mit tettek le az asztalra, 5 perc alatt teszik tönkre őket a hazugságaikkal. Ez tény. Ezt a két esetet biztosan tudom. Ezek az emberek nem tudnak majd máshol munkát vállalni, hiszen az Oktatási Hivatalhoz kerül az irat. Röghöz kötik őket és "megtűrve" fogják őket foglalkoztatni, minden szemetet elvégeztetni velük. Nos az eseteket ismerve, én nem hiszek el egyetlen ilyen iratot sem. Ha rajtam múlna, akkor 5 percen belül megszüntetném és bezúzatnám sz összes ilyen iratot. Ez a kommunista idők szemete még gyermek és ifjabb koromból. Semmire sem jó, mint megbélyegzésre bírósági ítélet nélkül. Hű de mérges lettem. Nem tudunk elszakadni úgy látom. Kinek jó ez és mire ezeken az hitvány embereken kívül?
bigyula 2019. 03. 28. 16:39
Előzmény: #20322  ts3
#20323
A gyereket békén hagyja, de a szülőt nem... :)
ts3 2019. 03. 28. 16:01
Előzmény: #20278  pampa
#20322
A kollégám frissen született gyereke most kapott Családbarát Magyarország feliratú partedlit, rugdalódzót és képet.Ehhez már pofa kell a Fidesz részéről, a politika hagyja békén az újszülött gyereket.
pampa 2019. 03. 28. 15:47
Előzmény: #20319  salve
#20321
ezért persze lebirkázhatjuk vagy lehülyézhetjük őket, de ez butaság lenne, mert közhely de maximálsian igaz, hogy a népet NEM LEHET leváltani!!!"
.
 lebirkázni azt akinek a szavazatáért harcolnak?
bukásra ítélt módszer! 
 az ellenzék a mai napig nem értette meg!
.
 ez a most kitalált "ételmaradék" koalíció az új csodafegyverük.....
végre van valami elképzelésük, de ezt le kell "NYOMNI" a választók torkán.
Ők pedig inkább esznek száraz kenyeret..... mint "ételhulladékot"...
 de ki tudja?
majd kiderül május végén.

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók