Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 03. 11. 00:21
Előzmény: #979  Törölt felhasználó
#980
"Ugyanezért a hatalomért meg a másik fasz lement kutyába és most a parasztoknak meg a hajléktalanoknak vonyít, hogy szavazzanak rá.

Ez a politika nyuszómuszó. Akinek ez nem tetszik, az meg tehet egy szívességet."

Én tennék. Hol érlek el?
Törölt felhasználó 2007. 03. 11. 00:09
Előzmény: #976  pampa
#979
"Ne védjünk meg mi senkit.Főleg ne Gyurcsányt,hiszen abban a sokat emlegetett öszödi beszédben elismeri,hogy az utolsó 1,5 évben csak azzal foglakozott hogyan tarhatná meg a hatalmat.
Ezt ő ismeri be szó szerint. Ez tény ,és már csak történelem.Útólag megmagyarázta,hogy erre azért volt szükség,hogy a reformokat meg tudja valósítani.Tehát amikor adót csökkentett és pénzt osztott már akkor is tudta,hogy ezt nem lenne szabad. Mégis megtette,hogy a hatalmat megtarhassa.
Ez a lényeg az egészben."

Hát erről beszéltem mindig nyuszómuszó!!!

Ugyanezért a hatalomért meg a másik fasz lement kutyába és most a parasztoknak meg a hajléktalanoknak vonyít, hogy szavazzanak rá.

Ez a politika nyuszómuszó. Akinek ez nem tetszik, az meg tehet egy szívességet.
tokos. 2007. 03. 10. 17:31
Előzmény: #955  Törölt felhasználó
#978
Közben leléptem a géptől, van jobb dóga is az embernek, mint itt ücsörögni egész nap.

Hivatkozást meg nyugodtan kérjél az elvtársaimtól, én meg majd kérek a tieidtől.

Egyébként lényegi kérdésben szoktam a saját oldalammal vitatkozni, ezt a dolgot nem tartottam olyan súlyúnak...
Törölt felhasználó 2007. 03. 10. 17:25
Előzmény: #976  pampa
#977
pontosan pampa!
a többi csak körítés!
pampa 2007. 03. 10. 17:18
Előzmény: #975  Törölt felhasználó
#976
Ne védjünk meg mi senkit.Főleg ne Gyurcsányt,hiszen abban a sokat emlegetett öszödi beszédben elismeri,hogy az utolsó 1,5 évben csak azzal foglakozott hogyan tarhatná meg a hatalmat.
Ezt ő ismeri be szó szerint. Ez tény ,és már csak történelem.Útólag megmagyarázta,hogyerre azért volt szükség,hogy a reformokat meg tudja valósítani.Tehát amikor adót csökkentett és pénzt osztott már akkor is tudta,hogy ezt nem lenne szabad. Mégis megtette,hogy a hatalmat megtarhassa.
Ez a lényeg az egészben.
Törölt felhasználó 2007. 03. 10. 16:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#975
olyan mint a tyúkolban egy TYÚK!

de szép tyúk az biztos
ettöl már csak a múmia volt szebb!!!! :)))
kissherceg 2007. 03. 10. 16:44
Törölt hozzászólás
#974
Törölt felhasználó 2007. 03. 10. 16:39
Előzmény: #972  Törölt felhasználó
#973
ja még lendvai banya!
ezt mondta hogy hallgasd meg végig és ne ragadj ki részleteket!

te meg mint a papgály nyomatod! :))))
saját gondolat????
Törölt felhasználó 2007. 03. 10. 16:38
Előzmény: #970  Törölt felhasználó
#972
, ha a saját érdekeidnek megfelelően kiragadsz egybefüggő szövegből részleteket.

ezt gyurcsány mondta!
van saját mondandod is????
Törölt felhasználó 2007. 03. 10. 16:37
Előzmény: #970  Törölt felhasználó
#971
orbánt nem én állítom be hazugnak, egyszerűen hazug

ezt miböl vontad le????
volt talán öszödön???? :))
Törölt felhasználó 2007. 03. 10. 16:35
Előzmény: #968  Törölt felhasználó
#970
orbánt nem én állítom be hazugnak, egyszerűen hazug. nagy különbség. ahogy az is hazugság, ha a saját érdekeidnek megfelelően kiragadsz egybefüggő szövegből részleteket.

és legyen reformkalap. 500. vagy 1000 MDFt-os. mert az igazi reform pénzbe kerül. én meg felemelem magam a hajamnál fogva. és létezik az örökmozgó is.
Törölt felhasználó 2007. 03. 10. 16:28
Előzmény: #968  Törölt felhasználó
#969
ez amit teszel vagy tesztek ez nem a ti saját gondolatotok!!!!
hanem ez van benne a fejetekbe mert ezt ülteték be !
javaslom nézd meg a V mint vérbosszú cimü filmet mindenemü pártállás nélkül!
Törölt felhasználó 2007. 03. 10. 16:26
Előzmény: #967  Törölt felhasználó
#968
én erre mondhom aki az mszpre szavazot az nem járt jól és igenis legyen lelkiismeretfurdalása mind a vizitdíjban szenvedő nyugdijas felé mind a tűzijátékban meghalt emberek felé mind a rendörségi túlkapások ban szenvedő emberek felé ..............stb stb !
és nem kell nekem itt meghunyászkodni és előadni a hattyú halálát mindezt ugy hogy közben mindenkit hazúgnak és erkölcstelenek tüntetünk fel!
mert ha orbánt hazugnak állitod be az olyan mintha azokat szapulnád akik orbánt megválasztoták volna!
érdekes modon ez fordítva nem szokott lenni! :)))
Törölt felhasználó 2007. 03. 10. 16:22
Előzmény: #966  Törölt felhasználó
#967
ja szeretnél elhatárolodni hogyha mszpre szavaztál akkor hogy ne legyen lekiismeretfurdalásod akkor az orbán is lopot csak hogy a végén elmondhasad hogy na akik az orbánra szavaztak azok is hülyék!!!

na engem nem versz át! :))))

ez meg :))))) csak annyit jelent hogy ezzen már csak mosolyogni lehet!
olyan ez a topik mint a lelkisegély idejön mindenki és megbénja hogy az mszp re szavazot de mindezt ugy hogy rákenni a másikra,ás közben lehordja a politikusokat!
érted nem?
Törölt felhasználó 2007. 03. 10. 16:19
Előzmény: #961  Törölt felhasználó
#966
koi nem értelek. ezt írod:

"ez kb olyan ,hogy azt mondom ,miután volt ez az öszödi beszéd ,hogy akkor te is lopsz és ingyen élő vagy ,logsz a nemzet nyakán!
fretek !!!!!! :)))"

mégis, miből gondolod, hogy lopok? mit szólnál a helyemben fordított esetben? és miért gondolod azt, hogy attól vicces valami, mert kiteszed a :))) jelet?

elmagyarázom mégegyszer. én azt állítottam, hogy ovi és fletó egyaránt lop és hazudik.

ezzel nem arra utaltam, hogy mindenki lop és hazudik, hanem arra, hogy ők lopnak és hazudnak. tehát nem túl lényegi különbség közöttük az, hogy egyikük mondott Öszödön beszédet, másikuk nem. világos?

Törölt felhasználó 2007. 03. 10. 16:19
Előzmény: #964  Törölt felhasználó
#965
M%=M5 :)))
Törölt felhasználó 2007. 03. 10. 16:18
Előzmény: #962  Törölt felhasználó
#964
a tűzijáték a M% ös autópálya a vizítdij bevezetése az 1700 milliár .................
ezek nincsnek benne!
ezt majd most fogod hallgatni nemsokára ha majd már ugy fog kinézni hogy kell egy ujabb lelki megtisztulás !!!!!:)))

Törölt felhasználó 2007. 03. 10. 16:16
Előzmény: #962  Törölt felhasználó
#963
mert mit szeretnél a többi résszel kezdeni????
szeretnél csotány melet érvelni????
vagy van benne egy orbános rész a fobiásoknak????
Törölt felhasználó 2007. 03. 10. 16:14
Előzmény: #960  Törölt felhasználó
#962
nem lehetne, hogy az egész beszédet csatolod? egyszer vehetnénk a fáradtságot, hogy ne mindig a kiragadott részt nézegessük.

vagy legalább a forrást add meg
Törölt felhasználó 2007. 03. 10. 16:14
Előzmény: #960  Törölt felhasználó
#961
ez kb olyan ,hogy azt mondom ,miután volt ez az öszödi beszéd ,hogy akkor te is lopsz és ingyen élő vagy ,logsz a nemzet nyakán!
fretek !!!!!! :)))

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek