Topiknyitó: Törölt felhasználó 2019. 10. 01. 09:58

Karácsonyt Miniszterelnöknek!  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
badsector1
badsector1 2021. 06. 11. 09:43
Előzmény: #1397  Törölt felhasználó
#1400
forrásod van, hogy karácsony támogatja tocsát?
Peterbond 2021. 06. 11. 09:40
Előzmény: #1393  Törölt felhasználó
#1399
Azert a ketto kozott eleg nagy kulonbseg van. Egyik esetben Orban a mindenhato a partban es dont minden kerdesben. Karacsony eseten egy masik partrol beszelunk amire nagy befolyasa most nincs ( mas lenne ha pl aktiv miniszterelnokkent a kormanyarol lenne szo pl ). Az teny hogy eleg eros kompromisszum ez is pl reszerol. En se ertem miert nem felejtik el az MSZP t ugy ahogy van az osszefogasbol. Pontosabban ertem en de en nem valaltam volna ezt a kompromisszumot es lehet tobbet hozna mint vinne.
badsector1
badsector1 2021. 06. 11. 09:36
Előzmény: #1396  signal2
#1398
mi az, hogy összeállt a szocikkal?
ha nem áll össze velük, akkor senki sem lenne a politikában.
Törölt felhasználó 2021. 06. 11. 09:34
Előzmény: #1394  badsector1
#1397
Ha beállsz támogatni egy olyan politikust akit előtte politikai bűnözőnek minősítettél, azzal a saját elvtelenségedet bizonyítod be,és ezzel sok ember szemében hiteltelenné válsz.A fanatikus rajongók számára persze nem,ezért tudott Borkai is nyerni Győrben.
signal2
signal2 2021. 06. 11. 09:32
Előzmény: #1394  badsector1
#1396
Nálam pl az, hogy összeállt a szocikkal, és emelett azóta is kitart.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 11. 09:30
Előzmény: #1393  Törölt felhasználó
#1395
A két eset között szembetűnő eltérések figyelhetőek meg. Bár megértem a Borkai sztori relativizálására fennálló erős igényt is, elég kínos história.
badsector1
badsector1 2021. 06. 11. 09:20
Előzmény: #1393  Törölt felhasználó
#1394
mi volt az a hiba, amit karácsony elkövetett?
Törölt felhasználó 2021. 06. 11. 09:16
#1393
Egyértelmű,hogy Karácsony,Tóth Csabával kapcsolatban,akkora hibát követett el,mint annak idején Orbán,Borkaival kapcsolatban
Törölt felhasználó 2021. 06. 11. 09:05
Előzmény: #1380  PusztaPutyin
#1392
Az attól függ,hogy kire lehet majd akkor szavazni,tény,hogy jelenleg senkire sem szavaznék max a kétfarkuakra,de rájuk meg minek ,akkor inkább kirándulok egyet ha megfelelő idő lesz hozzá.
euler 2021. 06. 11. 08:50
Előzmény: #1387  signal2
#1391
Ilyen egyszerű ez, látod.
Nem kell bonyolítani fölöslegesen az életünket, lehetünk okosabbak mi választók, mint akárhány párt.
De csak a teljesség kedvéért továbbviszem a fonalat: Ha az előválasztásból valamilyen csoda folytán mégis Tóth kerülne ki győztesen és ő indulna legesélyesebb ellenzéki jelöltként a választáson, akkor én, bár befogott orral, de rá szavaznék.
signal2
signal2 2021. 06. 11. 08:47
Előzmény: #1388  peter_s
#1390
"hogy csak a Jobbikot említik meg a szalagcímben. Azt azonban "elfelejtették" beleírni, hogy Karácsony pártja, a Párbeszéd is Tóth Csaba mögé állt be."
Tegnap csak a Jobbik jelentette be, hogy Tóth Csabát támogatja, a pm pedig eleve az mszp-vel közösen indul már rég. Ez olyan, mintha azt kifogásolnád, hogy nem melítig meg minden esetben az újságok, hogy a fidesz jelöltjei mögé beállt a kdnp.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 11. 08:45
Előzmény: #1376  Törölt felhasználó
#1389
Lehet, hogy sok jóérzésű választó van, de kevés olyan, aki emellett jól tájékozott is. Ezek a jóérzésű emberek megválasztották Borkait és Szájert is, akiket a rosszérzésű hatalom tett a szavazólapra. A hatalom mindent megtesz azért, hogy az emberek ne tudják meg vagy csak utólag döbbenjenek rá, kire is szavaztak.
peter_s 2021. 06. 11. 08:45
#1388
Úgy látom, az ellenzék médiája beérte a fideszes Habony-műveket. Tegnap a 444 és a telex is úgy rakta ki a Tóth Csaba előválasztási támogatásáról szóló cikket a főoldalra, hogy csak a Jobbikot említik meg a szalagcímben. Azt azonban "elfelejtették" beleírni, hogy Karácsony pártja, a Párbeszéd is Tóth Csaba mögé állt be. Mivel a dolog felettébb kínos Karácsony Gergelyre és Barabás Richárdra nézve, ezért inkább úgy tálalják a cikket a főoldalon, hogy a Párbeszédről egy szó sem esik. Ahhoz, hogy megtudjuk, az MSZP-s Tóth Csaba a Párbeszéd támogatását is élvezi, el kell olvasni az egész cikket, ahol a végén 1-2 mondatban Karácsony pártját is megemlítik. Közben megy az önfelszopkodás és a bullshitelés az objektív újságírásról, korrekt tájékoztatásról, hitelességről, támogassuk őket mert megszűnnek stb. Innen már csak egy lépés a Pesti Srácok, 888, MTV, Rákay Filip, DJ Jeszy és a többi közpénzen élősködő hulladék színvonala. Azokat a híreket, amelyek Karácsony népszerűségének növekedését szolgálják, kiemelve tolják az ember arcába, ami meg kínos, ott sunnyogás van. Ha ennyire el van döntve Karácsony győzelme, akkor minek ez az egész előválasztási cirkusz, legyen ő a miniszterelnök jelölt, Dobrev és Jakab a helyettese és kész. Bár mondjuk ha adatot akarnak gyűjteni, arra jó lesz ez a bohóckodás.
signal2
signal2 2021. 06. 11. 08:44
Előzmény: #1385  euler
#1387
Ha ott szavaznék, akkor a jelenleg ismert indulók közül igen.
signal2
signal2 2021. 06. 11. 08:42
Előzmény: #1383  PusztaPutyin
#1386
Egyrészt, én konkréan azokról írtam, akikről már derültek ki stiklik, párttól függetlenül, másrészt az látszik, hogy az MSZP-ben ezekkel az emberekkel nem tudnak mit kezdeni. Sőt, inkább mindig ezen tagok kerekednek felül a belső vitákban.
euler 2021. 06. 11. 08:42
Előzmény: #1382  signal2
#1385
Akkor Hadházyra szavaznál?
Miért nem bírod kimondani? :)
euler 2021. 06. 11. 08:40
Előzmény: #1378  PusztaPutyin
#1384
TCs mindaddig nyerő volt Zuglóban, ameddig ő volt az egyedüli alternatíva a fidesszel szemben. Most akadt kihívója, veszíteni fog. Ez leginkább az első, kétségbeesett vergődéséből látszott, amikor megtudta, hogy Hadházyt ráindítja a Momentum. (Lement a lyukas zokni szintjére, még egy fideszes polgármester videójával is képes volt támadni Hadházyt - egyszerűen undorító volt a reakciója, de nagyon árulkodó is).
Abban pedig, hogy most a Momentum kivételével (lmp?) nem álltak be H. mögé, benne lehet a borsodi Bíró kapcsán a revánsvágyuk. Hadházy akkor az összes ellenzéki párttal szembemenve szállt bele Bíróba, korrupcióval vádolva.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 11. 08:34
Előzmény: #1377  signal2
#1383
Te okos ember vagy, nyilván tudod hogy ahol lószar van ott veréb is van. Az a nem mindegy hogy ezt hol hogyan kezelik. Minden 100 főnél nagyobb szervezetben statisztikai alapon lesz olyan aki hazudik, lop, pedofil vagy alkesz, sorolhatnám. Nem az a kritérium hogy van-e ilyen, mert nyilván a legszentebb pártban is lesznek szar arcok. Ahogy biztosan vannak minden légitársaságnál, bányaipari vállalatnál, egyházban (hajjaj), pénzintézetnél, kukásvállalatnál, bárhol. Mindig az a kérdés hogy hogyan kezelik ezt az adott helyen. 
signal2
signal2 2021. 06. 11. 08:33
Előzmény: #1379  euler
#1382
Azt gondoltam, egyértelmű. Tóth Csaba körül túl sok a nagyon gyanús dolog, ahol eddig megjelent, ott szétverte a helyi szervezetet, többen azt állítják róla, hogy fenyeget, stb. Úgy gondolom, hogy aki rá szavaz (ugyanúgy, hogy a kispesti szocikra), az elnézi ezeket a dolgokat, és saját magáról is kiállít egy bizonyítványt. Ahogy a győriek is kiállítottak, amikor Borkaira szavaztak, miután pontosan tudták, hogy ki is ő valójában.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 11. 08:31
Előzmény: #1369  Törölt felhasználó
#1381
Lehet, hogy súlyos probléma, hogy elutasítom Gyurcsányt is és Orbánt is, de ez nem az én problémám.
A fórum és az ország is tele van Orbán-fóbiásokkal és Gyurcsány-fóbiásokkal. Én sok mindenben egyetértek mindkét táborral vagyis nem akarom sem Gyurcsányt, sem Orbánt, még akkor sem, ha ettől te Dehogynincs-fóbiássá válsz.

Topik gazda

Tozsdemagia
Tozsdemagia
4 2 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek