Topiknyitó: Portfolio 2013. 08. 21. 06:20

Csak idő kérdése, hogy a Bitcoin elsöpri a pénzügyi rendszert?  

Ugrás a cikkhez
A pénzügyi válság kitörése után, 2009-ben a Bitcoin feltalálásával kiszabadult a szellem a palackból: az emberiség többé már nem fogja elfelejteni, hogyan kell egy központi felügyelet nélküli virtuális pénzt létrehozni. Blummer Tamás Bitcoin...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=188046
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2019. 06. 26. 23:27
Előzmény: #9239  Tazsomaru
#9240
Inkább a 10 éves chartot nézd, én meg olyat nem láttam. De sztem te se.
Tazsomaru
Tazsomaru 2019. 06. 26. 23:19
Előzmény: #9237  Törölt felhasználó
#9239
Ilyen 15 perces gyertyát még venezuelában sem láttak.
Tazsomaru
Tazsomaru 2019. 06. 26. 23:14
#9238
Egy másik elképzelés: Media Marktban pénztáros nő unottan festegeti a körmeit. Vavők téblábolnak, hónuk alatt uhdtvvel. Mindenki izgatottan a telóját bambulja. Mikor valaki elkiáltja magát: EMELKEDIK AZ ÁRFOLYAM!!! és már tapossák is egymást a pénztárnál! :DDD
Törölt felhasználó 2019. 06. 26. 23:02
Előzmény: #9236  Tazsomaru
#9237
De legalább nem 20 ftról 350 lesz a gombóc ára..már amit én megéltem..
Tazsomaru
Tazsomaru 2019. 06. 26. 22:57
Előzmény: #9235  Tazsomaru
#9236
Jó napot! Kérek szépen egy 2 gombócosm fagylaltot! Ja nem, legyen inkább 3. A fenébe, most már csak egyet! :DDD
Tazsomaru
Tazsomaru 2019. 06. 26. 22:54
#9235
15 perc alatt 15%-ot esett az árfolyam! :DDDD
Komoly egy fizetőeszköz lesz ez a BTC! ;)
mereszZenesz 2019. 06. 26. 22:45
Előzmény: #9233  Törölt felhasználó
#9234
Volt egy kis korrekció igen :)
Törölt felhasználó 2019. 06. 26. 22:43
Előzmény: #9232  Törölt felhasználó
#9233
Pukk!!! A háziasszonyok elaludtak.😂
Törölt felhasználó 2019. 06. 26. 22:06
Előzmény: #9229  Törölt felhasználó
#9232
Hát mondjuk azt jól látod, hogy kár güzülni, ha csak úgy jön a pénz, máshogy kell csinálni. Jó kis bűnöző ismerőseid vannak. Tuti nem beszélnék egy ilyennel többet..de hát ízlések és pofonok. Gondolom a hobbid nem véletlen szupertitkos..biztos valami huncut dolog Dénessel és barátaival. 😂 
Törölt felhasználó 2019. 06. 26. 22:00
Előzmény: #9230  Törölt felhasználó
#9231
Hát akkor mégis inkább vén trotty lehetsz..Melyik bolygón élsz ember? Ha jól tudom 8 azaz 8 ált isi mindenkinek kötelező régóta..még neked is..Ha tudtam volna hogy felétek 4 elég nem diplomázok, szólhattál volna hamarabb.Te beszélsz stílusról aki egy éve nyomja a paranoid dolgait itt Boborján? Amúgy teljesen jól látszott a jellemedből, hogy egy múltban ragadt vén kecske vagy..Látszik az a bepálott tudat ami jellemez téged szinte minden hszben. Vicces amúgy.
Törölt felhasználó 2019. 06. 26. 21:42
Előzmény: #9228  Törölt felhasználó
#9230

Majd meglátod, milyen buli lesz majd hajnaltájt. Lehet már ma csúcsra érünk. De a tetherrel inkább a coibárók huncutkodnak most, gyorsan keverik a lapokat, senki nem tudja, mi lesz a libra megjelenésekor.
A japán háziasszonyokat nem én találtam ki, jóval korábban regélte valaki, hogy ők a leghűségesebb hodlerek, a konyhapénzt BTC-be fektetik. Ha falusiként nem fogtad volna fel, gúnynak szántam. Gondolom a tanyasi általánosba jártál, 4 elemid meg van, mert a stílusod és személyeskedésed erre vall. Kellenek ilyenek is ide a fórumba, ne legyen kiugró a színvonal. Meg tapsikolhatsz a névtelen "lájkoknak" is micsoda népszerű vagy. :-)
Törölt felhasználó 2019. 06. 26. 21:32
Előzmény: #9227  Törölt felhasználó
#9229

Sem belügyes sem rokkant. Úgy döntöttem, hogy elég volt a pénzhajhászásból, jön az anélkül is, hogy belerokkanjak. Kapcsolataimat azért ápolom, sohasem tudni, mi lesz. Mindig vállakozó voltam, megtanultam spórolni, nem élek nagy lábon, de hiányt nem szenedtünk soha. Konzervatív befektető vagyok, jobb minden nap egy veréb, mint valamikor egy túzok, ennek ellenére volt többször is, mikor 1 nap alatt 20%-os hozamot könyvetem el, de a csúcs az 75% volt. Az üzletkötésben ennek a többszörösét is, csak ott nem napi leosztásban.
A vagyonomat, sem a hobbimat nem fogom közhírré tenni, ez a privát dolgom, mindenki gondoljon, amit akar, de többen irigyelnek, mint sajnálnak, az biztos.
Arra viszont büszke vagyok, hogy sok mindent támogat(hat)ok és nem vagyok lusta a helyi közösségi összejöveteleken aktívan részt venni, sokszor szponzorként, illetve támogatóként.
A mottóm, az ember nem abból gazdagszik, amit megkeres, hanem amit nem költ el.
Van egy áfahuszár ismerősöm, többmillió euró áfát térítettek el, 18 kft tulajdonosa, 12 ingatlan, 4 luxusautó, többhónapos kirándulások, most meg a szüleinél lakik, megcsörget, aztán hívd vissza. A szerencse forgandó!!!
Törölt felhasználó 2019. 06. 26. 21:04
Előzmény: #9226  Törölt felhasználó
#9228
Közben hamarosan felkelnek a japán super modern háziasszonyaid..Gondolom eddig kizárólag nekik volt köszönhető, hogy éjszaka megnyomták az árfolyamot mostanság..
Törölt felhasználó 2019. 06. 26. 21:00
Előzmény: #9226  Törölt felhasználó
#9227
Továbbra is megtisztelnél minket ha nem írnál ide..😂Vidéki vagyok, nehogy már ne tudjam az állatok elnevezését, amikor a nagyszülők még tartották is őket. Hú de ciki vagyok nem? Inkább te vagy az, hogy azt se tudod amit ált isiben is oktatnak már..Na de nem lepődtem meg. Tehát egy rokinyugdíjassal van dolgunk? Mi a hobbid ha nem vagyok indiszkrét? Csak nem a fórumozás, zsörtölődés? Ha pedig gyűlölöd a birkákat hétvégén Karcagon a helyed, meg is csinálják neked. Kiélhetnéd magad..😄
Törölt felhasználó 2019. 06. 26. 20:30
Előzmény: #9223  Törölt felhasználó
#9226

Na látod, a paraszt te vagy. Gondolom kiguggliztad előtte gyorsan, déneske a mindenttudó.
Tegnapelőtt még rinyáltál, hogy többet nem válaszolsz. Elég rövid ideig bírtad!
Nincs miért bepöccednem, köszönöm, jól vagyok, már nyugdíjba vonultam a családomnak és hobbimnak élek (ami mellesleg még pénzt is hoz), ja meg a befektetéseimből is csurran cseppen. Bevallom nem vagyok olyan öreg, gyermekeim még kiskorúak. Éppen rájuk gondoltam akkor, mikor a "jútyúberekről" írtam, az egész osztályukban ez a sláger. Tehát nem rátok "fiatalokra" gondoltam.
Tudod mással is lehet sok pénzt keresni, neked a beszűkült látóköröd csak ennyire futja. Igazi birka viselkedés. Egy elkezd bégetni, akkor a többi is ráteszi. Jó kis nyáj. Ha meg a nap felkel, minden kakas kukorékolni kezd.
Napközben meg azért nem irogattam, mert kerti parti volt és medencéztünk.
De hagylak, had örömködjél, megérdemled! Ennyi kínlódás után kijár nektek. Legalább visszajön a bukótok is, habár zenész barátunk 8 dolláros EOS befektetése még mindig pirosban pihen, igaz már nem kell sok, hogy 0-án dobhassa.
Törölt felhasználó 2019. 06. 26. 20:20
Előzmény: #9224  pitcairn2
#9225
Hát persze.😂 Akkor amíg nem shortolod longolhatod is nem? Ha egyiket se teszed akkor csak jár a szád, üres lózungok.
pitcairn2 2019. 06. 26. 20:06
Előzmény: #9217  Törölt felhasználó
#9224
mert a sztori vége nulla lesz...
Törölt felhasználó 2019. 06. 26. 19:47
Előzmény: #9219  mereszZenesz
#9223
Hogy bepöccent ez a félnótás. 😂
Törölt felhasználó 2019. 06. 26. 19:46
Előzmény: #9220  Törölt felhasználó
#9222
Haha..Ki mondta hogy hiányzol? Ha birkára gondoltam volna akkor kost és jerkét írok te szerencsétlen. Múltkor nagy parasztnak írtad le magad, gondoltam alapvető elnevezésekkel tisztában vagy. A librát meg köszöni szépen a btc, a világ legjobb reklámja. 😄 Látom tényleg idegállapotba jöttél.😂 Jó ezt látni na. De nyugi hamarosan 2 dodó lesz, vehetsz újra! Igaz lesz még mellette 5 db nulla is.
Törölt felhasználó 2019. 06. 26. 19:37
Előzmény: #9218  Törölt felhasználó
#9221
Amúgy városban lakom, itt nincsenek tehenek. Vagy esetleg a kriptopiacon a birkákra gondoltál? Hát igen, a birkák ilyenkor szállnak be.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek