Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 10:19
Előzmény: #34737  morricone
#34740
kamu az egész,na ne mondja már hogy ott nincs most virus és nem terjed,miért nem terjed most,azért mert kinai virus ök csinálták dobták a piacra és ezt ugy hivják hogy médiakoronavirus.nagyobb a füstje mint a lángja.ha akaron a statisztikát ugy irom hogy emelkedjen a szám és forditva attol függöen hogy nyitni vagy zárni akarok .én csinálom a médiát adatokat és csikicsukit,mert enyém a média és hatalom katonaság rendörség én mondom meg mit csináljanak,ezt hivják diktaturának.meg kell nézni kiknél van a hatalom az összes országban ,hát nem a népnél.
algore 2021. 03. 17. 10:19
Előzmény: #34731  totoro
#34739
Mar felvazoltam.
De oke, meg egyszer:
A Great Barrington strategiat kell kovetni. 
Focused Protection. 
Az idoseket vedeni, az idosotthonokat vedeni (van ra protokoll, nem reszletezem) 
50 eves kor alatt nem szukseges vedekezni, kontraproduktiv. 
Ha a fiatal lakossagon atmegy, kevesebb mutanssal, hamarabb lemegy a jarvany, kisebb hullamokkal. 
Nincs szukseg mindenkire kotelezoen maszkra. 
Az otthonodba zaras kontraproduktiv. 
Ergo, kb minden nyitva lehet. 
Ezenkivul a gyogyszeres kezelest kell sokkal okosabban csinalni. 
D vitamin mindenkinek, ingyen, a leghatasosabb ellenszer. 
Nezd meg a skandinav halalozast, a D vitamin miatt alacsony. 
Lehengerlo bizonyitekok vannak az osszefuggesre. 
A korai kezelesre kell hangsulyt fektetni, nem a korhazra. 
Mite korhazba kerulsz, nincs gyogyszer ami hat. Korai kezelesre van 6 hatasos gyogyszer legalabb. 
Florida igy csinalja. 
Nyitva vannak az iskolak, a gyerekeknek van jovoje. 
Nincs munkanelkuliseg, az embereknek van jovoje. 
Nincs GDP visszaeses, az allamnak van jovoje. 
Minden jarvanyugyi mutatoban kiemelkednek, azaz a jarvanyt igy, jobban megfogtak, mint mashol. 
Ennyi. 
Hulyesegnek latszik, de a tudomany es a bizonyitekok szerint megis ez mukodik. 
Batran belealltak es igazuk is lett. 
Neha hinni kell a tudomanyban es bizni a tudomanyban, ami hulyesegnek tunik de bizonyitott, az valoszinuleg megis mukodni fog. 
morricone 2021. 03. 17. 10:16
Előzmény: #34734  Törölt felhasználó
#34738
Nyitva a mosolyország  ez meg amit még olvastam tőled   sajnos odavezet
morricone 2021. 03. 17. 10:13
Előzmény: #34726  fatihszultan
#34737
Tudod hol volt a legdrasszikusabb lezárás?? VUHANBAN.KEGYETLEN VOLT IGEN MEGFOGTÁK IGEN UJRA ÉLIK AZ ÉLETET IGEN .egy ici pici diktatórikus kormány ilyen esetben jól jön.ahol meg demokrácia van ott törnek zuznak a korlátozások miatt Hollandia , Belgium.ahol meg több pártból áll egy kormány pl szlovák ott meg veszekednek..
totoro
totoro 2021. 03. 17. 10:12
Előzmény: #34733  algore
#34736
???? Te eddig még semmit nem mondtál, hogy kéne csinálni, csak azt szajkózod, hogy lezárás és maszk nem kéne. Komolyan, mesélj már valamit, a te 50000 szakértőd mit csinált volna. Komolyan kíváncsi lennék, mert azon kívül, hogy felhozol az internet seggéből előásott hülyeségeket, értelmes felvetésed még egy sem volt.
Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 10:12
Előzmény: #34733  algore
#34735
egyetértek
Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 10:11
Előzmény: #34731  totoro
#34734
Probáljuk meg azt hogy mindenki megy ahová akar,és minden nyitva,de a médiákat azokat be kell zárni,és a politikusokat is.ez a járványkezelés a jo!!!!!!!!!!!!!!!
algore 2021. 03. 17. 10:10
Előzmény: #34727  totoro
#34733
Szerintem lehet egyszer az eletben hallgatni kellene arra az 50,000 szakertore, akinek jarvany elleni vedekezes a szakmaja, annak a szakertoje, es nem forumtudosokra, matematikusokra, egyeb onjelolt szakemberekre kellene hallgatni, akik eletukben nem kezeltek jarvanyt es eddig mindenben tevedtek mindenkor.
Vagy hallgassunk tovabbra is ratok es basszuk el az eletunket ugy, hogy a jarvanyt sem fogjuk meg. 
Nehez dontes, de nincs ketsegem hogy tovabbra is az elbaszast valasztjuk :) 
Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 10:10
Előzmény: #34729  morricone
#34732
ez hazugság 99% ho9rdja a maszkot,budapesten és csak az élelmiszer van nyitva ,nagyáruházakat amil a rocsild befolyás alatt van azt hagyjuk ki ebböl.
totoro
totoro 2021. 03. 17. 10:10
Előzmény: #34730  algore
#34731
Tőled is - mint a téma prófétájától - szívesen hallanám, szerinted mi lenne a jó járványkezelés. Minden kötekedés nélkül, ha valóban logikus utat tudsz felvázolni, én minden további nélkül elfogadom.
algore 2021. 03. 17. 10:05
Előzmény: #34726  fatihszultan
#34730
Marcius 5, 2021, Nature, a legrangosabb tudomanyos lap, a lezarasok hatasanak vizsgalata:
"98% of the comparisons using 87 different regions of the world we found no evidence that the number of deaths/million is reduced by staying at home." 
Kivancsi vagyok a dogmatikus fanatikusoknak mi kell ahhoz, hogy leessen. 
(Galilei megegetese utan mennyi idobe telt elfogadni, hogy megsem a Nap forog a Fold korul?) 
Ugy latom, hogy semmi nem ingatja meg a hituket, igy akar eletunk vegeig boldogan tonkreteszik az eletunket. 
morricone 2021. 03. 17. 10:04
Előzmény: #34720  totoro
#34729
Nálunk is olyan nagy szigor van hogy csak na!! A turkálo nyitva,kinai nyitva csak ruhanemüt nem árulhat , aprocikk nyitva, villamos bolt nyitva.Milyen lezárás volt?? Kutyafasza... emberek utcán maszk nélkül..
totoro
totoro 2021. 03. 17. 10:02
Előzmény: #34726  fatihszultan
#34727
Ok, kíváncsian várom, te mit csinálnál? De komolyan, írd már le szerinted mi lenne a helyes járványkezelés. Ígérem én nem fogok kapásból beléd állni, mint te belém :D
fatihszultan 2021. 03. 17. 09:57
Előzmény: #34720  totoro
#34726
Szerintem te nem tudod, mit beszélsz.

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek