Topiknyitó: Static 2024. 04. 06. 10:59

Appeninn Holding Nyrt.  

Minden, ami appeninn. Felbeszélők, lebeszélők, szakértők, fundások, traderek, befektetők, spekulánsok, zöldfülűek, trollok!, csalódottak, elégedettek, részvényesek, ex-részvényesek, wannabe részvényesek hozzászólásait várom. Egyetlen kitétel: ne nyomd non-stop fullba a kretént.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
farkasfu
farkasfu szerda, 17:21
Előzmény: #303  Eisenburgprofesszor
#304
z481
Eisenburgprofesszor szerda, 15:04
Előzmény: #302  farkasfu
#303
Nagyon gyenge. 
farkasfu
farkasfu szerda, 14:32
Előzmény: #300  Static
#302
Ráférne egy kis dopping!
Static
Static szerda, 13:08
#300
Jövő héten érkezik. Vajon ide is jut?https://www.vg.hu/penz-es-tokepiac/2024/04/osztalek-felezer-milliard-forintot-szornak-ki-a-pesti-parketten-barki-kaphat-belole
farkasfu
farkasfu kedd, 14:11
Előzmény: #295  csuloktata
#299
Teljesen mindegy mire találták ki a j gyertyát! A lényegen nem változtat!
 4 árat lehet belőle kiolvasni és mindegy, h mivel kereskednek a tőzsdén! 
farkasfu
farkasfu kedd, 13:53
Előzmény: #297  csuloktata
#298
😃😃
csuloktata kedd, 13:35
Előzmény: #296  farkasfu
#297

Teát?
Akkor inkább nem tőzsdézek!
farkasfu
farkasfu kedd, 13:22
Előzmény: #295  csuloktata
#296
Aki tőzsdézik az a rizspálinka helyett igyon teát! 🤣🤣
csuloktata kedd, 13:16
Előzmény: #294  farkasfu
#295

Nem mondom, hogy értelmes...
Lehet, hogy ez nem is graf feladata. valahogy a szelvényvágás hatását jó lenne kiszűrni.
A japán gyertyát rizsre találták ki, ami termény, nem részvény, ott ez nem gond.
Ezért gondolkoztam, hogy amikor a vagyon egy részét kiosztják (osztalék), azzal miért nem emelik meg a szelvény vágás után a napi árat az grafikonos ábrázolás során. Az osztalékot nem fizető részvények így szebb képet mutatnak, mert évente nem hullik róluk a termés.
farkasfu
farkasfu kedd, 11:00
Előzmény: #292  csuloktata
#294
Ezt így elsőre nem igazán értem!
A charton az árfolyamot a rendszer/szoftver rajzolja rá a kereskedés alapján, a felületre! Ez nem módosítható! Adhatsz hozzá indikátorokat, amit megint csak a szoftver kalkulál rá, csak válogathatunk közöttük. Amit az elemző rajzolhat rá, különböző alakzatokat, ha beleillik, vagy trendvonalat és hasonlókat! A fibo is automatikus, csak a megfelelő mért szakasz választható meg, vagy a típusa, kinézete!  Az egész elemzés azon múlik, hogy hogyan ismered fel a trendek mozgását és jelzed előre a lehetőségeket! A gyertyákat nem lehet mozgatni! Nincs átverési lehetőség!!!
Az osztalék vágáskor ha réssel esik az árfolyam, akkor ott rés hézag lesz a charton! Ha aznap visszatölti akkor eltűnik (napos chart)! Egy hetes/havi charton, viszont nem mindig látszik az ilyen rés, ha azon a hét/hónap közben volt a mozgás! Így még az is előfordulhat, hogy hozzáadódik az osztalék, ha magasabban zárja az időszakot azon az idősikon! Elméletileg, "előfordulhat" napos charton lévő gyertyánál is! Napon belül visszatölti és magasabban zár! 
A havi charton, egy korrekciós hullám is simán láthatatlanná válhat, ezért a napos idősíkos chartok a relevánsok! 
A renko charton, pedig nem láthatod az ilyen osztalékos mozgásokat, ha van árfolyam mozgás, akkor rajzol egy téglát, de mindig ugyan akkorát! Amennyiben nincsen érdemi (előre bekalibrált méretű, pl. 24.9) elmozdulás az árfolyamnál, akkor nem rajzol semmit, illetve csak ideiglenesen és még törölheti is!! Ezért az is lehetséges, hogy egy év alatt a hetes idősíkon, az 52-hét helyett, csak 20-at látni, amennyiben erősen stagnált az árfolyam!
Toka kedd, 09:57
Előzmény: #291  farkasfu
#293
Köszönöm majd ma kiprobalom.
csuloktata kedd, 08:31
Előzmény: #291  farkasfu
#292

Nem ide tartozik a kérdés.
Van olyan chart, ahol az osztalék vágáskor az osztalék összegével korrigálják (hozzá adják) az árfolyamot?
Létezik ilyen?
farkasfu
farkasfu kedd, 08:09
Előzmény: #290  Toka
#291
Megint elszúrtad a linket! 😃😃
Kell egy "sortörést" csinálnod!
Amikor bemásoltad ide a mezőbe, visszamész a kurzorral/egérrel a link elejére ( ♐ https://) és nyomsz egy entert! Új sorba kerül a link és mükszik egyből..:) 
Amúgy nem szeretjük a drága ananászt...
 
Toka hétfő, 22:34
#290
Joceknek ajánlat App helyett:https://index.hu/gazdasag/2024/05/27/ananasz-rubyglow-egyesult-allamok-kulonleges-luxus-gyumolcs/
tmike hétfő, 21:04
Előzmény: #288  Bpali
#289
Fél pénzel 430-ra a másik felével 340-re
Bpali hétfő, 21:02
Előzmény: #287  tmike
#288
Akkor egyhamar te se fogsz venni😂
tmike hétfő, 21:01
Előzmény: #286  farkasfu
#287
Ott volna pazar bevásárolni
farkasfu
farkasfu hétfő, 20:58
Előzmény: #284  tmike
#286
igen, 351-322 között
tmike hétfő, 20:53
Előzmény: #284  tmike
#285
hetesen
tmike hétfő, 20:53
Előzmény: #283  farkasfu
#284
ott elvileg van rés is ?
farkasfu
farkasfu hétfő, 20:49
Előzmény: #272  Jocek
#283
Jól látod a hetesen a 316-ot, sőt van arra két pingvin is, amit nem tettem fel arra a chartra, mert nem akartam riadalmat! Kímélem magam Koati-tól!  😃😃
 A korrekciós fibo és támaszok rajta vannak, ez éppen elég. Egy támasz azért van, hogy megfogja! Persze hogy fontos a 0.618-as szint, de még nem tartunk ott és van előtte másik támasz! Ezért nem merem már felrakni a pingvint, mert csak azt látjátok, de sorba kell haladni. Minden támasz egy fordulási lehetőség és nem törvényszerű az sem, hogy érintse a támaszt! A támasznál már tornyosulnak a vételek "jó esetben" és ezért előtte is "fordulhat"....! 
A fordulás akkor lesz, vagy megvolt már, amikor több a vevő, mint az eladó! :))
tmike hétfő, 20:46
Előzmény: #262  farkasfu
#282
Várok rá. Ezen a szinten én nem veszek. Nagyon nincs más lehetőségem most.
Moodi hétfő, 20:34
Előzmény: #271  farkasfu
#281
🤣🤣🤣 " nem, hogy örülnél, hogy eltaláltad! "😅
Mai top komment! 
Szerintem amúgy baromi egyszerű, nem kell naponta görcsölni rajta. Egyszer egy nap ránézni oszt jónapot!
Ha egész nap ezt bámulod, tényleg bele lehet zizisedni az 1 ft plusz-minuszba! 
Egy éves távlatban tuti jó befektetés, jó számokkal és igen valószínű osztifizetéssel. 
Bpali hétfő, 20:31
Előzmény: #279  Bpali
#280
De esküszöm sokszor úgy előadja magát hogy már sajnálom..
Bpali hétfő, 20:27
Előzmény: #276  Bpali
#279
Igazából nem ismerem a portfólióját ,nem tudom mennyi belőle neki az app, mennyire áll bukóba - mert ha apénzét akarná visszanyerni már rég vissza hozhatta volna azt nem sírna😂
Toka hétfő, 20:26
Előzmény: #276  Bpali
#278
Igen...erezni hogy a piac vár valamit....
Toka hétfő, 20:24
#277
...egy biztos a cég szabad cash-e vhova menni fog...vagy egy irodaházba vagy a zsebembe.
Bpali hétfő, 20:23
Előzmény: #273  Toka
#276
Vagy lenne érzéke a tőzsdéhez és nem önmagában vizsgálná az appot . S nem ártana megfelelő távolságból néznie. Napi szinten görcsölni mikor gyakorlatilag helyben járunk...
Toka hétfő, 20:23
Előzmény: #273  Toka
#275
...Te most vagy olcsóbban akarsz venni....higítani...vagy nincs is papírod....
Jocek hétfő, 20:21
#274
Sőt, ha így vizsgálom, egyáltalán nem biztos hogy lemegy 420 ig.
https://tvc-invdn-com.investing.com/data/tvc_e35cf98ce190dcbce7ad162d08f15f73.png
Toka hétfő, 20:21
Előzmény: #272  Jocek
#273
Nem erdemes figyelni mert a kozelébe nincs...nem torvényszeru a meglátogatása sem...ha ertenél a TA-hoz ezt nem is ilyenkor hoznad fel....
Jocek hétfő, 20:18
Előzmény: #271  farkasfu
#272
Leírod hogy érdemes figyelni 0,618 szintet.  Ez 420 körül van (ott már MA 200 napos teszt letudva) vagy hetesen nézem.  Most megint mi ebben a rossz?  ( 😥 )
farkasfu
farkasfu hétfő, 20:12
Előzmény: #269  Jocek
#271
... én nem tanácsolok neked semmit! 
A te gondolataidat írom le, neked! Ha valaki idegen beleolvas a topikba és olvassa mit írsz, az tuti agyf@szt kap! 
Leírod nap mint nap, hogy le fog menni az árfolyam ide, meg oda! Ez idáig okés! 
Aztán amikor elindul lefelé, akkor csinálod a hisztit, hogy már megint esik, miért nem csinálnak valamit, leszorítják, stb! Pedig ezt vártad!!!  Nem hogy örülnél, h eltaláltad! :)) 
 Ezért mondom, hogy tesztelni és megjátszani a tutit!!! 😃
farkasfu
farkasfu hétfő, 20:01
Előzmény: #268  Bpali
#270
Nehezen tudom követni, hogy mit szeretne. 
Most könnyebb eladni, mert van vevő! Ha megint nem lesz vevő és csorog netán tovább, akkor  jön megint a szitkozódás, hogy leszorítják! hmm
Jocek hétfő, 19:56
Előzmény: #266  farkasfu
#269
Köszönöm a jótanácsot. 
Bpali hétfő, 19:55
Előzmény: #267  Bpali
#268
Ha ugrani akar a kútba hagy ugorjon ..😂
Bpali hétfő, 19:54
Előzmény: #266  farkasfu
#267
😂
farkasfu
farkasfu hétfő, 19:46
Előzmény: #265  Jocek
#266
Ha így látod, akkor meg kell játszani, érdemes eladnod! 
Jocek hétfő, 19:32
Előzmény: #244  farkasfu
#265
Köszönöm, jók lettek megint. 
Nekem ebből az látszik, hogy vagy 420 körül fordul, vagy ha a W-t nézem akkor 316 körül jóval később.   
Toka hétfő, 19:02
Előzmény: #263  farkasfu
#264
Megakrán penzbol.
farkasfu
farkasfu hétfő, 18:43
Előzmény: #256  Toka
#263
Nyugdíj, vagy nyereményből?? :)
farkasfu
farkasfu hétfő, 18:42
Előzmény: #259  tmike
#262
..hát nem volt 100K-s borítás, várhatsz még a hígítással! :)
Toka hétfő, 18:30
Előzmény: #260  Toka
#261
...s minden szintrol szinte minden...
Toka hétfő, 18:26
Előzmény: #259  tmike
#260
Nekem van 607-rol is.
tmike hétfő, 17:35
#259
Sajnos én bent ragadtam 550-ről. Én már ha veszek csak jóval lentebbről higítok. 
Eisenburgprofesszor hétfő, 17:33
#258
Ideje lenne egy hírnek , hogy mire költötték el a meglévő pénzt. 
Eisenburgprofesszor hétfő, 17:31
Előzmény: #256  Toka
#257
Hajrá! 
Toka hétfő, 17:31
Előzmény: #249  farkasfu
#256
Vettem kis aproért.
farkasfu
farkasfu hétfő, 17:25
Előzmény: #253  farkasfu
#255
jav: 76K-db
farkasfu
farkasfu hétfő, 17:23
Előzmény: #252  venedetta
#254
Akkor nem lehet sokat hibázni már :))
farkasfu
farkasfu hétfő, 17:22
Előzmény: #251  stacstac
#253
az jó, így már esni sem akar..:)
z490
76M
venedetta hétfő, 09:12
Előzmény: #249  farkasfu
#252
Én is,így látom.Nekem is kb. 10 évem van hátra.Nyugodtan alszom.Szépen összefoglaltad!!
stacstac hétfő, 09:02
#251
megjavult az ERSTE  :-)
farkasfu
farkasfu hétfő, 09:00
Előzmény: #248  tmike
#250
Így van, jól látod!
 Meg lehet játszani azt is, de az se tuti, hogy bejön! 
A ta sem egy életbiztosítás, de még sem vakon kereskedünk, ha figyelünk rá!
farkasfu
farkasfu hétfő, 08:55
Előzmény: #247  Toka
#249
ok :)
A longost ne úgy értsd, hogy rohanok venni ismét! 
Alapból longos vagyok és nem az esésre játszom!
De...! 
Készletem tartom, évekig ha kell! Úgy gondolom, hogy hosszabb távon többet hoz, mint az állampapír! Az esésekben nem pánikolok és a támaszokon vásárólok", valamint egyéb technikai vételeket is eszközölök. Ezeket a vételeket, már nem tartom meg és pattanáskor, emelkedéskor eladom. A pakkom, bőségesen elég számomra! 
Nem tudom meddig lehet aktívan tőzsdézni, nem élünk örökké és úgy tervezem, hogy max 10 évem van még a tőzsdén, de lehet h csak 5! 
Nem kell itt sokmilliárdosnak lenni, annyi legyen mindenkinek, hogy az igényeit fedezze! Persze az igények egyre nagyobbak lehetnek, de az életkor, úgy is megálljt parancsol! 
Sajnos vannak nem tervezhető dolgok is, mint a háború, válság, stb!
A jövő úgy is csak tervezhető, majd újra terv, aztán lemerül az elem....:))
Na ennyit a konyha pénzt hagyjuk otthon jeligére! 😃😃
tmike hétfő, 08:36
Előzmény: #247  Toka
#248
Hova sietsz! Volt ott a kapirgálások között olyan is ami esetleg 430 körüli vásárlást is mutat
Toka hétfő, 06:33
Előzmény: #246  farkasfu
#247
Akkor még vásárolok egy kis apróért.
farkasfu
farkasfu vasárnap, 22:26
Előzmény: #245  Toka
#246
a longost
Toka vasárnap, 20:00
Előzmény: #244  farkasfu
#245
Farkasfu Ur, 
Ön melyik elgondolást kapirgálja és teszteli?
farkasfu
farkasfu vasárnap, 19:47
Előzmény: #234  stacstac
#244
Teszek fel pár chartot, különböző idősíkon és nézetből! Aztán mindenki kapirgálhat rajta és tesztelheti az elgondolását a piacon! Meg kell játszani!!! 😊 
Általában két fajta fibot látni, elvétve lehet három is! Maradjunk a kettőnél! 
Az egyik fibo, amelyik a szinteknél nullával kezdődnek, pl. 0.(xxx.x) , 0.382(xxx.x) és 1(xxx.x) -el végződik! Ez arra szolgál, hogy a meglévő trend/szakasz, ami ellentétes mozgásba fordult már, korrekcióz... , megmérje és mutassa, hogy hol vannak a korr. támaszok! Tehát az adott/mért emelkedő szakasznak, a korrekciós szintjét, támaszát jelzik a fibo szintek! Ennél a fibonál nincs pingvin soha! 
A másik fibonál a szintek nem nullával kezdődnek, pl. 38.2%, 61.8% (kérdőjelet és nyilat is szoktam ide tenni) és a 100% pedig, a számított cél értéke. Itt a nulla pont sosincs  jelezve, de 100%-nál ott a 🐧pingvin!! Persze nem lehet pontosan meghúzni a falat, hogy ez lesz a cél, mert sokszereplős piac a tőzsde és szeretnek a „csúcson/aljon” vásárolni! 😊 Ezért is jelezem a célsávot ~100-138% közé, ahonnan korrekció indulhat, de az elmélet szerint elmehet ~160%-ig is! Ritkán előfordul, de ha ilyen széles célsáv lenne jelezve, akkor semmi értelme nem volna! Ahol a ~160% a cél, azt jelzem. (lehet ilyen is) 
A különböző idősíkokon, a mért trend is különböző lehet, ezért a célár is! A napos idősíkot vesszük meghatározónak, irányadónak! Óráson, vagy rövidebb esetén, nagyobb átfedéssel fordulhat az árfolyam a szinteknél, erre figyelni kell! 
Még a 0.618%-ról annyit, hogy ez a normális korrekciós szint. A 61.8%-ról pedig azt jó tudni, hogy az utolsó, de legerősebb ellenállás a célár🐧 elött, de sokszor meg sem közelíti az árfolyam (akkor ennek annyi..)! Általában, ha átviszi, akkor meglesz a célzóna! Garancia persze itt nincs semmire!
 Érdemes összevetni, a napos és órás idősikon mért szinteket, hogy hol találni közös pontot és összevetni az rsi-vel! 
Remélem hasznosak az instrukciók. Jó karpigálást! 
 App chart turkáló: 
https://ibb.co/DCNLqqN
https://ibb.co/mFdrf5V
https://ibb.co/kQbBNX4
https://ibb.co/HYgHhQ2
https://ibb.co/8DDL47Y
Toka vasárnap, 15:19
Előzmény: #239  farkasfu
#243
Örülök annak is hogy megtanultam kb kezelni ezeket sz okos dolgokat.😇
csuloktata vasárnap, 15:02
Előzmény: #241  csuloktata
#242

Sok idiótát ki kell még tömni okoskának ezzel a bóvlival?
Tartsák, mert a pénznek nincs időértéke...
Hit a fontos!
csuloktata vasárnap, 14:59
Előzmény: #240  csuloktata
#241
Etetés?
csuloktata vasárnap, 14:58
#240
SZIT???
farkasfu
farkasfu vasárnap, 14:13
Előzmény: #238  Toka
#239
 és ebből mi a tanulság??
Az, hogy a https elött, nyomj egy entert!!! 
A fórum motor  szereti, ha külön sorban van a link..😃😃
Toka vasárnap, 10:05
#238
és most még ez is  🙂https://www.vg.hu/nemzetkozi-gazdasag/2024/05/taccsra-vagja-a-bolgar-rozsaipart-az-eghajlatvaltozas
farkasfu
farkasfu vasárnap, 09:40
Előzmény: #233  Jocek
#237
Azért ez durva! Hagyjuk már ezeket a ferdítéseket..
 Milyen halott emberről beszélsz, hiszen élsz még!!! Azért mert valaki beírja, hogy ő a Pápa, attól még nem lesz az, legfeljebb Papa! 
Aki ismerte Zsimo stílusát, annak nem furcsa a tiéd sem.... 
stacstac vasárnap, 08:39
Előzmény: #231  Eisenburgprofesszor
#236
bíztam benne és kiderült, hogy így is volt   :-)
stacstac vasárnap, 08:39
Előzmény: #230  atikasz
#235
bíztam benne és kiderült, hogy így is volt   :-)
stacstac vasárnap, 08:37
Előzmény: #232  farkasfu
#234
köszönöm farkasfu - minden tiszteletem a Tiéd - kérlek azért legalább néhány hetente frissíts, ha van mit - ha pedig komoly változást látsz, akkor mindenképpen frissíts   :-)
 
én még bővítem a stratégiai pakkot - legkorábban akkor fogok eladni, ha a szerintem reális érték fölé megyünk, addig csak gyűjtögetek - minden komolyabb méretű eladó pakknak örülök  :-)
 
jó spekit Neked
Jocek szombat, 23:35
Előzmény: #232  farkasfu
#233
Személyeskedés az megy. Mások negatív színben való feltűntetése neked nem okoz gondot, halott emberekkel viccelődni. Az érdeked szerint bárkit lehúzol, becsmérelsz. Semmi gond csak ne lennél az ártatlan bárány. Miért gond hogy beírom ugyan az a kereskedés képe mit a felhúzáskor? Talán mert tényleg ugyan az. Lehet újra nézni az ATL t meg bosszankodni miért esik. 
farkasfu
farkasfu szombat, 22:15
Előzmény: #228  stacstac
#232
A második sor, második része a helyes!
-
 Bolond lennék bejelenteni, ha ilyen szándékom lenne! Egyszer szóltam, hogy eladok belőle, de csak egyik TBSZ-ről a másikra mozgatás volt a célom és mindjárt kitört a cirkusz, hogy riogatok! 
Nagyon unalmas és kiakaszt ez a nyivákolás a másik topikban, bár megszoktuk az ilyet anno, Zsimo-tól!
Ő 100 millát fektetett be és végig siránkozott, trollkodott, majd maradt 100k és az ablakon kiugrással riogatott!  Jocek is kontrázott párat a végén már, majd egyszerre eltűntek. Na de hagyjuk ezt a részét..! 
Egy topik gazda mutasson példát, vagy álljon félre férfi módjára, és maradjon csendben, ha nem bírja a feszültséget! Ez a mindennapos siránkozás a kollegájával, amikor esik az árfolyam, ez vagy trollkodás, vagy ovis viselkedés! Egyik sem való ide, vagyis oda a topikba! 
Amit írtam lent, azért írtam, hogy lássuk már, bárki írhat bármit! Ébredjünk már fel!! Direkt nem a real topikba tettem, itt azért kevesebben járnak..!  
Atikasz egyből vágta is, hogy hülyeség az eladás. :)) Jocek meg a mennyiséggel foglakozott, de az eladás nem probléma..!! hmm 
Igazad van, hogy ez nem az én stílusom! Maradok a bőrömben és ha lefele áll a chart, akkor arra, ha meg felfelé, akkor arra hívom fel a figyelmet. Az igaz, hogy a tájékoztatást visszafogtam, de ennek is oka van, a nem hozzá értőktől való provokációs fogadtatás! Ezt is hagyjuk...! Megoldom, ritkább chart, ritkább probléma..:)
Nekem sem tetszik, ha esik az árfolyam és sok-sok misi, összevissza ugrál! 
Ezért, ha esik veszek még, emelkedésben eladok, de a pakkhoz nem nyúlok! 
 Így az emelkedésben mindig több van! 😃 Apropó..., emelkedésben el lehet adni nagyobb pakkot is, utána úgy is esés van! Nem olyan bonyolult ez Jocek! 
Appingvin legyen velünk Waterloo-nál !!! 🐧 😃
Eisenburgprofesszor szombat, 20:33
Előzmény: #230  atikasz
#231
Telitalálat. 
atikasz szombat, 19:44
Előzmény: #228  stacstac
#230

szerintem csak reagált hisz ő soha nem haknizik a pozi méretével.
na meg ha el akarnál adni egy ekkora pakkot azt nem jelented be,hogy még megnehezítsék a dolgod.
Static
Static szombat, 16:50
Előzmény: #226  farkasfu
#229
Nem gondoltam, hogy dolga lenne vele az mnb-nek. Ezért🙂🤥 a vége. 
stacstac szombat, 11:00
Előzmény: #222  farkasfu
#228
mi a baj farkasfu?
 
nem bízol már a papírban? - vagy csak Jocek írására reagáltál ezzel a beírással?
 
furcsa, ahogy ezt írtad - nem egészen a Te stílusod
 
nem bántásból írtam és kérlek ne haragudj, vagy ne légy dühös a felvetésért
 
jó spekit Neked és mielőbbi gyógyulást kívánok
Jocek szombat, 10:50
Előzmény: #226  farkasfu
#227
Ez jó, köszönöm. 
farkasfu
farkasfu szombat, 09:07
Előzmény: #225  Static
#226
Semmi dolga az MNB-nek evvel! Mindennek meg van a lehetősége, megoldása!
 Telefonos"  megbízást kell adni a brókercégnél, ár/idővallum meghatározással és a szabályok szerint lebonyolítják! Eleve úgy fogadják be a megbízási szerződést, hogy megfeleljen a hatályos jogszabályoknak.   Innentől a felelősség letudva.
Kalap kabát...
Static
Static szombat, 08:03
Előzmény: #223  atikasz
#225
Ilyen extraszolgáltatást sehol sem kapnak a vevők. Előre megkapják az eladandó mennyiséget. Még az mnb-ét is jóelőre figyelmeztetik.
🙂🤥
Jocek szombat, 00:53
Előzmény: #222  farkasfu
#224
Nincs annyid
atikasz 2024. 05. 24. 21:20
Előzmény: #222  farkasfu
#223

szép! az egyik 100k-t akar dobni a másik 200k-t a harmadik meg majd sír a 300k-jával vagy  mennyi van már neki:))
farkasfu
farkasfu 2024. 05. 24. 19:52
Előzmény: #213  farkasfu
#222
Miután kiakadt az órás rsi, elkezdték lehűteni! Papírforma, terv szerint halad..!
A baj akkor van, ha valami pancser nem a hűtőbe rakta, hanem a fagyasztóba!
Na akkor gázos a helyzet, mert a 420-as támaszt átszeli, mint kés a vajat és földvár felé félúton, 360-ig meg sem áll! Lehet én is kidobok gyorsan 200K-t, a másik felét talán meghagyom az unokának! 
Alszom rá a fájós lábammal még kettőt! 
A pingvin legyen velünk....
Moodi 2024. 05. 23. 21:35
Előzmény: #218  farkasfu
#221
Most értem újra ide! Nagyon szépen köszönöm! 🥰

Topik gazda

Static
Static
4 4 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek