stacstac

Regisztráció: 2022-10-03 10:13:56

Hozzászólások száma: 4 146

Utolsó hozzászólás: 2026-06-27 13:32


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 5
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

Appeninn real ma, 13:32
szia Fibo!
 
jó látni Téged, kösz a rajzot - sajnálom, hogy ilyen ritkán írsz - lassan minden szakmaiság kihal itt a fórumokon - persze ez érthető, mert aki beír valami szakmai dolgot, az rögtön kapja a ba**ogatást, amire persze semmi szüksége nincs - a fotelhuszárok nyomják az üres kritikákat és az olyan hozzászólásokat, amiből lejön, hogy nem tudják megkülönböztetni a ló fejét a se**étől - persze ez az élet minden területén így van - sosem a legértelmesebbek kiabálnak a leghangosabban 
  
örülök, hogy írtál - I LIKE GEMENC, július 25-én a Kobuciban
 
jó spekit Neked és jó egészséget kívánok
OTP részvényesek ide! péntek, 11:55
hol olvastad?
 
jó spekit Neked
Appeninn topik péntek, 11:04
nagyon kösz farkasfu - szuper vagy - akkor még tartom - zárójelben jegyzem meg, hogy nekem nagyon hiányoznak a hozzászólásaid, de persze teljesen megértelek - én is egyre kevésbé írok ide szívesen és egyre kevesebbet is olvasok itt - sikeres a szakmaiság elüldözése, pedig ennek a nagy vesztesei mi vagyunk, a kezdők, és nem a szakmai beírók
 
jó spekit Neked
Appeninn topik csütörtök, 18:09
kedves farkasfu!
 
rá tudsz nézni az OTP-re, ha időd engedi?
 
remélem jól vagy és nem sokat olvasol a fórumbeli baromságokból - előre is nagyon kösz, jó egészséget és nyári időtöltést kívánok
 
jó spekit Neked
OTP részvényesek ide! kedd, 16:14
a Roemer Capitalé
OTP részvényesek ide! kedd, 16:11
bocs 56000 Ft
OTP részvényesek ide! kedd, 16:09
Roemer Capital    55125 Ft - szerintem ez a legmagasabb célár most
 
jó spekit Neked
OTP részvényesek ide! hétfő, 17:00
a sávozásban teljesen igazad van - én alapvetően nem vagyok vicces
 
jó spekit Neked
OTP részvényesek ide! hétfő, 16:43
igen beöntik 10k-ig tudjuk   :-)
 
jó spekit Neked
OTP részvényesek ide! hétfő, 10:59
viszont a 15/18 éves gyermekeim felsőfokon beszélnek   :-)
OTP részvényesek ide! hétfő, 10:58
én egyébként annyira "bunkó" vagyok, hogy nem tudok angolul
 
viszont ez a "trükk", amit írtál, az nagyon szuper (nem ismertem) - eddig mindig az angol magyar fordítót használtam, de ez sokkal egyszerűbb - mindig tanul az ember valamit
 
jó spekit Neked - mindig szívesen olvasom az írásaidat
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 17. 19:29
záró ATH
 
jó spekit Neked
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 17. 17:26
ez bizony ATH záró
 
jó spekit Mindenkinek
Appeninn real 2026. 06. 17. 11:05
Jocek akkor is ezt csinálta, amikor tele volt papírral - szerintem élvezi, ha valami szar, másra nem tudok gondolni - azt is megérteném, ha szeretne visszaszállni - Ady: Akit egyszer megláttunk
 
jó spekit Neked
Appeninn real 2026. 06. 09. 12:05
300 alatt tényleg jó vétel lenne - szeretnéd ott látni, igaz?
 
de sajnos oda nem megy le, mert lesz előtte egy picike vételi erő   ;-)
 
jó spekit neked
Appeninn real 2026. 06. 09. 12:03
az elemzés elfelejti kiemelni, hogy jelenleg a nettó egy részvényre jutó tőke (NAV/rv) 1000 FT kb - és ez a papír ehhez képest forog olcsón - a bruttó eszközérték az 1800 Ft fölött van
 
jó spekit Neked
Akko fórum 2026. 06. 02. 16:20
2-3 hét múlva kb, ha még megvan, megveszem a 160k-t - legyünk túl rajta, mert ez így nem jó senkinek
 
jelentkezem, ha megvan rá a pénzem és írok - a legjobb eladói áron fogom megvenni, ha az 230-235 között lesz
 
jó spekit Neked  
 
ui: soha többé ne vegyél olyan mennyiségű papírt semmiből, amit nem tudsz 1 nap alatt eladni, kivéve, ha az oda befektetett pénzre nincs szükséged és meg tudod várni a forgalmas napokat, amire lehet, hogy 2-3 évet kell várnod - kitartás
OTP részvényesek ide! 2026. 05. 26. 12:08
azzal sincs feltöltve
 
jó spekit Neked
OTP részvényesek ide! 2026. 05. 26. 08:59
indi 40400
OTP részvényesek ide! 2026. 05. 26. 08:58
nem lesz rés - ez szuper   :-)
 
jó spekit Mindenkinek

friss hírek További hírek