jó látni Téged, kösz a rajzot - sajnálom, hogy ilyen ritkán írsz - lassan minden szakmaiság kihal itt a fórumokon - persze ez érthető, mert aki beír valami szakmai dolgot, az rögtön kapja a ba**ogatást, amire persze semmi szüksége nincs - a fotelhuszárok nyomják az üres kritikákat és az olyan hozzászólásokat, amiből lejön, hogy nem tudják megkülönböztetni a ló fejét a se**étől - persze ez az élet minden területén így van - sosem a legértelmesebbek kiabálnak a leghangosabban
örülök, hogy írtál - I LIKE GEMENC, július 25-én a Kobuciban
nagyon kösz farkasfu - szuper vagy - akkor még tartom - zárójelben jegyzem meg, hogy nekem nagyon hiányoznak a hozzászólásaid, de persze teljesen megértelek - én is egyre kevésbé írok ide szívesen és egyre kevesebbet is olvasok itt - sikeres a szakmaiság elüldözése, pedig ennek a nagy vesztesei mi vagyunk, a kezdők, és nem a szakmai beírók
én egyébként annyira "bunkó" vagyok, hogy nem tudok angolul
viszont ez a "trükk", amit írtál, az nagyon szuper (nem ismertem) - eddig mindig az angol magyar fordítót használtam, de ez sokkal egyszerűbb - mindig tanul az ember valamit
jó spekit Neked - mindig szívesen olvasom az írásaidat
Jocek akkor is ezt csinálta, amikor tele volt papírral - szerintem élvezi, ha valami szar, másra nem tudok gondolni - azt is megérteném, ha szeretne visszaszállni - Ady: Akit egyszer megláttunk
az elemzés elfelejti kiemelni, hogy jelenleg a nettó egy részvényre jutó tőke (NAV/rv) 1000 FT kb - és ez a papír ehhez képest forog olcsón - a bruttó eszközérték az 1800 Ft fölött van
2-3 hét múlva kb, ha még megvan, megveszem a 160k-t - legyünk túl rajta, mert ez így nem jó senkinek
jelentkezem, ha megvan rá a pénzem és írok - a legjobb eladói áron fogom megvenni, ha az 230-235 között lesz
jó spekit Neked
ui: soha többé ne vegyél olyan mennyiségű papírt semmiből, amit nem tudsz 1 nap alatt eladni, kivéve, ha az oda befektetett pénzre nincs szükséged és meg tudod várni a forgalmas napokat, amire lehet, hogy 2-3 évet kell várnod - kitartás
jó látni Téged, kösz a rajzot - sajnálom, hogy ilyen ritkán írsz - lassan minden szakmaiság kihal itt a fórumokon - persze ez érthető, mert aki beír valami szakmai dolgot, az rögtön kapja a ba**ogatást, amire persze semmi szüksége nincs - a fotelhuszárok nyomják az üres kritikákat és az olyan hozzászólásokat, amiből lejön, hogy nem tudják megkülönböztetni a ló fejét a se**étől - persze ez az élet minden területén így van - sosem a legértelmesebbek kiabálnak a leghangosabban
örülök, hogy írtál - I LIKE GEMENC, július 25-én a Kobuciban
jó spekit Neked és jó egészséget kívánok