Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 03. 23. 10:54

Richter topik  

Egy kis reménysugár:-)



Az elemzők hosszabb távon vonzónak tartják a Richtert, ezért ajánlásukat felhalmozásra módosították. A célárfolyamot viszont a korábbi 47 580 forintról 46 310-ra rontották, azzal párhuzamosan, hogy a belföldi értékesítési előrejelzéseiket is lejjebb vitték.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
farkasfu
farkasfu 2025. 01. 31. 19:35
Előzmény: #163878  Törölt felhasználó
#163880
én mást is...:)
orbitalis 2025. 01. 31. 19:28
Előzmény: #163877  farkasfu
#163879
azt gondoltam, hogy már nincs akkod
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 19:26
Előzmény: #163877  farkasfu
#163878
Ma pivot pontot látok. És legyen igazam!:)
farkasfu
farkasfu 2025. 01. 31. 19:16
Előzmény: #163873  farkasfu
#163877
Tök komolyan! 
Nem az Appot, hanem az Akko-t és még a másból is hozok ide! Tudod mi van 9600 környékén? Napos chartot nézd meg! 
Piros madár sáv alja, kék madár ~120%, nagy csati alja, (piros emelkedő trendvonal) és a 0.618%-s korrekciós, mumus szint! 🤣🤣 
Tehát, ha oda lekavarnánk, akkor tuti ott leszek, ki nem hagynám!!
 Ja, és még a mama rózsafa komódja is jön, tudod...:)) 
Azt elárulom, hogy résen kell ott lenni, mert leszúrással fordul ilyen helyen általában!! 📉📈
Spiller 2025. 01. 31. 19:02
Előzmény: #163875  Spiller
#163876
9550 akart lenni
Spiller 2025. 01. 31. 19:01
Előzmény: #163861  Fibonacchi
#163875
Szerintem ha 9980lesz onnan mint rakéta megy a 9650re
Fibonacchi
Fibonacchi 2025. 01. 31. 19:00
Előzmény: #163871  kovko
#163874
Fibonacchi 2025. 01. 08. 17:50 Előzmény: #161758  Fibonacchi #161794
Fent nuku madár (nincs) 
Azért nincs mert "sokakat" megtéveszt. :)
MA50 van az meg bőven elég. Majd  ha lebirkózza lesz kakadu fent is :)))
.
.
.
Aztán lett egy rövid zöld fent, de azt sem érte el. Ez milyen jelzés???
Mondjuk tényleg hiányzott vagy hatvan pont, TE ennél sokkal nagyobb pontossággal vázolsz fel dolgokat ahogy észrevettem!
farkasfu
farkasfu 2025. 01. 31. 18:57
Előzmény: #163870  Törölt felhasználó
#163873
nem itt, hanem OTT, ahol Fibo eteti a madarait! :))
Viccet félre téve, ma pattanhat, de várjuk meg a hétfőt ez volt a véleményem és meg is várnám! :) 
Változott egy kicsit  a tech. kép...
Harmincasával már lehet tépni azért! 😃😃
Beze
Beze 2025. 01. 31. 18:46
Előzmény: #163868  farkasfu
#163872
Ezt most komolyan mondod?
kovko
kovko 2025. 01. 31. 18:44
Előzmény: #163864  Törölt felhasználó
#163871
Múltkor meddig is ment fel a nuku madárra? 850-ig vagy 950-ig? 
Mindegy is, egy olyan félelmetesen pontos nuku madár a mostani átlagommal már jó is lenne nekem. 
A január havi záró is piros, az ötödik hónap, ami nem zöld. Nem szép.
A hétfőben még van némi reményem, de nem néz ki jól. 
Korán kezdtem el csipegetni. 
Arra számítottam, hogy ma meglesz a 10.310 feletti záró és fordul, de csak öntik és öntik. 
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 18:30
Előzmény: #163868  farkasfu
#163870
Ugye, hogy venni kell itt már! :)
Ma 30db részvény a termésem. 
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 18:29
#163869
Hi-Hi! 
Az jutott eszembe, hogy vannak színészek, előadók, tanárok stb. akik járják az országot mondjuk így haknizni. Ezzel terjesztik a kultúrát, tudást és sok egyebet.
A Richter topikot mi Ezüst topikosok jól megszálltuk! De jó szándékkal!
De nézzétek meg mennyire itt van "árupiaci társulatunk is"! 
Hajrá! 
(Néha már azt se tudom melyik topikban írok mert itt is az olvassa már aki "kedvenc" topikunkban.)
farkasfu
farkasfu 2025. 01. 31. 18:08
Előzmény: #163861  Fibonacchi
#163868
Ott már kiszórom az akkot, és hozom ide! 👍
Fibonacchi
Fibonacchi 2025. 01. 31. 18:08
Előzmény: #163864  Törölt felhasználó
#163867
Ha ez így lesz akkor az MA200-nak örök hála!!!  :)))
farkasfu
farkasfu 2025. 01. 31. 18:06
Előzmény: #163854  Fibonacchi
#163866
a piros mindent visz! :))
Fibonacchi
Fibonacchi 2025. 01. 31. 18:03
Előzmény: #163862  Beze
#163865
Ördögi!! :))))))))))
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 18:02
#163864
Fibo madarai félelmetesen pontosak szoktak lenni , de tartom a véleményem, azokon az általa leírt szinteken szerintem nem fog  kapni ..
Törölt felhasználó 2025. 01. 31. 18:00
Előzmény: #163858  vaczak
#163863
Jó én is könnyen beszèlek a TL38 ammal..  Vannak nekem is kételyeim, kérdéseim magamban  amire nem is tudok válaszolni..Egyébként elnézést, néha elkap a gépszíj..  Hétfőn már talán tisztábban látunk.
Beze
Beze 2025. 01. 31. 17:58
Előzmény: #163861  Fibonacchi
#163862
6666-ra nem hagysz az még jobban néz ki? :D
Fibonacchi
Fibonacchi 2025. 01. 31. 17:56
Előzmény: #163860  Beze
#163861

Amúgy is aprózom az első vételt  9980-ra a másodikat 9850-re a harmadikat 9666-ra teszem.
Ha nem megy le 10k alá akkor kimaradok a jóból!!! :)))

Topik gazda

kyra
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek