Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Jagd 2026. 06. 19. 17:10
#402340
Záróban 3790 en 1.116.938db .
Hétfőn indulhat stabil felmenetel!
Aki akart vett a héten.
TZsolt15 2026. 06. 19. 17:08
#402339
szép nagy kötés: 3790,00   1 116 938db
Jagd 2026. 06. 19. 15:52
#402337
Én szeretném a heti bevásárlás lehetőségét megköszönni Szásáéknak!
Mi lesz jövőhéten ez itt  a kérdés.Eladjunk vagy tartsuk ?Mert papír nélkûl én biztos nem szeretnék maradni mikor kilövés lesz .Lesz?Szerintem hamarább mint sokan gondolnák!
Jó hétvégét minden rv tulajdonosnak!
Hajrá Mol!!
wtcsab 2026. 06. 19. 15:38
Előzmény: #402330  Balin2020
#402336
Ki kell alakítani a b tervet az oroszok ellen, de csövön a szomszédból mindig olcsóbb lehet a gáz és olaj. A világgazdaságba feszültség lesz, ha az eu veszi a drága amcsit, hajón, míg keleten az olcsó oroszt. Versenyhátrány. De rövidtávon kijelöli az irányt, iletve az eu és a kormány és a janaf is sokat tesz, hogy ne legyen optimális a beszerzés...de az oroszokat le kell állítani...
CirmosBearci 2026. 06. 19. 15:32
Előzmény: #402334  zotlan
#402335
A fenébe zotlan.
Nem lehetnél szotlan?
Most, hogy kimásztam a kövek alól, elkezdtem vizionálni. Hatalmas emelkedéseket látok, egészen 4500 -ig. 
Ha bejön akkor itt tobzódok nektek hetekig, ha nem, bújok vissza. 
Elvagyok én a kövek alatt is. Picsogni ott a legjobb.
zotlan 2026. 06. 19. 15:21
Előzmény: #402333  Balin2020
#402334

Nem lehetne ezt abbahagyni már végre? UNALMAS !
Nem kell mindenre reagálni. 
Balin2020
Balin2020 2026. 06. 19. 15:15
Előzmény: #402331  Balin2020
#402333
De nem kell az OTP-nek ehhez esni, elég, ha MOL kilő! 
Balin2020
Balin2020 2026. 06. 19. 15:14
Előzmény: #402317  xy2003
#402332
3900 felett már kinn lesz az ékből!
Balin2020
Balin2020 2026. 06. 19. 14:43
Előzmény: #402325  csendben
#402331
Lesz majd 9 alatt is, ne aggódj!🥱
Balin2020
Balin2020 2026. 06. 19. 14:42
Előzmény: #402321  wtcsab
#402330
Nem ez a lényeg. Az EU és az USA ki akarja szorítani az oroszokat az EU-ból. Nem lett jó vége még sosem, ha hagyták kanászkodni őket. Átmenetileg még szükség van a vezetékes orosz olajra. Ha megépül az Odessza-Brodi vezeték, akkor majd már nem lesz létszükséglet.
spuur 2026. 06. 19. 13:19
#402328
hol vannak a tegnapi eladók? örök kérdés...
Csaba75 2026. 06. 19. 12:40
Előzmény: #402322  stoky
#402327
Úgy látszik  Hernádi megerősítès kell minden nap  hogy emelkedjen na de meddig?
xy2003 2026. 06. 19. 12:32
Előzmény: #402323  lukskypoker
#402326
napon belüli zászló fölé vihetné.
csendben 2026. 06. 19. 11:58
Előzmény: #402311  spuur
#402325
OTP = 11,6 x MOL....
Naras 2026. 06. 19. 11:41
Előzmény: #402317  xy2003
#402324
Igen, erre gondoltam, de bár a technikai kép egy lefelé kitörés felé tendál, ahogy Balin is mondja, MOL - nál előfordulhat, hogy innen megindul felfelé. Ami inkább érdekes ebben a képben, hogy ez a kitörés (bármelyik irányba is fog menni), egyre közelebb van nagy valószínűséggel hamarosan meglesz. Ha a támaszok nem bínak el újabb visszatesztet, akkor elég nagy esés lehet kilátásban, ha a csökkennő trendvonalat átütné, mondjuk beesik valami pozitív hír, vagy nem tudom (bár én azt gondolom, hogy mind a NIS, mind pedig az olaj már be vannak árazva ezekbe a jelenlegi mozgásokba), akkor akár még meg is indulhat a móka. Ami ezt talán támogathatja, hogy aki most csak kivár, lassan nekiállhat az osztalékfizetésre készülni. Szóval, felfelé csak egy kis lendület kéne, ami megadja a kezdő lökést, és megjöhetnek a vevők. Na, ennek tükrében most egy jó beszálló pont van a MOL - ban, csak kérdés, hogy melyik irányba :D
lukskypoker
lukskypoker 2026. 06. 19. 11:35
Előzmény: #402314  xy2003
#402323
ezt már nem
de ha lesz 3840 körül, biztosan találok még valamit értékesíthetőt :))
stoky 2026. 06. 19. 11:33
#402322

Hernádi megerősítette a MOL elkötelezettségét a NIS megerősítése és jövedelmezőségének növelése iránt, azzal a céllal, hogy Szerbia megbízható partnereként ismerjék el. Megismételte, hogy a felvásárlási folyamat folyamatban van, és végleges megállapodást igényel az eladóval, valamint a szükséges amerikai jóváhagyásokat. Hernádi úgy véli, hogy a tranzakció sikeres lezárása erősíti az energiaellátás biztonságát a régióban, és elősegíti a közép- és kelet-európai energiacégek közötti szorosabb együttműködést.
  
 
Ez mozgatja semmi más! 11 nap, maximum, De lehet a hétvége ia.
wtcsab 2026. 06. 19. 11:18
Előzmény: #402319  Balin2020
#402321
ezt nehezen dolgozom fel, hogy attól függően, hogy mennyire olcsón vesz valaki egy nyersanyagot, a szerint adóztatják. Az ilyen típusú egyedi szemétkedések piacellenes, kapitalista ellenes, és szemétkedés. Akkor legyen mindennek hatósági ára, nehogy arbitrázs keletkezzen, nehogy valaki azzal érjen el valamit, hogy olcsón veszi a eszközeit, nyersanyagait...amúgy meg 50% adórés is van, amúgy meg csökkentett nagykerár is van....hagyják már a molt legyenek szívesek, vagy hasonlóan mindenkivel...

friss hírek További hírek